Jak wybrać idealny materac: sztywność, rozmiar i inne wskazówki

Niewątpliwie kochać, można (i należy!), Nie tylko w pozycji poziomej, a nie tylko w łóżku. Jesteśmy dla niego i nie wymagają; Należy jednak by było, główny świadek komfortu Miłość jest łoże. To o tym, żeby być dokładny, o wyborze materaca na łóżku – poniżej.

load...

Z lub bez sprężyny?

należy zacząć od wyboru projektu: są materace ze sprężynami i bez nich, o połączonej grupy w sprężyny i niezależnych źródeł, z których każda posiada odrębną komórkę.

Jeśli zdecydujesz, że materac jest nie tylko do spania na niej sam, opcja sprężynowe jest korzystne. Po pierwsze, nie ma wiosny – przerwa nic; po drugie, piszczenie w harmonii ruchów – nie jest najlepszym akompaniamentem; Po trzecie, łóżko miłości nie powinno być jak trampolina. Oczywiście, istnieją również produkty wysokiej jakości sprężyn, które nie piszczą, nie pękają i seks, który nie ma nic wspólnego z ryzykownych skoków na trampolinie. Ale znaleźć taki model nie jest tak prosta. Kto jednak celowo szuka – będzie on zawsze znaleźć.

Twarda, miękka, elastyczna?

Twardość – jeden z najważniejszych wskaźników materaca, w tym na pewno już doświadczenie w pierwszą noc, a nie sam. Staramy się wybrać albo miękkiego lub sztywnego modelu: klucz do wyboru prawa – rozsądny kompromis.

Wielu producentów produkcji produktów zorientowanych na niektórych kategoriach wagowych – należy zwrócić uwagę na ten parametr. Wybierz akcji: prawdopodobieństwo, że łóżko jest badana za pomocą podwójnej wagi jest dość wysoka; W związku z tym margines bezpieczeństwa nie zaszkodzi.

load...

Kształt i wielkość

Owal, koło lub prostokąt – to nie ma znaczenia, ale długość i szerokość mają fundamentalne znaczenie. Rozciągnięte do jego pełnej wysokości, nie powinien czuć się nieswojo z powodu zwisającymi nogami lub w coś łączące stop.

Szersze materace, więc są one droższe, ale nie warto oszczędzać na szerokość lepiej jest przepłacać trochę, a co przylega do brzegu łóżka, na ryzyko upadku w kluczowym momencie. Jednak wielu twierdzi, że węższe łóżko – cieplejsze stosunki, ponieważ sen obejmującego – to takie romantyczne!

Uwaga, gwarancja!

Niestety, ale wziąć towar na jazdę próbną, a nawet więcej, tak aby nie narażać jej na awarię-testy nie zawiedzie Cię, więc trzeba zaufać słowa konsultantów i własne wrażenia. Jednak wielu producentów dostarcza pewne gwarancje, że nawet jeśli produkt jest coś się wydarzy, można zażądać wymiany lub zwrotu zapłaconej kwoty.

Ośmielamy się mieć nadzieję, że powyższe wskazówki mogą pomóc dokonać wyboru i kupić dokładnie rzecz, która będzie miała upodobanie ciebie i … to nie ma znaczenia, kto – męża, kochanka lub przyjaciela. A nawet jeśli zakup służy wiernie przez wiele lat, zachowując nieskazitelną wygląd i oryginalne właściwości.

load...