Jak wybrać odpowiedni samochód i kupić go z powodzeniem

Życie współczesnej kobiety jest jak autostrady dużych prędkości. Budowanie harmonogramu ich typowy dzień, kobieta musi zawierać w swej pracy, obowiązków domowych, zakupów i opieki nad dzieckiem. Jest więc naturalnym zjawiskiem naszych czasów była kobieta za kierownicą. A jeśli masz sprawę dla siebie potrzebę pełnoprawnymi właścicielami jednego konia żelaza – ten artykuł jest dla Ciebie!

load...

Jak wybrać samochód?

Wydawałoby się, że przy obecnej liczebności różnych dealerów rynku samochodowym i aukcji internetowych pojazd aby odpowiedzieć na to pytanie jest dość prosta. Ale to tylko na pierwszy rzut oka. Zakup samochodu – bardzo ważny krok, to kosztuje drogo. Przy wyborze najważniejsze – należy wziąć pod uwagę nie tylko zwykłe kryteria ceny do jakości, ale także, aby uzyskać dokładnie taki samochód, który będziesz prawdziwym pomocnikiem, a nie dodatkowym obciążeniem i czarna dziura w budżecie rodzinnym. Najpierw musimy zrozumieć i określić, jaki rodzaj samochodu trzeba.

Sedan, hatchback lub kombi

Należy zastrzec, że idealny samochód nie istnieje w taki sam sposób, jak nie ma pojęcia „samochód dla kobiet.” Wszystko zależy od celu, dla którego kupujesz samochód. Zgadzam się – zupełnie niepraktyczne kupić hatchback trzydrzwiowy, jeśli masz dużą rodzinę. Lub na dojazdy użytkowania wagon. Tak więc, po pierwsze, niech czynienia z typem ciała, a co za tym idzie, o pojemności przyszłych zakupów.

Jeśli trzeba samochód jako środek szybkiego i łatwego transportu po mieście w towarzystwie ukochanej dziewczyny lub matki, to jest w porządku sedan lub pięciodrzwiowy hatchback lub trzy.

Przystojny sedan, samochód ma zwykle charakter reprezentatywny, jest to klasyczny. Jeśli lubisz klasykę, można całkowicie wybrać Toyota Corolla, Daewoo Lanos, Chevrolet Aveo.

load...

Samochód z typem nadwozia hatchback zazwyczaj ma dwa rzędy siedzeń. A bagażnik jest połączony z wnętrzem. Jednak ilość bagażu w takim małym samochodzie. Jednak w celu pobrania go po zakupie relaksujące zakupy, to objętość bagażnika wystarczy. W przypadku maszyn, które mają tego typu nadwozia są Kia Picanto, Daewoo Matiz, Mazda 2.

Universal – to inny rodzaj ciała, które mogą być doskonałym wyborem dla tych avtoledi które będą przewożone w bagażniku jego objętościowo więcej niż niektórych zastrzeżonych pakietów ze sklepu. Ten samochód należy do kategorii użyteczności. A jeśli będziesz małą objętość bagażnika, tylne siedzenia można złożyć w wagonie lub nawet usunięte. Universal – to doskonały wybór dla tych, którzy mają już dziecko. W bagażniku idealnie pasuje wózek i dziecko będzie pozostawiony bez własnego transportu. A jeśli cieszyć się świeżym powietrzu, w których samochód może być łatwo transportowane kolarstwo górskie, jazda na nartach i snowboardzie, a jeszcze miejsce dla przyjaciół, z którymi można wyjść z miasta na wspaniałą rozrywkę. Na rynku obecnie przedstawiony szereg kombi samochody Toyota Corolla Fieldera Opel Astra Caravan.

Oczywiście, rodzaje karoserii nie ogranicza się do przykładów podanych powyżej, ale nie przeciążać sobie dodatkowych informacji. Dla kobiet, jeśli nie jest ona zaangażowana w transporcie drogowym, wybór padnie dokładnie pomiędzy tymi trzema typami ciała.

Wybór silnika

Jeśli mówimy o stronie technicznej wyboru, w związku z tym szczególną uwagę należy zwrócić na silniku pojazdu. Jest to najważniejsza część maszyny. I jak technicznie adept jesteś, to zależy od dokładności i trafności wyboru. Nie jest tajemnicą, że dziś jest uważany za najbardziej popularny silnik benzynowy. Ale nie jest to wszystko takie proste. Pojazd silnikowy musi być nie tylko wydajne, ale również ekonomiczne. Moc silnika jest wyrażona przez liczbę koni mechanicznych. A jeśli hatchback będzie dość 125-150 KM, wagon o mocy silnika mniejszej niż 200 „koni” nie jest nawet warta rozważenia jako opcja zakupu. Nie zapominaj, że ze wzrostem zużycia paliwa wprost proporcjonalnie do mocy silnika. Wielkie zużycie paliwa – to przede wszystkim cios dla kieszeni.

Bardziej ekonomiczne pod względem kosztów paliwa są uważane silników wysokoprężnych. Ale ten silnik jest bardziej prawdopodobne, aby ustawić na off-road lub maszyny komunalne. By the way, i ekonomiczny silnik wysokoprężny można nazwać tylko wtedy, gdy roczny przebieg samochodu będzie ponad 40.000 km. Gdy inny scenariusz, nawet nie myśleć o zakupie samochodu z silnikiem wysokoprężnym. Jego zakup będzie kosztować więcej, a oszczędności ze względu na małą ścieżkę nawet nie zauważy.

A jednak, mocniejszy pojazd silnikowy, tym większa ilość paliwa i oleju zużywa. Dlatego wybór reguły moc silnika „więcej znaczy lepiej” nie działa.

Maszyna – dobre i mechanika – lepiej

Doświadczeni Kierowcy-mężczyźni wierzą, że samochód dla kobiet musi być wyposażony tylko automatyczną skrzynią biegów. Najwyraźniej są one prowadzone w tym licznymi anegdotami o kobiecie za kierownicą, dla których liczba pedałów musi być równa liczbie nóg. Nie wierzę w to. A wybór między automatyczną i manualną skrzynią biegów trzeba przestrzegać tylko stosowności kryteria.

Niewątpliwie w dużym mieście (z jego ciągłych korków i światłach niezliczonych) Automatyczna skrzynia biegów – wielkiego asystenta kierowcy. Silnik pracuje optymalnie, a to jest niemożliwe do przeciążenia. Automatyczne decyduje ile prędkość silnika do włączenia w pewnych okolicznościach. Ale w tym samym czasie zużycie paliwa jest znacznie zwiększona. Nie zapominaj, że automatyczna skrzynia biegów jest bardzo „kruche” i łatwo pęknąć. Zamiennik kosztuje Cię ładny grosz. Maszyna może Ci odpowiadać, jeśli mieszkasz poza miastem, gdzie, jak wiemy, problem z „głupców i dróg” jest dość ostry. Na polnej drodze z trochę poślizgu urządzenie z innym kolei w głównym wrogiem. I po małym deszczu według polskich norm, stajesz się więźniem pierwszego utworu. Podczas gdy skrzynia manualna zawsze posłuszny kierowcy. Tak więc, z wystarczającą umiejętności, nawet w przypadku braku napędem na wszystkie koła, można łatwo przezwyciężyć kraj „płynnego asfaltu.” I zużycie paliwa, oczywiście, jeśli wziąć pod uwagę nasze informacje dotyczące mocy silnika nie można myśleć o korzyściach z chodzenia.

Jak ryba na dysku …

SUV – brzmi nieźle. I to nie tylko brzmi, ale wygląda imponująco, jak i off-road zachowuje się jak wyszkolony posłusznego konia szlachetnego krwi. A tajemnica jest to, że samochód ma napęd na cztery koła. Że kręci się w jego napędem na cztery koła. Na takiej maszynie ty nie boi się brudu. Samochód pełen napęd – to twój wybór, jeśli mieszkasz w kraju lub po prostu wolą wszystkie cztery koła zaczynają się od drogi. Ale tu oszczędności mogą być zapomniane. Zużycie paliwa przy napędzie na cztery koła może prowadzić do horroru.

Gdzie lepiej wybrać samochód z napędem na przednie koła. Oczywiście, na drodze, jest on mało prawdopodobne, aby wyjąć, ale w takim samochodzie staną się twoim przyjacielem. Samochody na drodze zimą przednie koła są bardzo dobre na słuchanie kierownicy. Czułe na każdy ruch. A Pobór paliwa będą zadowoleni z. Nawiasem mówiąc, większość małych samochodów, zwinny i wygodne, są samochody przednie koła napędowe.

Uczenie wymarzony samochód

Po przejrzeniu wszystkie powyższe opcje, starannie rozważyć i porównać, wybrać samochód, który może sprawić, że jesteś szczęśliwy? Poświęć trochę czasu i dowiedzieć się o wybranej marki samochodu jak najwięcej. Sprawiają, że proste. Liczne kluby kierowców i fora tematyczne, gdzie właściciele i właściciel maszyn podzielonych przydatnych informacji, opisać zalety i wady jej przejęcia, będzie dla Ciebie nieocenionym źródłem informacji. Nie będzie skłonny dać dobrą radę i konsultacje w każdej sprawie interesujące. Samochód – to poważna inwestycja, dlatego lepiej jest poświęcić trochę czasu i zastanowić się dokładnie niż później dostać w swoje ręce na kupie złomu, który i rzucać – A szkoda, i naprawy – zbyt drogie.

Przygoda w salonie

Można sobie pozwolić na zakup samochodu bez metę? Jeśli tak – idź do salonu. I to nie tylko w salonie i autoryzowanego dealera. Ale najpierw czytać ze standardowego pojazdu, wszystkie opcje oferowane przez producenta i warunków gwarancji, jak na producenta, jak również z salonu samochodowego.

Nie zapominaj, że czas przejazdu z urządzeniem staje fortecę na kołach i oprócz komfortu należy się martwić o bezpieczeństwo swojego komputera. Wiele salony samochodowe oferują dodatkowe opcje do normy. Uczyć je dobrze. Klimatyzacja, Poduszka powietrzna – koniecznym i użytecznym dodatkiem. Ale „wyszukane” system audio może być ważne dla ciebie, ale jeśli – fanem muzyki i minuty nie mogą żyć bez muzyki o wysokiej jakości dźwięku. Elektryczne drzwi bagażnika – bezużyteczną zabawką i postarać się, aby płacić za coś, co nie wpływa na komfort samochodu. Pamiętaj, zwracać szczególną uwagę na wszystkie niezbędne parametry techniczne urządzenia, zamiast dodatkowych opcji. Obecność niektórych z nich jest właśnie to, aby „odwrócić” uwagi od swoich wad samochodów.

Będzie to przydatne podróżować kilku dealerów, jeśli miasto nie jest oficjalnym dystrybutorem tej marki samochodu i porównaj ceny samochodu oraz koszt usług dodatkowych. A skład dodatkowych usług w poszczególnych salonach mogą się różnić ze względu na sezonowe rabaty lub różnych akcji. Nie bój się pytać i być zainteresowany wszystkimi szczegółami. Pamiętaj, aby wykonać jazdę próbną. Zobacz, jak wygodne samochód pod kontrolą. Jak czujesz się za kierownicą. O ile jest to wygodne i ergonomiczne wnętrze, tapicerka. Każdy szczegół jest ważny w tym przypadku. Jesteś kobietą i masz prawo być kapryśna. Przede wszystkim dlatego, wydałeś wielką pracę, po przeanalizowaniu wszystkie cechy pożądanej samochodu.

Zakup w salonie jest wygodne fakt, że dokumenty dotyczące samochodu, aby pomóc zorganizować menedżerów samochodowym. A jeśli chcesz kupić nowy samochód, ale brakuje Ci pewną kwotę pieniędzy, to będzie – większość sprzedawców współpracujących z bankami, które będą w stanie zapewnić Państwu kredytu samochodowego.

Stary koń bruzdę nie zepsuć?

Oczywiście, kupując nowy samochód – marzenie każdej kobiety. Co jeśli zdecydujesz sama marka samochodu jest bardzo drogie? Lub rozsądnych oszczędności i porządku kalkulacja zdecydujesz się na zakup używanego samochodu? Nawet najbardziej zapalonym avtolyubitelnitsy zgodzić się z faktem, że niektóre używane samochody są dużo bardziej niezawodny niż nowe. Jest to zrozumiałe: pierwsze tysiąc przejechanych kilometrów identyfikuje najsłabszy fotelika samochodowego, a dobry gospodarz stawia dostrojenia samochodów, posiada tzw strojenie. W większości przypadków, te słowa są prawdziwe w odniesieniu do samochodów produkowanych w Europie i tak zwanych samochodów bez biegu w całej Polsce; ale tu, w Polsce, istnieje wiele sterowników do głowicy i „mądrzy” ręce, które są często w stanie zrekompensować niedostatki krajowej montażu samochodu.

Przy zakupie używanego samochodu masz kilka opcji:

  • Kup samochód na samochód. Ale tu występują pewne problemy. Zbyt często na rynku auto sprzedać samochód po wypadku, kradzieży samochodów z połamanymi numerów na silniku i ościeżnicę i „utonął”, czyli maszyny były w wodzie. Kobieta jest dość trudne do czynienia ze wszystkimi subtelnościami oszustw i nadużyć, które są wykorzystywane przez nieuczciwych sprzedawców. Dlatego, jeśli masz możliwość – prosimy zapoznać się z ukochanego ojca, brata lub po prostu przyjaciela z dzieciństwa, człowieka, który rozumie zawiłości tych. Najprawdopodobniej, to lepiej będzie w stanie rozpoznać korek i mokro pomalować samochód po wypadku lub zgniłego ciała. Można słuchać pracy silnika, aby dostać się pod spodu samochodu i odkrywania podwozie.
  • Zakup samochodu z rękami w nieznanym właściciela. W tej wersji jest znacznie mniejsze ryzyko poddaniu oszustwa i oszustwa, ale wszystkie inne pytania i problemy pozostają.

Dlatego kilka prostych wskazówek rozsądnie. Pamiętaj, aby sprawdzić samochód z gamy niezależny ośrodek technicznej. Tam eksperci przeprowadzają niezbędne testy i zakończy na którym można poruszać się w ostatecznej decyzji o zakupie. Sprawdź dostępność w dokumentach samochodu: świadectwo rejestracji, inspekcji. Jeśli wszystko jest w porządku, można przystąpić do projektowania dokumentów sprzedażowych. Po tym wszystkim, rynek i prywatny właściciel samochodu – to nie jest auto. I wszystkie formalności, od umowy zakupu, a skończywszy na usunięciu i rejestracji, trzeba będzie zrobić samemu. Nie zapomnij, że do zwrotu wadliwego samochodu po zakupie można być tylko, jeśli nabył osobowość prawną.

Jeśli nie masz absolutną pewność, że będzie można poradzić sobie z trudnym zadaniem zakupu używanego samochodu, najlepiej jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi w to. Ty – może kobieta, mężczyzna i pozwalają dbać o Ciebie.

Ostatnio bardzo popularne są liczne aukcje internetowe. Wszystko, co musisz w tym przypadku – to pieniądze, Internetu i minimalna wiedza, która została nabyta w procesie wyboru wymarzonego samochodu. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku, będziesz miał możliwość nie tylko zakupu samochodu, produkowane i montowane za granicą, ale nie przeszedł jeden kilometr polskiej drogi. Jedynym minusem – nie można dotykać samochodu z ich rąk.

Ale jeśli twój wybór początkowo padł na samochód w Japonii, nie można obawiać się o jakość zakupionego pojazdu. Japońskie aukcje online są najbardziej wiarygodne, a oszustwo nabywcy w kraju wschodzącego słońca nie jest mile widziane. Na tej aukcji, siedząc w domu w wygodnym fotelu, będzie można rozważyć swoje przyszłe samochód, prawie pod mikroskopem: specjalny program w celu zwiększenia i usłużnie pokazać każdy skrawek ciała, silnik i wszystkie najważniejsze elementy samochodu. Więc możesz być pewien swojego wyboru, jak zrobić wszystko, aby dotknąć. Ponadto, japońskie samochody są najbardziej wygodne, niezawodne i stosunkowo niedrogie.

Zakup samochodu za pośrednictwem aukcji internetowej, należy być przygotowanym na to, że trzeba się rozstać z pieniędzmi dobrze, zanim pojawi się samochód. Najlepiej jest zawrzeć umowę z firmą, która zajmuje się zakupem, zapłaty należności celnych i transport zakupionych na aukcji. Firma daje również dostęp do aukcji przy wyborze pojazdu.

Który samochód wybrać, gdzie go kupić – ty decydujesz. Ale należy pamiętać, że przy zakupie swojego pierwszego samochodu, można polegać tylko na własnej wiedzy, zależy tylko od Ciebie zależy, czy będziesz przynieść radość do tego zakupu. Mamy nadzieję, że artykuł pomoże Ci rady, a samochód będzie można jeden z nich zadowolony za kierownicą Amazonek, słusznie mogąc cicho szeptać do swojego asystenta żelaza: „Jesteśmy ta sama krew ty i ja ..”

load...