Jak wychować dobrego męża? Sukces tajemnic!

Zawartość:

Przestała wibrować marsz Mendelssohna, krzyki ucichły gości „gorzki”, kwiaty zwiędły. Więc gratulacje dla was – w domu, w końcu został dostaje tajemniczą istotę jak człowiek. Oczywiście, jesteś szczęśliwy! I to jest całkiem naturalne – co kobieta nie dąży do upiększania swojego paszportu pieczątkę powitanie? No, z wyjątkiem bardzo nielicznych wyjątków. Ale należy pamiętać, że wraz z mężem, masz nie tylko wielka radość, miłość i wsparcie, ale także poważnej odpowiedzialności.

load...

Twój mąż, w rzeczywistości, wciąż dość dzikie – młody i niedoświadczony – instancja pilnować. I kontrola powinna być ciągła i czujna. Ale nie bój się – to nie potrwa zbyt długo. Oczywiście, jeśli umieścisz w nim rękę. A do tego trzeba wiedzieć dokładnie, jak wychować dobrego męża. To, co będziemy mówić dzisiaj.

Po szkoleniu ludzi – proces nie mniej odpowiedzialny niż wychowanie dzieci. I zdecydowanie cięższy. Dziecko od urodzenia jest bardzo przywiązany do ciebie, w przeciwieństwie do swoich ludzi. I różne ciotki, napoje alkoholowe, wędkarstwo i weekendy z przyjaciółmi, dziecko nie jest predysponowany, prawda? Dlatego edukacja idealnego męża – to zajęcie wymagające kobiety pełną poświęcenia i uwagi. Ponieważ w celu uzyskania pożądanego rezultatu, konieczne jest, aby spróbować bardzo uwzględnić tysięcy różnych niuansów i osobliwości męskiej psychiki.

Oczywiście, zadanie to nie jest łatwe, a wiele kobiet poddają się nim. I bardzo dużo na próżno – jeśli zrobisz to dobrze, twoje wysiłki nie idą na marne. W „downstream” dostaniesz Perfect (no, prawie idealny) mężczyzna, z którym dom jest ładne i ciche, iw społeczeństwie będzie puścić na spacer bez obawy. Wystarczająco preambuła – zaczynają rozumieć podstawy oswajania i szkolenia męża.

Kto tu rządzi?

Jak wiecie, nauka dziecka zaczyna się od jego narodzin. Jest to prawdą dla mężczyzn – rozpoczęcie procesu edukacyjnego od pierwszego dnia jego przyjazdu do domu. Albo twój wygląd w swoim domu – na dobrą sprawę to nie zmienia. Pierwszą rzeczą do zrobienia – po prostu znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie „Kto tu rządzi?” Im szybciej twój mąż wyraźnie uczy, tym lepiej. I dla niego to samo! Chociaż, oczywiście, nigdy nie docenić.

load...

Ale to powinno być wykonane bardzo starannie, tak, że człowiek nie czuje żadnej presji i nie opierał. W końcu, jeśli chce się czuć gospodarz – niech czuje. Ale wtedy jesteś mądrą kobietą, a zawsze znajdzie sposób, żeby jej mąż zrobić dokładnie tak, jak jest to potrzebne. W ten sposób można uniknąć wielu problemów, kłopotów i głośnych showdown.

Prawidłowe odżywianie

Jak wiesz, droga do serca mężczyzny nikt nie uległ zmianie – nadal jest przez żołądek. Dlatego nie zapomnij o prosty fakt, że kluczem do sukcesu w edukacji wszystkich mężczyzn jest odpowiednia dieta. A jeśli w pierwszych kilku miesiącach, a czasem lat, człowiek całkowicie pomijany „wypasu” jedzenie, preferując deser cię, to będzie musiał być karmione. Prędzej czy później, stanie się to tak.

Znajoma żeński jedzenie jest mało prawdopodobne, aby spełnić wszystkie potrzeby męskiego ciała. Nie, nie wymagają trwale eksmitowany od warzyw, owoców i lodówek niskotłuszczowego jogurtu. Ale od teraz w ich sąsiedztwie należy rozstrzygnąć, oraz innych produktów. Przygotuj się – pan teraz wystarczy znacznie większy rozmiar. I oczywiście nie jedynym – dwa. Po półproduktów dobra do karmienia mężów tylko w tych pierwszych kilku miesięcy, kiedy deser człowiek obchodzi najbardziej – to znaczy, że.

Następnie trzeba przygotować się – gotować dużo i smaczne. W przeciwnym razie mój mąż wkrótce zacznie wykazywać oznaki niezadowolenia i oburzenia. Nie chcesz nikogo karmione Twój Błogosławionego? Tak nawiasem mówiąc – uczyć mężem restauracje nie są tego warte. Oczywiście, jeśli nie są małżeństwem do potentata. Bo inaczej będzie gotować gotować najbardziej prawdopodobne. Żarty na bok, ale trzeba nakarmić męża smaczne i satysfakcjonujące.

Wygląd mężczyzna

Jak wiecie, spotkać człowieka na ubrania. A męskie ubrania nadal ocenie prof. Przydatność jego lepsza połowa – że to ty. Tak, i spojrzeć na najbardziej zadbaną człowieka jest o wiele bardziej przyjemne. Na szczęście, dziś większość ludzi jest bardzo wrażliwy na ich wygląd. Jeśli masz szczęście i ty „otkapali” rzadki okaz, który wciąż wierzy, że człowiek jest ozdobiony trzydniowym zarostem, a słowo zaczyna „manicure”, będzie łatwym zadaniem – reinkarnacją swojego męża i jego „humanizacji”.

Musisz nauczyć człowieka myśleć, że powinien wziąć prysznic częściej niż jego samochód jest w zlewie, paznokcie cięcie jest konieczne, zanim zaczną pukać na podłodze, dezodorant – nie strata pieniędzy i grzebień – nie tylko mebel , Kiedy te umiejętności są mocno zakorzenione w podświadomości człowieka, wziąć swoją szafę. Na pewno mają doskonały smak. Jednak nie przesadzaj dużo – w przeciwnym razie będzie to ryzyko, że świeci jak polerowanego nickle człowiek może ukraść spod nosa.


Load mężczyzn

Przynajmniej pierwsze osiem lat – dziesięć lat, to nie jest konieczne, aby powstrzymać chęć uruchomienia jej mąż wyszedł. Bo inaczej człowiek ryzykuje nadwagę. Boi się, że nie wróci do domu? Na próżno, tylko słodki zakazanego owocu – gdziekolwiek mąż nie idzie nigdzie. Ale poważnie, człowiek naprawdę musi być ciągle robi coś. W przeciwnym razie, to bardzo szybko się nudzą i zaczynają moping, kapryśny i wstrząsnąć nerwy. Zarówno sami i wszyscy inni.

Co więcej, robi to może być cokolwiek – remont mieszkania, wyjazd na zakupy, spotkania dla rodziców w przedszkolu. Jednak w każdym przypadku, nie należy zapominać, że człowiek jest człowiekiem. A także musi on osobistą przestrzeń i czas. Upewnij się, że człowiek może zrobić swoją ulubioną rzecz – zbieranie, pieczenie, ryby w końcu.

Knut …

Niestety, żadna z procesu edukacyjnego nie pozostaje bez kary – jest proza ​​życia. A nawet ukochany mąż okresowo muszą być karane. A kara powinna być piorun – a zaraz za wykroczenia. W żadnym wypadku nie zwlekaj represyjnego działania na czas nieokreślony – męża po jakimś czasie po prostu nie rozumiem, co masz ukarał. I w rezultacie, zamiast wyciągnąć z lekcji padającego potrzebne, śmiertelnie obraził cię.

Oczywiście, nie ma potrzeby uciekać się do kar fizycznych – jest niezwykle nepedagogichno. Ponadto, bardzo często w takich przypadkach, mąż i data mogą dać. Do niczego na próżno drażnić gęsi. Istnieje wiele znacznie bardziej humanitarny i skutecznych sposobów, aby było jasne, do męża, że ​​mylił się i nadszedł czas, aby uruchomić dla kwiatów. Trudno jest jednoznacznie określić, jakiego rodzaju sposób, aby były skuteczne w Twoim przypadku. Dla niektórych mężczyzn najstraszniejsza kara – spojrzenie dezaprobaty, a po drugie, i „ekskomuniki” z organizmu danej katastrofy nie jest. Dlatego też zdecydować, jak ukarać męża – Znasz go znacznie lepiej.

Ale należy pamiętać, że w żadnym wypadku nie może być zabrany przez taką popularnych pomocą wszystkich kobiet, łez. Oczywiście, łzy są niezawodnie w większości mężczyzn. Ale ich nie nadużywać, bo inaczej człowiek będzie przestać opłacać swoje łzy chociaż żadnej uwagi. Można przejść do Crybaby i histerię. Tak zostawić łzy w najbardziej skrajnym przypadku, gdy bez nich naprawdę nie może się obejść.

Pierniki …

Ale nie ma marchew bez kija, mówi klasycznej pedagogiki. Dlatego, mąż powinien nie tylko krytykować, ale też chwalić. I chwalić i zachęcać faktycznie potrzebują – nie ma miejsce od fałszu. Po tym wszystkim, mówimy o ukochanego męża, prawda? W przeciwnym razie, nie warto tracić czasu – rodzina bez miłości nie jest – w każdym przypadku, szczęśliwa rodzina. Ponadto, nagrodą jest doskonałym środkiem do stymulacji człowieka do przeprowadzenia dobrego działania.

Aż po ślubie, to jeszcze trochę czasu, aby zachęcić mężczyznę proste – wystarczy założyć tylko brzeg kocem. Ale z czasem trzeba będzie poszerzyć arsenał nagrody – wycieczka na ryby, na wycieczkę z przyjaciółmi do sauny lub na piłce nożnej i tak dalej. Jednak nie ponieść znacznie promocjach – psychologowie mówią, że proces edukacyjny jest niezbędna równowaga: z jednej promocja powinna stanowić jedną karę. W tym przypadku, jeśli przesadzić z promocjami, mąż może czuć się znacznie permisywności i niekontrolowane. A jeśli przesadzić z karą, mąż nie mógł wstać i rzucić – jest mało prawdopodobne, że patrzy na swoją twarz ścisłej matki.

Porozmawiaj z mężem

Oczywiście, nie mówimy o prostym codziennej komunikacji na poziomie fraz takich jak podaj mi cukiernicy, proszę «lub» kto teraz wziąć samochód. ” Człowieka istotną potrzebę pełnej komunii, nawet jeśli tego nie okazywać, i okresowo zadaje trochę cicho. Powiedzieć mężowi o tym, jak minął dzień, jakie są twoje plany na przyszłość. Podtrzymać rozmowę, że nie obraca się cały czas tuż swojego cennego osoby – niech mój mąż mówi się, zapytać, co się dzieje w jego życiu, jak jego pracy w pracy.

Uwierz mi, ludzie doceniają takie kontakty, które uważają za opiekę i zwiększonego zainteresowania danej osoby. A co człowiek nie chciałby być ciągle w centrum uwagi? Tak, i komunikować się z mężem, aby przynieść wiele korzyści. To zajmie trochę czasu, a wkrótce będzie można nauczyć się rozpoznawać nie tylko ton jego ludzi, ale nawet jego milczenia. Kobiety, którzy żyli z ich bratniej duszy w związku małżeńskim ponad rok, twierdziła, że ​​jej męża cisza może zrozumieć, kiedy ma coś złego – problemy w pracy, słabe zdrowie, nieudokumentowane wakacje budżetu rodziny lub premii. W ogóle, to bardzo przydatna umiejętność, więc trenować samemu.

Przestrzeń osobista człowiek

Psychologowie udowodnili, że autentycznie się Twój osobisty przestrzeń dla normalnej egzystencji w każdej osobie. Mężczyźni – to nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jeśli człowiek stara się uchwycić róg mieszkaniu, nie spiesz się, aby zatrzymać swoje działania na winorośli. Tak, popularny wśród nich rogu, bałagan z różnego rodzaju obiektów, nie jest zbyt ozdabia wnętrze domu.

I jako śmieci może służyć do wielu rzeczy – żyłki, haczyki i inny sprzęt wędkarski, maszyn, części, żołnierzyków, elementów komputerowych. Istotą tego nie zmieni – człowiek rozpaczliwie potrzebują miejsca, gdzie nikt nie będzie go ciągnąć i „cut”, dzięki czemu nie kończące się komentarze dotyczące bałagan w mieszkaniu. I nic Cię – tylko bałagan w naszym wybredna kobiecy wygląd

W zależności od wieku małżeństwa i od wielkości przestrzeni życiowej trzeba jeszcze określić mąż jest najbardziej znany prywatna przestrzeń – może to być biuro lub garaż. Ale nigdy nie należy dotykać niczego w tym człowieku w małym świecie. On to docenić i dziękuję jeszcze raz.

Jednak zawsze fakt, że mężczyzna nie próbował poszerzyć swoją przestrzeń. I zawsze będzie starał się to zrobić. A jeśli mu się uda, to nie zdziw się, aby znaleźć w dżdżownic lodówki i na balkonie – kawałek zepsutego mięsa posiekać, z czerwi. A współmałżonek nie zrozumie swoje oburzenie szybki – w rzeczywistości nie miał nic złego, po prostu gotowy do łowić zrobić …

Stać się częścią jego życia

W ciągu pierwszych miesięcy po ślubie kobieta stoi przed najważniejszym zadaniem – aby stać się integralną częścią życia swoich ludzi. W tym celu, oczywiście jest najcięższa artyleria. Pobiegł do żony do pracy, umieścić go na stół Photo – najlepiej ślubu. W samochodzie, zostawić swój szalik lub rękawiczki i inne drobne przedmioty. Zawsze upewnij się, że twój mąż jest zawsze i wszędzie nosi obrączkę.

Regularnie nazwać żonę do pracy, do jego sekretarzem, aby wiedzieć, że nie zapytać w jaki sposób złożyć. Tak więc mój mąż bardzo szybko przyzwyczaić się do faktu, że jego życie nie jest możliwe bez ciebie. Jednak to wszystko musi być wykonane bardzo starannie i dyskretnie – w przeciwnym razie mąż może zdecydować, co ty „presję” na niego i buntownika. Bądź taktowny, dyskretny, ale trwałe.


Pierwsze połączenie …

„Chodź tu!” – jest to wyrażenie, w którym mąż musi natychmiast reagować. I nauczyć swoją żonę do tego jak najszybciej. Z reguły ta umiejętność rozwija się bardzo szybko – w rzeczywistości jest to znak dla nas wszystkich, bez wyjątku, dzięki naszym matkom. Zawsze chwalić męża po tym, jak została wniesiona przez twojego połączenia. Uwierzcie mi – to umiejętność, doprowadzony do automatyzmu, wielokrotnie się przydać później. Na przykład, na imprezach czy na wakacjach, kiedy wszystko wokół jest tak wiele różnych pokus.

Nawiasem mówiąc – zawsze pamiętać o jeden „złoty” prawdę. Nigdy ukarać męża, który zbliżył za rozmowy, zbyt. I nie ma znaczenia, ile wypił wcześniej, i jak długo ogling uroczą dziewczynę. W przeciwnym razie bardzo wysokie prawdopodobieństwo utraty kontaktu z człowiekiem. I w tym przypadku bez wykształcenia i może być mowy!

Praca i mąż

Na szczęście, natura jest bardzo mądry. I we krwi większości mężczyzn, z czasów, gdy byli zmuszeni do polowania mamutów, pozostaje chęć do pracy. Ale, niestety, to jest bardzo często człowiek zapomina, że ​​prace powinny przynieść nie tylko moralną i estetyczną przyjemność, ale również pieniędzy. Oczywiście, będąc żoną artysty lub muzyka jest bardzo miłe. Ale tylko wtedy, gdy obraz sprzedany, a stadiony są dzieje. W przeciwnym razie romans zniknie bardzo szybko. A zrozumiesz, że spadnie na ciebie obowiązek rodziny.

Aby tak się nie stało, to zachowanie powinno zostać poprawione. Często kobieta jest drogą najmniejszego oporu i zaczyna cały dzień „piła” żonę, powołując się na przykład z bardziej udanych przyjaciół. Oczywiście, szansa, że ​​mężczyzna skoczył dumę i zmienił istnieć pracy. Jednak szansa jest bardzo mała. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że mężczyzna zacznie złe i rave, lub po prostu przyzwyczaić się do swojego niezadowolenia i przestają go zauważać.

Jest o wiele mądrzejszy działać inaczej. Po pierwsze, przeglądu budżetu rodzinnego. Przyciąć wydatki dla wszystkich do zabawy – wyjście do kina, kawiarni, piłka nożna. Zmień dietę – kupować tańsze produkty, wyeliminować wszystkie swoje ulubione gadżety. I musi to zrobić, nawet jeśli Twój dochód pozwala utrzymać swój styl życia. Prędzej czy później, mąż na pewno zauważy.

Jeśli środek ten nie pomoże, działać bardziej radykalnie – co najmniej jeden miesiąc nie płacić rachunki za media, internet. Pamiętaj, aby zostawić niezapłacone rachunki w widocznym miejscu. Poprosić o pomoc męża, powiedz mu, że bez niego nie można zrobić. Wierz mi, twój ton oszołomiony i bezradny oczy, aby jej mąż opamiętają są znacznie szybciej niż stałych napady złości i zagrożeń. Nawiasem mówiąc – jeszcze jeden ważny szczegół. Poprosić o pomoc wszystkich krewnych i przyjaciół. Ponadto pomoc ta musi być dokładnie w przypadku braku pomocy. Finansowy. Jeżeli współmałżonek będzie zrozumieć, że pieniądze zawsze można pożyczyć, problemem jest nie tylko dozwolone, ale jeszcze bardziej pogarsza.

Jeśli w takim przypadku mąż kategorycznie nie chcą pracować, jest tylko jedno wyjście – do szukania pomocy u psychologa rodzinnego. Chociaż, w uczciwości, należy zauważyć, że bardzo mała liczba mężczyzn zgodził się odwiedzić specjalistę. A wizyta nie zawsze prowadzi do sukcesu. Więc w końcu trzeba podjąć decyzję – Pociągnąć sam pasek lub do zmiany małżonka.

Powtórzenie – matka nauki

I pamiętaj, że powtarzanie – matką nauki. Nawet dobrze wykształconych, sprawdzone przez lata człowiek w niebezpieczeństwie popadnięcia w oryginalnym stanie: Stop liczyć się z wami, aby zachowywać się niewłaściwie. Dlatego kobiety w żadnym wypadku nie powinny być zadowolone i stracić sytuacji spod kontroli. Niestety, czasami zdominowane przez mężczyzn bezwarunkowe instynkty, hormonalne przepięcia zdarzyć – i nawet człowiek z rodziny może uciec. Oczywiście, w większości przypadków, po krótkim czasie z powrotem do domu, w obliczu pobity pies. Ale nie pozwalają na to w ogóle. Ale tak się nie stało, nigdy nie stracić czujności, pozwalając jej mąż na relaks.

Jak widać, dobre wykształcenie mąż wymaga wiele wysiłku. Ale pewnie wiedział o tym, co robią? Dlatego nie należy zatrzymać w połowie drogi – trzeba wszystko się uda! Najlepszym mąż – jest mąż, rosną sobie. A jednak – nie zapominaj o tym, że człowiek, z kolei, można rozpocząć, aby przynieść wam!

Oczywiście, nie należy przyjmować wszystko, co napisane w tym artykule, zbyt poważnie. Przede wszystkim, trzeba stworzyć szczęśliwą rodzinę – to miłość. Ale należy pamiętać, że istnieje jakiś żart w każdym żart. Bądź szczęśliwy!

load...