Jak wybielić zęby w domu za 1 dzień: popularne receptur kosmetycznych

Zawartość:

Wybielania zębów w ciągu jednego dnia w domu, a nie w tym samym czasie pozbawiony szczęki, jest bardzo trudne. Nawet specjalne żele i pasty farmaceutyczne nie mogą poradzić sobie z zadaniem w tak krótkim czasie. To zajmie co najmniej trzy do czterech sesji, uśmiechnąć się przynajmniej na lżejszym tonem. Ale to nie znaczy, że trzeba natychmiast skontaktować się ze stomatologiem.

load...

Popularne receptur kosmetycznych, które pomogą Ci pozbyć się żółtej tablicy, która pozostaje na skutek niewłaściwego czyszczenia lub w wyniku spożywania żywności z dużą ilością barwnika. A w niektórych przypadkach, na przykład, trzeba szybko zmontować datę lub udać się na spotkanie z dziećmi, to wystarczy.

Wybielanie zębów metody pięciu ludzi

 • Soda i nadtlenek wodoru

Być może to jest – to najbardziej popularne i niebezpieczne do tej pory sposób wybielić zęby w domu. Z jednej strony, wszystkie składniki można kupić w lokalnej aptece, i są dość tanie. Z drugiej – soda i nadtlenku mocno uszkodzić szkliwo, dzięki czemu zaczyna pękać i łamać. Jeśli jednak uciekać się do takiego czyszczenia jest nie więcej niż dwa razy w roku, podczas gdy działając zgodnie z instrukcją, niefortunne konsekwencje można uniknąć.

Aby przygotować pastę trzeba wymieszać łyżkę sody oczyszczonej z nadtlenkiem (pół łyżeczki). Otrzymaną zawiesinę powinien być rozcieńczony wodą do uzyskania jednorodnej, żel jak i małej ciasta. Zastosuj produkt na szczoteczki do zębów i szczotkowanie obszarów problemowych przez dwie minuty, a następnie wypluć cały zlew. Uwaga połknąć mieszaniny w żadnym wypadku nie może być, w przeciwnym razie można dostać zatrute. Pod koniec procedury należy przepłukać usta wodą. I pamiętaj, że następne dwa lub trzy godziny nie może nic jeść.

load...
 • Popiół z drewna

Wodorotlenek potasu zawartego w drewnie popiołu posiada wspaniałe właściwości wybielające. Oczywiście, jeden dzień stać się właścicielem śnieżnobiałym uśmiechu, ale uzyskany efekt będzie jak ty. To narzędzie pomoże Ci pozbyć się płytki nazębnej, nawet w miejscach, gdzie brakuje zębów.

Podobnie jak w poprzednim przypadku, do takiej metody należy stosować jak najrzadziej, tak aby nie uszkodzić szkliwo już słaby. Nawiasem mówiąc, pomimo faktu, że jeden z czasów, nie ma nic złego, lekarze nadal nie zaleca się przeprowadzenie takich manipulacji. Aby ograniczyć negatywny wpływ, oni powinni dodać niewielką ilość popiołu drzewnego w paście (możliwe jest wybielacz). Po czyszczeniu, istotne jest, aby przepłukać usta specjalnym roztworze.

 • Makaron jajko

Nie ma bardziej bezpieczne środki jak wybielić zęby w 1 dzień niż pasty do zębów, wykonane z jednego jaja białe, łyżeczkę sody oczyszczonej, mięty i łyżka mleka. Za pomocą tego narzędzia należy stosować dwa razy – rano i wieczorem, a ona procedurę czyszczenia powinno zająć nie mniej niż trzy lub cztery minuty. Przepłukać usta ciepłą wodą potrzebną do powodu nadwrażliwości nie zaczęła boleć dziąsła. W ciągu jednej godziny po zakończeniu targów podłogi zaleca się unikać zimne jedzenie i gorycz, jak również napoje, które można ponownie Farba.

 • Cytryna

Pomimo faktu, że cytryna ma również właściwości wybielające, dziewczyny starają się używać go jak najmniej. Rzeczywiście, tylko wtedy, gdy rozpoczyna się pamięć o tym produkcie coraz oskoma zębów. Ponadto, niektóre piękno nie może znieść gorzki-kwaśny smak. Ale, jak mówią, piękno wymaga ofiar.

Do domu, aby pozbyć się żółtego, sok z cytryny wycisnąć na wacik i delikatnie przetrzyj swoje zęby. Po jednym lub dwóch minut, spłukania i zastosować konwencjonalną pastę wybielania. Pomoże to w celu osiągnięcia lepszych wyników.

 • Olejki eteryczne

Wybielania zębów w domu z pomocą olejków eterycznych może być nie więcej niż dwa razy w tygodniu. Rozpuścić kilka kropel na łyżeczkę alkoholu, a następnie natychmiast wytrzeć szkliwo gazikiem. Konieczne jest, aby być ostrożnym, gdyż niektóre dadzą takie środki mogą powodować alergie. Wymagane za każdym razem testować małą ilość mieszaniny na skórze, aby uniknąć podrażnienia i stany zapalne.

Radzi sobie z żółci i zwykłej oliwy z oliwek, która jest także całkowicie nieszkodliwe dla zdrowia ludzkiego. Wystarczy zastosować niewielką ilość każdego ranka na zębach przez około pięć do siedmiu minut. Po tym, można rozpocząć czyszczenie zwykłej pasty.

Wybielanie specjalistycznych produktów

 • Ochraniacz Gel

Jeden dzień na pewno nie jest na tyle, aby zakończyć domu wybielania, ale po dwóch lub trzech godzin po korekcyjnych zębów nadal się trochę lżejsze. Ale nie biec do sklepu w poszukiwaniu tego wspaniałego urządzenia, jak powinno się to odbywać w klinice dentystycznej na zamówienie. Po tym wszystkim, jeżeli kształt i rozmiar nie pasuje, będzie mieć poważne oparzenia dziąsła.

Przed nosić ochraniacz szczęki, należy zapoznać się z instrukcją. Jeśli nosisz go trochę dłużej, istnieje ryzyko nabycia tępy, szarawe uśmiech i crack. Że po takiej nieudanej wynik w wybielaniu zębów w porządku, trzeba wydać więcej niż tysiąc rubli do natryskiwania.

 • Wybielające paski

Ich główną zaletą jest to, że jest to raczej dobry wynik pozytywny można osiągnąć nawet w pierwszych dniach stosowania. Ale nie zapominajcie, że im wyższa wydajność, tym bardziej niebezpiecznych środków. Tak więc, na przykład, trzeba najpierw pracować z górnej szczęki, a dopiero potem od dołu. Jednocześnie jest to niemożliwe do wybielania zębów, lub kwas korozji szkliwa i następnie Twój uśmiech będzie jeszcze ciemniejsze niż wcześniej. Dlatego targi seks zaleca się wstępnie skonsultować się ze specjalistą, który będzie mówić o wykorzystaniu tych wspaniałych barów.

 • Wybielające pasty do zębów

Niestety, niewiele osób wie, że wybielające pasty do zębów to lepiej nie używać codziennie. Zaleca się je stosować dwa razy w tygodniu, tak aby nie uszkodzić szkliwo i nie szkodzić dziąsła. To tylko pomaga utrzymać dobrą kondycję i nie jest panaceum na wszystkie bolączki. Ponadto, jeśli dziewczyna nie wie, jak prawidłowo czyścić zęby, nie ważne jak dobry i kosztowny obiekt nie było, to nie byłoby w stanie poradzić sobie nawet z lekkim żółtym.

Tajemnice śnieżnobiałym uśmiechu

 • Po każdym posiłku należy płukać specjalnego rozwiązania;
 • Aby usunąć resztki jedzenia utknęły między zębami, należy użyć specjalnej nici dentystycznej. Wykałaczki, tak jakby nie były one wygodne, mogą uszkodzić szkliwo i dziąsła;
 • Szczotkowanie zębów powinno być dwa razy dziennie, a sama procedura powinna zająć nie mniej niż trzy minuty;
 • Spróbuj jak najmniej palić (idealnie lepiej zrezygnować z papierosów) jako tytoniu prowadzi do żółknięcia szkliwa. Konieczne jest również, aby pić mniej kawy, czarnej herbaty i wina, są potrawy, które zawierają barwników. Lepiej jest, aby dać pierwszeństwo do produktów naturalnych. I spróbować żuć jak najwięcej stałych jabłek i marchwi;
 • Jeśli zauważysz, że w ciągu dwóch lub trzech dni po czyszczeniu są jakieś zmiany (zaciemnione uszczelkę, były ciemne plamy), należy natychmiast skontaktować się ze stomatologiem. Do zapobiegania spojrzeć w dół do lekarza co sześć miesięcy.

Przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa i postępować zgodnie z powyższymi zasadami, staniesz się posiadaczem eleganckiej uśmiechu w ciągu jednego dnia. Jednak wstępne, wskazane jest, aby odwiedzić specjalistę, w celu uniknięcia negatywnych skutków, które mogą wystąpić z powodu choroby utajone.

load...