Jak wybrać kwiaty jako prezent?

Każdy z nas będzie zawsze ze stratą, wybierając bukiet w kwiaciarni. Bogaty wybór, oczywiście, jest dobry, ale czasami to sprawia, że ​​trudno jest wybrać kolory w darze dla kobiety lub dziewczyny.

load...

Oczywiście, to jest bardzo łatwo kupić kwiaty, gdy wiesz, co lubi. A przede wszystkim, aby nieoczekiwaną niespodziankę, na przykład, takie jak dostawa kwiatów. Wyobraź sobie, jak opraduetsya taki dar jest Twój ulubiony? Ale każdy z nas będzie zawsze ze stratą, wybierając bukiet w kwiaciarni. Bogaty wybór, oczywiście, jest dobry, ale czasami to sprawia, że trudno jest wybrać kolory w darze dla kobiety lub dziewczyny.
Oczywiście, to jest bardzo łatwo kupić kwiaty, gdy wiesz, co lubi. Ale jeśli jesteś zaznajomiony z nim nie tak dawno temu, w tym samym dniu w całej sekundę, co daje ogromny piękny bukiet nie jest właściwe. Ona może czuć się zobowiązany. I będzie to powodować napięcie i niezręczności. Dlatego lepiej jest wybrać bardziej skromny bukiet. Jego nowa dziewczyna jest właściwe zadowoli piękne rozety. W tym przypadku, z szkarłat lepiej zrezygnować – czerwona symbolizuje pasję, które mogą mylić pani. Czerwone róże są podane, aby pokazać ogniste namiętne uczucia.

Każdy kolor oznacza coś innego. Białe kwiaty – to niewinność, czystość. Różowe kwiaty są podane jako wyraz zaufania do wierności i pełne szczęścia. Żółte róże – symbol zazdrości. Jednak żółty bukiet kwiatów może oznaczać miłość rodzi. Nie poddawaj się na randkę kwiaty ciemny karmazynowy kolor. Kolor żałoby i smutku. Niebieskie i fioletowe kwiaty są oznaką oddania.

Język Kwiaty sprzeczne, ten sam kolor może nosić absolutnie przeciwny informacji.
Dlatego staramy się wziąć pomocy psychologów. Oni już dawno odkryli, że kolor może mieć wpływ na stan emocjonalny ludzi.

Red ma stymulujący wpływ na stan psycho-emocjonalnego osoby, niesie symbol energii życiowej. Wnioski: czerwony kolor powinien dać tylko gdy kobieta przeżywa bardzo silne uczucia. Niebieskie odcienie są kojące – efekt uspokajający. Zielony – kolor natury, kolor coś zdrowego i prostego. Trochę zielony i bukiet jakby żywcem. Żółty – niepoważny i zarazem przyjazny kolor. To powoduje uczucie radości i otwartości. Ale! Uważa się, że żółte kwiaty są symbolem rozdzielającego zdrady i hipokryzji. Należy być ostrożnym z tym kolorem przy wyborze bukietu dla dziewczynki. Dlatego lepiej jest poprosić ją, ona kocha te kwiaty, czy nie. Nie idź na temat powszechnych uprzedzeń.

load...

Dla młodej dziewczyny idealny bukiet kwiatów jasnych i pastelowych odcieniach. To może być storczyki, róże, lilie i fiołki, żonkile i stokrotki.

Zgodnie z zasadami etykiety, przed prezentacją bukiet powinien być zwolniony z papieru do pakowania. Nie z papieru dekoracyjnego, a od tego, który zbawia bukiet z zimna. To nieatrakcyjne owijania lepiej ukryj z oczami dziewczyny, tak aby nie zepsuć wrażenie dar.

load...