Jak wybielić zęby w domu: 1000 i 1 tajnym

Zawartość:

21 wiek dyktuje swoje warunki dla kobiet. Jeśli paznokcie, na pewno zadbane stopy – na jej wysokie obcasy, włosy – włosy włosy. Właśnie wtedy kobieta jest uważane za piękne. Chociaż istnieje. O zębach zapomniałem coś. Uśmiech musi koniecznie być śnieżnobiałe. A społeczeństwo nie jest ważne, że dentyści teraz drogowe i ostatecznie uwolnić odwieczny problem. Chcesz zrobić wrażenie na innych? Dowiedz się, jak dbać o siebie w domu. Że łamie głowę Nowoczesna dziewczyna nad jak wybielić zęby w domu i zrobić sobie manicure. A jeśli problemy pojawiają się ledwie paznokci (Poznaj siebie, zaktualizuj lakier czas), następnie wybielić zęby, nie każdy może. Tak, i do domu. Mimo że jest to dość łatwe do zrobienia. Tylko trzeba wiedzieć kilka sekretów.

load...

Dlaczego zęby żółkną?

Pierwszym z nich jest, aby zrozumieć, dlaczego twoje zęby są pokryte żółtym. Sortowanie i oczyścić je dwa razy dziennie i wybrać dobrą pastę do zębów, uśmiech wciąż nie imponujące. Wrogiem numer 1 białe zęby są uważane za najbardziej lubianym kawy. Tak, jest on gotów, tak, po to chce przenosić góry, ale ciemny płyn, między innymi, plami szkliwo. Czy nie lepiej przyjść ze swoim uśmiechem i mocnej czarnej herbaty. Zatem zastąpić te napoje z wodą mineralną lub wywaru z ziół, a problem nie będzie tak znaczący.

Co jeszcze sprawia, że ​​zęby żółkną? Co dziwne, ale może to być zbyt gorących lub zimnych napojów i posiłków. Dentyści wyjaśnić to zjawisko w tym szkliwa jest bardzo wrażliwy na gwałtowny spadek temperatury. Papierosy przyczyniają się również do skarbca problemów stomatologicznych. Ponadto palacze są narażeni nie tylko kolor twojego uśmiechu, ale zęby i państwa jako całości. Dlatego warto zastanowić się, czy i chwilowej przyjemności zdrowia.

Proste wskazówki, jak wybielić zęby w domu

Zatem przyczyny żółknięcia zębów załatwione. Teraz idziemy do natychmiastowego wybielania. Po prostu chcę powiedzieć, że jest szybka i absolutnie nie jest trudne. Wszystkie elementy pomocnicze do wybielania można znaleźć w każdej kuchni. Tak, porzucić strach na bok i przekazuje śnieżnobiałym uśmiechem.

load...

Soda oczyszczona

Co dziwne, ale powrót blask uśmiechu i biel może zwykła soda oczyszczona. Nanieść niewielką warstwę popiołu na szczoteczki do zębów i delikatnie oczyścić szkliwo. Staraj się nie zranić dziąsła, lub może je uszkodzić. Pamiętaj, że wybielanie może być wykonywane nie częściej niż raz w tygodniu, w przeciwnym razie rozrzedzoną szkliwo zębów.

Woda utleniona

Blondes pewno ożywił się, gdy usłyszał znajomy termin. Tak, nadtlenek wodoru może nie tylko spowodować odbarwienie włosów, ale także szybko wybielić zęby. Aby to zrobić, należy umieścić na wacikiem z odrobiną cieczy nadtlenku i delikatnie pocierać zęby. Nie przesadzaj, w przeciwnym razie pozostanie bez szkliwa. Nawiasem mówiąc, dentyści kategorycznie na tym sposobie, przy założeniu, że nadtlenek wodoru może znacznie pogorszyć stan zębów. Więc nie wydać jak wybielanie częściej niż raz w miesiącu.

Węgiel absorpcyjny

W rzeczywistości, nasze babcie zęby wybielone Węgiel drzewny, ale nie zmusi Cię do rozpalać ogień i spalić dzienniki. Wystarczy, aby dostać się zestaw pakietów pierwszej pomocy węgla aktywnego. Je dostać? Teraz zemleć na proszek i wielu tabletek czarnej łagodnie mieszaninę nanosi się na powierzchnię zębów (żywice tradycyjnie nie dotykać). Ale nie należy się spodziewać, że węgiel będzie działać szybko. Taki bardzo dobry efekt wybielający po wielokrotnym użyciu. Nie zapomnij, że nie można być czyszczone częściej niż raz w tygodniu węgiel zęby.

Skórkę z cytryny

Prawdopodobnie picia herbata z cytryną dom. Więc następnym razem, coraz cytrynę z lodówki, usunąć skórkę plasterek nóż i zetrzeć zęby. Oczywiście, nie należy spodziewać się natychmiastowy efekt, ale w połączeniu z innymi środkami ostrożności (pić mniej kawy i częściej myć zęby), Twoje szkliwo będzie zdecydowanie bielsze.

Truskawki i truskawki

To właśnie środki zachwyci wszystkie kobiety bez wyjątku. Pewnie! Nie ma potrzeby, aby znieść ostrego smaku sody, nadtlenek ssania zapachu i mycia zębów z węglem aktywnym. Znać się jeść jagody i wybielić szkliwo! Oczywiście, aby szybko uzyskać biały uśmiech nie działa, ale z drugiej strony, można jeść więcej truskawek, powołując działania leków. Dzięki temu sposób ten może zostać połączony z dowolnym z powyższych. Och, to zęby dokładnie błyszczeć niczym piękności Hollywood.

Wybielające paski

Tutaj oznacza to, że po prostu nie znajdzie się w apteczce wybielające paski trzeba kupić specjalny, i są one przeznaczone tylko do poprawy koloru zębów przednich (od kła do psiej). Ale tutaj można szybko i bez trudności, aby przywrócić uśmiech piękna. Po prostu nie kupić paski wybielające w przejściach i nie zapomnij przeczytać instrukcję przed użyciem.

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci nie tylko wybielić zęby, ale także zwiększyć ich samoocenę trochę. Po tym wszystkim, w życiu czasami związany z gra obecnie najważniejszą rolę. Dziewczyna kocha siebie? Cały świat spotyka jej uczucia. I czasami zdarza się, że kobieta nie jest pewna siebie, działa jak wiewiórka, przez wiecznego kręgu „praca – dom – praca – dom” i nic to nie proszę. W wyniku wszystkich okolicznych zaczynają traktować go odpowiednio. Więc myślę: może zamiast wybielania zębów do spędzenia czasu na czytanie książek psychologii? Lub udać się do jakiegoś treningu? Można po prostu zrobić auto-szkolenia. Najważniejsze – aby kochać siebie.

load...