Jak własnymi rękami, aby stylowe bransoletki?

Zawartość:

Dzisiaj, ręcznie robione przeżywa coś w rodzaju renesansu. Nie, oczywiście, ręcznie wykonane przedmioty zostały wycenione przez cały czas. Jednak nasza ostatnia sowiecka przeszłość wciąż waży się nad nami, w tym domowe i zaniedbania wykonane ozdoby, akcesoria i odzież. A przecież jesteśmy powoli, ale zaczynają doceniać prawdziwą wartość tego, co jest wykonany przez ręce, a więc ekskluzywne, wyjątkowe, i dlatego jest cenna.

load...

A dzisiaj to nie tylko nastoletnie dziewczęta są uzależnieni od produkcji domowych ozdób. Przy okazji, aby nauczyć się, na przykład, bransoletki z własnych rąk, nie trzeba mieć specjalnych talentów. Wystarczy po prostu ręce rosną skąd jest to konieczne. I ciekawych pomysłów będziemy zaoferować. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą można wykonywać proste, ale ciekawe i stylowe bransoletki własnymi rękami.


Powrót do spisu treści

Wstążki bransoletka i koraliki

Dość proste, ale piękne bransoletki są uzyskiwane z taśm i linek. Ich produkcji pod wpływem siły nawet początkujący igła kobiety. W związku z tym, należy spróbować uruchomić z niepowikłanym bransoletki. Do pracy potrzebne będą:

 • Wąska wstążka satynowa;
 • Duże kule, którego średnica powinna być w przybliżeniu równa szerokości taśmy;
 • Igły i nici, aby dopasować taśmę.

Jaka jest kombinacja kolorów wolisz, to nie ma znaczenia. Ważne jest, aby to połączenie było harmonijne. Równie dobrze będą wyglądać te bransoletki wstążki i koraliki, dobrane lub kontrast koloru materiałów. Zapoznaj się z taśmy o dowolnej długości, ale tak, by wystarczyło na podwójnym obwodzie nadgarstka i wiązana z łuku.

load...

Tak, krok do tyłu od krawędzi pasa w odległości wystarczającej do związania łuk i zacząć szyć paciorki. Koraliki szyć przez czas pozostawiając pomiędzy nimi przestrzeń równą szerokości samych paciorków. Szyć ich konwencjonalnych ścieg prosty, przechodzącą przez otwory w gwint kulek, co dolna ściegu na spodniej stronie taśmy i przędzy zwijarki wzdłuż taśmy. Więc wypełnić koraliki taśma odległość równą dwukrotności obwodu nadgarstka.

Teraz możemy zarazić się wątek zbierania wstążki w akordeonu. Zatem koraliki na bransoletki będą obok siebie i dzielić ich będzie całkiem satyna zagniecenia. Następnie, w pobliżu zewnętrznego zgrubienia po obu stronach uczynić silnych węzłów. To wszystko. Nasza bransoletka z rękami gotowy!

Nawiasem mówiąc, wytwarzanie zespołu byłoby trudne, a wynik jest nie mniejsza spektakularne, jeżeli są stosowane zamiast taśmy satynowej, na przykład, szydełkowana lub tkana taśmy ażurowym arte frędzla.


Powrót do spisu treści

łańcuchy bransoletka

Ciekawe i stylowe bransoletki z rękami może wydostać się z łańcuchów. Jeśli gdzieś leżące wokół przestarzały lub zniszczonym sieci, spróbuj wykonać jedną bransoletkę. Tak więc, w tym dekoracji potrzebne będą:

 • Łańcuch z dużych bloków;
 • Koronki;
 • Koronki taśmy w tonie.

Zmierz obwód ręki w nadgarstku i chwycić długość łańcucha, który jest co najmniej dwa razy tyle. Ale koronka tej wielkości będzie musiał wolnej bransoletki noszone na ramieniu. Więc bierzemy sznurek i rozpocznie swojej przełóż łańcuch na pięć lub sześć sztuk. Łańcuch może być pozostawiona leżąc swobodnie na sznurku, a możliwe jest, że gromadzone są na kablu. Potem dekoracja będzie masywniejsza.

Gdy bransoletka (string Zespół w łańcuchu) będzie zobowiązany do długości nadgarstek koronki wiązanej szczelnie węzły na obu końcach. Na węzłach zawiązać wstążki satynowe, które następnie mogą być montowane biżuterię, łącząc je łuk.

 Powrót do spisu treści

Bransoletka w stylu Coco

Tak, tak, „Chanel” będzie wyglądać bransoletki, które łączy perły i szlachetne i brutalnego metalu i romantycznej satyny. Jego produkcja nie wymaga specjalnych umiejętności, ale efekt zadowoli najbardziej wymagające gusta. Aby zrobić bransoletkę własnymi rękami, przygotowanie do pracy:

 • Sztuczne perełki perełki perełki (okrągły);
 • łańcuchy o różnej plecenie, i wielkość (szerokość);
 • Satynowy czarny taśmą szerokości 1-1,5 cm;
 • Elastyczne nitki (np linkę elastan lub konwencjonalnego cienkiego włókna, gumę uzwojenie);
 • Dwa połączone ringlet (armatura do produkcji biżuterii);
 • Nożyczki.

Teraz sam proces produkcyjny. Kulki są nawleczone na gwint. Perły QS zależy od obwodu nadgarstka, a wielkością samych paciorków. Na ich bransoletki trwa zwykle od 17 do 25 sztuk.

Teraz weź jeden z łańcuchów i gwintowany koniec nici z pereł w jej skrajnych linki. Następny odcinek jest odmierzona łańcucha równą długości nawleczonych pereł, przeciąć łańcuch, a jego drugi skrajny ogniwo umieścić na drugim końcu nici z pereł. Podobnie, kładziemy na końcach nici z pereł kilka łańcuchów.

Należy pamiętać, że zbyt dużo zepsuje bransoletkę łańcuchową. Ten sam łańcuch będzie wyglądać nieco nudne i nie bardzo „Chanel”. Zatem wybrać trzy lub cztery łańcuchy o różnej plecenie, różnej grubości, a nawet różnych kolorach.

Więc łączące końce łańcuchów z gwintem wiązałkowego tym wątku jest bardzo silna na obu końcach węzłów. Teraz kolej na pierścionki biżuteria, również wiąże się z końców bransoletki. Pozostaje wziąć taśmę satynową aby wkręcić ją w pierścienie i krawat ładny łuk. To jest to! Prosty, ale bardzo oryginalna bransoletka w stylu Koko Shanel, jesteśmy gotowi.

Tak, nie zapomnij końce wstążki podplava świecy lub zapalniczki. Lub po prostu oprzeć je na bardzo gorącym żelazem. Następnie taśma będzie wyglądać schludny.


Powrót do spisu treści

Drewniana bransoletka

Ciekawe, choć bardzo prosta, otrzymany bransoletki … z drewnianych patyczków na lody! Dodać do nich jest również bardzo proste. Nawiasem mówiąc, nikt nie domyśli się, że takie ciekawe stylowe bransoletki wykonane są z ich własnymi rękami. Ozdobić je można malować stosując konwencjonalne gwasz lub farby akrylowej. Można udekorować te bransoletki z koralików, koralików i dżetów, wystarczy umieścić je na klej. I nie można w żaden sposób do dekoracji i lakierów. Tak więc, do produkcji takiego akcesorium trzeba płaskiej tyczki drewniane, lakiery, farby i inne materiały do ​​dekoracji.

Jeden trzyma się dostać jedną bransoletkę. Ale można zrobić kilka wykrojów lub przygotować je w rezerwie do ewentualnego małżeństwa. Patyczki stać elastyczne, muszą namaczać na jeden dzień. Jednak mogą gotować we wrzącej wodzie przez piętnaście minut. Ta opcja jest dobra, jeśli masz zamiar zrobić proste drewniane bransoletki. Faktem jest, że od gorącego drewna mokro może być ciemniejszy.

Tak nasączone kije wyciągnął z wody. Teraz są elastyczne, możemy nadać im pożądany kształt półkolisty. Aby to zrobić, należy wziąć filiżankę lub szklankę odpowiedniej wielkości i umieścić w nim kij, delikatnie gięcia i kształtowania ściankę kubka. Oznacza to, że kij powinien leżeć poziomo, rozrzuconymi rękami i nogami na ścianie kubka, a wziąwszy formę otwartego kręgu. W tej pozycji, różdżka pozostawić do wyschnięcia. Wyjąć z kubka dopiero po całkowitym wyschnięciu drewna.

W tym czasie różdżka ponownie stać się sztywny i zachowuje półkolisty kształt. I teraz można rozpocząć malowanie lub dekoracji wszelkich innych materiałów. Nawiasem mówiąc, jeśli malowane bransoletki, a następnie pomalować musi obejmować ostatni. Jeśli zdobienia bransoletki koraliki, cekinów czy coś innego, po pierwsze jego zalakiruyte, a gdy farba jest sucha, rozpocząć dekorowanie.

Należy mieć na uwadze, że bransoletka może wyprostować lekko po farby lub lakieru do obróbki drewna. Dlatego pożądane jest, aby preform nieco mniejsza niż wartość przyszłego bransoletki.

Są ciekawe pomysły making bransoletki własnymi rękami. I to nie wszystkie cechy ręczna. Można użyć wielu innych technik, ale to na inny temat do dyskusji. W międzyczasie staramy się wdrożyć coś z tego, co wam powiedziałem. Idź na całość! A wszystko dostać.

load...