Jak wybrać b / szpitalnym łóżku?

Pomoc lekarska

Jeżeli pacjent jest w placówce medycznej, problemy z jego umieszczenie nie powstaje. To zajmuje się personel medyczny. Ale co, jeśli łóżko dla pacjentów obłożnie chorych musi być używany w domu lub mieszkaniu? Pierwszym krokiem jest, aby skonsultować się z lekarzem. Kiedy jeden diagnozy stosuje się w pełni poziomą pozycję pacjenta, podczas gdy inne – ważną funkcjonalność urządzenia.

load...

Każdy przypadek jest wyjątkowy

Aby zapobiec obrzęk nogi, złoże jest podnoszona pod kątem 30 stopni. Skrzynki przejście z pozycji poziomej do pozycji pionowej pacjentowi będzie chronić przed występowaniem zatorem i innych chorób niebezpiecznych. Wbudowana jednostka toaleta musi być chory, którzy mają zakaz poruszania się. W innych przypadkach, problemem jest brak łuku wyciągnąć kłamie. Okazuje się, aby wybrać szpitalne łóżko, konieczne jest, aby wiedzieć dużo o konkretnej sytuacji, w której pacjent się znajduje.

Cena

Nie każdy może sobie pozwolić na zakup nowego wielofunkcyjne meble lekarskie. Ceny były również pod wpływem wielu czynników, w zakresie korzystania z łóżka. Urządzenie z przewodów elektrycznych jest sterowane przez konsolę. Kontrolowane odcinki mechaniczne łóżko jest wykonywane za pomocą specjalnych uchwytów. Na ostateczną cenę wpływa również na jakość materiałów, z których produkt został wytworzony.

Parametry

Wybierając wygląd możliwością regulacji wysokości łóżka, liczbę odcinków. Nie mniej ważny parametr – jest to maksymalny kąt podnoszenia sekcje nóg i głowy. Nie zapomnij wziąć pod uwagę masę ciała pacjenta, każde łóżko ma swój ciężar limitu. Ważne jest również obecność koła, hamulce, poręcze.

load...

Alternatywnym rozwiązaniem

Pacjent odzyskuje, łóżko w małym mieszkaniu zajmuje dużo miejsca. Trzeba poświęcić czasu, aby się go pozbyć. Jeśli potrzebujesz łóżko szpitalne na krótki okres czasu, to bardziej opłaca się wynająć. Ta unikalna usługa świadczona przez firmę. Można wybrać produkt lub elektryczny napęd śrubowy. Przygotowana zatrudnić nowych / używanych łóżko.

Akcesoria do łóżka

Jeżeli pacjent jest długi czas w pozycji leżącej, ważne jest, aby zakupić materace przeciwodleżynowe jest. Dla komfortu pacjenta, pożądane jest, aby korzystać z wygodnych poduszek ortopedycznych, zagłówki, stoi na plecach. Doskonała nabycie będzie specjalny stół do śniadania, które jest łatwe do przenoszenia i znajdować się w wygodnej pozycji.

Rada

Wybrać urządzenie, które w pewnym momencie zostanie ograniczona przestrzeń dla natywnego lub bliskiej osoby. Niech leżącego pacjenta, aby utrzymać te dni w komfortowych warunkach, jak to możliwe. Wybierz najlepszą opcję, biorąc pod uwagę wszystkie dane wymienione powyżej.

 

load...