Jak wybrać „Internet” program transformacji ciała

Zawartość

kilka programów dla transformacji ciała kobiet jest powszechne w internecie. Ponadto, autorzy praktyce to, co głoszą, posiadają wszystkie niezbędne regalia akademickie i duże doświadczenie w szkoleniu klienta. Oczywiście, wszystko to sprawia, że ​​zwykli konsumenci nie mniej niż prostym pomyśle – to lepiej to zrobić niż to, co oferuje trener z pobliskiego trenazherka. Ogólnie rzecz biorąc, większość sprzedaży za pośrednictwem programów transformacyjnych internetowe są naprawdę dobre. Cóż, twoja osobista satysfakcja, jak również prawdziwe „nieaktywny” Warsztat będzie zależała od stosunku wyników, swoich oczekiwań i własnego komfortu podczas programu.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Ciało Beach” Kayla Itsines

Co: Bikini ciała Przewodnik 2,0 Kayla Itsines

Aby sprostać: ci, którzy na ogół nie zrobił nic, lub jogging, joga, pilates, aerobik lub lokalnego klubu fitness czy to na wideo różnych instruktorów. Program jest idealny dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na ćwiczenia i może poświęcić się dłużej niż godzinę dziennie ćwiczyć wyłącznie w domu. Poza rezultacie będą bardzo zależne od danych źródłowych. Ten program nazywa transformacyjne tylko. W rzeczywistości, to jest powszechne dieta PFD. „Napompować” nic, oprócz prasy, zgodnie z tym planem niemożliwe. Ale najprościej utraty wagi i nigdzie duże bicepsy?

To nie będzie działać: tych, którzy widzieli w planie treningowym słowa „bikini” i stwierdził, że jest to szkolenie w ramach przygotowań do występu w konkursie w danej kategorii. Mimo to, aby zakwalifikować się, trzeba iść do siłowni i zrobić to bardziej tradycyjnego programu kulturystyki. A program nie jest przeznaczony dla tych, którzy nie mogą samodzielnie angażować się i rozwijać przysiadów, pompek, Burpoe i długich spacerów. Ponadto, program nie będzie działał dla tych, którzy używają tylko darmowych produktów. Mimo to, Kyle dziecka kosztuje około AUD $ 100, który łatwo można zapłacić dowolną kartą Visa.

load...

[Powrót do spisu treści]

Transformacja ciała Jamie Izon

Co: Transform się z Jamie Eason

Aby sprostać: ci, którzy nie postawił sobie za cel zwiększenie wydajności energii i ma już godnego PFD, czyli tych, którzy są na tyle silne, aby zrobić pompek na podłodze skarpetki, przysiad ze sztangą na barkach, długo biegać i skakać na wysokim poziomie. A wszystko dlatego, kulturystyka klasyczna podzielić Jamie nie produkuje te fizyczne cechy. Wysłał tylko jedno – na przerost mięśni, które sprawiają, że „estetyki” swojego ciała. Program może, przy okazji, aby przyjść i utraty wagi oraz „zdobywanie” z wystarczającą diety adaptacji. Ten darmowy program – prawdziwy wgląd w świecie kulturystyki, przekazując ją poznacie, czy pracujesz dla „estetyczny” i podzielonego treningu, czy trzeba szukać czegoś innego.

To nie będzie działać: Ci, którzy chcą squat, ławki i pociągnąć, a do tego wystarczających ciężarków do wyważania, jeść dużo i żyli długo i szczęśliwie, ale nie szczyt bicepsa. Program będzie miał niewielki wpływ, a także do rozwoju siły i szybkości rozwoju, ale sprawi, że figura szczuplejsza. Jeśli szczupła postać w liście priorytetów jest nadal ciężki po jakościowy i przysiad – Jamie nie działa dla Ciebie. To nie pasuje do programu i tych, którzy nie mogą sobie pozwolić, aby iść na siłownię 4-5 razy w tygodniu. Nieznajomość języka angielskiego, nawiasem mówiąc, nie jest przeszkodą do przejścia tego programu. To jest na zdjęciach na stronie internetowej kulturystyce. Com i prosty translator rozwiąże Twój problem.

[Powrót do spisu treści]

Program odchudzania Rachel Cosgrove

Co: Rozwijane 2 rozmiary w ciągu 12 tygodni

Aby dopasować: Każdy, kto nie jest w stanie schudnąć z rutyny kulturystyki klasycznej i długo stały cardio. Jeśli zostawisz to pole do roku i nadal może powiedzieć o sobie: „Jestem chudy, a moje ciało byłem całkowicie zadowolony”, ale nie jest gotowy do rozpoczęcia przygody, takie jak CrossFit i niezależnego treningu kettlebell w domu, należy poznać Program Rachel Cosgrove. Program ten, nawiasem mówiąc, to ulepszona i rozszerzona wersja Alvin Cosgrove NROL 4 kobiet, powszechne w RuNet. Co odróżnia program z Rachel NROLa? Odchudzanie oferowane indywidualny trening metaboliczny, dodatkowe ćwiczenia na rozwój siły, a trochę więcej poćwiczyć. I tak – wszystkie te same zasady. Wielostawowe podstawowe ćwiczenia, dobre szkolenie i wielkość wystarczająca intensywność i jednocześnie, dobra równowaga między zhimami i prętów. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko, aby zachować swoje mięśnie podczas odchudzania i urody zamienił się sportem, a nie w innym hudyshku „z tego obszaru.”

To nie będzie działać: Ten, który mdleje na słowo „rod”, działa jak ogień na wagach i uważa, że ​​dieta szkolenia powinna być lekka i poręczna. Program Rachel zrobi się pocić, nawet jeśli są już łatwo squat z własnym ciężarem na ramionach, a można uruchomić 5 km w czasie krótszym niż 30 minut. W rzeczywistości takie szkolenie tak dużo trudniejsze niż na pociąg. Oczywiście, program nie jest przeznaczony dla tych, którzy nie są gotowi do czynienia z 3-4 razy na tydzień lub więcej, jeśli dodać cardio i tych, którzy wierzą, że ciężka praca w pomieszczeniu kompensuje nieumyślnego władzy. Ostatnim ryzyko nie jest tak, aby uzyskać wszystkie niezbędne materiały do ​​odbudowy. Program Book Rachael kosztuje około $ 10 dla wersji Kindle, więc go kupić po prostu nie zniszczyć.

I, oczywiście, przed podjęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń najlepiej jest upewnić się, że nie będzie szkodliwe dla zdrowia. Wzięcia udziału w ankiecie i odwiedzić dietetyka, aby rozpocząć, a nie tylko zajmować się jakoś, i coś, ale również spadek tłuszczu skutecznie.

Elena Selivanova

load...