Jak wybrać bieliznę dla kobiet plus size?

Bielizna jest podstawą do stworzenia dowolnego obrazu. Źle, to może zniszczyć najpiękniejszą suknię, a w przeciwnym razie – nie będzie podjąć najlepszą kombinację lepiej. I bielizna dla pełnego, do których wybór należy traktować bardzo ostrożnie, ponieważ piękne i wygodne modele dostarczyć pozytywnych emocji i dobrego samopoczucia, aw konsekwencji, pewność siebie.

load...

Zasady doboru bielizny dla pań kompletnych

  • Najważniejsze – aby być z tobą szczery. Wyraźne jego wielkości, raczej niż jeden lub dwa rozmiary mniejsze, ponieważ jedyną rzeczą, która będzie niewielka, co powoduje dyskomfort i tworzy fałdy, które są widoczne pod każdym ubraniem. Ale nie należy przyjmować wysokiej rozdzielczości, ponieważ ta opcja daje wizualnie większą objętość.
  • Staraj się wybierać ubrania, które nawet nieznacznie skorygowania niedoskonałości figury, podkreślając godność. Zaleca Bielizna dla otyłych kobiet – to majtki podtrzymujące, gorsety, bielizna z wkładkami rzeźbiarskich. Wszystko to pozwoli Ci stworzyć piękną sylwetkę i harmonijny sposób.
  • Pamiętaj, że bielizna musi koniecznie odpowiadać konkretnym przypadku. Jeden, który jest idealnym miejscem na siłowni, w żadnym wypadku nie nadaje się na romantyczną randkę. Dostać się zestawy na każdą okazję.
  • Inna ważna zasada: im bardziej twoje piersi są, tym większa powinna być pasy. Być może, ta opcja nie może być uznane za sexy, ale na co dzień nosić bujną pani powinna go wybrać. Są identyczne lub partie wakacji po prostu odebrać biustonosz inną formę.
  • Bielizna dla otyłych młodych kobiet powinny być z kości, ponieważ ten model jest najlepiej zachowuje swój kształt. Oczywiście, kopanie do kości skóry nie mają, więc należy wybrać odpowiedni rodzaj rzeczy się nie myśleć o dyskomfortu.
  • Jeśli jesteś właścicielem dużej klatce piersiowej, po czym należy pamiętać, że musi utrzymać i dna i boków. Nie należy wybierać wersję tkanina, w której piersi wygląda jak tortilla, a później połączył się z brzucha. Już nie pasuje biustonosz z pionowymi kamieni, gorsetów i staników. Te ostatnie pomogą wyrównać fałdy na plecach, jeśli takie istnieją.
  • Do codziennego noszenia, wybrać najbardziej zamkniętych wariantów, ponieważ oni najlepiej zachować swój kształt. Nawet nie patrzeć w kierunku miseczek ze szwem pośrodku, ponieważ dadzą piersi niezrozumiałe stożkowych. Najlepiej jest spędzać czas na wybór tej opcji, która będzie dobrze trzymać w klatce piersiowej, a także w przyszłości będą się go trzymać.

Większość dziewcząt i kobiet, nie wiem dokładnie swój rozmiar piersi, dlatego przed zakupem warto się dowiedzieć. Niektóre sklepy zapewni Ci sprzedawców łatwo taka usługa, pomiar i pomoże wybrać odpowiedni model dla siebie; ale to nie wszystko. Jest łatwiejszy sposób – zmierzyć się. Po pierwsze, pod biustem obwodowego środka, ciągnąc mocniej centymetr taśmy, jak to możliwe, tak aby nie dostać nieprawidłowych wyników. Nie zapominaj, że nawet z tego samego obwodu klatki piersiowej każda kobieta ma swoją formę, więc należy zmierzyć stanik, szczególnie drogie. Zakup tylko te modele, które lubisz, bo końcówki kupowane nie zawsze może być prawidłowa.

Ponadto, każda z płci powinni wiedzieć, że majtki stringi i tango nie jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego dnia. Oczywiście, człowiek może traktować taką otwartą i seksualne rzecz, jak to jest w przypadku biustonosz, który powinien być wybrany specjalnie dla takich przypadków. Do codziennego noszenia wybrać najlepszą bieliznę z wysoką talią, i zwrócić uwagę na fakt, że krawędzie nie są wycinane do owczarni.

Jeśli szorty wykonane są z materiałów syntetycznych, uważnie i upewnij się, że obecność podszewką bawełny. Top biustonosz doskonale dopuszczalne w każdej odmianie, ale jeśli przed wyborem – syntetyki lub sztuczny jedwab, lepiej jest wybrać to drugie. Jeśli podoba model z podwójnymi kubki, wnętrze powinno być także bawełna, w przeciwnym razie może pojawić się nieprzyjemne podrażnienia skóry.

load...

Bielizna korygująca

Bielizna dla kobiet otyłych, jak wszystko inne, są wykonane z materiałów syntetycznych i naturalnych dobrej jakości. Takie modele szybko dostosować talię i biust, odchudzanie pośladki, natomiast pozvolyayuet każda kobieta poczuć się jak najbardziej komfortowy. Obszary problemowe są dobrze wygładzona, jeżeli w ubrania nosisz bieliznę korygującą.

Jak pokazuje praktyka, modele korekcyjne potrzebne są co drugi dziewczyna lub kobieta. Każdy z nich ma swoje wady, wszystkie z nich są różne: jeden chce zwiększyć coś innego zmniejszyć trzeci – aby ukryć kilka centymetrów w talii, a czwarty – aby ukryć cellulit uzyskując nosić obcisłe ubrania.

Obecnie producenci oferują do naszej uwagi bieliźnie różnym stopniu korekcji: słaby, średni i silny. Słaby bielizna korekta najlepiej rozkłada obciążenie na obszarach problemowych i pozwala przeciągnij go brzuch i pośladki. Ponadto stale stymuluje skórę, należy natychmiast rozwiązać problem cellulitu.

Średni stopień korekcji można nazwać złoty środek pomiędzy konwencjonalnym bieliźnie rzeźbienia i struktur sztywnych. Korygowanie możliwość takiego właśnie tkaniny lniane jest kontrolowana przez zmianę poziomu nasycenia. Stwarza to wiele presji na wszystkie strefy, która zapewnia dobrą korektę swojej figury.

Odpowiednio bielizna silna korekta jest stworzony dla kobiet z systemem wad rysunku. Do jego produkcji za pomocą sztywnych wkładek że maksymalna dokręcić obszarów problemowych, a nawet pomaga w prawidłowej postawy. Pamiętaj główne rzeczy: Dobrze dobrany ubrania – to pierwszy i najważniejszy krok do udanych figur dostaw.

load...