Jak wrócić do domu męża

Zawartość:

Tutaj to się dzieje – żyją sobie męża i żonę, żywe, a wszystkie z nich wydają się być w porządku. Jest łóżko cudzego nie jest prowadzony i tu (w każdym razie nikt nie widział w nierządu nie było), ona – kobieta przyjemny we wszystkich aspektach. A potem nagle – bang, mąż zabrał ją i opuścił rodzinę. Wczoraj jeszcze na kanapie odpocząć bok, to wygodne i znajome, a dziś poszedł i wrócił do domu, pozostawiając pożegnanie: „Dosyć, dosyć, idę” Mieszkanie było puste w moim sercu smutek. A w głowie tylko jedna myśl – jak doprowadzić męża do domu? Postawić mu ultimatum, rzucać furia, starają się złagodzić? Jak lepiej to zrobić?

load...

Co nie jest konieczne, jeśli mąż jest z dala od domu

Muszę powiedzieć, że mężowie w naszych czasach stały się zbyt płochliwe. To zanim biegać na volyushke, pogartsuyut i znów wrócił do ojczyzny. A teraz on podskoczył, zniknął i znikają jak kamfora. Czasami nawet nie pytać o los tego, który miał być blisko i w smutku i radości. Nie zdarza się, że kobieta jest nawet zadowolony, to fakt, a nie zamiar zrobić coś w celu powrotu do domu, do męża. Powiązania samo w rodzinach tworzonych na różne sposoby. Jeśli każdego dnia jakieś skandale, brzydkie sceny, a nawet przemocy fizycznej, tylko westchnienie ulgi, kiedy znienawidzony już wiernym iść do domu. Ale co, jeśli nie? Jeśli, mimo niekiedy poważnych kłótni i kłótni, kobiety i nie pozwalają na myśl o zerwanie z mężem, a miało to miejsce? Wtedy jest to kwestia, która po prostu nie może zaakceptować nieodwracalne.

Faktycznie, w wielu przypadkach, to naprawdę nie jest. Mężowie z nas opuścić z różnych powodów. Ktoś zatrzaskuje drzwi po lawiny wzajemnych obelg, ktoś zbiera rzeczy, bo „Zdałem sobie sprawę, że chcę żyć w spokoju” czy nawet „Zakochałem się z inną kobietą,” ktoś chce udowodnić swoją niezależność. W każdym razie, szanse na powrót do małżonka pod dachem rodzinnego jest zawsze. Że po prostu trzeba go używać rozsądnie. W przeciwnym razie istnieje voznamerilas oddzielnie silny połowa może zostać utracone na zawsze.

Jak lepiej zrobić moją żonę, chcąc wrócić do męża w rodzinie? Przede wszystkim konieczne jest, aby się uspokoić. W złości ani nic nie zdając sobie sprawy wewnętrzne bóle takie przypadki mogą zrobić – Mama nie płaczą! Jeśli tego rodzaju, nie koniec świata jeszcze nie stało. Błogosławiony jest nadal żyje, jest oznaczony w paszporcie jako prawowitego małżonka, oznacza to, że mamy prawo do komunikowania się z nim. Nie, to nie jest konieczne, na posiedzeniu macha paszport i zrobić zmysły człowieka! Lub zadzwoń sto razy dziennie, błagając o przebaczenie i stara się złagodzić. Drukowane w paszporcie jest teraz chciał splunąć – i można go łatwo usunąć, jeśli żona zachowuje się zbyt agresywnie. Prośby o przebaczenie nie nadają się do tego prostego powodu, że do przebaczania jest prosta, ale potem musiał przepraszać za wszystko setki razy w miesiącu. Naciśnięcie na litość nie jest konieczne, ponieważ zamiast współczucia może przynieść pogardę i lekceważenie.

Nie trzeba uruchamiać na swoich przyjaciół o wsparcie i pomoc. Po pierwsze, każda osoba ma swoje własne zdanie na ten temat i własne metody jego rozwiązania. I co działa na jedną, często szkodzą innym. Po drugie, może się zdarzyć, że niektóre z nich skorzysta z sytuacji i rozpocząć polowanie na męża kogoś innego. Tak, i to wypowiada je z trzech pól wszelkiego rodzaju nieprzyjemnych rzeczy o pozostawiony sam sobie żonę. No i po trzecie, w sercach jesteśmy w stanie powiedzieć missus o tym, co z zewnątrz nie trzeba znać. I sposobów radzenia sobie z nim później, kiedy rodzina spotyka? Więc lepiej jest być samemu, a jeszcze spróbować zrozumieć, dlaczego mąż wyszedł. A następnie utworzyć plan działania. Będzie to zależeć od przyczyny incydentu, a jeżeli jest oczywiste, a sytuacja przed wyjazdem, a od charakteru męża. W związku z tym, oczywiście, każdy przypadek jest indywidualny plan. Istnieją jednak pewne ogólne zasady.

load...


Zasady pomóc męża do powrotu do domu

Tak, mój mąż nie wrócił do domu na kilka dni. Początkowo sądzono, że będzie z powrotem w ciągu kilku godzin. Rodzina nie jest jeszcze funt rodzynek! Jednak tak się nie stało albo po kilka godzin lub dzień lub dwa po. I wiemy, że jest w porządku – nie pozostawione w ataku, nie dostać się do szpitala, nie znikają bez śladu. Wściekłość i oburzenie zastąpiony przez oszołomienie, strach i wyrzuty sumienia. Oczywiste jest, że małżonek nie chce wrócić. Ale to nie powinno być dozwolone! Jak lepiej zrobić?

Najpierw trzeba spróbować spojrzeć na relacje w małżeństwie przez starając się nie obwiniać siebie ani w niczym mu. Oznacza to, że niejako z perspektywy outsidera. Pożądane jest, aby to wezwanie do dobrego psychologa – trudno jest być bezstronny w takiej sytuacji. Musimy zrozumieć, czy na wzór tego, co się stało, czy spontaniczność powodu przypływie emocji? Być może małżeństwo od dłuższego czasu zaczął pękać w szwach, a my nie chciał się do tego przyznać się?

Niestety, tak się dzieje w wielu rodzinach. Cóż, tutaj każdy mieszkał sam, a nikt nawet nie próbował coś zmienić. Jeśli tak, to naturalne. Przecinanie prędzej czy później się wydarzy jako naturalny etap stosunków. Mąż i żona muszą zrozumieć, ile potrzebują siebie nawzajem. W takim przypadku nie pozostaje nic jak tylko czekać, utrzymując dobre stosunki pobożnego. Oczywiście, musi wiedzieć, że jego połowa tęsknota i oczekiwanie. W przeciwnym razie, może zdecydować, że nie trzeba, i nie wróci, nawet jeśli rozdzielenie jest zwariować.

Jest prawdopodobne, że nic takiego, a para mieszkała w jednej przestrzeni duchowej. Wspólnie omówiono problemy rodzinne, twierdził, kłócili, coś krytykował siebie … The normalna rzecz. Absolutna harmonia w związku nie istnieje. Zazwyczaj konwencjonalne, ale mężczyzna był zły, zanim mógł milczeć lub krzyczeć, ale nie opuścił. Obecnie na emeryturze, wraz z rzeczami. Okazuje się, emocje temperatura ogrzewania zashkalil. Kto ponosi winę za ten moment nie ma znaczenia. Ważne jest, aby utrzymać żonę z działaniami wysypka. W tym stanie, jest w stanie złożyć wniosek o rozwód, a do młodej damy, a niektóre nurkowania do wyrzutu pary i najdroższych połowę zemsty. Spróbuj następnie powrócić wszystko na swoim miejscu. Dlatego konieczne jest, aby znaleźć męża, aby być miły, przeprosić. Niech pierwszy i pofyrkaet i poduetsya jeszcze, niech fakt, że jest człowiekiem. Ale zacznie się ustatkować i popełnić akty lekkomyślne nie będzie.

W każdym przypadku, w celu zapewnienia wiernym chce wracać do domu, trzeba najpierw z nim porozmawiać. Spokojny, przyjazny, szczerze. Jeśli współmałżonek jest zbyt boli lub vzyaren na rozmowie nie mógł iść. Nie powinien nalegać. Będzie lepiej trochę poczekać, a następnie spróbować ponownie. Najważniejsze, że człowiek zyskał zdolność przynajmniej wysłuchać nie odpowiadając. Kobieta jest również ważne, aby znaleźć słowa, które pomogą dotrzeć do jego serca. Powiedzmy, że jest to tylko monolog. Ale jej mąż, aby go zapamiętać, przez cały czas, aby zrozumieć, wyciągać wnioski, i jest prawdopodobne, aby wrócić do rodziny. Cóż, jeśli nie … Cóż, będę musiał przyjąć i rozpocząć nowe życie.

load...