Jak wybrać kamień znak zodiaku


Biżuteria z kamieni szlachetnych i półszlachetnych kamieni może być świetnym dodatkiem do każdego obrazu, ale ich zdolność do wpływania na losy ludzkiej kondycji i sprawia, że jest to konieczne, aby podnieść skały z dużą ostrożnością. Faktem jest, że zły wybór kamienia może przynieść pecha do swojego właściciela, i vice versa, wybierając odpowiednie pole biżuterii, może poprawić przebieg jego życia i wstrzyknąć wiele przyjemnych chwil.

load...

Jednym z najbardziej popularnych jest dystrybucja Kamienie dla znaków zodiaku, według którego kamienie Ryb, na przykład różnią się od kamieni Aries, z powodu różnych skutków dla członków tych lub innych oznaczeń.

Zależność kamieni na znak zodiaku

Konstelacje zodiakalne i kamienie szlachetne są powiązane ze sobą rzeczy, jak człowiek sobie „ich” kamień przynosi właścicielowi takiego świadczenia w formie ozdoby szczęścia, pomyślności, miłości i szczęścia.

Realizacja takiej relacji doszła do ludzi w dawnych czasach. Jeszcze przed początkiem naszej ery w źródłach pisanych starożytnego Egiptu jest mowa pasujące kamienie zodiaku. Chociaż w tamtych czasach taka wiedza może być uzyskany tylko bardzo bogatych ludzi, którzy są w stanie włączyć się do astrologii. Na szczęście, każdy współczesny człowiek może łatwo znaleźć wszystkie informacje zebrane przez ekspertów w dziedzinie od wielu setek a nawet tysięcy lat.

Jak wybrać odpowiedni kamień?

Aby dokonać właściwego wyboru w nowoczesnej gamy szlachetnych i półszlachetnych, trzeba określić, jakie minerały są odpowiednie dla danego znaku, na przykład, jeśli twój znak – Ryby, Waga, itd., A następnie badać szczegółowo swoje właściwości i cechy …

load...

Zdarza się, że kamień jest bardzo przyjemny, ale lista zalecana nie był. W tym przypadku nadal można sobie pozwolić, aby go nosić, chyba że jest przeciwwskazane przez horoskop.

Wszystko to dlatego, że „Twój” kamień będzie wykazywać swoje korzystne właściwości związane jest szczególnie silny, gdy wkładka biżuteria jest przeciwwskazane doprowadzi do konfliktu znak zodiaku i jego cechy z klejnot. Konsekwencje takiej konfrontacji może być dość katastrofalne zmniejszenie liczby witalności w człowieku i przyciąga negatywne sytuacje, które pogarszają jego stan. Z tego powodu coraz więcej ludzi na całym świecie mają tendencję do zbliżania wybór biżuterii z wielką starannością, ze szczególnym naciskiem na ich konstelacji zodiaku, w którym się urodzili.

load...