Jak wybrać korektor. Kilka prostych wskazówek

Zawartość:

Idealny make-up jest to możliwe tylko wtedy, gdy skóra wygląda bez zarzutu, ale, niestety, ta skóra kobiety mają. Reszta pozostaje nic innego, aby podnieść podstawę, która będzie wyrównać kolor i fakturę skóry, nadając jej aksamitną, młodzieńczy, promienny i świeży wygląd.

load...

Oprócz widocznych efektów dobrą podstawą zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem i zawiera substancje takie jak rumianku, nagietka, żel z aloesu, kwas hialuronowy może pomóc szybkiego gojenia mikro urazów, nawilżać skórę. Dlatego przy wyborze środków należy brać pod uwagę dane i odkrywać niuanse jego składników starannie.

Korektor dla różnych rodzajów skóry

Dla skóry normalnej bez znaczących wad najlepiej nadają nawilżające i tonowanie płyny krem, ledwo barwienia skóry.

Problem skóry może maskować żelu tonu, to nie jest pogrubienie jak krem ​​łatwo wchłania i nie pozostawia żadnych resztek. Powyżej zasady w tym przypadku, może również nałożyć cienką warstwę luźnego proszku.

Dla skóry mieszanej odpowiedniej cieczy fundacji i lepiej jest używać różnych środków dla poszczególnych witryn. Obszarów problemowych – jest na ogół żel czoło, nos i podbródek skrzydła, jak stosowane w odniesieniu do innych środków do skóry suchej. Ponieważ podstawą będą wyglądać gładsza, i zrobić doskonały upadek na twarz.

load...

Suchość skóry jest odpowiedni fundament, który ma działanie nawilżające, będzie wyglądać bardziej naturalnie na twarzy. Ponad-Sucha skóra jest lepiej wykorzystywać zasoby kremowym tonalnych zawierające oleje zmiękczające. Zastosuj produkt najlepszy mokrą gąbką, że zmarszczki nie wyróżniają się, nie używaj proszku kruchy i zwarty, charakteryzujący się jedwabistą konsystencję.

Jak wybrać odpowiedni odcień

Podczas wyboru pożądanego odcienia fundamentu nie jest konieczne, aby sprawdzić go na nadgarstku, jak kolor na dłoni i twarzy są zupełnie odmienne. Najlepszym rozwiązaniem – do kupienia w sklepie kilka sond i w domu, aby sprawdzić, która z nich jest najlepsza. Krem należy nakładać na cienkiej warstwie i pod różnym sprawdzenia oświetlenia czy nie dał niepotrzebnego chorobliwą bladość lub odwrotnie, patrząc sztucznie swarthiness. A potem wyjść i kupić odcień, który najlepiej pasuje.

Jeśli nie można kupić sondy, kolor fundacji jest najlepiej sprawdzić na skórze czoła. Nie spiesz się natychmiast kupić krem ​​lub z niego zrezygnować, lepiej poczekać kilka minut, aż zostanie wchłonięte przez skórę. Zdarza się, że pod wpływem tlenu i skóry wydzieliny oznacza kolor może się zmienić, aw rezultacie dostaniesz nie jest to, czego oczekuje.

Zbyt ciemno lub jasno tonu mogą być skorygowane przez zakup kremu z tego samego producenta, ale inny odcień, kremy mogą być mieszane w odpowiednich proporcjach, uzyskując idealną kombinację dla skóry.

W niektórych sytuacjach lepiej jest zrezygnować z fundacji

Tone Cream nie powinny być wykorzystywane dla młodych dziewcząt od 15 do 25 lat. Ich skóra ma wystarczającą ilość kolagenu. Ponadto podstawą tonalny źle przechodzi tlen i młodą skórę, on po prostu musiał zostać dłużej wciąż świeże i atrakcyjne. I kilka młodych dziewcząt zapewnia, że ​​krem ​​jest stosowany prawidłowo i przy użyciu tylko zepsuć samą skórę.

Silny lato ciepła fundacji jest lepiej odmówić. To powoduje pocenie się i pełny makijaż twarzy „float”, co, oczywiście, nie dodać do atrakcyjności. Ale w zimie mróz bez fundamentu nie robić. Będzie ona chronić skórę przed pękanie i będzie przetrwać zimno bez dodatkowej straty i zmarszczek.

Jak najlepiej zastosować fundament

Aby stworzyć fundament równomiernie i dać zmierzyć się idealny kolor, najlepiej jest zastosować lekko wilgotną gąbką, bo jeśli odcień palcami, można pozostawić na twarzy zespołu. Nie będą one widoczne w pokoju, ale kiedy wyjść na światło dzienne wszystkie wady natychmiast oczywisty.

W dziedzinach, które wymagają dodatkowych warstw makijażu, aby ukryć zaczerwienienia i plamy starcze, przed nałożeniem fundament najlepiej jest użyć specjalnego korektor. A potem rzucił podstawy.

load...