Jak wybrać czerwona szminka? Porady stylistów

Spektakularne kobieta jeśli dowie się sam, po prostu nie mogę sobie wyobrazić siebie bez makijażu, który nie może się obejść bez szminki. Wyraziste oczy, piękne usta – każda kobieta ma w sobie coś specjalnego, coś niepowtarzalnego, konieczne jest, aby podkreślić prawo wybranego tuszu, cienie, szminki. Jeśli mówimy o tusz do rzęs i eyeliner, a następnie użyć ich najważniejsze – nie przesadzaj w liczbie i wybierać dobre firmy, które produkują wysokiej jakości produktu.

load...

Ale ze szminką, a także cienie, sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ każdy rodzaj wygląd pasuje pewien kolor. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jakość produktu, składu, trwałości, tak aby nie wysychają i przed jego wargi czasu zestarzeć. Jak wybrać szminkę, która nie tylko podkreślał godność wyglądu, ale również zachowała młodzieńczy i usta atrakcyjności – rozwiązuje ten problem pokolenia kobiet.

Klasyczny czerwony

Wielu wierzy, że szminka zawsze musi być czerwony. Ten kolor przyciąga uwagę, ale to tylko wtedy, gdy odpowiednio dobrany odcień szminki i wykorzystywane przy okazji, i we właściwym miejscu. To smutne, ale tradycyjna czerwona szminka często sprawia, jaskrawy makijaż, a czasem wulgarnych. Ale to nie znaczy, że powinniśmy całkowicie zrezygnować z czerwoną szminką i nie używać go w makijażu.

Jeśli zwracamy się do tysiącletniej historii szminki, można zobaczyć, że jest to czerwona szminka cieszył się bliską żeński uwagę. Zaledwie kilka tysięcy lat temu, starożytne egipskie piękności podsumował warga farbowanie oznacza czerwony. Tylko w ten sposób można było podkreślić jego piękno i status w społeczeństwie. Z biegiem czasu, moda szminka czerwony kolor zmienił. W średniowieczu w Europie korzystne jest, aby nie używać go, ponieważ kobiety z czerwonymi ustami bardzo przyciąga uwagę płci przeciwnej, a kobiety w tym czasie powinny być skromne.

Czerwona ponownie stał się popularny od XVI wieku we Francji. Panie na dworze królewskim zastosowano dużą ilość proszku, który sprawia, że ​​twarz całkowicie biały, a na pewno dodaje się do make-up z jasnym szminka czerwonego (podczas gdy ona była podobna w konsystencji do gęstej śmietany). Później, na początku XIX wieku, czerwona szminka została uznana za złą formę i wykorzystywane tylko aktorki, tancerze itp Dopiero na początku XX wieku wraz z pojawieniem się filmów niemych znowu, istnieje potrzeba szminka w jasnych kolorach, które podkreślają piękno fatalnym piękno na ekranie. Od tamtej pory, czerwona szminka mocno zakorzeniona w arsenale prawdziwych mody.

load...

Porady stylisty

Jak wybrać czerwona szminka może powiedzieć tylko profesjonalny, więc nie będzie w stanie to zrobić bez pomocy stylisty. Te ekspertów przy wyborze kolorów szminki zwracają uwagę przede wszystkim na kolor włosów, grubość warg i skóry typu.

Oto niektóre z najważniejszych kryteriów, według których można wybrać odpowiedni typ osoby do szminki:

  • Brunetki z ciemnymi oczami nadające czerwone chłodne kolory;
  • Lekkie jednookie brunetki odpowiednie czerwone odcienie szminki ciepły;
  • Kobiety z brązowe włosy dopasowanie szminka różowe i brązowe dzwonka;
  • Czarnookich blondynki odpowiednie odcienie czerwone szminki na zimno;
  • Blondynka z niebieskimi oczami najlepiej jest zdecydować się na ciepłych kolorach czerwonym;
  • Na ciemnych włosach i jasnej skórze jest idealny fioletowy lub kolor bordowy;
  • Kobiety z ciemną skórę lepiej jest wybrać kolor koral.

Oprócz koloru szminki, konieczne jest, aby dbać o jego jakość i metody aplikacji. Nie należy zapominać, aby dokładnie oczyścić usta nawilżają je po demakijażu. Przed zastosowaniem szminki, konieczne jest, aby nawilżyć balsam do ust. Aby poprawić kolor szminki na usta nałóż mało zasobów tonalnych. Aby podkreślić linię warg, należy użyć obwodu. To musi być trochę cienia na linii konturu nie jest zbyt efektowne. W celu utworzenia bardziej nasycone kolory umieścić dwie warstwy szminki. W celu uzyskania dodatkowej ilości, dolna warga może być powlekana połysk.

Wybór szminki w reklamach i katalogach

Jest to teraz możliwe, aby wybrać szminkę, a nie tylko w sklepie, ale również w tym katalogu. Przy wyborze szminki w sklepie trzeba spojrzeć na daty ważności, firma składzie widoku. Katalogi do celów promocyjnych jest często przedstawiany jako wielu spektakularnych zdjęć, że nawet kobiety z dużym doświadczeniem w wyborze makijażu może się mylić. Jeśli kobieta ma wątpliwości, jak wybrać czerwoną szminkę na zdjęcie, należy najpierw odwiedzić stylistę, który będzie wybrać swój idealny odcień, jak również skonsultować się ze specjalistą, o którym spółka jest obecnie uważane za najlepsze, aby zapytać o jakość, cenę.

W każdym salonie klient może zapoznać się z magazynów i katalogów, gdzie cała gama obecnie istniejących zakładów produkcyjnych szminki. W związku z tym, należy sprawdzić ze swoim stylistą jaki numer dźwięk jest właśnie dla Ciebie. Następnie można bezpiecznie zamówić szminki w katalogu na własną rękę, nie myśleć o pytanie, jak wybrać odpowiedni szminki.

load...