Jak wybrać trenera fitness w Internecie

Zawartość

W dobie nowoczesnych technologii praktycznie każdy stara się zarabiać pieniądze przez internet. Ale, co z nim? Chcesz ładne szczupłe ciało. I z jakiegoś powodu nie chcesz, aby komunikować się z lokalnym guru sportowych energetycznych. W ogóle, zdecydowali, że indywidualne ćwiczenia z trenerem internetowego bardziej skuteczne niż „przygodach” w lokalnych klubach fitness w poszukiwaniu piękna. Na miejscu wszystko tak pięknie napisane, zdjęcia „przed i po” bardzo inspirujące, a masz kartę kredytową, aby zapłacić za regularne szkolenia lub programu ćwiczeń … Czekaj, pozwól mi podzielić się z wami niektóre z sekretów wyboru.

load...

[Powrót do spisu treści]

„program ćwiczeń, diety dziewczyn! Niedrogi”

O tekstu, tylko z dużo wykrzykników i emotikonów jest w stanie każdy trzeci zwycięzców konkursów regionalnych w fitness bikini. Lub każda inna dziewczyna, która wygląda jak bikini fitness, zaangażowanych w większości tych wydarzeń, ale jest to zaszczytne 15 miejsce. Albo jeszcze żadnych gości z siłowni, która wygląda bardziej umięśniony niż przeciętna dziewczyna w jej wieku.

W ogóle, to jest odpowiednie specjaliści mogą się czaić w ramach statusu. Określić ich pomoc następującą listę „cech i kryteriów”:

  • W bikini muszą być certyfikowane do instruktora siłowni. Pożądane jest, aby w wyniku APF College. Vader lub w jednym z prestiżowych organizacji ćwiczeń USA;
  • Nim powinien być zainteresowany – test fitness na video, zdjęcia posiłków do 1-2 tygodni, filmy wykazanie podstawowych ćwiczeń Ty lub sesji w Skype ze szczegółową dyskusję i demonstracji, w jaki można wyciągnąć go, zgięcie i przysiad – jest obowiązkowe wymogi minimalne problemy, które będą dawać dobry właściwego trenera. I zwykle trenerzy wysłany kwestionariusz dotyczący medycznych „nieprawidłowości”, chorób, urazów, którzy muszą wypełnić szczegółowo;
  • Nim powinien być gotowy do „fit” ten program na ciebie, jeśli szkolenie nie ma wpływu;
  • Nagle, ale ona musi mieć doświadczenie szkolenie ponad 3 i lepsze – 5-6 lat. To nie popisywać – osoba musi przejść przez kilka zestawów i suszarek, aby poradzić sobie z początkowego adaptacji i samego płaskowyżu, aby dać kilka rad tam dla treningu siłowego. Słuchaj, panie obdarzone dobrym genetyki i wspaniały własności przyjść do żądanego kształtu bez zbiorów i suszarki, a „podkachivayas” trzy razy w tygodniu, większość fanów nie ma sensu. Mimo to, „Champions of Genetics” całkiem sporo, a po okresie OPT i zatapianie „łatwej utraty wagi”, zanim większość z nas dostaje wielkie filozoficzne pytanie z serii „o tym, co zrobić z tym ciałem”;
  • Nasza bohaterka musi mieć przynajmniej podstawową certyfikat dietetyki sportowej. W przeciwnym razie, można przyznać dietochkoy z serii „Legendy moim bujanym fotelu”. No, na przykład, Śniadanie: płatki owsiane i białka (w żadnym wypadku nie jajecznica z żółtek i straszliwej cholesterolu rzucić się na was i strzeli tłuszczu składów nadwagą), obiad – białko promowane „Bikini” Firmy, obiad – pierś z kurczaka i gryka, snack – ser, kolacja – ser, ryby lub piersi. A ściśle prestrogy zakaz węglowodanów po 14.00.

[Powrót do spisu treści]

load...

Ciemną Stronę Mocy, lub gdy trzeba uruchomić daleko

Oznacza to, przede wszystkim. Wtórne – jak człowiek zachowuje się w życiu i jakie ma pierwszeństwo. Myślę, że wszyscy, którzy w jakiś sposób zobaczył przeszłości mistrzostwa, zauważyliśmy, że nasz bikini stał się cud, a muskularne. Ale najbardziej ciekawi nas zapewne słyszał, że to nie jest tak, a dzięki „cudownej dobavochkam sportowej”.

Nie będziemy zagłębiać się w nauce chemii, i po prostu przyjąć jako fakt, że nie mają konkurencyjne ambicji za wszelką cenę, ale chcą być zdrowe i piękne. W tym celu, zwykle dziwnego, że nie jest konieczne, aby umieścić ukolchikov. A także nie trzeba kupować poroshochkov. Och, horror, nawet święte białka i BCAA podjąć tylko osoby, które otrzymuje mniej białka z normalnego pożywienia. Więc niektórzy ludzie są tak kojarzy się na wynikach za wszelką cenę, że będzie starał się cię na „ścieżce młodego chemika”.

Po prostu, jeśli trener Ci nałożyć nabycie pewnych konkretnych suplementów diety, witamin, suplementów diety, albo wcale, ale raczej leki, konieczne jest, aby część z niego bez bólu, współczucia i żalu. Na rynku jest duża, zawsze można znaleźć odpowiedniego trenera, który wie, jak doprowadzić do dobrej formie opłat, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia.

[Powrót do spisu treści]

Największą tajemnicą trenerów online

Wiesz, od których zależy sukces z programem i dieta uzyskanej zdalnie. Z pewnością już domyślił się, że jest nie tylko i nie tyle w autokarze, ilu z was osobiście. „Pułapki” wszystkich tych odległych relacji jest bardzo prosta – myślisz, że po rozmowie na Skype poprzez wypełnienie kwestionariuszy i wydrukować plan szkoleń, które pracowały.

Tymczasem byłoby konieczne nawet w pokoju, aby wyglądać jak piękne ciało smukłe. Oznacza to, że do zbierania torebkę i przyjdzie w odpowiednim czasie, aby znaleźć wszystkie maszyny i odważników o której rozmawiałem z trenerem ćwiczeń, wykonywania pracy, zapytać kogo, aby poprawić technikę lub pracy, patrząc uważnie w lustro, i łapanie każdą sensację. A potem jeszcze jeden, i „capture” technika, zgłosić na piśmie do trenera …

Ogólnie rzecz biorąc, szkolenia online zwykle nie jest proste fizyczne efekt wyznaczonym terminie. Zgoda, o wiele trudniej zrezygnować klasę, jeśli zgadzasz się z człowiekiem, a on czeka na ciebie w hali. Przez „udalenke” zawsze mają szansę, aby uzasadnić korków, ból głowy od pór roku i innych niepowiązanych rzeczy do treningu.

Należy zauważyć, że mechanizm pracuje jest znacznie bardziej skomplikowana, niż w przypadku prostego szkolenia ciała. Jednak największą zaletą literat „online” są po prostu unikalna wiedza. Nie wszystkie miasta mają trenerów, którzy chcą po prostu uczyć początkujący, a nie tylko wykonywać swoje ćwiczenia bez nawet wyjaśniając, co się dzieje. „On-line” i tak dobrze, że nie tylko dać szansę, aby piękną dziewczynę dla Ciebie zdalnie, ale także uczyć się od wiedzy i doświadczenia. I to właśnie one są najczęściej kluczem do dobrej kondycji.

Elena Selivanova

load...