Jak wybrać kolor włosów: farba kolor włosów pasuje do mnie idealnie

Włosy są naturalnie kadrowania twarz. Jeśli kolor włosów wybrana prawidłowo, a następnie staną się ozdobą, a jeśli odcień nie pasuje to tsvetotipu, stworzy wrażenie sztuczności.

load...

Zawartość:

Jaki kolor pasuje do konkretnego tsvetotipu?

Poczucie kolorze w połączeniu z realizacją pewnych zasad określania tsvetotipa pomóc określić, jak wybrać kolor włosów. Najpierw trzeba uważnie patrzeć na kolor skóry i oczu. Kolory skóry różnią się ze względu na naturalny barwnik hemoglobinę, w mniejszym stopniu – z powodu karotenu. Nasycenie koloru skóry i włosów zależy od pigmentu: Ważne czarno-brązowy (melaniny) i żółto-czerwony (omelanin).

Hemoglobina daje zimny niebieski odcień i karoten – ciepły żółty odcień skóry. Jeśli kobieta ma dużo piegów, a następnie ciepły odcień jej skóry ze względu na żółto-czerwono omelaninom. Ale nie jest bardzo łatwe do zidentyfikowania w pozostałych przypadkach zabarwienie skóry. Rodzaje kolorów mogą być podzielone na cztery klasy, jak pory roku. Chłodne kolory – letnie i zimowe zajęcia, ciepłe – wiosną i jesienią. Zdefiniuj klasę dość prosta: trzeba doprowadzić do skóry twarzy i złoto srebrną folią. Na zimno klasy najlepszego dopasowania srebra, a za ciepłe – złota.

load...

Gdy kierunek kolor staje się znany, możemy zastanowić się, jak wybrać najlepszy kolor włosów, który odpowiada jej. Zimna cera w połączeniu z popiołu i srebrne odcienie, brązowy pozornie pudrem, niebieskawym czerwony, z niebiesko-czarny, fioletowy i złoto-blond. Ciepły kolor dobrze współgra z odcieniami czerwono-złota, takich jak miedź, złoty kolor.

Głównymi kryteriami wyboru kolor włosów

Włosy i skóra być jaśniejszy lub ciemniejszy odcień – zależy to od liczby czarno-brązowy stałego melaniny. W związku z tym wybiera się odcień włosów powinien być dobrze dostosowany do barwy i skóry, a kontrast istniejących pierwotnie między skóry twarzy i włosów. Działanie jasnymi i ciemnymi odcieniami nierówne: ciemny kolor sprawia, że ​​nawet ostrzejsze cechy danej osoby, ale także ukrywa nierówną cerę skóry. To wyjaśnia, dlaczego osoba przemalowany w ciemnoskórych ciemnych włosach blond kobiet często pojawiają się plamy.

Shining kolor stworzony zarysy postaci miękkość, należy uznać, blondynki, przemalowany w niewłaściwym kolorze ciemnym, w przeciwnym razie możesz zacząć szukać starszych. Konsultacje w zakresie doboru koloru daje wnętrza, biorąc pod uwagę wszystkie niuanse. Oczywiście można spojrzeć na zmianę koloru włosów, musimy pamiętać, że gdy kontrast pomiędzy kolorem skóry i zmiana koloru włosów może być dwa lub trzy kroki w ciemniejszy lub jaśniejszy ton.

Jak wybrać jaśniejszy odcień

Przeprowadził badanie opinii publicznej wśród mężczyzn powiedział, że najbardziej atrakcyjne dla nich są blondynki. Najczęstszym naturalne blond włosy matowe, szary, bez wyrazu. W związku z tym, ich właściciel próby odświeżenia koloru myszy w jasny blond.

Można to zrobić na kilka sposobów. Jednym z najbardziej łagodnego badanego barwnika roślinnego. Płukanie rumianku do włosów blond włosy bardziej biały. Poniższa następuje: jasne żółte pigmenty kwiaty rumianku są zdeponowane na umyte włosy i nadać im lekkim złote refleksy. Cynamon, kurkuma i chmielu podobny efekt, a zatem znajdują się w wielu barwników roślinnych stosowanych do oświetlania charakter włosów. Te barwniki zdolnego do barwienia dodatkowo odżywiają włosy i nadać im połysk.

Należy jednak do czynienia z naturalnymi barwnikami roślin ostrożnie, w przeciwnym razie można poryzhet. Ale obróbce chemicznej, bielona lub barwiona włosy nie zawsze nadają się do sparing skutki takich zasobów naturalnych. Niższe koszty można uniknąć, jeśli odwołać się do delikatnego kolorowania szampon, mycia lub płukania tonizujące, które również nadają włosom złoty refleks. A im więcej ich używać, tym bardziej interesująca będzie oczekiwany skutek, ale całkowicie rozjaśnić swoje włosy za pomocą takich środków nie może.

Innym, bardziej efektywny sposób, jest oświetlenie. Może to być spalanie w słońcu, gdy promienie ultrafioletowe słoneczne niszczą pigmenty na mokro lub rozjaśniania włosów za pomocą nadtlenku wodoru. Jednak, aby uzyskać jednolity blondynka promieniowania emitującymi promienie słoneczne Jedynie nie może być, bo okazuje niekontrolowanego oświetlenie, pojedynczych nici. Często uciekają się do metody barwienia, gdy włosy stają się lekkie nierównomiernie, zarówno nici słonecznych. Najważniejsze cechy zbliżone do naturalnego mundurze Blondie, lecz nie szkodzą włosy, jak nadtlenek z pełnym oświetleniem i ciemne korzenie odrastają Nie spiesz się w oczy.

Jak uniknąć uszkodzenia włosów nadtlenku

Liczbę pigmentów, które zostały zniszczone na celu wyjaśnienie, określa dokładnie stężenie nadtlenku, a drugi ekspozycji czasu i temperatury. Dlatego specjalny sprayu rozjaśniania rozjaśniania z każdym kolejnym użyciem ćwierć tonu nie może być stosowany pod słońcem. Ze względu na wpływ oświetlenia ciepła może nastąpić niekontrolowany. Więc sprayu może rozjaśnić ciemne włosy, z powodu niskiej części przerw nadtlenku wodoru w dół, on tylko brązowe i czarne pigmenty i ciemne włosy po prostu stają się pomarańczowe światło fala.

Z tylko jednego nadtlenku wodoru całkowicie rozdzielonych pigmentów, więc kolor zależy od rezultatu. Często okazuje się, nie promienny blond i silnego żółknięcia. Czasami włosy wyrównać odcień zielonkawy, pomarańczowy, ponieważ wiele zostało podzielone lub, wręcz przeciwnie, trochę żółtych i czerwonych pigmentów. To może usunąć niechciany dźwięk następnie barwieniu, w którym włosy ponownie przeniknąć pożądanych brązowo-czarno-czerwonawe pigmenty, jak również późniejsze dostosowanie barwiących płukania, który jest uzupełniony o fioletowy lub niebieski. Podczas ponownego procesu nadtlenku blondirovanija następująco uprawiane korzeni (6 tygodni), włosy samego w potrzebie leczenia.

Zasady doboru ciemnymi

Mokka, kawa po irlandzku – to nazwa wspólnych barwniki do ciemniejsze włosy. Kolor staje się bardziej wyraziste, a dobrze dobrany kolor sprawi, że blask twarzy. W charakter ciemne włosy zawierają więcej pigmentu, więc już nie świecą. Opalona ukrywa zaczerwienienia na skórze i nierównej pigmentacji, więc odpowiedni odcień sprawi, że twoje włosy bardziej piękne i poprawić wygląd skóry pigmentowego.

Farbować włosy w ciemnych kolorach nie są tak szkodliwe jak do wyjaśnienia, ponieważ pigmenty są dodawane do nowego, nie istniejącego podziału. Malowanie wynik zależy od rodzaju barwnika i od naturalnego koloru. Najbardziej szkodliwe dla włosów jest zmywany przez tonowanie bezpośrednie pigmentów. Mają ładunek dodatni i naturalne dobrze osadzonej na ujemnie naładowane włosów. W następnym przemyciu pigmentu zmywane, a szósty mycia farba nie jest ślad pozostaje. Można zmienić kolor nie więcej niż dwóch odcieniach. Jeśli chcesz stać się brunetką, charakter konieczności mieć conajmniej brązowych włosach.

Jeśli chcesz, aby znacząco zmienić kolor lub osiągnięcie bardziej trwały efekt niż toniki, można spróbować zrobić intensywnych ćwiczeń. Jak określić kolor włosów za pomocą tego tuszu, choć miękkie, jest napisane na etykiecie kremu. Z ich kolorowania efekt jest o wiele bardziej przejrzysta, a efekty pigmentów na włosach delikatny, ale siwych włosów w tym przypadku jest tylko w połowie pomalowane. Takie kremy z tlenem tworząc pigmentów we włosach blisko do chwili obecnej.

Jak wybrać kolor włosów dla bardziej intensywnego cieniu? Jest to konieczne w celu zabarwienia. Jest on używany do barwienia znaczące skoki i pełny szary obraz. Wiele farby zawiera pigment, nadtlenek wodoru i grupę aminową, która otwiera się do warstwy rogowej naskórka waga włosów penetrować barwniki do włosów. Ale malowanie uszkodzenia włosów, dlatego wymagają szczególnej opieki z wykorzystaniem funduszy specjalnie dla farbowanych włosów zniszczonych.

Kryteria wyboru

Czerwone odcienie włosów. Iridescent mahoń, miedź, jaskrawy pomarańczowy – barwy czerwono bardzo dużo, a wszystkie z nich są popularne. Czerwony kolor przyciąga uwagę, więc zawsze jest popyt.

Aby kupić czerwoną barwę, można użyć do ćwiczeń. Aby poryzheli włosy, konieczne jest, że osiedlili się czerwone i pomarańczowe pigmenty. Pigmenty naturalne w takich przypadkach nie uczestniczą w pozyskiwaniu nowego koloru i jak wchłonąć czerwony. Jasny brąz i blond włosy po tonację stać się czerwonawy.

0. Można farbować włosy henną – najstarszy preparatów ziołowych. Proszek z zielonych liści tej rośliny zawierają czerwone pigmenty, osiedlając się przebarwień na powierzchni włosa. Pigmenty są ustalane jest dużo lepsza barwienie sztucznych czerwonych pigmentów. Pozostaje w henny przez długi czas. Kiedy trzeba podciąć korzenie regenerować włosy mogą być przetwarzane całkowicie tyłu niż henna jest stosowana częściej, zdrowe włosy. Henna zawiera pigmenty, garbniki, odżywia, wzmacnia włosy i nadaje im połysk. Aby malować własne średniej długości włosy henna, trzeba wziąć filiżankę proszku, wymieszać z łyżką oliwy z oliwek i rozcieńcza wodą. Następnie należy zwinąć głowę ręcznikiem i pozostawić wpływ henny. Dla blond włosy potrzebują 20 minut, aby wyświetlić jasny kolor pomarańczowy i czarne włosy, nawet po trzy godziny dostanie błysk światła czerwonego.

Zabarwienie z nadtlenkiem wodoru pomoże Ci wybrać kolor z czerwonym odcieniem do oryginalnych czarnych i brązowych odcieniach.

Przez ciemne włosy pojawiły się czerwona fala, na tyle, aby intensywne tonowanie i nabyć jasnoczerwony kolor, trzeba uciekać się do malowania, często z pełnym wstępnego wyjaśnienia. Bardzo modne w ostatnich czasach stały się kolorowe nici. Ale to najlepiej zrobić je w sposób profesjonalny. Dobry fryzjer może być farbowane włosy w eleganckim odcieni kolorów różnych splotów. Można wybrać z lub fizyczna lub krzykliwe. Dla łagodniejszych objawów, takich jak cienkie nici z zachowanym naturalnym dźwiękiem lub cienka wyjaśnić dobrze nadaje tej metody. Jego zaletą w tym przypadku – jest to okazja, aby spróbować czerwony odcień na niej, unikając brzydki ciemny odrost korzeni, ponieważ nie są one bardzo widoczne.

Filmy o znalezienie idealnego koloru włosów

load...