Jak wybielić zęby w domu ze środków ludowej: przepisy na uśmiech Hollywood

Zawartość:

Wizyta u dentysty – nie tania przyjemność. Ponadto odnosi się to nie tylko do leczenia próchnicy i pracy protetycznej. Wybielanie zębów jest również w usługach oferowanych przez nowoczesne klinikach stomatologicznych. Uzyskać biały uśmiech może ktoś – główny pragnienie, czas i oczywiście pieniądze.

load...

Ostatni punkt jest najczęstszym powodem nie drogich specjalistycznych usług. I z tego powodu, wiele kobiet myśli o tym, jak do wybielania zębów w domu środków ludowych? Z pewnością istnieją pewne tajemnice, które były wykorzystywane przez naszych przodków? Po tym wszystkim, to z pewnością nie miał okazji, aby dać w ręce specjalisty, ponieważ w tym czasie, a eksperci takie nie było.

Self-wybielanie jest możliwe. A co najważniejsze – Ta procedura jest kosztowna i praktycznie eliminuje występowanie niekorzystnych następstw, takich jak uszkodzenia szkliwa. Najważniejsze, aby znać wszystkie szczegóły dotyczące procedury i przygotowania do niej zęby. Dentyści uważają, że do domu wybielanie nie przynosi najbardziej efektywne rezultaty. Jednak właściwe środki folk aplikacja może nie tylko uczynić Twój uśmiech czystej bieli, ale także zapobiega występowaniu próchnicy pewne, zapalenie jamy ustnej i innych chorób jamy ustnej.

Przygotowanie procedury wybielający zęby

Ryzyko uszkodzenia szkliwa jest zawsze. Aby uniknąć konsekwencji, starają się wzmocnić swoje zęby. Nawiasem mówiąc, można to zrobić również ze środków ludowej.

load...
  • Jeść więcej nabiału. Zawierają one ujędrniający szkliwa naturalnego wapnia. Świeże warzywa i owoce powinny być również częścią „gości” na biurku;
  • Jeśli nie ma możliwości codziennego użytku mleka, serów i jogurtów, kupić w tabletkach apteka wapnia. To kosztuje ani grosza, i radzi sobie ze swoim zadaniem doskonale;
  • Dobrze wzmacnia zęby olejek z drzewa herbacianego. Przed pójściem do łóżka przepłukać usta wodą i kilka kropli tego środka. Jest to stan zapalny dziąseł i usunąć (jeśli jest dostępny) i zabije bakterie lepsze niż pasty do zębów.

Korzystając z powyższych wskazówek, w ciągu 3-4 tygodni można przygotować zęby do wybielania domowego można bezpiecznie przystąpić do samej procedury.

Tradycyjne przepisy na wybielanie zębów

  • Soda. Dodać trochę pasty sodę i szczotkować zęby przez trzy minuty. Metoda ta może być użyta tylko raz w tygodniu, ponieważ częste stosowanie sody prowadzi do rozrzedzenia szkliwa i uszkodzenie dziąseł;
  • Popiół drzewny. Zawierający wodorotlenek potasu, który jest substancją wybielania. Wlać trochę popiołu na szczotkę i delikatnie myć zęby. Użyj jako nie więcej niż raz w tygodniu;
  • Węgiel aktywowany. To działa na zasadzie popiołu drzewnego. Tabletki kruszyć i użyć zamiast pasty do zębów;
  • Jagody. Truskawka truskawka i mieć efekt wybielania. Trzeba rozciągnąć jagody do stanu bzdurny i myć zęby. Oto naturalna pasta do zębów, oprócz bardzo smaczne;
  • Sok z cytryny. Wycisnąć sok z cytryny i pędzlem, stosuje się na zębach, pozostawić na pięć minut. Następnie przepłukać usta;
  • Olejki eteryczne. Trzeba będzie 2-3 kropli olejku z cytryny lub grejpfruta i pół szklanki ciepłej wody. Wlać wodę do butelki, do tego samego i dodać masło, dobrze wymieszać. Okazało spłukać. Może być stosowany 1-2 razy w tygodniu, częstotliwość podawania zależy od wrażliwości zębów;
  • Bielenia za pomocą nadtlenku wodoru. Metoda ta nie może być nazywany popularne, ale to działa dobrze. Zacznijmy od tego, że wielu współczesnych wybielacze są wykonane z użyciem nadtlenku. Ona może po prostu wytrzeć zębów (w tym namoczyć wacik w roztworze). Lub dodać kilka kropli w ciepłej wodzie używać do płukania.

Na wyniki proszę was przez długi czas, staram się nie nadużywać kawa jest zbyt mocna herbata, napoje gazowane słodkie (zwłaszcza cola). Nikotyna jest również negatywny wpływ na bielą zębów. Dlatego, jeśli chcesz zabłysnąć w Hollywood uśmiechu bez interwencji stomatologicznej – rzucić palenie!

Wybielanie może być opóźniony, czas zależy od wielu czynników. Na przykład, jeśli zęby są zaciemnione od częstego używania kawy, można poradzić sobie z tym problemem przez kilka tygodni. Ale jeśli jesteś palaczem, i przez długi czas i wiele, wybielanie może trwać kilka miesięcy. A nie fakt, że można osiągnąć pozytywny wynik. Być może trzeba będzie poprosić o pomoc do stomatologa, który odbierze wam niezbędne fundusze lub dokonać wybielanie zębów laserowe.

Skutki uboczne i przeciwwskazania

Dość często w domu wybielanie istnieją problemy z dziąsłami. Nadtlenek wodoru, kwas cytrynowy, mogą powodować podrażnienie. Częstym stosowanie popiołu węgla lub ołowiu małe pęknięcia. Podczas czyszczenia należy dotykać dziąsła mniej, a następnie należy wypłukać usta bulion rumianku. Do płukania można stosować „Las Balsam”, który jest sprzedawany w aptekach. Zawiera zioła, które mają działanie lecznicze.

Jak każdy procedury medycznej, w domu wybielanie przeciwwskazań. Należą do nich w czasie ciąży, laktacji, alergię na nadtlenek wodoru, przy pewnych leków. Ponadto, jeśli zaawansowanej formy próchnicy czy chorób przyzębia, należy jeszcze odwiedzić dentystę co najmniej w celu przywrócenia stanu zdrowia zębów. I dopiero wtedy do czynienia z wybielania. W wieku 13 Wszelkie wybielanie jest przeciwwskazane, ponieważ w tym wieku struktura zębów powstaje.

W każdym przypadku staramy się monitorować stan jamy ustnej. Regularne wizyty u dentysty, nie zapomnij, aby myć zęby dwa razy dziennie i po filiżance kawy należy pieścić jej usta. Ponieważ opóźnione leczenie może prowadzić do znacznie bardziej tragiczne konsekwencje niż zepsute koloru.

load...