Jak wybrać odpowiedni płaszcz z norek

Zawartość:

Norek płaszcz zawsze była uważana za model elegancki i służył jako wskaźnik wysokiego statusu jego właściciela. Od tego czasu pojawiło się wiele dramatycznych zmian, a producenci starają się zrobić wszystko, co możliwe, aby płaszcze norek różniły cenę najbardziej demokratyczną. Aby futro jest zawsze miłe dla oka innych i może pochwalić się długą żywotność, konieczne jest, aby poznać tajemnice jak wybrać płaszcz z norek kompetentnie. Odpowiedzialne podejście do zakupów będzie służyć jako wiarygodny gwarancji, że kobieta spowoduje zachwyt i zaangażować podziwu spojrzenia na wiele sezonów.

load...

Warto trochę spojrzenie na historię tego wspaniałego stroju. Pierwszy szczyt popularności w produktach norek spadła o około 60 lat ubiegłego wieku, został następnie zaczął eksperymentować z różnego rodzaju stylów i wzorów: Marynarki obszyta futra norek, spódnice, płaszcze; ale królowa słusznie uznawane norek płaszcz. W latach 80. Nastąpił przewrót składając słynnego projektanta Michael Kore, dzięki niemu, nowoczesne kobiety są widoczne w oknach sklepów Mink najszersza gama produktów: ściętych futra, barwione futra, ozdoby dekoracji. Wszystko to piękne odmiany norek płaszcz udostępnione dla większości populacji.

Jednak wraz z rozwojem technologii przyspieszył oszustw i fałszowania cennego futra, więc zadaniem każdego potencjalnego kupującego uzbrojony w odpowiednie informacje, które mogłyby pomóc uniknąć zderzenia z towarami niskiej jakości lub po prostu fałszerstwa i kupić naprawdę wspaniały strój reprezentacyjny.

Jak wybrać płaszcz z norek: konkretne porady eksperta

Oryginalna norek płaszcz ma wysoką odporność na ścieranie, nie boi wody i ma dobre właściwości osłony termicznej ze względu na jego naturalną strukturę, ale bez skrupułów producenci często powoduje gwałtowne pogorszenie jakości produktu. Cały sekret jak wybrać płaszcz z norek, jest pod opieką i starannością. Proszę odnieść się do zasady, że wybór jest zawsze tam, najważniejsze – aby dać pierwszeństwo do najlepszych, nie spiesz się do basenu z głową do pierwszego dostępnego produktu.

load...
 • Statystycznie udowodniono, że producent krajowy nie jest tak odpowiedzialne podejście do kwestii jakości wyrobów produkcyjnych, w przeciwieństwie do, na przykład, europejskim. Dlatego idealnym rozwiązaniem byłby zakup produktów za granicą oraz normy jakości; ale należy rozumieć, że cena tego płaszcza będzie znacznie wyższa.
 • Jeżeli z jakichkolwiek powodów, kobieta zdecydowała się przyjąć wersję domową, trzeba zakupić płaszcz z norek wyłącznie w butikach, z pominięciem rynków lub mega-centra, ponieważ fałszowanie w tym przypadku będzie podwójnie trudne do uniknięcia. Na negatywna tendencja rozwinęła na rynku krajowym, cena zależy w większości przypadków od jakości płaszcz z norek, a od sklepu, w którym został zakupiony. Mimo że brak możliwości zakupu produktów markowych, kierując gotówce Maksymalna że jesteś gotów położyć się do otworu: Kobiety zwykle nie żałuję tych odpadów, ponieważ działające życia i jakość pokrycia kosztów.
 • Kiedy wybrać dobre norek płaszcz, zawsze skontrolować model, uważnie, nawet jeśli wysokie ceny jakości krzyki – to nie zawsze tak jest. Po tym wszystkim, stragany oferują nam żadnych etykiet w najniższych cenach, ale, jak to często bywa w takich przypadkach, zamiast norek kupić sukienkę od Świstaka.
 • Futro jest uważana za wysokiej jakości w przypadku, jeśli jest miękka, ma wpływ na jedwabistość, gładkość jest inna. Należy zwrócić uwagę na grubość podkładu, w rzeczywistości chroni przed zimnem.
 • Się kierować przy wyborze koloru produktu futra: czarny lub zbyt ciemne futra mówi, że futro jest stary. Membrana wysokiej jakości jest po prostu obowiązek być miękki i lekki, z połyskiem.

Kobiety wydają się kierować w wyborze parametrów „cena-jakość”, dając pierwszeństwo kryterium ceny, ponieważ podróbki teraz wygląda bardzo solidnie. Jednak wszystkie wady takiego futrze z norek natychmiast pojawiają się już w pierwszym sezonie skarpet, w przeciwieństwie do sierści, która wiernie służyć swojemu właścicielowi przez co najmniej pięć sezonów.

Ale jeśli klient poważnie ograniczone finanse i norek strój tak Żałuję, że z nim nie można odmówić, to powinieneś zdecydować się na płaszcz z norek Filiki: zwykle dalej futra, zaczerpnięte z łopatkami cenne zwierzę. Ten strój będzie nieco mniej trwałe, ale jego cena jest znacznie niższa, a tym samym bardziej dostępne.

Ocena futra – głównym kryterium jakości futra

Do norki produkt miłe dla oka, i może pochwalić się długą żywotność, należy zwrócić szczególną uwagę na strój płótno futro stylu. Pierwszą czynnością powinno być kobiet klientów mrowienia włosy – jeśli czujesz się na celowniku po puchu lub włoskami, to świadczy o niskim poziomie technologii produkcji, nieprzestrzegania przepisów dotyczących płaszcze. Ponadto, warunek ten może wystąpić, jeśli zwierzę zostało zabite w czasie linienia. Natychmiast wyrzucić zakup takiego stroju norek: po krótkim czasie, będzie przypominać choinkę pod koniec stycznia.

Jeśli kobieta zdecydowała się na kolorowym płaszczu i nie wie, jak wybrać wysokiej jakości norek płaszcz w takich przypadkach nasze zalecenia spadnie na drodze. Aby sprawdzić jakość sukni futra musi uzbroić chusteczka, najlepiej białe, a następnie skompresować lub trzymać chusteczkę przez futra. Wykonać te działania powinny być intensywnie, a następnie sprawdzić, jak witraż chusteczka, i czy to się w ogóle. Jeśli chustę nawet nieznacznie zmieniona warstwa koloru jest wyraźnie niskiej jakości i lepiej zrezygnować z zakupu.

Najczęstsze wady to:

 1. Obecność wypalania oraz odbarwienia nierówny kolor pokrycia futra oczywiste otarcia oznaczają wiek zwierząt.
 2. Zmierzwione futro dowody niezgodności produkcji i technologii magazynowania płaszcz, włosy muszą być inny połysk i sprężystość, miękkość i elastyczność. Jeśli trzymać rękę na okładce, jest naturalnym i wysokiej jakości włosy natychmiast nabyć oryginalną formę.
 3. Zardzewiałe plamy na pokrywie futra – jeden z najczęstszych wad są utworzone przez zwierzęta w klatkach metalowych, takie plamy nie są wyświetlane, nawet z pomocą profesjonalnych pralniach chemicznych
 4. Często można znaleźć nieregularną powierzchnię pokrywy futra, z efektem swobodnej fryzurę. Ten norek płaszcz jest lepiej zostawić w sklepie, bo przed wami ślady zwierząt futerkowych porażka zębów
 5. Jakość norki futro produkt może być określona i wagowo: naturalne płaszcze norek zazwyczaj ważą nieco więcej niż mogłoby się wydawać. Ale nie opierają się zbytnio na takich uczuć.
 6. Jeśli powiesz, że powłoka jest wykonana z całych skór, ale jednocześnie oferują niską cenę produktu, to chyba świadczy o fałszerstwo, jak skórki zwierzęce są bardzo cenne, więc cena tych ubrań powinny być wysokie.

Obowiązkowe Warunkiem skuteczne, jak wybrać płaszcz z norek, dokładną kontrolę towarów wewnątrz. W tym celu wszystkie środki usuwania produktu wewnątrz, co umożliwia z tyłu, gdzie okładzina rozciąga się od skóry. Zbadać podszewkę i jakości swoich szwach, ponieważ jest często bardzo szybko zużywają się, upewnij się, że żadne szwy są widoczne, a co najważniejsze, że nie odbiegają.

Stragany oferują nam mnóstwo sklejonych warstw norek – przejść po stronie takie stroje, mają baterię niskiego życia i szybkiego zużycia w miejscach klejenia.

Oczywiście naiwnością przypuszczać, że luksusowe futra, takich jak norki, można uniknąć podrabianiem. Drogie futro z norek jest często substytutem lub futro królika z świstak. Jak wybrać dobrą norek płaszcz i nie dostać się na tanią imitację w tym przypadku? Pamiętaj, że futro królika jest bardziej miękki i krótszy, natomiast norek stosunkowo sztywna struktura.

Co pan futro?

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak wybrać wysokiej jakości futra norek płaszcz, trzeba określić cele i zadania, które stoją przed produktem. Zgadzam się, płaszcze dekoracyjnych, dzięki czemu nacisk na wyraziste i stylowy design, staną zła obsługa w ekstremalnym zimnie. Być jasne, zanim przejdzie do wyboru w jakim celu potrzebny jest produkt i gdzie będą go nosić.

Siberian zimno. Norek płaszcz w tym przypadku musi mieć właściwości funkcjonalne. Główną funkcją jest ochrona przed wiatrem, ciężkie mrozy, opady śniegu, odpowiednio, na przykład płaszcz norek powinny być tak długi, z obowiązkowego lub ochronnego futra kaptur kołnierz. Podkład nie powinien wybierać bardzo grube i gęste. Oczywiście, taki produkt będzie ciężki i masywny, ale doskonale chronić przed mrozem.

Przepych, blask, piękno. Jak można się domyślać, cele te nie są skoncentrowane na funkcjonalnych i osłony termicznej właściwości płaszcz z norek, które należy traktować jako ekstrawagancję poświęcenia i jasności. W celu dopasowania status strój z „luksusowe”, sprzyjała krótki płaszcz z norek. Typowo, takie wyroby mogą mieć trzy czwarte długości tulei. Zazwyczaj kupuje takie style futer, kobiety do ochrony rąk przed zimnem rękawiczkach wysokie, powodując w płaszczu z norek błyskawicznie przekształcony, a kobieta nabiera cech „Lady wampira”. Jeśli zastanawiasz cel łatwy i elegancki wygląd z maksymalną wyrafinowania, wybierz płaszcz z umiarkowanym podszerstkiem.

Warto wspomnieć, że płaszcz z norek może być wybrana zgodnie z Konstytucją i wzrostu ciała. Jeśli nie wiesz, jak wybrać płaszcz z norek dla kobiet w średnim lub niskim wzrostem, należy odnieść się do asystenta sprzedaży. Zaleca się, aby odmówić wybór sukienek na podłogę, jak to będzie dalej wzrastać będzie ukryć kobiety, a produkt jest wizualnie wydają się masywne.

Wysokie kobiety powinni unikać szczególnie wolne style warstw, ponieważ ta szczupłość podkreślić ciało i strój będzie tworzyć fałdy mnóstwo niepotrzebnych, a tym samym stracić reprezentatywnego rodzaju.

Kup teraz tylko futro!

Kiedy kobieta stoi przed szerokim zakresie płaszcze norek, nic dziwnego, zdezorientowany, tak dobrze poinformowany jak to możliwe będzie ułatwienie nabywania towarów wysokiej jakości. Najważniejsze – należy pamiętać, że wybór futer z drogich futer o wartości podporządkowane kilku kryteriów: nie tylko wskaźnik cen i atrakcyjny wygląd, ale również starannie wybrać miejsce, gdzie można dokonać zakupu, dowiedzieć się cel, dla którego będą kupowane rzeczy. W badaniu, należy pamiętać, że nie powinno być nie tylko zewnętrzne, ale także wewnętrzna kontrola jakości.

Aby poprawnie odebrać płaszcz z norek, czekać na każdego stroju pick-me przynajmniej trzy minuty przed lustrem. To daje możliwość wniknięcia produktu, aby poczuć stopień komfortu, odpowiedniej wielkości, aby lepiej zrozumieć jakość. Po sukienka została wybrana odłożyć zakup do następnego ranka, a dopiero potem iść do sklepu i zawsze z kimś, którego opinia ufasz: bliski przyjaciel, matka lub męża, jako skrajnej opcji. Lepiej usłyszeć krytykę sklepu raz, niż cierpieć go przez kilka sezonów na ulicach.

Uzbrojony Ten skromny zaleceń i uciekania się do nich przy zakupie, każda kobieta będzie mogła wybrać przyzwoicie, który nie tylko spełnia wszystkie wymagania, będzie trwać dłużej niż jeden sezon, ale także do podniesienia statusu pani Królowej, będzie okazją, aby błyszczeć i wierzyć w ich własnym irresistibility. Wybierz wysokiej jakości norek futro – proste!

load...