Jak wybrać prezenty dla nastolatków

Dla tych, którzy kocha i wie, jak dać prezentu, nie trzeba wyjaśniać, że jego wybór należy podchodzić nie tylko z punktu widzenia praktyczności i użyteczności, ale również na podstawie indywidualnych preferencji osoby, której zostanie ona przedstawiona. Nie jest tajemnicą, że dar, dany „show” lub lubiłem cię osobiście, zamiast zadowolić się bohaterem dnia, może to zniweczyć. Tak więc, nie ma nowych pomysłów, obserwacja i szczere pragnienie, aby dostarczyć udovolsvie osoby, dla której dar nie wystarczy. W przypadku dzieci w tym samym wieku i wszyscy mniej lub bardziej jasne: z pierwszą jesteśmy zjednoczeni przez jedno pokolenie i mają podobne zainteresowania, a jak by się dziecko, każdy wie. Ale prezenty dla nastolatków nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

load...

I nie jest to, że młodzi ludzie są kapryśne lub bardziej wymagający. Chodzi o to, ty i ja. Nie chcemy, aby zobaczyć je jako kogoś innego niż dzieci. I prezenty do wyboru, w oparciu o fakt, że dla nas są one takie same dziewcząt i chłopców, nasze dzieci, bratanków i młodszych braci i siostry. Zapominamy, że oni sami postrzegają dorosłych. Jeśli dodamy do tego nastoletniego nadwrażliwości, źle dobrany prezent nie tylko zadowolić nastolatków, ale także prowadzić do utraty zrozumienia. Tak to jest, jak to wszystko poważnie. Niemniej jednak, nie denerwuj się, lepiej jest próbować trzymać się kilku prostych zasad, które pomogą nie tylko wybrać odpowiedni prezent, ale również wzmocnić swoje relacje z dzieckiem wzrosła.

Prezent dla nastolatek: Instrukcja dla „manekiny”

W żadnym wypadku nie dają coś nastolatek pozbyć. Nie tylko, że od razu zauważy, tak też cię obraził. I na tle stałej rezystancji chwiejność emocjonalna uzyskać pełny program. Następnie dopasować zasadę „mniej znaczy lepiej”. Kosztowne, ale zupełnie niepotrzebne nastolatek rzeczą zadowoli wiele mniej niż mały prezent, pick up, a może się własnych rąk, ale biorąc pod uwagę interesy nastolatka. Tak, że czuł, że jego interesy nie są ci obce i spowodować zakłopotanie. Nawet jeśli to nie jest tak.

Na przykład, nie masz dużą sumę pieniędzy na drogi prezent, ale jesteś cienkiej dzianiny lub uszyć. Ty, z właściwą obserwację, istnieje ogromna liczba opcji, jak by się nastolatkiem. Drutach sweter z nazwą ulubionego zespołu punk nastolatka. Lub uszyć koszulę jako swojego idola na plakacie. Dla nastolatka trzeba spróbować trochę więcej, ale nie ma ograniczenia co do perfekcji. Wystarczy odwrócić go do otworów postrzępione magazynu mody. Zapytaj się, co lubi, i idź do niego.

A on, buntownik, ma burzę

Pomimo faktu, że w okresie dojrzewania dzieci są bardziej potrzebują naszej troski i opieki, jak to było, w przeciwieństwie do tego, starają się od nas dorosłych do wolności i niezależności. I czują się dorosłych, niezależnych ludzi, z ich punktu widzenia świata i prawa głosu. Więc jeśli nie możesz odebrać prezent albo boją się pomylisz, możesz podarować pieniądze. Być może obawiają się, że taki dar ma elementu zaskoczenia, i wygląda na rodzaj uznania we własnej niemocy? Zapomnij o tym. Nastolatek widzi głębię zaufanie i uznanie jego prawa do niezależności. Wręcz przeciwnie, więc możesz mieć pewność, aby zdobyć określoną liczbę punktów bonusowych.

load...

Meczu wyjazdowym

Pomyśl o tym, że dajesz dorosły oszołomienie, to najlepiej, aby przejść dalej. Wtedy będziesz mieć czasu, aby przeniknąć jego interesy. I należy to zrobić, ponieważ oprócz tego, że to pomoże Ci wybrać prezent, będziesz miał niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktu z dzieckiem. W końcu należy pamiętać, jak u siebie w tym wieku, ale bez uwag „Jestem w tym wieku, zachowywał się inaczej i był bardziej powściągliwy”.

Wybierając prezenty dla nastolatków, chłopców, prawie popaść w kłopoty, jeśli tylko spojrzeć na ścianie w pokoju. Plakaty i nalepki wam bardzo. Jeśli oni przedstawiają członków zespołu rockowego, starają się dostać bilety na ich koncert. Nie jeden bilet i para. Aby nastolatek miałem możliwość pojechać tam z przyjacielem lub dziewczyną.

Jeśli nastolatek „śpi” w uścisku z komputerem, zapytać, jeśli nie chcesz, żeby coś zmienić: dodaj RAM, zmiany wideo lub karty dźwiękowej, czy może chce nowego monitora lub kierownicę do gier wyścigowych na symulatorach ? Nastolatka jest zadowolony abonament do klubu fitness lub modelowania szkoły, jeśli jest pełny z jej snów. Nawiasem mówiąc, istnieją różne klasy działania lub szkoły tańca, gdzie można pisać i płacić za szkolenia. Pamiętaj, że każda mała dziewczynka marzy o zostaniu aktorką.

Przez wzgląd na duchu sprzeczności

Brak prezenty „w umyśle”! To zdanie może być głównym tematem przy wyborze prezent dla nastolatka. Nie zapomnij, że „jutro” nie istnieje dla nich w tym samym sensie, co robimy. Żyją na dziś. I przedstawione w letnim płaszczu jest mało prawdopodobne, aby dać mu przyjemność. To samo można powiedzieć o praktycznych prezentów. Nie praktyczność i przypomnienia życia codziennego! Niech Twój prezent będzie jasne i niezwykłe.

Nawet jeśli zdecydujesz się dać coś z ubrania, nie wybieraj go samodzielnie. Zakupić bon na pewnej sumy w jednym ze sklepów ubrań młodzieżowych i dać nastolatkowi w prawo, aby wybrać. Wierzcie mi, w ten sposób można osiągnąć dwa cele. Nastolatek pokazać, że mu zaufać. I można założyć, że będzie on kupić dokładnie takie rzeczy, które można wybrać dla niego sami. Ale jeśli są przedstawiane z tej rzeczy jako dar, nastolatek będzie miał piłę to nakładającą go do własnych upodobań. A jeśli wybrał swoje, takie problemy nie wynikają.

Jesteśmy sama krew, ty i ja

Niech Twój wybrany prezent będzie wyjątkowy symbol dorosłości. Przeciwnie, uznając, że nie widać dziecka w Czadzie. Dodać do tego wagę, dawanie niekoniecznie jest drogie, ale „tylko dla dorosłych” rzeczy. Dla nastolatka może stać się takim symbolem zestawem kosmetyków. Jednocześnie, trzeba wziąć pod uwagę wiek nastolatka i wybierać kosmetyki dla młodej skóry. Lub kupić certyfikat do magazynu piękno lub perfum sklepie. Niech Twój fashionistka wybierze prezent siebie. Alternatywą może być subskrypcja makijażu kursów. Po tym wszystkim, to będą prowadzone nie tylko do korzystania z kosmetyków, ale to dobrze, aby stać się dodatek, który może podkreślić jego naturalne piękno.

Nastoletni chłopiec z pewnością docenią jako dar dla niektórych nowość wysokich technologii. Najważniejsze jest to, aby zapytać, co chce. Lub, jeżeli nie zachwyca się programowaniem i już dawno wyprzedziły w ich znajomości programu szkolnego, zapłacić mu prestiżowe kursy programowania. Taki prezent nie tylko radości, ale również będzie będzie dobrą podstawą do dalszego rozwoju nastolatek w tym kierunku.

Wybierając prezent, teen dziewczynę lub chłopca, nie należy zapominać, że jest to bardzo ważne, aby czuć, że przy wyborze prezentu najpierw myślał o nim, o ich zainteresowania, hobby i potrzeb. A potem nawet najbardziej nieistotne Present będzie kolejny most, rzucony na drodze do wzajemnego zrozumienia i harmonii w związku.

load...