Jak warkocz warkocze

Długie włosy – czysta tortura? Mylisz się. Nie po pierwszym sezonie na wysokości mody różnych opcji splatania włosów. Plecionki i pigtaile styliści, zaleca się stosowanie modnych kobiet w różnych fryzur – od najprostszych do najbardziej złożonych. Ten francuski warkocz i warkocz „Fishtail”, a wszystkie rodzaje wiązek i warkocz a la Julia Tymoszenko … W zależności od fryzury, warkocze mogą być eleganckie i romantyczne, złośliwy i kobiece. To czas, kiedy przeszedł ciasno pleciony plecionki i sprawnie. Teraz w modzie i rygoru i celowego zaniedbania, który nadaje włosom niepowtarzalny urok. Te spektakularne fryzury nie jest trudne do zrobienia najbardziej. Najważniejsze – aby mieć pragnienie, aby pokazać oryginalność myśli i wyobraźni. Oto niektóre opcje jak warkocz warkocze tkane z różnych poglądów, które będą odświeżyć swój wizerunek. Jesteśmy przekonani, że będą one służyć jako dobra zachęta do rozwijania swoich zdolności twórczych w tak interesujących i ekscytujących sposobów jak tworzenie fryzury.

load...

Prosty warkocz warkocze można, oczywiście, wszystko. Spróbuj oryginalne warkocze warkocz. Jak piękne warkocze warkocz z skomplikowanych splotów? Dla każdej firmy potrzebne umiejętności, ale aby je kupić, trzeba tylko zacząć. Zaczynamy prosty i stopniowo przejść do kompleksu.

Francuski warkocz

Ta wersja mierzei będą odpowiednie dla wizerunku kobiety biznesu, a na wieczór w świetle. Na pierwszy rzut oka, wydaje się niemożliwe do warkocz warkocz na własną rękę, ale w praktyce okazuje się dość łatwo. Przed rozpoczęciem splot warkocz – dokładnie przeczesać włosy na całej długości. Następnie wybierz sekcję włosów i podzielić ją na trzy części.

 1. Zaczynamy splot warkocz: podjąć właściwą kosmyk nad rzutu centrum nici. W ten sam sposób na lewym nici przez środek pasma.
 2. Podnieść nici z każdej strony i dodano do głównych pasm. Wszystkie zamki powinny być mniej więcej taki sam, tylko oplot jest gładka i dokładne. (Cienkie nici, nieco słabiej rozwinięte warkocz pleciony z szerszego pasma są brane za ciasny warkocz). Tkać pozostałe włosy w warkocz, aż wszystkie włosy pleciony.
 3. Wielożyłowego przymocować gumkę lub skręcać w wiązkę, kłucia szpilki.

Odwrócony francuski warkocz

load...

Jeśli masz już opanowane tkania klasyczne francuskie warkocze – może zacząć opanować odwrócony francuski warkocz.

 1. Odwrócony francuski warkocz pleciony tkane podobnie słaby klasyczny francuski warkocz, ale podpletayutsya pasmo poniżej. Oznacza to, że nici i krzyż nie są nałożone na centralny nici, a pod nim.
 2. Kontynuując splot, za każdym razem objęciem nić, zwiększając swoją objętość.
 3. Następnie splot normalny warkocz, ale żyła tylko stawia dno. Ze względu na odwrotnej tkania elegancki warkocz staje się bardziej obszerne.

Ta sama zasada warkocz dwa warkocze – klasycznego lub wklęsłe.

Rozczochrany warkocz francuski

Teraz naturalność moda, czasami zaniedbania, ale zaniedbanie należy odczytywać w ten szyk. Z taką fryzurę jesteś zobowiązany, aby przyciągnąć uwagę. Spośród plecione warkocze klasycznej lub odwróconego francuski warkocz nauczyć się robić rozczochrane warkocz. Jego bardzo łatwe do zrobienia najbardziej, a będzie wyglądać salonie stylizacji.

 • Z warkoczami, od końca stałej gumką, osłabiając tkania, zaczynają ciągnąc nici, rośnie coraz wyżej. Wyciąganie nici na bok, dając objętość kolejce. Ważne jest, aby nie osłabić warkocz, ale tylko w celu usunięcia skrajne zamki.

Kos obręczy

 1. Podzielić włosy rozstał się na linii wzrostu – od ucha do ucha. Reszta włosów w celu usunięcia ogona. Następnie, począwszy od lewego ucha, francuski warkocz splot – klasycznego lub odwrócone.
 2. Zamki do podpleteniya nie trwają zbyt mały i nie jest zbyt duża. Splot obręcz do prawego ucha. Kiedy żyły ponad przymocować włosy w koński ogon lub kontynuować splot prosty warkocz.
 3. Można zostawić rozpuszczone włosy, a potem warkocz kotwiących szpilek lub gumką.

Krępulec

 • Opaski zazwyczaj tkane z ogona. Włosy zbiera się w koński ogon i zabezpieczone gumką, podzielony na dwie równe części. Każda część ogona skręcone tylko w jednym kierunku (obu stronach lewej i prawej obie strony). Kiedy nici mocno skręcone, rozpocząć ich skręcanie ze sobą, ale w przeciwnym kierunku. Na dole okablowania przymocować gumką.

Podobnie zwitek może być tkana na trzy części.

Plecionki, plecionki

Gdy plecionki, plecionki, w taki sam sposób, jak podczas tkania francuski warkocz, podpletayutsya dodatkowe nici. Te misternie skręcone nici stworzyć niepowtarzalny kolor wytłoczony wzór włosy, a może stać się ulubioną fryzurę. Fryzura jest wykonywane najpierw na jednej stronie rozstania, potem drugą. Dowiedz się, jak warkocz warkocze, warkocze:

 1. Czy te pionowe rozstanie naprawić jedną część pasma włosów, a drugim starcie tkania.
 2. Oddzielić przednią osoby w kierunku nici rozstania włosów na skroni.
 3. Twist to 2-3 razy w kierunku twarzy i naciśnij prawą rękę. Cóż, jeśli masz pomocnika.
 4. Lewa oddzielną drugą nić skręcają się 2 – 3-krotnie, a przekroczyć pierwszą nić, skręcone nitki pomiędzy nimi. Naciśnij prawą rękę.
 5. Lewa ręka oddzielić następną nić i powtórzyć.
 6. Nadal dokręcić opaskę na całej długości włosów.
 7. Zabezpieczyć zespół holowniczy.
 8. Podobnie zacisnąć opaskę na drugiej stronie przecinania.
 9. Hook zarówno zespół wiązki. Można zostawić kucyk lub warkocz na okablowaniu dwie części.

Spit „Fishtail”

Patrząc na tę fryzurę, wydaje się, że jest niemożliwe, aby je wykonać samemu. Ale okazuje się, że ten rodzaj tkania jest prawie najłatwiej po zwykłym warkocz. Najważniejsze – aby go warkocz ostrożnie.

0

 1. Przeczesać wszystkie włosy do tyłu i rozdzielenia dwóch cienkich nici – jedną do prawej skroni, drugi od lewej.
 2. Strand krzyż – prawo nici na lewo.
 3. Aby uchwycić nową nić spod lewej części. Krzyż na lewej żyle prawej części.
 4. Chwycić kosmyk wyjście z prawej nici. Krzyż nad prawym nici z zagęszczonej lewej części.
 5. Nadal splot „rybi ogon”, zbierając zamków na każdej stronie.
 6. Zabezpieczyć opaskę warkocz.

Warkocz warkocz może być inny sposób. Włosy zebrane w kucyk i zabezpieczyć gumką. Następnie splot „rybi ogon”, a tym samym wykorzystać skrajne zamki jakby spod ogona.

Dwa „rybi ogon” może warkocz. Warkocz warkocze tkane słaby, wyciągając pasma na całej długości – i że włosy nabył bohemy szyk!

Jeśli chcesz być trendy i niezwykły połysk fryzura – nadszedł czas, aby nauczyć się warkocze warkocz. Powodzenia!

load...