Jak wybielić zęby środków ludowej w domu

Zawartość:

Wybielić zęby środki folk w domu – wydaje się, że może być prostsze? Ale w rzeczywistości, nie wszystkie przepisy kosmetyczne, odziedziczone po naszych matek i babć, są równie przydatne i bezpieczne. W niektórych przypadkach takie eksperymenty są raczej obarczona poważnymi konsekwencjami. I zwiększona wrażliwość nie jest największy problem. Uszkodzenia i zniszczenia szkliwa zębów zdrowych – że coś się bać płci pięknej, odważył się wystąpić soda, ocet, sól, kwas cytrynowy, nadtlenek i wiele podobnych składników.

load...

Krok pierwszy: wzmocnić zęby

Zanim zdecydujesz się na wybielanie zębów środków ludowej, idź do dentysty i odpowiednio wzmocnić szkliwo. Przez tydzień lub dwa przed zabiegiem zacząć codziennie spożywać mleko i ser w celu uzupełnienia zapasów wapnia w organizmie. Należy pamiętać, że tanie produkty, wykonane z proszków i dodatków chemicznych, nie tylko nie pomaga, ale również szkodliwe dla zdrowia.

Ponadto, sprawiają, że zasada rano i wieczorem, wypłukać usta wywar z ziół. Nie złe pomaga drzewa herbacianego, kora dębu, rumianek, miętę. Ze względu nalewki, można pozbyć się nieświeżego oddechu, a także zapobiega powstawaniu bakterii, z powodu których nie ma próchnicy, zapalenia, choroby przyzębia i wiele podobnych chorób.

Krok drugi: Pierwsze wybielanie

Obecnie istnieje bardzo wiele metod i technik, za pomocą których można stać się właścicielem inteligentnego śnieżnobiałym uśmiechem. Jak każdy na własny wybielania w domu, a nawet ludowych środków zaradczych, ma swoje wady i zalety. Dlatego zalecamy dobry wstępnie rozważyć plusy i minusy, aby uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji.

load...
 • Soda

Soda, którego jesteśmy przyzwyczajeni, aby dodać do ciasta tak, że wzrosła, ma jeszcze jedną niezwykłą właściwość – czyści zęby z żółtym płytki nazębnej. Do niedawna było dodawane do niemal wszystkich wybielająca pasta do zębów, ponieważ wierzono, że ten składnik jest całkowicie bezpieczny. Ale, jak się okazało później, szybko niszczy szkliwo, więc nadużywać nadal nie warto.

W ten sposób mieszanie sody z soku cytrynowego, w stosunku jeden do jednego, a następnie dodać kilka kropli nadtlenku wodoru (tylko trzy procent). Zwilżyć wacik i delikatnie pocierać zęby, a następnie wypłukać usta dużą ilością ciepłej wody. Po tym zabiegu, godzina druga powstrzymanie się od spożywania żywności i płynów (zwłaszcza silnie na zimno lub na gorąco). Stosować te przepisy w praktyce zaleca się nie częściej niż raz na tydzień.

Jeśli boisz się uszkodzić szkliwo, spróbuj bardziej lojalny metodę wybielania. Podczas czyszczenia, pastę, dodać niewielką ilość sody oczyszczonej (szczypta). Tak więc obciążenie jest rozłożone równomiernie, powierzchnie zębów prawie porysowane i nieprzyjemny smak jest niezauważalna.

 • Nadtlenek

Wcześniej dziewczęta z pomocą nadtlenku wyjaśnione brwi, włosów, a nawet skóry, aby osiągnąć szlachetną bladość. Później piękno zaczęli używać tego narzędzia, a do czynienia z naturalnym szkliwem i żółknięcie pojawiło nienaruszone. Albo wycierane zęby wacik zwilżony w ciecz, roztwór lub wypłukać usta po szczotkowaniu (sto czterdzieści ml kropelek wody nadtlenku). Dziesięć dni później, uśmiech staje się śnieżnobiały, a wynik trwa długo. Jednak, aby przewidzieć konsekwencje takich procedur jest niezwykle trudne.

 • Węgiel absorpcyjny

Pakowania tabletek (dziesięć sztuk) mielenie w młynku do kawy, aż proszek lub kruszonką noża. Wilgotny szczotki lekko zanurzyć kątem, a następnie przystąpić do dokładnego czyszczenia zębów. Po pięciu minutach wypłukać usta wywaru ziół, aby usunąć pozostałości.

 • Żywica

Niektóre z bardziej skomplikowanych receptur również zasługują na uwagę. Tak więc, na przykład, można przygotować całkowicie bezpieczne pasty do zębów, który powinien być używany codziennie. Suchego powietrza w piecu mikrofalowym lub skórki bananów Peremel ją w mieszalniku lub młynka do kawy z łyżeczką suchej żywicy i sól morską. Otrzymany proszek, niewielką ilość oleju z oliwek, mieszaninę kremowy i nie rozpływa się. Stosowane do dziąseł i zębów rano i wieczorem po zjedzeniu żywności.

 • Sól

Aby przygotować pastę soli, trzeba będzie paczkę proszku do zębów, pół łyżeczki soli grzywny żywności, które powinny być zmielone na proszek i sodę. Dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Zaleca się używać to oznacza nie więcej niż raz na dwa tygodnie.

 • Cytryna

Wybielić lekko pożółkłe zęby codziennie, wytrzyj je ze świeżym sokiem z cytryny. Jednakże takie przepisy nie są dostosowane do wrażliwych dziąseł fair podłogowych lub próchnicy, ponieważ kwas może spowodować spalenie nieprzyjemne odczucie w ustach. Niestety, w tym przypadku wynik będzie widoczne natychmiast, a także doskonała biel jesteś mało prawdopodobne, aby dostać się gdziekolwiek.

W żadnym wypadku nie należy używać skórkę z cytryny, ponieważ może zawierać dodatki chemiczne. Czasami producenci pokryć owoce i warzywa specjalne mieszaniny lub wosku, aby łatwiej je transportować i przechowywać. Dlatego też, nawet do spożycia przez ludzi z zamorskich przysmaków należy oczyścić skórki.

 • Jagody

Truskawki i wiele innych jagody zawierają środek wybielający, który nie będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia. Wystarczy raz w tygodniu zrobić trzy minuty maskę ze świeżych jagód. Po zabiegu jest lepiej czyścić zęby pastą z fluorem.

Delikatnie wybielania!

Należy pamiętać, że nie wszyscy ludzie są odpowiednie metody i środki do wybielania zębów. Nieprofesjonalny i self-produkcyjne produkty z lodówki, aby uniknąć tych, którzy mają małe pęknięcia powstałe na szkliwo zębów lub próchnicy, przyzębia pacjentów z chorobą, w ciąży. Nie eksperymentować panie, które są uczulone na danym składnikiem.

Wstępnie skonsultować się z dentystą, który powie wam najlepszą opcję. Jednak w większości przypadków, ekspert będzie zniechęcać ich pacjentów z samoleczenia, ponieważ niektóre recepty może zniszczyć nawet najbardziej zdrowe i mocne zęby.

Wspólne nieporozumień ludzie na wybielanie zębów w domu

 • Tradycyjne przepisy są zawsze skuteczne

Wszystko zależy od tego, jakie wyniki można oczekiwać, aby otrzymać. Jeśli głównym celem – aby rozjaśnić zęby na jednym tonie, nie będzie rozczarowany (tydzień lub dwa, aby oczyścić tablicę z tytoniu, napojów i żywności). Ale idealnie biały uśmiech Hollywood za pomocą improwizowanych oznacza, że ​​nie dostanie, nawet jeśli codziennie szczotkować zęby z sody i nadtlenku.

 • Tam nieszkodliwe metody ludowej wybielania

Całkowicie bezpieczne metody nie. Ale jeśli nie uciekać się do takich czyszczenia częściej niż dwa razy w miesiącu, szkliwo nie jest uszkodzony i zaczyna się rozpadać. Należy pamiętać, że wiele zależy od stanu zębów płci pięknej. Pacjenci podatne na próchnicę i na pewno nie wytrzymuje takich obciążeń.

 • Wyniki domowego wybielania trwa długo

W rzeczywistości, uzyskany efekt jest krótkotrwały, i cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechu, będzie można maksymalnie trzy dni, po czym znowu zęby zaczynają ciemnieć. Jedną z przyczyn leży w barwnika zawartego w żywności jemy codziennie, częściowo – w genetyce.

Idealny uśmiech, czyli jak prawidłowo dbać o zęby

Chcesz jak najmniejszym stopniu, aby skontaktować się z dentystą i zapomnieć o żółknięcie zębów raz na zawsze? Często tablica pochodzi z nieprzestrzegania elementarnych norm higienicznych, które są często niektóre z płci nie wiem nawet. Na przykład, nici dentystyczne w naszym kraju są jednym. Nie wspominając o specjalnych płukania oraz proszki.

 • Czyszczenie

Po pierwsze, trzeba myć zęby dwa razy dziennie – rano i wieczorem. I tylko dwa razy w tygodniu, należy użyć wybielająca pasta do zębów, resztę czasu – zwykle fluor. Pamiętaj, aby studiować etykiety na opakowaniach i zakup produktów do codziennego użytku.

Nawiasem mówiąc, wyciska na szczotkę trzeba niewielką ilość pasty (wielkości grochu). Przez czas Procedura czyszczenia powinna trwać około trzech minut. To wystarcza, aby usunąć wszystkie płytki i otrzymanych cząstek żywności bez niszczenia szkliwa i dziąseł.

 • Szczoteczka do zębów

Należy wymieniać co najmniej raz na trzy miesiące. W tym czasie na powierzchni zacznie szybko mnożyć bakterie, które mogą później doprowadzić do poważnych chorób. Jeśli włosie noszone są z wyprzedzeniem, rozporządzania nim bez żalu. Natychmiast po tym, jak był chory na grypę, ostre infekcje dróg oddechowych, ból gardła i inne choroby wirusowe, zmienić szczotki.

 • Płyny do płukania ust

Niestety, korzyści z płukania jamy ustnej znać kilka pań. Ale to lekarstwo ma wybielających właściwości antybakteryjne i odświeżające. Istnieje możliwość zakupu gotowych produktów lub przygotować napary i wywary z własną rękę, korzystając z pięknem popularne receptur.

 • Prawidłowe odżywianie

Z bielą zębów wpływa również na jedzenie. Kawa, wino, herbata i inne napoje zawierające barwniki naturalne i chemicznie, prowadzić do żółknięcia zębów. Jeść jak najwięcej ryb bogatych w fluoru, mleko, wątroba, wołowina, jajka, jabłka i marchew. Spróbuj dać obciążenie szczęki i nie trzeć startą owoców i warzyw.

Żółte zęby – an_4 zdrowotne

I, last but not least – jeśli Twój uśmiech nagle okazało ciemny żółty, a od jego usta przyszedł nieprzyjemny zapach, przechodzą kompleksowe badanie. Nie zaczynaj od razu używać środków ludowej. Wybielanie zębów – jest ostatnią rzeczą, którą trzeba myśleć w tym przypadku. Zmiany te wskazują, że organizm, że coś jest nie tak. Pamiętaj, pierwszym krokiem jest znalezienie przyczyny, zamiast wyeliminować objawy.

load...