Jak wybrać ekspres do kawy tips

Zawartość:

W dzisiejszych czasach prawie każdy ranek zaczyna się przy filiżance kawy, które mogą dać żywość i dobry nastrój na cały dzień. A potem, jak ekspres do kawy w kuchni nie jest już wyłącznym rzadkość, ale życiową koniecznością. Dla wszystkich miłośników kawy wybór ekspresów do kawy dla domu jest jednym z, że tak powiem, pieczenie, pilnych zadań. Współczesny rynek oferuje ogromny wybór różnych produktów. Urządzenia te szarańczynu i kropli cieczy model automatyczne i mechaniczne. Tak więc problem jest, jak wybrać ekspres do kawy – można łatwo rozwiązać, co najważniejsze, aby ustalić najodpowiedniejszą opcję. Jak wiemy, nawet tego samego rodzaju kawy, ale gotowane na różne ekspresy do kawy typu będzie mieć całkiem różne smaki.

load...

W każdym przypadku, przy wyborze ekspresu do kawy, przede wszystkim wziąć pod uwagę swoje preferencje „kawa”. Co kawa chcesz rozpocząć każdy nowy dzień, traktują swoich gości? Będzie to zwyczajne lub an_2? Mielenie – konwencjonalny lub stosując przedmieszkę? Po tym wszystkim, każda kawa ma swoje zasady produkcji napojów.

Więc jaka jest różnica między jednym modelu z innego, i jak wybrać ekspres do kawy dla domu pośród wielu dostępnych opcji?

Jaką ekspres do kawy wybrać?

Zanim pójdziesz do aktualnych zaleceń, które lepiej wybrać ekspres do kawy, niezbędne jest, aby pamiętać, co jest podobieństwo wszystkich modelach. Podczas przygotowywania napoju jest wymagane warstwa ziaren kawy w kontakt z gorącą wodą. Jest to konieczne w celu pełniejszego ujawnienia smak i aromat kawy. Wartość domyślna dla nowoczesnych modeli an_2 to ciśnienie nie mniejsze niż 15 atmosfer. Kryterium to zasługuje na uwagę, inaczej przygotowane przy niższym ciśnieniu, kawa jest mało prawdopodobne, aby być obecny.

load...

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że istnieje wiele różnych marek i opcje, ale jeśli postawić pytanie, w jaki sposób wybrać ekspres do kawy dla artykułów gospodarstwa domowego w sposób bardziej szczegółowy, dwa główne rodzaje produktów można wyróżnić: an_2 i kroplówka. Wszystkie modele z tych grup będzie się różnić nie tylko sposób, aby stworzyć presję, ale także dodatkowe wyposażenie funkcjonalne ukierunkowane na najbardziej komfortowej pracy użytkownika. Na przykład, istnieją produkty częściowo lub całkowicie zautomatyzowany, z różnymi możliwościami zbiornika ziarna, woda. Kroplówka ekspresy do kawy są najbardziej proste w obsłudze i niższe koszty. Jednakże, jeśli ten sam zakup młynka do kawy, to możemy również przygotować wspaniałe cappuccino.

Myśląc o tym, jak wybrać ekspres do kawy, należy zwrócić uwagę na połączonego modelu. Są wygodne w tym, że składa się z chleba świętojańskiego maszyn do kawy i młynki do kawy. Tak więc, sposób wytwarzania napoju staje się łatwe. W połączeniu ekspres do kawy można zaparzyć około litra kawy więc tych, którzy są zaproszeni kroplówkę lub zrobić sobie filiżankę pysznej kawy an_2. Z pomocą osobnego urządzenia bitą śmietaną na cappuccino. Nabyć model danych, przede wszystkim te osoby, które nie mogą się zdecydować, jaki rodzaj kawy lubią to lepiej.

Jak wybrać typ kroplówki ekspres do kawy

Jak już wspomniano, najbardziej prosty i stosunkowo niedrogi jest rodzajem kroplówka kawy. Sposób wytwarzania napoju często nazywane filtracji. W czasie pracy maszyny do kawy, gorąca woda kapie do kawy, które znajdują się w worku lub filtrem siatkowym. Wskutek tego smakowym napoju przepływa do dzbanka. Jednocześnie uważa się, że im wolniej woda przepływa przez kawę w torbie, tym bardziej pochłania właściwości smakowe, a napój będzie nadal dość silny. W tym samym czasie, zbyt wolno kapie do dzbanka, zwykle powoduje, że woda chłodząca, opóźniając w ten sposób proces parzenia kawy. Stosowania typu ociekowa kawy można wytworzyć z 1 do 15 filiżanek napoju, w tym przypadku, jest napełniany jednym lub dwóch filiżanek natychmiast.

Myśląc o tym, jak wybrać odpowiedni rodzaj Maszyna do kawy, należy zwrócić szczególną uwagę na zdolność danego modelu. Należy zauważyć, że nasycenie napoju zależy od czasu poświęconego na jej parzenia. Jeśli wolisz mocną kawę, to najlepiej kupić ekspres do kawy z około 800 watów.

Przy podejmowaniu decyzji co do zakupu ekspresu do kawy dla domu, często prowadzone i rodzaju filtra w produkcie. Filtr jest z trzech rodzajów. Ten papier (jednorazowego użytku), poliamid (jak co najmniej pięćdziesiąt parzenia), „Gold” (filtr pokryta specjalną warstwą azotku tytanu).

Ponadto, rozwiązanie z wyboru zależy na wygodnym wskaźnikiem zewnętrznej dostępności ekspres do kawy. Jego poziomu skalowania jest stosowany do określenia ilości wody wlewa się do urządzenia. Niektóre modele wyposażone są w odpowiedniej skali. To pokazuje liczbę łyżeczek kawy będzie zobowiązany do przygotowania kawy na podstawie objętości wody.

Jak wybrać Ekspres do kawy

W tłumaczeniu z języka włoskiego, słowo „an_2” oznacza „szybko”. Główną różnicą pomiędzy ekspresów do kawy z kroplówki – w obróbce proszku kawowego. Zamiast wrzącej wody przy użyciu pary. Należy zauważyć, że ekspres do kawy, często nazywany również chleb świętojański. Jest to spowodowane tym, że proszek kawowy do warzenia wylewa się do specjalnego Horn. W tym przypadku materiał, z którego wykonane klakson wpływa na smak i jakość gotowego kawy. Uważa się, że wyższa jakość napoju pochodzi od metalu klaksonu. W każdym razie, wybór ekspresu do kawy zapewnia aplikacji grubej kawę. Ziarno zanim było palone przez specjalną technologię. Ekspres do kawy służy do cappuccino. Uzyskaj spienionego mleka pomaga w trybie „pary”. Rura z dyszy jest obniżany do pojemnika z mlekiem, które przepływała przezeń pary wodnej pod wysokim ciśnieniem, tworząc piankę.

W celu podjęcia decyzji, jak wybrać ekspres do kawy, należy najpierw określić rodzaj produktu: będzie parowego an_2 lub pompy an_2. Prace pierwszego typu ekspres do kawy jest dostępny w jednostce, która przyniosła wodę do wrzenia, a następnie zamienia się w parę. Gdy ciśnienie jest na tyle wysoka, otwarcie zaworu i wody przechowywanej w pojemniku kawy. Pierwsza grupa modeli przeznaczone do przygotowania dwóch do czterech filiżanek kawy. Poza tym, to występuje przy niskim ciśnieniu, a zatem, że proces przygotowania kawy jest dość powolne.

Bardziej odpowiedniego i wyrafinowane produkty są aparaty grupa pompowo-an_2. Uważa się, że wyborze ekspresu do kawy an_2 tego typu, to jest możliwe, aby uzyskać więcej modeli zużycia paliwa. A ponieważ cała procedura odbywa się pod wysokim ciśnieniem, napój zamienia pachnący i bogaty. Zasada działania jest to, że potężne pompy elektromagnetyczne szybko tworzy wysokie ciśnienie w kotle. W oddzielnym naczyniu, to jest zasilany zimną wodą, która po ogrzaniu, przechodzi przez warstwę proszku kawowego.

Przy podejmowaniu decyzji co do wyboru ekspres do kawy an_2, biorąc pod uwagę fakt, że kawa an_2 warzy pompowo-parowego lepiej niż an_2, ponieważ istnieje ścisły utrzymując temperaturę gotowania. Jeżeli jesteś miłośnikiem cappuccino, a następnie, przed wybraniem ekspres do kawy chleb świętojański, należy zapytać, jak w automaty model posiada funkcję parzenia napoju. Aby szybko i łatwo utworzyć wymagane piankę z mleka, te ekspresy do kawy są często wyposażone w dodatkowe dysze i urządzeń funkcjonalnych. Tak więc, wybór szarańczy fasoli maszyny do kawy może być ustalona i system spienionego mleka, które jest na dwa rodzaje: ręczny i automatyczny.

Jeśli zatrzymasz się na mechanicznym, należy rozumieć, że nie jest tak łatwe do przyrządzenia „prawdziwe” mlecznej piany, na przykład w kawiarniach. Sam proces pracy „Spumatore” obejmuje obniżenie rurę ze specjalną dyszę do pojemnika na mleko. Następnie para jest zmuszony w warunkach wysokiego ciśnienia i tworzy pianę. W każdym razie, wybór chleba świętojańskiego ekspresu tego typu, wymaga umiejętności i niemal tyle mleka tłuszczu. Zaleca się stosowanie mleka o zawartości tłuszczu nie mniejszej niż 3,5% lub śmietany.

Automatyczny „kapuchinator” przygotowanie pianki mlecznej o wiele szybciej. Aby to zrobić, wlać mleko do przestrzeni przewidzianych można ustawić „cappuccino” i piana zacznie płynąć do filiżanki. Istnieją modele, w którym można ustawić preferowaną gęstość pianki. W każdym razie, sądząc, jak wybrać ekspres do kawy chleb świętojański, należy zwrócić uwagę na cały szereg cech danego modelu.

Jak wybrać dobry ekspres do kawy

Gdy już zdecydujesz, co ekspres do kawy, aby dać pierwszeństwo (wlew, an_2, lub ich kombinacji), sprawdzić specyfikację produktu. Jednocześnie, należy zauważyć, że mniejsze moce podane przez producenta, tym bardziej solidny, mocny napój można uzyskać. Szczególnie ważne jest, aby rozważyć to przy zakupie pojazdów, które nie posiadają regulację twierdza kawy.

Myśląc o tym, jak wybrać dobry ekspres do kawy, należy zwrócić uwagę na najważniejszych składników produktu. W pierwszej kolejności, do filtra. Jak już wspomniano, jest z trzech rodzajów. Zazwyczaj zestaw zawiera nylon. Jednakże, jeśli wolisz bardziej długoterminowe działanie, bez częstych zmian filtru, to jeszcze lepiej kupić „złoty”.

Decyzja o tym, jak wybrać dobry ekspres do kawy zależy również od avtopodogreva talerzu. W najprostszych modelach, kawa będzie rozgrzany, tak długo jak nie wyłączaj ekspres do kawy. Dlaczego to zrobić? Przede wszystkim, taka płyta jest do ogrzewania dzbanek. Jak wiecie, kawa będzie smaczniejsza, jeśli nie wlewa się do dań na zimno i lekko podgrzać. Po drugie, avtopodogreva funkcja zapewnia, że ​​sama kawa była dość gorąca.

Ponadto, odpowiadając na pytanie, jak wybrać ekspres do kawy, eksperci zalecają, aby uzyskać model z zewnętrznym wskaźnikiem poziomu wody lub odpowiedniej skali. Aktualne modele są często wyposażone w specjalną kawę, które w razie potrzeby można zastosować do kuchenki mikrofalowej. W odniesieniu do kolby, jego uchwyt powinny być wykonane z materiału izolacyjnego. Można również wybrać ekspres do kawy z systemem ochrony aromat. W tym celu producenci opracowują specjalną osłonę do garnka lub zmienić strukturę nosa. Również dzbanki do kawy są często zabezpieczone przed przypadkowym transfuzji. Technologia ta przewiduje automatycznego zakończenia pracy, jeśli twoim zamiarem jest, aby coffee więcej niż określonej maksymalnej pojemności kolby.

Należy zauważyć, że wybór twórców domu kawy zwrócić uwagę na mechanizm przed kapaniem. Ta funkcja migawki, aby w razie potrzeby wlać kawę, nawet jeśli nie jest jeszcze w pełni gotowy do odpoczynku porcje. Gdy żarówka jest wyjmowany, kawa z ekspresu do kawy nie jest już przewidziane. Po kolbę umieścić na swoim miejscu, to automatycznie klika migawkę i kawa zacznie znowu płynąć w dzbanek do kawy. Jednak trzeba być przygotowany, aby zapewnić, że jeśli żarówka będzie więcej niż pięć minut bez obsługi ekspresu do kawy, kawa jest w stanie przebić się przez filtr i wycieku ze zbiornika.

Przy podejmowaniu decyzji co do wyboru dla ekspresu do kawy w domu, ważne jest, aby nie zapomnieć, by sprawdzić obecność przedziału kręgowego. Jeśli rolka przewód w dowolnej kolejności, to znaczy, że ryzyko niepowodzenia przy zginaniu ziemi. Kiedy urządzenie działa zwykle do nawijania przerwanie przewodu można uniknąć.

Tak więc, jak widzimy, odpowiedź na pytanie, jak wybrać ekspres do kawy zależy od szczegółowej analizy funkcji i specyfikacji każdego produktu.

load...