Jak wybrać netbook lub przewodnik dla początkujących

Netbook może ułatwić życie wielu dzisiejszych młodych dam, nie myśli się bez zaawansowanych technologii, a przede wszystkim bez Internetu. To urządzenie można zabrać ze sobą w kawiarni lub restauracji, gdzie znajduje się punkt dostępu bezprzewodowego WI-FI, lub poprzez zakup modemu bezprzewodowego przejść do trybu online w dowolnym dogodnym miejscu: transport publiczny, parki, itd.

load...

Wiele kobieta biznesu za pomocą netbooka do pracy, ponieważ ich moc jest najczęściej więcej niż wystarczająco dla wielu aplikacji i programów. Na przykład, architekci czy projektanci często pokazać klientom, oni stworzyli elementy przyszłego projektu, po prostu otwierając miniaturowego laptopa w odpowiedniej aplikacji. A jeśli trzeba dokonać korekt, można je zrobić na miejscu. W związku z tym nie ma potrzeby ciągłego drukowania pewnych obrazów i dokumentów. To urządzenie będzie przydatna w przypadku, gdy użytkownik pracuje jako nauczyciel, kierownik, adwokat, etc. Jednak pomimo tego endemicznego popularności tych małych urządzeniach, bardzo niewiele osób wie, jak wybrać netbook – najbardziej wygodny i jednocześnie spełnia wszystkie Twoje wymagania.

Wielkość i wymiary

Główną zaletą netbooków do swoich starszych „braci” laptopów w swojej niewielkiej wadze i rozmiarze. Z tego powodu są one umieszczone łatwo w torebce, a zatem, w razie potrzeby, będzie zawsze w zasięgu ręki. Jednocześnie, ich waga jest praktycznie żaden dyskomfort, bo trzeba nosić urządzenie takie potężne technologie: W przeciwieństwie do laptopów wyciągnęli ramię, a oni mogą wziąć nawet zwykły spacer.

Netbooki mogą mieć różne wymiary: ich ciężar i wielkość zależy w dużej mierze od przekątnej ekranu. Urządzenie o najmniejszej przekątnej, odpowiednio, w większości miniaturowych i lekki. Jednak najmniejszy model nie zawsze jest wygodny w użyciu, zwłaszcza jeśli twoje plany obejmują więcej niż tylko dostęp do internetu i czytania e-książek. Ponadto, większość miniaturowe modele zwykle kosztować kilka razy droższe niż podobne urządzenia o większych rozmiarach. Dlatego idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnej kobiety, czuję się jak ryba w wodzie w szybkim tempie życia – netbooka o przekątnej ekranu 10-12 cali. Takie urządzenie jest dość wygodną klawiaturę, potężny procesor, zoptymalizowany koszt i ciężar nie więcej niż pół kilograma, tak bardzo swoje torebki nie są ważone.

Jeśli zdecydujesz się kupić netbook jest najmniejszym rozmiarze, należy być przygotowanym na to, że to będzie trochę czasu, zanim się do niego przyzwyczaić, a przy użyciu to jest tak wygodne jak w domu laptopa lub komputera stacjonarnego.

load...

Maksymalny czas bez ładowania

Cechy tej klasy urządzeń są odpowiedzialni za to, że bardzo często używać netbooków, gdzie nie ma możliwości ładowania z sieci elektrycznej. Dlatego jedną z najważniejszych cech, które należy uwzględnić przy wyborze netbooka – maksymalny czas jego żywotności baterii.

Średni okres działania takich urządzeń bez ładowania – 4-6 godzin. Jednak nowoczesne deweloperzy uważają, że doskonałość nie zna granic, więc jeśli spędzić trochę czasu, będzie można znaleźć model, niezależny czas pracy, który jest 11, a czasami nawet 14 godzin. Powyżej modele te nie są tanie, ale w jego ukochana nie lepiej oszczędzać, tym bardziej, że korzyści z takich netbooków docenią na tyle szybko, na przykład podczas podróży lub w korku.

Metryki wewnętrzne

Wiele netbooki oparte na procesorach Intel Atom, które nie są bardzo moc, ale wystarczy, aby zużywać energię. W tym przypadku taki procesor jest więcej niż wystarczająco, aby zaspokoić swoje potrzeby w zakresie komunikacji internetowej oraz w celu zapewnienia pracy programów biurowych. Oczywiście, Intel Atom nie będzie na tyle, na przykład, aby odtworzyć ostatnią wersję jakiejś popularnej grze komputerowej, ale w swej istocie i netbooki nie są przeznaczone do tego celu.

Jednak dzisiaj, wielu producentów produkować samochody, które są o wiele szybsze i skuteczniejsze taki sam notebook. Te netbooków będzie można edytować zdjęcia, grać w gry, które wymagają stosunkowo wysokiej wydajności komputera, a nawet oglądać filmy. Zwykle potężne netbooki są bardzo popularne wśród ludzi twórczych zawodów, a jeśli wziąć pod uwagę, że do siebie, można bezpiecznie wybrać najmocniejszy (który, nawiasem mówiąc, nie oznacza, że ​​najdroższe) laptop tego typu.

Jeśli zamierzasz wybrać netbook, który będzie głównym urządzenie komputerowe, i które ma być utrzymywane wystarczająco dużą ilość informacji, to lepiej kupić samochód z objętością dysku twardym 250 GB. Na tym laptopie można przechowywać swoje ulubione filmy i swoją kolekcję nagrań dźwiękowych. Wymienny dysk twardy może być używany jako wybór w tej sytuacji. Ale jeśli masz zamiar tylko netbook używać jako urządzenia przenośnego, które uzupełniają komputer stacjonarny lub laptop, będzie dosyć twardy 160 GB pamięci dyskowej.

Internet, gdzie jest to potrzebne

Jeśli, powiedzmy, podoba Ci się te dwa modele, które mają prawie takie same cechy opisane powyżej, a nie wiesz, jak wybrać netbook, patrzeć na nich taką funkcję jak typ urządzenia, połączenia, co jest możliwe z tego bolesnego komputerze.

Jak wspomniano powyżej, netbooki mogą być stosowane do uzyskania dostępu do Internetu w różnych miejscach, czy to w domu lub kawiarni w pobliżu placu, gdzie chcesz, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, nie odrywając się przez czyny. Dlatego ważne jest, że Twoje dziecko może połączyć się z różnymi punktami dostępowymi i pozwala wykorzystać wszystkie możliwości towarów wirtualnych.

W związku z tym, idealny netbook powinien mieć nie tylko zdolność do łączenia się z internetem przez Wi-Fi i łączenie się z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth, ale karta sieciowa LAN można podłączyć VGA i HDMI.

Zwrócić uwagę na te dane, po wybraniu modelu netbooka dostępu do Internetu.

System operacyjny asystenta

W zależności od producenta netbook może mieć inny system operacyjny. Można odebrać urządzenie już zainstalowany i znanego systemu sterowania, a następnie nie trzeba tracić czasu na uczenie się nowych. Jednakże, jeśli jesteś na budżet i chcesz kupić mocny i stylowy netbook w rozsądnej cenie, można zdecydować się na urządzenia z wolnego systemu operacyjnego, na przykład DOS. Po zakupie można poprosić znajomego, który jest kompetentny z komputerami, lub zadzwoń do kreatora w domu. Z reguły studenci poszczególnych wydziałów i programiści często pracują w niepełnym wymiarze czasu, aby pomóc ponowna instalacja systemu operacyjnego, pozostawiając w domu do klienta. Ta usługa będzie kosztować znacznie tańsze niż zakup netbooka z zainstalowanym systemem sterowania.

Należy zwrócić uwagę na fakt, że bardzo często drogie netbooki systemy operacyjne, praktycznie nieużywane w naszym kraju. Takie modele są często przyciąga kupujących w wyglądzie, ale w praktyce są one bezużyteczne. Może nie być w stanie otworzyć standardowy dokument lub, na przykład, aby utworzyć połączenie do przewodowego Internetu. Ponownie zainstalować system jako taki może być problematyczne ze względu na fakt, że jego obecność w określonym czasie zależy od możliwości zapewnienia Państwu gwarancję w przypadku awarii. Dziś jest bardzo popularne netbooki z systemem operacyjnym Android. Te laptopy są zwykle lżejsze od innych podobnych modeli, i znacznie bardziej wydajne. Jednakże, jeśli urządzenie jest taki system, zmienić go znajomy dla wielu okien jest po prostu niemożliwe.

Dlatego, myśląc o tym, jak wybrać netbook, należy pamiętać, że szczególną uwagę należy zwrócić nie tylko na jego właściwości techniczne, ale również zestaw oprogramowania, przez którą jego pracy.

Klawiatura i touchpad

Układ klawiatury i mysz kursor na laptopa – jeden ze słabych punktów. Fakt, że przyciski na tych urządzeniach są wystarczająco małe, a touchpad, który ze względu na mobilność urządzenia trzeba używać często, nie zawsze znajduje ergonomicznie. Jeśli kupujesz netbooka w specjalistycznych sklepach, spróbuj układ palców. Oczywiście, to nie może być kryterium decydującym: do każdej klawiaturze można się przyzwyczaić do upływu czasu. Ale możliwość jest, aby wybrać netbook z wygodnej nawigacji.

Tak jak wielu użytkowników funkcji „multi-touch”, dzięki której będzie można przewijać dokumenty i strony w przeglądarce, wydatki na touchpadzie w odpowiednim kierunku. Funkcja ta pozwala również wymienić Cios kliknij prawym przyciskiem myszy trzy palce na polu touchpad.

Spotykają się na ubrania

Dziewczęta w przeciwieństwie do silnej połowy ludzkości są zainteresowane nie tylko możliwości techniczne i sprawność urządzeń komputerowych, ale także ich wygląd. Wiele kobiet chce kupić przenośne urządzenie, które będzie rodzaj akcesoriów i uzupełni swój wizerunek. Dlatego przedstawiciele płci pięknej, zastanawiając się, jak wybrać netbook do myślenia o tym, jak to będzie w zgodzie z jej stroju.

Najprostszym sposobem, aby kupić stylowy netbook – kupić model z niezwykłym jasnych kolorowych odbitek. Kolor rozwiązanie dla takich urządzeń może być bardzo zróżnicowany: jest to możliwe, aby znaleźć akwamaryn netbook, złoto, srebro, z kwiatów lub lamparta druku. Te modele projektowe kosztować kilka razy droższe niż w klasycznej czerni, ale jeśli nie masz nic do ich wizerunku żałować, to na pewno, aby podnieść urządzenie, które będzie Cię zadowoli nie tylko ich właściwości techniczne, ale również na zewnątrz.

Jeśli środki nie pozwalają na zakup ubrania, można kupić kilka oryginalnych torebek dla netbooka do różnych obrazów, dobry wybór podobnych towarów w sklepach daje pełną swobodę wyobraźni.

load...