Jak wybrać bieliznę dla kobiet w ciąży

Bielizna dla kobiet w ciąży musi koniecznie być wykonane z naturalnych tkanin. Biustonosz syntetyczny może spowodować pęknięcia na smoczek, swędzenie i podrażnienie skóry piersi. Jeśli spodziewasz się dziecka, nie zaszkodzi wiedzieć, jak wybrać bieliznę dla kobiet w ciąży.

load...

Zawartość:

Wybór komfortowy biustonosz

Drugi trymestr – nadszedł czas, aby dostać nowy biustonosz. Możliwe jest, że można kupić go już po 12 tygodniach – to zależy od przebiegu ciąży. Zwykle 14-24 tygodni klatka piersiowa jest zwiększana o jeden lub nawet dwa rozmiary. W tym okresie zaleca się, aby rozpocząć powoli przygotowuje ją do karmienia – masaż, pieścić piersi zimny prysznic, pocierać twardej gąbki, i oczywiście sobie wysokiej jakości pościel. Pomoże to ustalić piersią bezpośrednio po urodzeniu.

Pierś do 20. Tygodnia ciąży staje się szczególnie bolesne i dotkliwe, staje się zaokrąglony kształt. Jest to spowodowane zwiększeniem ilości estrogenu i progesteronu we krwi. Otoczki wokół brodawki staje się zauważalnie ciemniejsze plamy mogą pojawiać się na nim. Dlaczego w tej chwili potrzebny jest nowy biustonosz? Mięśnie piersiowe brakuje, które zapobiegają rozciąganiu tkanki piersi. Gdy piersi nadziewane i ciężki, potrzebują wsparcia, z którymi zwykły biustonosz nie może sobie poradzić.

load...

Konstrukcja staników dla matek

Istnieją modele, które zapewniają maksymalne wsparcie dla piersi i wygody podczas całej ciąży. Inne są zaprojektowane do lekkiego wsparcia w nocy przed i po porodzie. Jeżeli sutki są słabe i wrażliwe, należy dostać się „Night” biustonosz. Trzeci typ – jest to model z wiarygodnego wsparcia, które są przeznaczone do noszenia w czasie ciąży i karmienia piersią. Istnieją również specjalne topy dla kobiet w ciąży, które są dobrą alternatywą dla taśm biustonosz. Są dobrze utrzymane i pomagają zachować formy piersi.

Wiele osób błędnie uważa, że ​​jeżeli bielizna powinna utrzymać dobrze, to po prostu musi być blisko. Unikaj bliskiego bieliznę, wszystko, czego potrzebujesz – jest to właściwa konstrukcja. I w celu zidentyfikowania Ciebie w tej wygodnej bielizny czy nie, to musi być mierzony. W związku z tym trzeba ją nabyć w sklepach, gdy istnieje dopasowanie, a nie na rynku. Nie skąpić na bieliznę.

Co jest potrzebne rozmiar?

Aby dowiedzieć się, rozmiar biustonosza, należy zmierzyć obwód klatki piersiowej pod biustem. Powstałe centymetrów zaokrąglane do najbliższego rozmiaru bielizny. Następnie zmierzyć obwód klatki piersiowej w najszerszym jego części. Różnica między pierwszym i drugim idzie – jest rozmiar kubka.

Najlepiej jest kupić bielizny w niewielkim stopniu tak, że biustonosz może położyć szczególny wkładkę pochłaniającą 20 tygodniu, gdy zacznie być przydzielone siary. Noszenie stanika wybrany, podnieście ręce, trochę poczekać w biustonoszu, a dopiero po upewnieniu się, że nigdy nie spycha i prasy – kupić.

Jak wybrać majtki

Najbardziej komfortowe majteczki dla kobiet w ciąży – te, w których guma ma ciśnienia w jamie brzusznej. Ta pościel zapewnia swobodę ruchów. Spodnie dla kobiet w ciąży mają specjalny krój i uszyte z naturalnego materiału elastycznego.

Na upalne dni, wybierz spodnie wykonane z cienkiej bawełny, kupić majtki ściśle do chłodnej porze roku. Kobiety w ciąży nie są zalecane do noszenia „stringi”, to lepiej zdecydować się na „kapcie”. Figi „Tanga” może być przyczyną nie są pożądane w twoich infekcji pozycyjnych – ich styl jest to, że bakterie jelitowe mogą z łatwością dostać się do pochwy.

Uwaga majtki Bandaż – wspierają one brzuch przez rozciągnięcie gumki. Można je nosić zamiast zwykłych cowards oraz puszki, a na nich.

Bielizna dla kobiet w ciąży musi spełniać kilka kryteriów: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wygodę. Biustonosze i majtki, które są specjalnie zaprojektowane dla kobiet w ciąży, wygodniejsze, bardziej praktycznych i wygląda o wiele bardziej atrakcyjne niż w przypadku konwencjonalnych modeli dużym rozmiarze na swojej figury. Teraz wiele sklepów dla kobiet w ciąży, gdzie oprócz bielizny i odzieży oferowanych pończochy i bandaże. Weźmy pod uwagę nasze zalecenia i wybrać specjalne ubrania dla danej sytuacji.

Film Fest ocena produkty dla kobiet w ciąży

load...