Jak wybrać szkołę jazdy. Porady przyszłość auto-Lady

Nowoczesna kobieta powinna być w stanie wszystko. I dla większości z nas do prowadzenia samochodu konieczne jest, aby mieć czas na wykonanie wszystkich swoich planów i realizacji wszystkich jej celów. Aby kwalifikować się, oczywiście, trzeba oduczyć się w szkole jazdy. Jednak, aby naprawdę nauczyć się wszystkich umiejętności jazdy, a nie tylko zapamiętać zasad ruchu drogowego, trzeba podnieść dobrej szkoły jazdy, która naprawdę daje wiedzę. Więc jak wybrać przyzwoitą szkołę jazdy?

load...

Sekretarz – osoba z każdej instytucji

Osoba ta będzie pierwszą osobą, trzeba mówić po tym, jak zacząłem myśleć o tym, co wybrać szkołę jazdy. Dlatego też, w rozmowie z nim warto zwrócić uwagę. Nie można nawet wychodzić z domu, wystarczy zadzwonić, a ton, w którym Sekretarz będzie porozmawiać, powiedzieć wiele.

Na przykład, bardzo grzeczny, nawet lekko płaczliwy ton jest zawsze niepokojące. Wydaje się, że niedobór w szkole i jesteś stara się przyciągnąć do niej w dowolny sposób. Albo ludzie po prostu nie wiedzą, jak komunikować się z klientami, a mówi się, że szkoła nie została zorganizowana przez profesjonalistów i amatorów, którzy nie mogą nawet podnieść personelu. Iz takim amatorskiego podejścia można napotkać w trakcie badania – to nie trzeba.

Nadmierne chamstwa też nie powinien się głuchy. To może oznaczać tylko jedno – aby nie interesuje klienta, szkoła nadal uczyć się od Ciebie, czy nie. Tutaj można zrobić jeden wniosek – pociąg będzie jako powierzchowne, jak mówić. Odrzucamy taką szkołę, too.

Odpowiedzi sekretarz powinny być zwięzłe i szczegółowe, nawet jeśli poprosisz dobrze, bardzo głupie pytanie. Po tym wszystkim, po prostu zdecydować, co wybrać szkołę jazdy, chcą się uczyć i mieć pełne prawo do poznania i nie rozumieją.

load...

Cena i płatność

Następnie, zastanawiając się, jak wybrać szkołę jazdy, konieczne jest, aby znać wszystkie informacje na temat płatności. Średnio cena jest taka sama wszędzie, gdzieś trochę mniej, gdzieś trochę bardziej nieobliczalny różnica nie ma znaczenia. Ale jeśli cena jest bardzo niskie czesne, nie radować z góry, lecz przeciwnie, być czujnym. Istnieją przypadki, gdy konieczne jest zapłacić więcej, w procesie uczenia się, i dodatkowo płacić za to oszuści wymyślić doświadczony i służył wszystkim dlatego, że można migać i nie mają czasu i pieniędzy w portfelu nie ma. Również po prostu trzeba dowiedzieć się, jak płacić będą częściowo lub całkowicie. I postawić kropkę nad „i” od ilości i liczby płatności.

Nauczyciele i trenerzy

Po tych kwestii, po prostu trzeba prosić o pozwolenie szkoleniowej i komunikować się przyszłych nauczycieli. Komunikowania się z ludźmi, którzy będą twój guru w najbliższej przyszłości, pomoże Ci zrozumieć, jak wybrać szkołę jazdy i jest to naprawdę warto poświęcić czas jest w organizacji.

SDA nauczyciel musi być w stanie nie tylko pomoże Ci nauczyć się zasad, ale również prawidłowo zastosować rozumienie przepisów przez kierowców których mieszkają. Musi przekonać Cię aktywne, mobilne i uprzejmą osobą, która jest łatwa do komunikowania się i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ponadto pożądane jest, aby miał swoje wrażenia z jazdy, a nie mało, bo w połączeniu z wiedzą tego doświadczenia może dać Ci wiele przydatnych informacji.

To będzie wielki, jeśli nauczyciel łączy swoją działalność z instruktorem. Ale ten sukces nie przychodzi tak często, więc instruktor rozmawiać osobno. Jest tak samo ważne doświadczenie. I wiek, starszy instruktor, tym lepiej. Dopiero z wiekiem przychodzi pełną wiedzę o drogach. Człowiek z wieloletnim doświadczeniem realizuje ją jako przyjaciela. I pracuje w szkole nauki jazdy z powołania, a nie banalne zarobki.

Proces uczenia się

Po wykonaniu wszystkich wyżej wymienionych, na pytanie, jak wybrać szkołę jazdy w żadnym wypadku nie powinny być zamknięte. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się informacji o tym, jak długo trwa kurs jako całość, liczby godzin przeznaczonych na praktyki, a ile na teorii. Często teoria trwa około 2 miesięcy, więc jeśli mówi się, że dowiesz się wszystkiego, czego potrzeba do 2 tygodni, na baczności! Praktyka trwa średnio od 24 do 30 godzin. Oczywiście, w tym czasie nie będzie w stanie znaleźć świetny samochód, ale będzie uzyskać niezbędne umiejętności. Natychmiast określić – czy dodatkowych klas w praktyce i czy są one obowiązkowe. Jeśli odpowiesz „tak”, to może natychmiast odwrócić i odejść, bo lekcje są ponad normę, co najmniej 1,5 razy droższe, a ile trzeba będzie zapłacić w końcu, wiemy tylko nauczycieli.

Znajomość z reżyserem

Znajomość z reżyserem wystarczy, aby zrozumieć, jak wybrać szkołę nauki jazdy i uzupełnić swoje zdanie o niej. Oczywiście, osobisty znajomy nie zawsze może mieć miejsce, ale wciąż masz szansę porozmawiać z nim na pierwszym spotkaniu z uczniami, jak na niego patrzeć, obserwować zachowanie. Obietnica „manna z nieba” i nieodzowny zdaniu wszystkich egzaminów powinny należy. Po tym wszystkim, może to oznaczać tylko jedno – aby zapłacić dodatkowe pieniądze. I nawet jeśli jesteś po treningu nie będzie gotowy do egzaminu w NOK, jest zainteresowany instruktorzy nauczą cię znowu i znowu, aż w końcu znudzi wyrzucić pieniądze w błoto lub aż żal w połowie nie zdał egzaminu.

Ale jeśli dyrektor natychmiast poprowadzi rozmowę o tym przed egzaminem w NOK wyniesie nie wszystko, i że ponowne badanie w szkole może być tylko dwa lub trzy razy, po czym dokumenty trafią do archiwum, a to zajmie szkolenie znowu – to jest to, czego potrzebujesz ! Bądź pewny, że szkoła naprawdę nauczy, a personel, jak jesteś zainteresowany edukacji. W takiej szkole nauki jazdy jest zawsze środków zaliczkowych są podejmowane w razie potrzeby: zmiana instruktora, metody zmiany przeprowadzić dodatkowe testy. Nawiasem mówiąc, jeśli dyrektor nie zdał egzaminu, nadal można odstąpić od umowy po pierwszym montażu bez strat finansowych.

Które wybrać szkołę jazdy dla ciebie. Ale główna zasada, która jest odpowiednia także dla życia w ogóle – nie spieszyć! Lepiej spędzać czas na dążeniu do określenia kryteriów ważnych dla siebie, a dopiero potem wyciągnąć wnioski. I nie sądzę, że po ukończeniu studiów natychmiast móc bez obaw wsiąść do samochodu i czuć się swobodnie i łatwo! Oczywiście, to nie nastąpi, bo wszystko przychodzi z doświadczeniem, ale główne elementy trzeba wnieść to nauczyciele, że wtedy jej powiedzieć: „Dziękuję!”.

load...