Jak wybrać mutonovuyu płaszcz i nie można pomylić w wyborze

Zawartość:

Odkąd młodości każda kobieta marzy o futrze. To futro jest rozgrzewa nie tylko zimno, ale również wygląda bardzo elegancka i pełna wdzięku. Dutom dziewczyna w łóżku z piór tworzy wrażenie nastolatek, śpiesząc do instytutu, natomiast odzież futro uszlachetnia i czyni panie prawdziwą damę. Wkrótce rozpocznie się tej zimy: silne mrozy, silne wiatry, opady śniegu. Więc teraz jest czas, aby zadbać o „ociepleniu” w szafie. Pokażemy Ci, jak wybrać warstwę Mouton i działają poprawnie. Po tak drogiego zakupu powinien nie tylko wyzdrowieć i poprawia urodę, ale także służyć dłużej niż jeden rok.

load...

Korzyści Mouton

Obecnie w sklepach można znaleźć wiele opcji okrycie z futra. Ją uszyć z norki, lisy, rysie, lisy, bobry, Astrachania, królików i innych jako drogie i tańszych materiałów. Wiele stylów – od krótkich modeli Slim Line na długi płaszcz na podłogę z rozszerzoną rękawami. Dlatego też zdecydować się na konkretnego produktu jest dość trudne.

Dziś stały się bardzo popularne baranina. Ten futra oczyszczone i przetworzone według specjalnej technologii kożuch, co moczono w formalinie i barwiono. Fakt, że naturalny kolor owczej nie wygląda zbyt atrakcyjna, więc to jest barwione w różnych odcieniach, od najjaśniejszego do najciemniejszego.

Dzięki specjalnej metodzie przetwarzania, w którym futro jak zachowanych, mutonovym futer nie boją się mrozu, ani jakiejkolwiek deszczem, ani deszczu. Produkt ten jest bardzo odporny na wilgoć, więc jeśli prawidłowo przechowywany i odpowiedniej opieki, to chyłkiem jego kilkanaście sezonów.

Mouton (patrzy na niego i jego „konkurenci”) ma wyraźny właściwości cieplne oszczędzania. Futro z królika lub wilk nie wychodzi z niego wszelkie porównania. W tych ubraniach nie będzie zamrażać nawet w najniższej temperaturze. Ponadto, dzięki zastosowaniu różnych odcieniach w tym kolorze Kożuchy mutonovoe kolorze każda kobieta – wystarczy wybrać go poprawnie według jego tsvetotipu.

load...

Jedną z głównych zalet tego futra, ale jego właściwości rozgrzewające, jest idealnym bilans parametrów, takich jak jakość-cena. Będziesz mógł nabyć pieniądze w przystępnej rzeczą przyjemność wymiata więcej niż jedną zimę. Jakość warunków pogodowych futro nie wpływają – powłoka będzie tak piękny i po mokrym śniegu, a po deszczu. Dlatego, jeśli planujesz kupić futro, ale portfel nie pozwala na zakup bardzo drogiego produktu, zatrzymać swój wybór na Mouton – nie pożałujesz!

Właściwy wybór – klucz do długich skarpet

Aby wybrać odpowiedni futro mutonovuyu płaszcz, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad. Więc, po pierwsze, aby zainwestować pieniądze mądrze, nie wydać je na niskiej jakości rzeczy, a po drugie, będą mogli cieszyć się przez wiele lat i nie zamrażać nawet w najzimniejsze zimy.

Tak, planuje zakup, nie udać się do najbliższego rynku, aw pro shop. Istnieje ryzyko, aby natknąć się na niskiej jakości i niskim standardzie fałszerstwo jest minimalne. Gdy już zdecydujesz się na swoim ulubionym modelem, należy żądać sprzedającemu certyfikat zgodności – dokument poświadczający, że płaszcz przeszedł wszystkie niezbędne testy i jest bezpieczny – a także kartę gwarancyjną, w której, w razie potrzeby, zawsze można zwrócić lub wymienić zakupu. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na etykietach umieszczonych na wewnętrznej wyściółki, – muszą zawiadomić kupującego z kraju pochodzenia produktu oraz jak dbać o niego.

Najważniejsze cechy zwrócić uwagę przy wyborze futro – to jakość sierści i kolor, a także szycie i przetwarzanie szwach. Zbadajmy to bardziej szczegółowo:

 • Aby upewnić się, że siły stos, ścisnąć go w swoje ręce, a po kilku sekundach zwolnij. To będzie poprawna, jeśli włosy miały początkowy kształt i objętość – oznacza to, że wysokiej jakości futra.
 • Najedź rękę na porost włosów – dobry drzemka nie pęknie i trzymać się razem.
 • W celu upewnienia się, że dany produkt nie znikną w deszczową pogodę, podziel się nim z kawałkiem lekkiego materiału. Gdyby nie było śladów farby, rzecz został namalowany z naruszeniem technologii, więc konieczne jest, aby zrezygnować z. Zmiażdżenia palców futro włosy – nie trzeba się wspinać okrągły zużycie.
 • Dobre ubranie godny wygląd, nie tylko na zewnątrz, ale wewnątrz – upewnić się, że okładzina została przyszyta prawidłowo i dokładnie, ale to nie jest całkowicie szyte dno. Sprawdzić szwy: mają jakość nie wyłupiaste rzeczy, dodatkowy wątek nie musi trzymać w dowolnym miejscu. Pamiętaj, że rozmiar całych skór piętnastu przez piętnaście centymetrów. Produkt składający się z elementów jest nie tylko o wiele tańsze, ale również ogrzewa znacznie gorzej.
 • Skóra z tyłu musi być biały, bez zagnieceń lub pęknięć.
 • Słabe płaszcz może być szyte i klejone. Oczywiście, takie rzeczy będą się rozpadać w przeciągu dwóch dni skarpetek. Dlatego wyglądać, że wszystkie szwy są szyte nićmi.

Po raz kolejny zwrócił uwagę na fakt, że sprzedawca musi zapewnić Ci z kartą gwarancyjną na zakup. Tylko w tym przypadku, zgodnie z przepisami ustawy „O ochronie praw konsumentów”, można na pewien czas wracać rzecz po wykryciu wady, które nie zależą od Ciebie (np wadę fabryczną).

Klasyczny model płaszcza jest uważane za rzecz bezpośredniej lub bliskiej dopasowania długości cięcia w połowie łydki, z paskiem i kapturem. Odpowiednio dobrane ubrania siedzi doskonale, nigdy nie jeździć w górę, a nie zbyt mocno. Dając pierwszeństwo do konkretnego modelu, należy pamiętać, że będzie musiał nosić przez dłuższy czas, więc nie gonić modę i kupić co będzie dekorować i ciepłe.

Pielęgnacja sierści

Jak wybrać płaszcz mutonovuyu już jednak wiedzieć, że produkt będzie służył przez wiele lat dla niego, aby być właściwie opieką.

Ten materiał futro jest wystarczająco wytrzymałe i odporne na zużycie. Ale to jest bardzo łatwe do uszkodzenia żadnych akcesoriów z ostrymi krawędziami, więc nie przynieść bliskich powierzchni płaszcza. Ponadto wygląd produktu może wpływać na bodźce, takie jak lakier do włosów, perfumy i alkoholu. Produkty te zawierają substancje chemiczne, które mogą wysuszyć stos, tak że Mouton znikną i tracą swój pierwotny wygląd. Równie negatywny wpływ różne spraye i dyfuzory, które są wykorzystywane do kontrolowania ćmy i owady.

Jeśli są wystawione na działanie deszczu lub mokrego śniegu, w każdym razie, nie suche futro suszarkę do włosów, nie umieścić go na baterii lub innych urządzeń grzewczych. Niech produkt wyschnąć na własną rękę, mimo że zajmie więcej czasu. Chcesz cieszyć się przez wiele lat jego nabycia?

Zewnętrzny wygląd sierści wpływa negatywnie na tarcie i innych obciążeń. Więc staram się nie nosić futro, jeśli podróż do zatłoczonego transportu publicznego, a właściciel samochodu powinien być zmieniane okresowo jazdy pozycję, tak aby nie nosić na jednej stronie produktu. Aby to zrobić, należy regularnie spłaszczyć ręce stos wstrząsnąć rąbka, a lepiej, wsiada do samochodu, powiesić ubrania na krześle lub na wieszaku.

Przynajmniej nie częściej niż raz w roku, aby dać płaszcz do pralni chemicznej. Jednakże w konwencjonalnym instytucji może to zepsuć, więc podnieść salon, który specjalizuje się wyłącznie na rzeczach czyszczących z futra.
Innym czynnikiem, z których przestrzeganie przyczyni się tak długo, jak to możliwe, aby zachować oryginalny wygląd produktów – warunki przechowywania futra:

 • Szafa gdzie waży ubrania nie powinien przegapić na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub baranina szybko wypalić i zanikać;
 • Zapewnić odpowiednią przestrzeń płaszcz, albo przyciąć go z innymi do stosu nie wahał;
 • W taki sposób, aby nie odkształcić osłonę produktu, zawiesić w drewnianą lub z tworzyw sztucznych wieszaka z długą szyją;
 • Kupić torbę i pokrycie ich futro, torby plastikowe dla niego nie będzie działać, ponieważ nie oddychać futro, a to ma negatywny wpływ na jego wygląd.
 • Lato, przechowywać produkt w chłodnym miejscu, w idealnym zakupu specjalnego przechowywania lodówce.

Przy wyborze płaszcz kierować rodzaju rysunku. Tak szczupłe i długonogie dziewczyny spełnić wszelkie style i pyshnotelye powinny preferować ubrania z krótkim futrem, jak Collie wizualnie kompletne. Jeśli należysz do typu „jabłko”, kupić szeroki Długość sierści-line kolana i zhenschine- „Gruszki” powinny koncentrować się na pasie – na zakup tego modelu, do której taśma jest konieczne. Pamiętaj, że ważne jest nie tylko, aby wybrać dobry produkt, ale także właściwie je monitorować. Następnie mutonovaya zakupu będzie Ci ostatni w nadchodzących latach, a nawet mogą przechodzić przez dziedziczenie do córki lub wnuczki.

load...