Jak wybrać suszarkę z powłoką turmalinu

Myśląc o tym, jak wybrać suszarkę do włosów, wiele dziewcząt, którzy dbają o zdrowie swoich loków, decydują się na zakup turmalin powlekanego urządzenia. Spróbuj zrozumieć, co spowodowało takie zamieszanie o tym narzędzie do stylizacji włosów.

load...

Jaki jest sekret popularności z urządzeniami powlekanych turmalin?

Kiedy suszarki właśnie zaczęły pojawiać się na rynku, elementy grzejne użyteczne dla szybkich urządzeń suszących zostały wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Jednak dzisiaj te narzędzia do suszenia loki można znaleźć na sklepowych półkach. To tylko domagać się „stary” model nie jest w użyciu. Wynika to z faktu, że:

 • Produkują zbyt gorące powietrze, tak częste stosowanie włosy stają się suche i kruche;
 • Wytwarzają dodatnio naładowane jony, tak zelektryfikowana włosy i rozpocząć silny magnes.

W naszych czasach, kiedy popyt na najbardziej bezpieczne i zdrowe głowy suszarki do włosów szczególnie wzrasta, producenci wytwarzają elementy grzejne instrumentów ceramicznych. Takie narzędzia do układania na gorąco zwinięcie jest umieszczony jak najmniej traumatyczne do włosów. Jednak stosunkowo nowy sprzęt z elementu grzejnego z powłoką turmalinu są uważane za najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy korzystają z suszarki do włosów w sposób regularny. Jakie są ich zalety?

Turmalin – specjalny mineralnych, które po podgrzaniu uwalnia jonów ujemnych. Zaradni producentów jest cennym jakość w pełni sił stosowanych w tworzeniu wysokiej jakości suszarka do włosów, ponieważ stosowanie tych urządzeń:

load...
 • Suszenie odbywa się równomiernie wypływa miękkiej ciepłego powietrza;
 • Wagi loki i wygładzone włosy dostać zdrowy połysk;
 • Włosy nie jest pod napięciem;
 • Włosy suszy się przez około 70% szybciej niż w konwencjonalnych modelach;
 • Wał włosów nie jest odwodniona, a jej struktura nie jest uszkodzony.

Niestety, w tej chwili jeszcze nie znalazł sposób negować szkodliwego wpływu wysokich temperatur na temat stanu loki. Jednakże, sądząc po reakcji, stosowanie suszarki do włosów z powłoką turmalinu umożliwia zminimalizowanie negatywnych efektów gorących warkocze suszenia powietrzem.

Urządzenia do powlekania Tourmaline suszenia loki odpowiednie dla tych, którzy:

 • To suche i zniszczone włosy i chce, aby zminimalizować negatywny wpływ wysokich temperatur;
 • Chce zachować włosy piękne i zdrowe;
 • Chce skrócić czas suszenia i stylizacji;
 • Często używa się suszarka do włosów.

Wśród niedociągnięć takich urządzeń jest bardzo często naznaczone ich wysoki koszt. Ale, jak mówi przysłowie, Skąpiec płaci dwa razy. Suszarki jakości trwać dłużej niż jeden rok, a pieniądze nie trzeba wydawać na odbudowę uszkodzonych zamków.

Jak wybrać suszarkę do włosów z powłoką turmalinu

Myśląc o tym, jak wybrać suszarkę do włosów, należy przede wszystkim właściwie ocenić swoje potrzeby i odpowiedzieć na następujące pytania:

 1. Jak często zamierzasz używać urządzenia.
 2. Jaki jest stan włosów w tej chwili.
 3. Jaka jest kwota, którą można wydać na zakup.
 4. Jak wiele osób będzie korzystać z urządzenia.
 5. Czy zamierzasz wziąć go do podróży.
 6. Czy są jakieś specjalne wymagania dotyczące hałasu.
 7. Urządzenie będzie stosować tylko do suszenia i stylizacji również ważna.

Obecnie zakres takich narzędzi przeznaczonych do suszenia i stylizacji tak szeroki, że może wybrać odpowiednią. Istnieją modele ciche, z uchwytem składanym (więc łatwo było wziąć ze sobą), a nie jest bardzo drogie, z dodatkową przywiązania lub bez, do użytku profesjonalnego i domowego itd. D.

W imię suszarki z powłoką turmalinu, co do zasady, jest Turmalin słowo. Uważa się, że urządzenia do stylizacji włosów, przeznaczone do profesjonalnego użytku, mają wyższe wymagania jakościowe. Jednak niektóre modele do użytku domowego, również zdobył pozytywne recenzje od wielu dziewcząt. Następny będziemy rozmawiać o najbardziej popularnych i wysokiej jakości przyrządów z powłoką turmalinu.

Popularne suszarki powlekane Turmalin

Zanim wybierzesz dobrą suszarkę do włosów, powinien być przegląd najwyższych modeli jakości.

Wśród instrumentów przeznaczonych do użytku domowego, możliwe jest, aby pamiętać, model z powłoką turmalinu wytwarzanego przez następujących producentów:

 • Remington;
 • Valera;
 • Braun;
 • BaByliss;
 • Rowenta.

Praktycznie wszystkie urządzenia wyprodukowane do użytku domowego, wyposażone w dodatkowe dysze, które pozwalają nie tylko na sucho, ale również pięknie umieścić włosy.

Jednak eksperci radzą, nawet tych, którzy nie są fryzjera, ale uciekają się do gorących suszenia i stylizacji loków często nabyć profesjonalny model. Co profesjonalną suszarkę wybrać? Najlepsze wyniki w pracy zasługują:

 • Moser 4350-0050 Ionic Tourmaline Ventus;
 • Gamma Piu OK 3500 turmalin;
 • BaByliss PRO Tourmaline Pulse (BaByliss BAB5586E SL IONIC).

Które narzędzie do suszenia i stylizacji loków wybrać, każdy musi sam decydować, na podstawie własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Jednak, aby zaoszczędzić na dobrym instrumentem nadal nie warto: w pierwszym, wysokiej jakości włosy trwać przez lata, nawet przy częstym użytkowaniu, a po drugie, jest to bardzo dobra inwestycja w zdrowie i piękno włosów.

load...