Jak wybrać powłokę, biorąc pod uwagę właściwości naturalnego futra oraz typ z fig

Futro już dawno przestała być przedmiotem zwykłej zimowej garderoby. Dzięki projektantów mody są stale tworząc nowe style, dziś można wybrać nowe ubrania na każdy gust i okazję: od wygodnych i niedrogich modeli do codziennego noszenia do „status” w futrach, których obecność jest równoznaczny z posiadania dobrego samochodu lub biżuterię. Planując zakup, ważne jest, aby zbadać wszystkie niuanse, jak wybrać odpowiedni płaszcz doskonały wygląd i oszałamiający.

load...

Zawartość:

Uniwersalne zalecenia dotyczące doboru naturalnego futra

Z głównych kryteriów wyboru futer lepiej jest zdecydować, przed udaniem się do sklepu, w przeciwnym razie liczebność zakresie można po prostu zagubione, a ostatecznie kupić nie jest to, co było pierwotnie planowane.

  1. Decydując, jak wybrać futro, definiować dla siebie jakim celu kupujesz go – do ciągłego noszenia w zimnych porach roku lub rzadziej iść do spotkań towarzyskich. Od tego w dużej mierze zależy od postaci futra, stylu i przedziale cenowym.
  2. Wyraźnie podać żądaną długość produktu. Jednocześnie uwzględnia wzrostu i stylu życia. Płaszcz podłoga wizualnie rozciąga figurę, ale trudno jest poruszać się szybko lub jeździć za kierownicą samochodu.
  3. Obiektywnie ocenić figurę i odebrać najbardziej odpowiedni styl, który będzie podkreślić swoje zalety i ukryć wady.
  4. Określenie rodzaju futra, który pasuje do wszystkich wymagań dotyczących futrze. W tym przypadku należy pamiętać, że niektóre naturalne futra zalecane tylko w pewnym wieku. Na przykład, uważa się za złe maniery, aby dziewczęta noszą długi płaszcz wykonany z brązowej norki.

Projektanci wytwarzają rocznie dziesiątki nowych wersjach produktów futrzarskich

load...

Które fur wolą

Można znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie obecnie na rynku futra – od tradycyjnych polskich skór egzotycznych gatunków. Ale nie dokonać wyboru, skupiając się wyłącznie na wizualnej atrakcyjności produktu. Aby skutecznie wybrać naturalne futro i nie żałuję dokonaniem zakupu, należy kierować się co najmniej z trzech kryteriów:

  • Właściwości termoizolacyjne;
  • Nosić;
  • Wygląd

  • (kolor, gęstość, połysk).

Jakość termicznej zależy od długości stosu, jego gęstości, elastyczności i obecność warstwy powietrza między włókna. Jak będzie ciepłe futro, łatwe do zidentyfikowania przez dotyk, dłonią wzdłuż powierzchni wyrobu.

Zużywaniu rzeczy ogrzeje mniej, ponieważ wysokość sierści i warstwy powietrza między włókna zaczynają stopniowo zmniejszać. Najbardziej uznane płaszcze ciepłe futro lisa niebieskiego, czerwonego lisa, zająca, sobole, dorosłych owiec.

Futro z bobra najtrwalszy

Jeśli chodzi o trwałość mieszka odbyła specjalne badania laboratoryjne, które wykazały, że najbardziej korzystne pod tym względem są model, wykonany ze skór bobra, wydry, Wolverine. Ulubiony wielu norek i lisów na skalę trwałości 100-punktowej zyskuje 70 i 65 punktów. Najmniej trwałe płaszczach zająca, ale w tym samym czasie, należą one do najbardziej ciepła.

Gęstość i połysk stos może powiedzieć wiele o jakości surowców używanych do szycia płaszczy. Jeśli skórki zostały nabyte z naruszeniem technologii, na przykład, podczas linienia zwierzęcia, a gotowy produkt szybko blakną i tracą reprezentacyjny wygląd.

Należy również pamiętać, że futro jest zimą i wiosną. Zima – to skór zwierząt, które nie wchodzą w stan hibernacji na zimę, a zatem w zimnych porach roku są bardziej piękne i gęste futro. Ta kategoria obejmuje norki, lisy, wiewiórki, sobole, zające i króliki domowe. Wiosna Futro należy do zwierząt, pojawia się we śnie i mające lepszy wzrost włosów na wiosnę, lato i jesień (z wyjątkiem okresu linienia). Jest świstak, Gopher, piżmaka, nutrii.

Jak wybrać styl, biorąc pod uwagę cechy danego figura

Różnorodność kształtów, wzorów i kombinacji futro sprawia, że ​​łatwo znaleźć nie tylko ulubiony futro, ale także najbardziej udane styl dla kobiet o różnych formach. Kilka porad o tym, jak wybrać odpowiedni płaszcz, w zależności od rodzaju kształtu, pomogą podjąć najlepszą decyzję.

Model pozwala pasek do podkreślenia talii zyskiem

Futra damskie z postaciami jak „klepsydry” i „prostokąt”

Talia właściciele postać jest często porównywany do klepsydry. Wydaje się, że u kobiet z takich form powinno być żadnych problemów z doborem płaszcze. Ale tak nie jest. W przypadku analfabetów kobiety wybrać optycznie zwiększają ryzyko stylu ramię lub biodra, które na tle talii osy może wydawać się zbyt szeroka.

Niewątpliwie kobieta z ciała dla danego typu „klepsydry” może sobie pozwolić na dużo większą swobodę w doborze modeli niż posiadaczy innych typów liczbowych, ale należy zwrócić uwagę przede wszystkim na futra ciała sylwetkę sylwetki lub pas, podkreślanie pięknych krzywych ciała.

Modele te są odpowiednie i panie, które mają talia, biodra i ramiona są prawie takie same parametry, czyli ich kształt przypomina prostokąt. Głównym zadaniem w tym przypadku – wizualnie podkreślają talię. Bezwzględna tabu dla kobiet z prostokątnej figury jest wieszak prosty krój, które będą ważyć więcej image. Dobry będzie wyglądać asymetryczny model z płaszczem lub otaczać dolną obszerny kaptur, który będzie odwrócić uwagę od talii.

0. Dziewcząt z kształcie figury może sobie pozwolić na model z kołnierzykami głośności i szerokimi rękawami

Wskazówki dotyczące wyboru modele dla właścicieli szerokich ramionach i biodrach bujne

Aby wizualnie zrównoważyć tę wadę, szerokie ramiona, idącą „w pakiecie” z wąskimi biodrami powinny dać pierwszeństwo wykończenia płaszcze do połowy uda. Dobry będzie wyglądać model jest zebrane w talii, spalony, lub z jakimkolwiek wyraźnym naciskiem na linii bioder (ustawić niską talię, duże kieszenie naszyte futro ryusha). Ten top produkt powinien być zwięzły – V-dekolt, mała stójka.

Jeśli szerokość bioder znacznie większa od szerokości barków – postać zwanego kształcie gruszki lub A-sylwetki. Ta forma do ciała kobiety jest najczęściej.

W tym przypadku, można bezpiecznie eksperymentować z skomplikowanych obszernych obroże, duży kaptur, migotał rękawami i bufkami. Panie A-sylwetka – jeden z niewielu, którzy mogą sobie pozwolić na model z wysokim płaszcze talii. Nieźle wyglądają kombinacji różnych rodzajów sierści: długiej drzemki – w górnej części płaszcza, z krótko – na dole.

5. Lekkie płaszcze świetnie wyglądają na brunetek

Futro i rodzaj wygląd – jak podkreślają godność

Posiada również postać wielkiego znaczenia w wyborze rodzaju wygląd futerkowych. Aby zobaczyć kobiety w naturalny płaszcz był doskonały, nie wystarczy wiedzieć, jak wybrać jakość sierści, należy również wziąć pod uwagę kolor włosów, oczu, skóry, wzrost, a nawet życia.

Jasne futro świetnie wygląda na brunetki, brązowe włosy, panie z ciemnej skóry. Jasnobrązowy Brunet byłoby w twarz stos iz czerwono-brązowy odcień. Blondynki wyglądają znacznie jaśniejsze wyrobów futrzanych ciemnego koloru, ale również pracować i odcieni bursztynu, w zgodzie z ich kolor włosów.

Należy być bardzo ostrożny z czarnego futra, zwłaszcza – do czarnej norki, które można łatwo podkreślić niedociągnięcia zewnątrz i dodać kilka dodatkowych lat życia.

Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do ograniczeń wiekowych, takie zasady w wyborze futer również istnieje. Norki, szynszyle i sobole futro styl klasyczny Długość podłogi wykonane nosić kobiety w wieku „do …”. Młode dziewczęta telefony projektanci powinni wybrać futro nie jest zbyt drogie segmentu, pożądane jest, aby – oryginalnych kolorach i dać pierwszeństwo do skróconego modeli młodzieżowych, nie utrudniają ruchu.

Utrzymanie wszystkich powyższych zaleceń, można wybrać warstwę, która będzie trwać przez lata i nie straci swój urok. Jednak, aby rozszerzyć wiek produktu futrzarskiego nie powinny być pominięte cechy konserwacji i przechowywaniu danego typu futra.

load...