Jak wybrać perfumy: 7 porad, aby znaleźć swój smak

Duchy mogą być zarówno środkiem wyrazu, przyjemność, uwodzenia, a czasem nawet obrzydzenie. Zapach jest bardzo indywidualne. Mój ulubiony smak, co do zasady, wybieramy nie kieruje się logiką i intuicją, więc duchy mogą być traktowane jako swego rodzaju wizytówką naszego ukrytego J. Jak wybrać perfumy dla ulubionym wśród tysięcy pięknych fiolek? Jak nie zgubić się w upojnych i odurzające zapachy królestwa?

load...

Zawartość:

Filmy o wpływie zapachów na nastrój

Zapachem znaleźć łatwo …

Wybór alkoholi – jest sztuką i nie każda kobieta wie, jak go używać. Z fizycznego punktu widzenia i chemicznego, duchy są zbudowane z alkoholem i zapachu, ale w rzeczywistości są one wykonane z naszych uczuć, emocji i pragnień. I używamy perfum jest nie tylko ładnie pachną i stworzyć pewną aurę. Być może zauważyłeś zmianę nastroju i stanu umysłu powoduje zmianę smaku, ale fakt, że wczoraj była pilna, powodując dziś irytujące lub po prostu nie powoduje absolutnie żadnych emocji serca trzepotanie. Wielki perfum Coco Chanel nazywa niewidoczne, ale niezapomniane i niezrównana dodatkiem, który informuje innych o wyglądzie kobiety, a po jej lewej stronie, nadal przypominają o nim. Powiedziała także, że duchy – to te same ubrania. Jakby na potwierdzenie jej słów, Marilyn Monroe, pytany o to, co nosi w nocy, ironicznie odpowiedział: „tylko trochę Chanel №5” 🙂 Rzeczywiście, gdy coś jeszcze trzeba?

load...

Jak wybrać perfumy dla siebie

Przy wyborze prywatnego zapach jest coś magicznego i magiczne, w rzeczywistości, w rzeczywistości, możemy wybrać sami, albo coś, co chcemy szukać. Jednak tylko w przypadku, jeśli są prowadzone przez zawartość fiolki, a nie jego kształt lub marki opakowania. Według Edmond Rudnichka, twórca perfum bestesellerov jak Diorissimo, Femme Eau Sauvage, kobiety, które nie lubią duchów, jest tylko kobiety, które nie mogły znaleźć swój zapach. Jesteś wciąż swego grona? Następnie nadszedł czas, aby udać się na poszukiwanie jej zapach, a my pomożemy Ci w tym.

Gdzie i kiedy kupić perfumy?

  • Wybór najlepszych perfum w godzinach porannych. To było rano, nasze receptory węchowe są najbardziej wrażliwe i „nudne” w godzinach wieczornych, nasz zmysł węchu.
  • Bardzo konkretnie na percepcję zapachów wpływa na cykl menstruacyjny. Idealny okres na wybór i zakup perfum – kilka dni przed rozpoczęciem miesiąca. Ale w krytycznych dniach zdolność postrzegania zapach jest znacznie zmniejszona.
  • W dniu kampanii o upragnioną butelkę starają się nie używać perfum, dezodoranty, wody toaletowe oraz inne środki o wyraźnym smaku, aby nie być rozproszony przez obcych zapachów w procesie selekcji.
  • Najlepsze miejsce do kupowania perfum – mały butik z dobrą reputacją, w każdym razie nie na rynku, a nie przejściem podziemnym. W pewnym momencie, eksperci nie polecam pachnieć więcej niż trzy lub cztery zapachy, ponieważ nasze receptory węchowe znudzi szybko tracą wrażliwość i nie będzie w stanie złapać i niezawodne doświadczenie wszelkie niuanse i nuty kompozycji. W dobrym sklepie perfum należy zdecydowanie być oferowane słoik ziaren kawy i ziarna kakaowego, którego smak jest konieczne, aby wdychać woń między próbkami. To przywraca wrażliwość nosa do zapachów. Nie staraj się pokryć cały zakres na raz. Jeśli wypróbować swój limit, a więc nic nie przyciąga lepiej przyjść następnego dnia.

The top notatki, baza danych, posmak …

Zaakceptowany wyróżnić trzy główne poziomy manifestacji zapach perfum: podstawowe, podstawowe lub podstawowe i szczątkowe. Po otwarciu butelki, od razu czuć ostry zapach stężonych zasad. Aby ocenić perfumy wyłącznie zapachów pochodzących z butelki lub smaku wnętrza kołpaka nie jako prawdziwy bukiet alkoholi zaczyna otwierać się nie wcześniej niż w 15-20 minut po nałożeniu na skórę. To właśnie ten smak i jest głównym i określa ogólny charakter duchów. Czuł się w zależności od siły zapachowego, przez 20-25 godzin, po czym rozpoczyna się osłabić siłę i przez następne 10-15 godzin złapie tylko resztkową smak. Kup perfum jest zalecane tylko jeśli lubisz smak we wszystkich trzech fazach.

Ilu opcje mogą być testowane w dniu

Nałożyć na skórę wszyscy ciekawych smakach nie warto. Aby utworzyć pierwsze wrażenie zapachu, pożądane jest, aby zacząć stosować specjalne paski papieru testerów. Kapie trochę perfumy lub rozpyla się na pasie i poczekać kilka sekund. Powąchaj probnichek trzeba z odległości dwóch do trzech centymetrów. Jeśli podoba Ci się ten smak, nadal eksperymentować i powoduje spadek perfum na nadgarstku lub w zgięciu łokcia. Po pięciu czy dziesięciu minut, można wdychać zapach i sprawdzić, jak dobrze łączy się z zapachem skóry. Nawet jeśli smak jest bardzo zadowolony z zakupu perfum jest lepiej poczekać. Nigdzie nie będzie wszędzie! Biorąc z pachnącego, paski, a duchy pozostawić na skórze przez co najmniej aż do wieczora, i lepiej, aż do następnego dnia rano. W ciągu dnia, od czasu do czasu wąchania probnichek i obszar testowy na skórę, aby złapać jak ujawnione i zmian smaku i zapachu. W słowach prof perfumiarza Roger Dov, wybór zapach jest podobny do wyboru kochanka – aby sprawdzić, czy naprawdę pasują do siebie, trzeba spędzić z nim noc 🙂 Jeżeli wyniki eksperymentu nie zawiódł, można bezpiecznie iść do sklepu i kupić automaty następne dni butelki.

Do treści

To tylko twoja osobista – perfumy

Wybór prywatnego zapach jest indywidualna, ale jeśli jest to zbyt trudne dla ciebie, możesz skorzystać z porady psychologa: dziewczęta są najlepiej świeże, lekkie, orzeźwiające owocowe zapachy, a także zapachy unisex; otwarte, śmiałe, wesoły, energiczny i optymistyczne natury najlepiej uzupełniają świeże owoce cytrusowe i kwiatowe aromaty; tajemniczy, skryty kobiet ceniących wewnętrzną harmonię i spokój, idealne wyrafinowane i tajemnicze orientalne odcieni zapachowych; czuły, mercurial, marzycielski i romantyczny panie lepiej wybrać aldehydowe-kwiatowy zapach.

Do treści

Jak używać perfum

Ważne jest, aby nie tylko móc tysięcy perfum i uwodzicielskich fiolek znaleźć swój indywidualny smak, który staje się „drugą skórę”, ale również wiedzieć, jak prawidłowo ich używać.

Wiele sklepu perfum w łazience, w błędnym przekonaniu, że to właśnie one należą. W rzeczywistości, wysoka wilgotność, ciepło i światło dla perfum są niezwykle szkodliwe, dlatego musi być przechowywany w chłodnym, ciemnym miejscu, na przykład w sypialni w szufladzie lub szafce nocnej.

Zastosuj perfumy być na czystą, suchą skórę na obszarach, gdzie skóra jest najbardziej delikatne i subtelne – w tych miejscach przez jej przezroczyste niebieskie żyły i poczuć bicie tętna: na nadgarstkach, na zakręcie w łokciu, z płatków uszu, pod biustem, pod kolanami w zagłębieniu szyi. Ponadto, kropla perfum mogą być stosowane w dołek tuż powyżej górnej wargi, aby się do was ludzie czują się wspaniały smak i pachnący oddech. Można perfum trochę włosów, ale ubrania smakowe zbyt ponieść nie jest konieczne – aromat jest w pełni ujawnia się dopiero w skórze, oprócz ubrania mogą być barwione od duchów.

Jeśli lubisz być w centrum uwagi, można stosować się do zaleceń Estee Lauder, który był pewien, duchów, tak jak w miłości, nie można skąpić – rozwiać duchy w powietrzu przed sobą i wejdź w powstałej chmurze zapachu. Ale Coco Chanel perfum zaleca się stosować tam, gdzie chcesz, aby cię pocałować.

load...