Jak wybrać odpowiedni kolor włosów dziewczyny z zielonymi oczami?

Zawartość:

Zdecydowana większość wszystkich dziewcząt i kobiet stale lub okresowo farbuje włosy. Ktoś wyglądać bardziej atrakcyjne, modne, a niektóre nieco upiększyć ich naturalnych kolorów Tolna, aby ukryć siwe włosy. Od tego, jak wszyscy wiemy, nikt nie jest odporny. Dlatego takie zapotrzebowanie farba zawsze będzie wysoka. Producenci starają się nadążyć za nim i oferują coraz więcej opcji kolorów. Obszar ten jest od dawna zależy od trendów w modzie, a duża liczba klientów pojawia się z każdym odcieniem gotowego przebraniu.

load...

Jednak niewielu wziąć pod uwagę fakt, że malowanie jest konieczne, aby skupić się przede wszystkim na kolor oczu. To nie jest problem, jak w żadnej peruki sklepowych można spróbować duży wybór nie tylko kwiaty, ale również fryzury. Takie usługi dostarczania i salony piękności. Można zobaczyć na własne oczy z hukiem, albo bez uwzględnienia długości, a także zobaczyć swoje odbicie w lustrze, jak blond, brązowe włosy, brunetka lub rudej. Nie ignoruj ​​Ta uwaga stylistów, ponieważ włosy (które, nawiasem mówiąc, niedawno zabrał mu kolor włosów) dającego wyraziste oczy i głębokość i na pewno przyciągnie uwagę innych na swój wygląd. Ale jak wybrać kolor włosów dla zielonych oczu?


Powrót do spisu treści

Warunki wyboru kolor włosów dla zielonych oczu

Fascynujące, fascynujące i tajemnicze zielone oczy jest cenionych marzenie wielu przedstawicieli targów połowa ludzkości. Nic więc dziwnego, że jest taki odcień w wielu piosenek, starożytnych legend, opowieści i mistycznych tradycji. Dość powszechny pogląd, że zielonooki rude włosy iść. To prawda, ale nie wszystkie dziewczyny z zielonymi oczami są takie same.

Aby wybrać odpowiedni kolor włosów dla zielonych oczu, należy wziąć pod uwagę również swój odcień skóry i włosów do farbowania. Ponadto, wartość koloru jasności.

load...

Najlepszym przewodnikiem przy wyborze kolorów będzie twój naturalny kolor. Po tym wszystkim, natura rzadko jest źle. Czasami wystarczy niewielka korekta, a spektakularny obraz jest gotowy. Zbyt jasne, naturalne kolory mogą się różnić przy użyciu farb kolorowanie że odcień ciemniejszy kilka odcieni naturalnej. Inną opcją jest popularne wskazówki dzisiaj rozjaśniające. W tym przypadku to nie tylko łatwo zmienić swój wygląd, ale także sprawiają, że najnowsze trendy w modzie.

Zielone oczy są zdolne do przenoszenia różnych jego odcieniach: szmaragd, zielony, seledyn, a nawet kilku kombinacji w jednym. To zależy od oka ich formy, jak również w każdej pogodzie, wyglądasz na osobę.

Jeśli weźmiemy pod uwagę połączenie różnych odcieni skóry z zielonymi oczami, opcje kolorowania będzie wystarczające.
Powrót do spisu treści

Który kolor pasuje zielonooki dziewczyny o jasnej karnacji?

Kombinacja ta jest bardzo korzystna, ponieważ jej właściciel mieścić dowolny barwnik do włosów. I nawet pomimo faktu, że kombinacje zbyt ekstrawaganckie mogą wyglądać sztuczny, nie jest konieczne, aby dać się śmiały eksperyment. Można stać się włosy płomień czerwony. Nie bój się takiej kombinacji, ponieważ skóra jest blada tutaj kompensowane przez blask włosów. A jeśli zajdzie taka potrzeba, zawsze można uciec się do jednego lub innego wariantu makijażu. Na przykład, należy wybrać brzoskwini lub karmelowych odcieni eyeliner i cienie do powiek. Honey-kolorowe loki są również w stanie odzwierciedlić wyjątkowość właściciela zielonych oczach. Jeśli są jakieś niedoskonałości, Twoja opcja na skórze – złoty blond odcienie.

Jeśli barwienie nastąpi wcześniej, a następnie spróbuj skorzystać z usług stylisty, ponieważ jest on jak nikt inny wie, jak zareagować na danym odcieniu włosów na nowej wersji. Jeśli mnie kochasz, nie zapomnij o istnieniu barwienia szampony, które są myte po kilku zabiegach, a można bezpiecznie przystąpić do nowego sposobu. A jeśli dziewczęta z innych rodzajów popiołu skóry i platynowych odcieniach są przeciwwskazane, światło skóra jest najlepsza dla takich włosów dobrze, zwłaszcza kiedy ich włosy są bardzo jasne.


Powrót do spisu treści

Kolor włosów dla zielonych oczach z kombinacją oliwek karnacji

Najlepszym rozwiązaniem dla takich barwienie skór ciepłych odcieniach brązu i mają kolor karmel, odcień, który musi być w pół tonu ciemniejsze skóry głębszym cieniu. Z tych danych, będzie można swobodnie stać brązowe włosy lub brunetka. Te kolory wypełnienia obrazu tajemnicy, ale również w stanie dokonać ich posiadaczem śmiertelny śmiałe piękno. Eksperci w żadnym wypadku nie radzę odbarwiają i przekształcony w blondynką. To daje patrząc wyprane i wszystko niegdysiejszy wyrazistość zapomnieniu.

Dla tych, którzy chcą mieć opalania lub ciemne skóry, są odpowiednie dla wszystkich bez odcienie brązu od beżowego do ciemnej czekolady.
Powrót do spisu treści

Podstawowe zasady kombinacji zielonych oczach z włosami w różnych kolorach

Ciemnozielone oczy w połączeniu z dowolnym odcieniu skóry wymagają barwienia w ciemnobrązowej lub czekoladowym kolorze. Blond włosy są bardzo rzadko dostosować do zielonych oczu, ale jeśli masz ten kolor włosów jest naturalny i nie chcemy uciekać się do sztucznych barwników, polubisz kolorowania z dodatkiem złotej barwy. Pozwoli to stworzyć efekt połyskującego włosy i zapewni, że obraz zabawy i lekkości.

Wielu stylistów są zdania, zgodnie z którym, tym jaśniejszy kolor oczu, zapalniczki włosy powinny być. Ale dotyczy to tylko zielone oczy. Niemniej jednak fundamentalna potrzeba uważać na przebarwienia. Po tym wszystkim, najbardziej dziewczyny z zielonymi oczami mają naturalnie lekkie odcienie skóry. Dlatego osoby z włosów zbyt jasny kolor będzie bardzo blada i żadne kosmetyki nie może pomóc.

Nawet gdy pozornie idealny, uniwersalny kolor włosów dla zielonych oczach dopasowanych (wszystkie odcienie czerwieni), istnieją wyjątki. Odnosi się do oka, w kolorze, który oprócz zielony, jest koloru Bagno (zwykle plamy na zewnętrznym obwodzie). Tylko w tym przypadku, rude włosy są przeciwwskazane. W tej sytuacji będziemy musieli dokonać wyboru z mniejszą liczbą opcji: z neutralnym odcieniu brązowego do czarnego tulipana.

load...