Jak wybrać odpowiedni kolor włosów przy użyciu typu barwnego

Zawartość:

Aby zmienić obraz odśwież matowe włosy, tłoczona malować siwych włosów – przyczyny, które mogą skłonić kobietę do zmiany koloru włosy dużo, a oni zawsze są uzasadnione pragnienie dobrze wyglądać. Jest to obowiązkowe na zakup farb i barwienia konieczność reprezentowania co tsvetotip i jak wybrać kolor włosów według pewnego tsvetotip. Wiedza ta pomoże wybrać farbę, która odświeży obraz i sprawiają, że jaśniejsze.
Powrót do spisu treści

load...

Główne kryteria wyboru

Przed pójściem do fryzjera lub do sklepu, do malowania trzeba ustalić najbardziej odpowiedni kolor, biorąc pod uwagę cechy wyglądu: rodzaj skóry, naturalny odcień włosów i oczu.

W przypadku naruszenia harmonii, obraz jest bez wyrazu i roztargniony. Aby uniknąć błędu, należy spróbować określić kolor zewnętrznej (tsvetotip).

Istnieją 4 tsvetotipa – wiosna, lato, jesień i an_5. Zrozumieć ich może być bardzo trudne, zwłaszcza jeśli kobieta nie ma kontrastu lub pośredni tsvetotip. Bardzo często, aby zrozumieć i wybrać farbę tsvetotip kobiety uciekają się do pomocy stylistów, ale warto drogo. Określenie własnego jest trudne, ale możliwe. Każdy kolor ma swoją własną gamę najbardziej odpowiednie dźwięki i kolory włosów. I konieczne jest określenie nie tylko odpowiedni kolor, ale dźwięk, który może być zimno i ciepło.

Oczywiście, można tsvetotip opredfelit i siebie, ale trzeba znać podstawowe kryteria, które definiują konkretny wygląd kolorów. Poprzez wybór należy podchodzić bardzo poważnie, jak zmyć farbę, trzeba będzie obsługiwać swoje ulubione kompozycje loki zawierających substancje chemiczne, które byłyby szkodliwe dla ich zdrowia.

load...


Powrót do spisu treści

Wiosna – ciepły kontrast tsvetotip

Właściciele wyglądzie sprężyny mają lekkie oczy (zazwyczaj zielone, niebieskie lub orzech), naturalny odcień włosów waha się od blond do brązowych włosach. Skórę twarzy w „sprężyny” światła. Ponadto skóra ma ciepłą podton (lub złoty kolor żółty).

Wiosna kobieta może śmiało pomalowane w miodzie lub złoty blond, rudych i brązowym delikatnie. Dzięki tej tsvetotip może łączyć żadnych subtelnych odcieni, ale jest to konieczne w celu uniknięcia blade reddishnesses, że uczyni to twarz wizualnie bardzo blada. Jeśli kobieta z natury ma ciemną barwę czerwoną, lub nie chce być blondynką, można malować loki w jasnobrązowych i czekoladowych odcieniach. Bardzo ważne jest, że poszczególne pasma są w kolorze bladego złota.

Każda kobieta-wiosna zaleca się unikać zimnych i ciemnych odcieni Ashy platyny, jak również bardzo jasny blond – te kolory są bardzo zimno dla ciepłych typów skóry. Nie podchodź do tego wygląd i kolor czarny, ponieważ pozwoli on nudny i nijaki. Ze względu na charakter wian_4nej tsvetotip kontraście, to lepiej nie znacznie odbiegają od naturalnego odcienia.

Jeśli kobieta ma sprężynowy bardzo jasną skórę, orzechowe oczy i naturalne światło-brązowe włosy, jej wizerunek podkreślają ciepłe odcienie brązu i miedzi. Naturalny kolor może być wykonane z miedzi lub bogatsze złote nici, ale także unikanie zimne odcienie platyny i popiół.


Powrót do spisu treści

Lato – zimno kontrast tsvetotip

Jasne oczy (niebieskie lub szare), naturalny kolor włosów zależy od delikatny brąz włosach, twarz blada skóra ma fajny wydźwięk (różowawy lub niebieskawe).

Letnia kobieta jest idealny ash-brązowy, szary, platyna i prosty biały kolor. Ponadto, i inne chłodne odcienie mogą być używane do malowania.

Fly (swoją drogą, a na wiosnę, zbyt) jako niskim kontraście tsvetotipu prawie nigdy nie pasuje ciemny odcień, więc trzeba wybrać coś delikatnego.

Kobieta może ukrywać blondynka gdyby miała jako dziecko był białawy odcień lub loki łatwo blakną na słońcu. W tym przypadku natura pomaga nam zrozumieć, że kolor światła będzie dobrze wyglądać, wystarczy dobrać odpowiedni odcień.

Jeśli kobieta ma różową skórę, która w każdej chwili może zerwać rumieniec i zielone lub niebieskie oczy, będzie dobrze wyglądać z blond lokami, ale jest to konieczne w celu uniknięcia różowawe odcienie, ponieważ dają osobie niezdrowy zaczerwienienia. Jeśli kobieta w skórze z żółtawym odcieniem, musi się trzymać z dala od głębokich odcieniach złotych, a oni też sprawi, że skóra wizualnie niezdrowe.

W tym przypadku, jeśli natura obdarzyła kobieta brązowe oczy, trzeba być ostrożnym: po wyjaśnienie pani może stać jak bezbarwny stworzenie z nieprzyjemnym twardym spojrzeniem.

Kobiety typ lato często mają charakter włosy trochę myszy, niewyraźny odcień, ale można to łatwo naprawić, jeśli malowany w shatenovy łagodnym tonem, który będzie nie tylko ożywić nici i nadać im głębi, ale także odświeżyć kolor skóry. Jednak, aby przedstawiciele lato tsvetotipa powinny wystrzegać się bardzo ciemnych barwach, ze względu na fakt, że bogate brązowe odcienie będą bardzo stara kobieta-letni.


Powrót do spisu treści

Jesień – ciepły kontrast tsvetotip

Ciemny lub jasny kolor oczu (zielony, niebieski, czarny i brązowy), naturalny kolor włosów waha się od jasnobrązowego do włosami brunetka, cera jest jaśniejsza niż na wiosnę, a skóra ma ciepły (złoty lub żółty) kolor.

Autumn Women kombinezony nasycony kolor, to znaczy ciepło, czekolada, kasztanowy tony. Jesień tsvetotip akceptują stosowanie czarny, ale musi mieć złotej nici. Spadek kobieta wygląda organicznie i ciemny blond lub rude włosy ciepłą miedzi, złotymi refleksami, ale blond ona nigdy nie powinno stać, jak skóra obok jasnych kolorach wizualnie będzie wyglądać nienaturalnie ciemne.

Wśród dużej liczby brązowych odcieniach każda kobieta będzie w stanie łatwo wybrać ten, który jest właśnie dla niej. Tak więc, jeśli kobieta ma ciemne oczy i brązowe lub orzechowe, naturalne włosy, mogą być pomalowane na bordowo i rozcieńczyć go z ciemnoczerwone smugi czekoladowych kolorze lub odcieniu czerwonego drewna – będzie to znacznie poprawić kolor i daje naturalny wygląd. W tym przypadku należy unikać złoty, pomarańczowy i odcienie miedzi, są one dla tsvetotipa zbyt jasny, z powodu których osoba będzie wydawać się nudna.
Powrót do spisu treści

Zima – zimny natomiast tsvetotip

Ciemne lub jasne w kolorze oczu (brązowy, czarny, niebieski, szary), naturalny kolor włosów zmienia się od ciemno brązowe włosy do brunetka, twarz tej samej lub bardzo ciemny lub bardzo jasny, skóra ma chłodny (niebieskawy lub różowy) wydźwięk. Ponadto, kobiety z tego tsvetotip wyraźny kontrast między tęczówką i białek oczu.

Zimy będą bardzo dobre z ciemny szary kolor jasnobrązowy. Nawet jeśli kobieta jest bardzo zimowo-blada twarz, to najlepiej, aby uniknąć wszystkich odcieni blond i złotymi i ciepłych kolorach, z takiego właśnie tsvetotipu doskonałej czerni.

Jeśli pani kocha ekstrawagancji, po malowane w głębokich czarnych loków, może podkreślać je z chłodnym czerwonym i niebieskim loki. Tak więc, w niebiesko-czarne włosy, będzie wyglądać naprawdę świetnie. Jednak należy pamiętać, że pani z czarnymi włosami, musi być idealnie czysta skóra. Wybierając czarny lub bardzo ciemny kolor, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na rysy twarzy. U kobiet z grubszych cech tego koloru może mieć odstraszający osoba lub nawet brzydka.

Wiedząc, jak wybrać odpowiedni kolor włosów dla tsvetotipu, kobieta an_5 będzie zawsze jasny i piękny wygląd.

Powrót do spisu treści

Wybór koloru dla siwych włosów

Nowy kolor włosów może pomóc nie tylko stworzyć nowy wizerunek, ale także, aby ukryć wiek. Po tym wszystkim, najszybszym sposobem na usunięcie siwe włosy – farbować włosy. Siwe włosy w specjalnej strukturze, z tego powodu, ich kolorystyka może powodować trudności. Tak, jak wybrać dobry kolor kamuflażu siwe włosy?

Główna zasada: starsza kobieta dostaje, tym jaśniejszy należy stosować farbę, ale jego kolor powinien być zbliżony do naturalnego. Jeśli siwe włosy na głowie mniej niż jedną czwartą, można użyć delikatnego niestabilną farby, która będzie ton bladym kolorze naturalnym. Ale panie, które na głowie dużo bardziej siwe włosy, trzeba być malowane farbami bardzo odpornych, starannie wybierając kolory.

Nawet jeśli kobieta wcześniej stać było pomalować włosy w jasnych kolorach, nie jest konieczne, aby zrobić teraz, aby były lekkie, inaczej osoba nabywa niezdrową bladość. W tym przypadku można użyć ciemną blondynką półgłosem, aby nadać głębię wygląd.

Jeśli naturalnego koloru czerwonego, to nie jest konieczne, aby namalować światło ciemnej opalenizny lub jasnobrązowy. Maskować siwe włosy jasne czerwone odcienie mogą sobie pozwolić tylko te panie, które mają skórę twarzy jest blady, w innym przypadku, osoba otrzyma bolesny blask.

Farba bakłażan, jeżyna i odcienie miedzi trzeba spłukać siwych włosów jest nieznacznie szybciej niż podano w instrukcji, w przeciwnym razie włosy staną się zbyt nasycone.

Ciemniejsze włosy naturalne, zwłaszcza czarny lub ciemny brunatny, można wykonać w trzech kolorach lżejsze i rozcieńcza się je w dodatkowe nici do nadania objętości światła. Warto zauważyć, że czekolada ciemniejsze włosy lub bardzo ciemny kolor czerwony znacznie zestarzał jego kochanką.

load...