Jak wybielić zęby skórką banana: egzotyczne wybielania w domu

Za 30-40 lat, nawet tych, którzy rodzą się z białym uśmiechem mogą wystąpić żółknięcie szkliwa. Wśród bielenia zalecenia są czasem znaleźć bardzo dziwne procedury. Lista jest kierowany przez dziwnych sposobów porady na temat wybielania zębów Skórka banana. Dla wszystkich dziwności egzotycznej metody ma faktów w celu udowodnienia skuteczności tej metody. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jaka jest jego istota i jak bardzo prawdziwe entuzjastyczne recenzje.

load...

Zawartość:

Mity i prawda o wspaniałego narzędzia dla białych

Zębów. Zaakceptowanych do wybielania, nie można koncentrować się na błyszczących zdjęć – naturalne zdrowe zęby zawsze mają odcień żółtawy lub szarawy. Nie nadzieję na cud, wybór metod krajowych.

Sposób wybielania szkliwa banana

Przede wszystkim konieczne jest, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak wybielić zęby banana – czy raczej, pasek ze skóry. Dla procedury, należy wybrać dojrzałe owoce z jasnym kolorem żółtym. Banany powinny być myte i czyszczone, co następuje: przekształcić go w dół łodygi, mocno nacisnąć górną część między palcami, szukając pękanie skóry. Metoda ta zapobiega pojawieniu się włóknistych włókien, które mogą przeszkadzać w procesie bielenia.

load...

Po raz pierwszy będzie na tyle szeroki paski około 1,5 cm Pozostaje lepiej nie strzelać z bananów. – Więc pozostań w dobrej formie i na następny dzień. Właściwie procedura składa się w codziennym wycieranie wnętrza szkliwa skóry. Zatem na zębach jak to jest stosowane do bananów „Wklej”. Zaleca się, aby zostawić samochód na kilka minut, a następnie ostrożnie usunąć za pomocą szczotki zanurzone w ciepłej wodzie. Wyniki należy spodziewać się w 10-14 dni.

Prawdziwe opinie o Metoda

Irena, 24 lat: „Fakt, że można wybielić zęby skórki banana, dowiedziałem się od znajomego, który chwalił się małe białe zęby mam tylko jedną rękę zaciemnione zęby, a ja nie mogłem czekać na coś do czyszczenia tego plama owoce na zębach I .. Odbyła przed jego ciemnienie, a następnie oczyścić zwykłej pasty. Dwa tygodnie później, Speck zstąpił, a zęby są zauważalnie bielsze. Biorąc pod uwagę, że mam wystarczająco dużo bananów na 2 dni, mam dość tanie. ”

Julia, 32 lat: „Banany są bardzo lubią, często zastępują one jaja w pieczeniu, jak i zdrowej przekąski – świetnie, dopóki nie wiedzą, że skóra banana wybiela zęby, zawsze go wyrzucił metodę jak taniość i wygoda – nie trzeba kupować .. Specjalne składniki i gotować je. Muszę powiedzieć, że po kilku dniach szkliwo rzeczywiście stał się świeże, ale oferują znaczne wybielanie nie może. ”

Sekrety efekt wybielania – stomatolodzy opinii

Stomatologów tradycyjnie sceptyczni. Wśród wad metodą nazywają ryzyko niedostatecznego usuwania pozostałości bananów, które, podobnie jak wszystkie słodkich pokarmów wywołują proliferację nieprawidłowego mikroflory. W konsekwencji istnieje ryzyko, ostrego zapalenia. Eksperci jednak wyraźnie ujemna droga do domu wybielanie nie uważają tę procedurę, nazywając ją daremną wysiłku i straty czasu.

Nie można zaprzeczyć, że skórka banana ma całą gamę składników odżywczych, a więc w kontakcie ze szkliwa jest w stanie je wzbogacić, jak krem, elementy takie jak potas, wapń, mangan i fosfor. Być może to ekspozycja prowadzi do poprawy i wyjaśnienia szkliwa. Naturalne oleje i woski składają się skóry może również pomóc zmiękczenia i usunięcia płytki nazębnej, która gromadzi się na powierzchni, bez względu na to jak dokładnie czyścić zęby.

Wyniki: Czy można wybielić zęby ze skórki od banana

Potencjalne naturalnych środków w celu przywrócenia zdrowia i atrakcyjności tak ogromny, że medycyna nowoczesna, słynie ścisłego podejścia dowodowego po prostu nie mają czasu na ich przetworzenie.

Jest możliwe, że wkrótce wybielanie zębów domu skórki banana jest uznane za skuteczne i bezpieczne. I dopóki tak się dzieje, to jest rozsądne podejście do problemu kompleksowo:

  1. Być sprawdzane w klinice stomatologicznej dla zdrowych zębów i dziąseł.
  2. Jeżeli jest to konieczne do całkowitego wyleczenia choroby podstawowej.
  3. Upewniwszy się, że wszystkie zęby są zdrowe, można zacząć testować różne metody wybielania przez większość z nich nieszkodliwe.

Tylko w połączeniu podejście można uznać za twierdzeniem, że skórki od banana wybiela zęby, choć.

load...