Jak wybrać przedszkole?

To pytanie jest podniesione przez wszystkich rodziców, których dzieci wiek lub ich stan może odwiedzić pierwszą instytucją edukacyjną. Co do zasady, głównymi kryteriami wyboru są bliskość domu, dobre opinie o tych, którzy odwiedzili uczelnię, dobrze, jeśli przedszkole posiada specjalizację, na przykład, idzie na studia języków obcych, to wszystko jest super! Ale, niestety, wszystkie te kryteria są istotne tylko w odniesieniu do instytucji publicznych, które dzisiaj są tak małe, że często kryteria wyboru jest dostępność. Jednak warto zauważyć, że zgodnie z prawem, mają obowiązek zabrać dziecko do przedszkola, która jest zamocowana na swoim domu, choć w praktyce konieczne jest, aby dbać. A co z tymi, którzy nie mają czasu podczas tej marki? Trzeba stosować się do organizacji prywatnych!

load...

Warto zauważyć, że dzisiaj, prywatne przedszkola mają własne portale internetowe, na przykład, więc znaleźć taki, w pobliżu operatora nie będzie trudne, jednak, aby wybrać obiekt, który chcesz iść bardziej poważnie!

Po pierwsze, trzeba osobiście odwiedzić przedszkole i odkrywania terytorium, jeśli jest lepsza, są kwiaty, huśtawki dla dzieci, piaskownica, ten jest dobrym wskaźnikiem, bo nie tylko mówi o postawie zarządzania w swoich działaniach, ale także pokazuje wam warunki, w jakich spaceru będzie dziecko. Nawiasem mówiąc, nie zaszkodzi odwiedzić ponownie na ogród, ale tym razem z małym dzieckiem. Najprawdopodobniej we wspólnym obszarze, który nie będzie dozwolone, ale będziesz miał okazję przyjrzeć się jak dzieci zachowują i jak dziecko będzie je obserwować.

Następnym krokiem jest przyjrzenie się wewnątrz ogrodu. Jeśli jasny kontrast między pokojem gier i pracy biurowej nie, to ta opcja jest dla Ciebie, w przeciwnym razie pieniądze będą dla wygody reżysera zamiast dziecka.

load...

Rozmowa z zarządzaniem instytucją, należy zapytać, w jakim wieku są mile widziane, jakie są kursy i co jest zawarte w podstawowym programie, ale ten dodatkowy. Nawiasem mówiąc, nie zdziw się, jeśli w wymagany kurs obejmie choreografię, teraz jest modne!

Również nie należy przegapić okazję spotkać się z nauczycielem, a na spotkaniu lepiej jest iść z dzieckiem. Ta rada jest podana z tego powodu, że będzie można zobaczyć reakcję nauczyciela oraz oddział jeśli nauczyciel zaczyna motywować zabawkę dziecka lub coś powiedzieć, to na pewno trzeba się do niego dostać. Jednak przed podjęciem decyzji wreszcie poprosić nauczyciela o tych dzieci, które już iść do ogrodu, można również mówić o rodziców, jeśli nauczyciel jest wyraźnie niezadowolony z czegoś, wtedy nauczyciel nie trzeba.

Cóż, w końcu, chcę powiedzieć, że dziś większość prywatnych organizacji dziecięcych, takich jak przedszkola słonecznikowy, spełniają wszystkie określone wymagania, a tym samym są bardzo popularne wśród rodziców.

load...