Jak wybrać ubrania w zależności od typu figury prawidłowo i szybko

Zawartość:

Nawet dziewczyny z doskonałych proporcjach trzeba myśleć o tym, co rzeczy do wyboru, aby utworzyć obraz. I to nie tylko w kombinacji kolorów i stylów, ale także w harmonii linii i kształtów. Konieczne jest, aby wybrać ubrania w zależności od typu figury jest poprawna, że ​​piękno jest tylko podkreślić. Dobrze, jeśli proporcje nie są idealne, na przykład, brak równowagi pomiędzy dolną i górną, kwestia ta powinna mieć podwójną uwagę. Dobrze dobrane ubrania będą podkreślać godność rysunku i mieć pewność, aby ukryć swoje wady. Idealnie nadaje się do obrazu rzeczy, aby przyciągnąć uwagę na barkach łaski, uczyni bardziej smukłą talię, a każda krzywa – bardziej ekscytujące. Ale, oczywiście, do tego trzeba dać pierwszeństwo rzeczy, kierując się pewnymi względami.

load...

Trzy złote zasady doboru ubrań

  1. Jeśli nie jesteś zbyt wąska talia, nie dążą do jego dalszego wzrostu. Rzeczy poziome paski mogą być zawarte w sposób, ale to nie powinno być przedmiotów szafa „poniżej pasa”, czyli spódnice, spodnie i tak dalej. Pamiętaj, że odzież z wzorem wizualnie zwiększa udo.
  2. Spróbuj odebrać rzeczy, które skupią się na swoich „silnych” obszarach – na klatce piersiowej, talii, ud i pośladków. To pomoże wygładzić wady wzroku (o ile, oczywiście, że są), i poprawić ogólny obraz.
  3. Rzeczy, które wyglądają baggy, ukrywanie wierszy wszystko sylwetkę, nie trzeba wybierać. Nie przynoszą pożądanego efektu – tylko wizualnie można dodać kilka dodatkowych kilogramów.

Opis poszczególnych elementów odzieży

Teraz chcemy wam powiedzieć, co przyczynia się do podkreślenia niektórych lub inne elementy stroju. Uzbrojony w tę wiedzę, można dokonać kostium po prostu idealny, to znaczy, podkreślając jedynie godność.

  • Kurtka – jego delikatny dekolt przyciąga uwagę do klatki piersiowej, długość nieco poniżej talii podkreśla biodra.
  • Bluzki – „neutralne” ciuch, że trzeba wybrać tylko figury.
  • Top – tym silniejsze jego wgłębienie, tym większy nacisk kładzie się na klatce piersiowej.
  • Spódnica – jej szczupła talia z szerokim pasem, wyciąć to zawężony wizualnie zwiększa długość nóg.
  • Płaszcze – musimy modele tylko ściśle przylegające, jak robią szczuplejsze rysunku.
  • Dżinsy „damskie” i spodnie z obniżoną talią – czy hip szczuplejsze i dłuższe nogi.
  • Slinky sukienka z amerykańskimi pach – podkreślają piersi, poprawić ogólny obraz seksualności.

O niektórych rzeczach Pisaliśmy już, teraz spójrzmy na różne typy postaci w ogóle. Pokażemy Ci, jak tworzyć obrazy, w zależności od ich tworzenia, wzrostu i innych parametrów. Zobaczmy, jakie rzeczy są warte sobie, co ciuch najlepiej jest dać pierwszeństwo.

Typ „odwrócony trójkąt”

Jest to nieco męską postać – szerokie ramiona i wąskie biodra. Ona sport, ale jej właściciel może być duża pierś. Znamiennym przykładem kobiety z proporcji „odwróconego trójkąta” – jest Salma Hayek. I najlepszy dla tej figury jest sukienka A-sylwetka. Także dobrym wyborem byłby bluzka z dekoltem na tyle odważny (z dużym biustem) Typ V-kształtny. Ale to nie powinno być szeroko ramiona, kołnierz z rękawami koronki latarki – niezbędny prostota. Jeśli mówimy o biżuterii, konieczne jest uzupełnienie wizerunku łańcuchów lub wisiorki, które mają te akcesoria, które są „rozciągnięte” linii i sylwetki.

load...

Typ „prostokąt”

Ta figura androgyniczny, tj nastolatków, z niewielką różnicą pomiędzy udami, talia, plecy. To jest często określane jako nie kobiece, ale tak nie jest: Emma Watson jest właścicielem takich proporcjach, a ta dziewczyna jest uważana za jedną z najseksowniejszych na świecie. A wszystko dlatego, że wie, jak wybrać ubrania dla obrazka: brak ekscytujących zwrotów akcji i kształtów wypełnia dużą część w garnitur, wiele wystrój, draperie. Dziewczyny z figurą tego typu powinny podążać za przykładem Emmy Uotson i wybierz krótkie obszerne spódnice, sukienki ozdobione kołnierzy i / lub bufiaste rękawy.

W jego kolekcji projektanta zapłacił „prostokąt” wystarczająco dużo uwagi. Sam Phillip Lim oferuje dziewczynki z postacią androgyniczny typ sukienki nosić szerokich pasów, które podkreślają talię i zamki, które zwiększają udo, a drukuje poziome wzór, dodaje objętości. ACNE wzywa zdecydować się na łagodnych kurtki i płyt wielowarstwowych. Dom Alberta Ferretti oferuje dodać objętości za pomocą pasów i powietrza wraz z kontrastowym wzorem. Alexander McQueen koncentruje się na eleganckich i wyrafinowanych struktur: na rękawach głośności, szerokie spódnice, bujnym futrem.

Typ „klepsydra”

Należy podkreślić, seksowna i kobieca postać, zawsze przyciąga uwagę mężczyzn – to wszystko jest szczęśliwym posiadaczem. Aby to zobaczyć, wystarczy spojrzeć na ekonomista Kim Kardashian. Jednakże, jeśli dziewczyna proporcjach „klepsydry” chce jeszcze bardziej podkreślić swoją godność, to koniecznie nosić obcisłą sukienkę z głębokim dekoltem. Oczywiście, wykończenia i dekoracji na odzieży powinien być minimalny – nic nie powinno odwracać uwagi od sylwetki.

Projektanci mody zapłacił „klepsydry” dostatecznej uwagi, w tym decyzji o praktycznie wszystkich swoich kolekcji. Tak, Zac Posen oferuje sukienki z plisowanej powierzchni dekolt, patrząc uroczysty i elegancki. Erdem podkreślił wąskie szczyty, bujne spódnice poniżej kolana i strefach środkowych. Bottega Veneta gloryfikuje trendy i kredki spódnice, kurtki prawo. Haider Ackermann ale radzi fashionistas wybrać ciemne Pantsuits połączeniu z gładką warstwę.

Typu „gruszka”

Liczba ta jest również nazywana „trójkąt”: jego właściciele mają szerokie ramiona i wąskie biodra dosyć. Spójrz na Beyonce – ona ma takie proporcje, i wygląda bardzo kuszące, ponieważ jest w stanie podnieść szafę. Dziewczyny z figury takie jak „gruszki” po prostu nie może nosić obcisłe spódnice. Ale trzeba kupić sukienkę-line, wygładzanie dno rozbieżności z góry i podkreślenia talii. Korzystne jest, aby dać modeli z pełnymi rękawami, ale bez wystrój i bardzo głębokich cięć.

Zobaczmy co „gruszka” OFERTA projektantów, zwłaszcza dlatego, że wiele ciekawych rozwiązań. Donna Karan preferuje płynących spódnice i górną plyat bez ramiączek, dekolt w kształcie litery V, a następnie znajduje się recepcja, postać równoważenia. Christopher Kane podkreśla ramiona i klatkę piersiową przez szczyty geometrycznych kształtach, „unosi” się wyglądem, kto patrzy na ciebie. Jil Szlifierka upodobanie mody suknie przestronne stylowy wycięciami w ramionach, połączone z masywną płaszcza. A projektanci Balenciaga opierały się na jednej rzeczy – białej spódnicy, rozpraszając jego uwagę od prostoty dolnej części rysunku.

Typu „jabłko”

Ta postać ma pulchne kobiety, które na ogół nachylonych ramionami – Jennifer Hudson, najlepszy przykład. Dziewczyny z takiej figury jest lepiej nosić proste sukienki lub rzeczy z dna wielowarstwowej i zwiększenie pojemności górze. Należy wybierać stroje z pionowymi szwami, dekoracje na gorset, głęboki dekolt. Jeśli nosisz sukienkę, semiadherent, z odkrytymi ramionami i pasa, ale bez falbanek i innych nieporęcznych przedmiotów.

Projektanci zapłacił „jabłko” wiele uwagi prezentując różnorodne ubrania dla tego typu elementów w swoich kolekcjach. Piazza Sempione oferuje plisowane sukienki i spódnice, a także obcisłe pasy akcent w pasie. MCQ podoba kurtki z celowo dużych kieszeni, w kształcie litery V karby podkreślając uda. Carven wznosi kombinacji rangę trendu spodenek i bluzek, w którym górna zapalniczki dołu. Thakoon wolą ściśle przylegające, kurtki i spódnice trapez powyżej kolana.

Jak widać, aby dokonać wyboru nie jest problem – trzeba tylko stosować się do zaleceń wymienionych powyżej, a biorąc pod uwagę decyzje domów projektowych. Dzięki temu, każda dziewczyna z figurą jak „jabłko”, „gruszka”, „trójkąt”, „klepsydra” lub „prostokąt” będzie w stanie znaleźć idealne rzeczy dla siebie. Do Państwa dyspozycji ogromną liczbę trendów, więc wiedząc, jak dobrać ubrania do typu figury, można łatwo stworzyć nieskazitelny wygląd, podkreślając godność wszystkich i prawidłowo umieścić akcenty.

load...