Jak w łóżku Człowiek niespodzianka: gry uwodzenia i napadu!

Zawartość:

Wszyscy wiemy, jak często zdarza się, że nawet te pary, które dogadać dobre, zerwać ze względu na przewidywalność i jednolitość, prędzej czy później w życiu, a także w sferze intymnej. Dlatego czołowi psychologowie doradzają ludzie, którzy przez kilka lat razem, czasami zdywersyfikować swoje relacje. Można to zrealizować na różne sposoby …

load...

Ktoś stara się spędzić weekend w romantycznym miejscu, niektóre pary wolą iść sama do klubu ze an_3em, lub odwiedzić inne miejsca rozrywki, aby uciec od monotonii codziennego życia i doświadczenia nieznanych wcześniej wrażeń. Oczywiście, każda okazja, aby zróżnicować wypoczynek przyczynia się do ogólnej harmonii w relacjach z partnerami, przywracając je do romansu z pierwszych dni.

Jednak najbardziej skuteczny sposób na odświeżenie zmysły, wdychając ich oryginalności i pasji – naprawdę zaskoczyć faceta w łóżku. Gdy ty i twój partner razem doświadczyć czegoś nowego i nie jest jeszcze otwarta dla siebie, przyczyni się do zbliżenia, jak nic innego. Zwłaszcza jeśli – ludzie są dorośli, ponieważ w tym przypadku, bez ograniczeń i bez wahania. W związku z tym, do przodu, eksperyment i zadziwić!

Klasyka gatunku

Pamiętaj, że nie tylko my, dziewczęta dostać dużo przyjemności z kąpieli pianki i relaksujący masaż. Mężczyźni również nie są przeciwni doświadczyć takiej przyjemności, zwłaszcza po ciężkim dniu pracy lub wyczerpującym egzaminie. Więc nie bądź leniwy, aby nauczyć się technik masażu erotycznego. Wcześniej należy sprawdzić ze swoim ulubionym facetem powrocie do domu, ale w żadnym wypadku nie mów co zainteresowani. Działka dostaje więcej niż można sobie wyobrazić. Wpisz w gorącej kąpieli, dodać wody, pachnącej piany i zapala się po obwodzie małych świec. Chill szampana, przygotować truskawki i bitą śmietanę.

load...

Zadbaj również o swój wygląd: Ułożyć włosy sprawiają, że jasny makijaż, nosić efektowny szlafrok lub koszulę mężczyzny, najlepiej dla skóry, nie zapomnij, aby cofnąć najlepszymi kilka przycisków. Należy jednak pamiętać, że strój nie powinien otwierać zbyt dużo – trzeba zostawić miejsce dla intrygującej układanki. Jeśli jest to możliwe, to jest nie więcej, niż byłoby stosowanie specjalnych zapachów, które zawierają stymulujących feromony. Należy zwrócić uwagę i bardzo łóżko. Trochę czasu, aby położyć nową bieliznę. Uzyskanie magiczną noc z jedwabiu, które wyglądają szczególnie intrygujący i tajemniczy.

Poznaj pocałunek facet długości fali w przyciemnionym korytarzu, pomaga się rozebrać i spędzają w łazience. Podczas gdy on będzie rozpieszczana w wodzie piany, wypić ze szklanką lodowatej szampana, chwytając jego truskawek. Następnie, odgrywają rolę tego wschodnich kobiet: kąpią ulubiony, mydła i delikatnie rozetrzeć z myjki. Jest możliwe, że został wciągnięty w wodzie i ty. Aby oprzeć się czy nie? Wybierz dla siebie: może on już dawno chciał zrobić to tak kochasz. Jeśli zdecydujesz się doprowadzić grę do końca, oferują opuścić łazienkę i przenieść się do sypialni.

Bez zbędnych ceregieli, należy przejść do kolejnego etapu – do masażu. Przedtem to nastrojowa muzyka i światło świec zapachowych. Bądź masażu ze specjalnymi olejami. Zacznij od stóp, powoli przesuwaj ruch na plecach, nie zapomnij o przedramionach. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu i włączyć wyobraźnię. Największy wpływ dostaniesz jeśli naprzemienne ruchy masażu z pocałunkami i przypadkowo dotknąć ciała z karmieniem facetem. Prawdopodobnie trudno znaleźć człowieka, który jest w stanie wytrzymać taki sposób uwodzenia. Jest możliwe, że jesteś w łóżku będą mile zaskoczeni zapałem partnera.

„Kamasutra”

Na pytanie, jak zaskoczyć ukochaną jednego faceta w łóżku, pomożecie wszystkim słynnej „Kamasutra”. Oczywiście, można bezpośrednio i powiedzieć, dobrze, spróbujmy czegoś nowego. Jednak takie podejście nie jest oryginalny. Lepiej to zrobić w inny sposób, na przykład w celu przeprowadzenia jakieś szkolenie przed faktycznie podejmowania miłości, ukrzyżowany wraz butelkę dobrego wina. Jest to świetny sposób na relaks i wyzwoloną, nawet jeśli nie jest to niesamowite nowością. A wcześniej pobrać obrazy z „Kamasutry” na telefonie (jeśli taka możliwość), a tylko pokazać im do młodego mężczyzny w łóżku. Taka odwaga z twojej strony będzie ją prowadzić, gdyż będzie ona służyć jako dowód, że chcesz zamknąć z tą samą pasją.

A najlepsze jest to kupić kolorową publikację takiej książki, a po trochę gry wstępnej wykazania swojego chłopaka. Nie wiesz, jak prawidłowo uczyć? Na przykład coś takiego: „Słuchaj, mam coś dla nas” lub „Jest coś, co przygotowaliśmy dla Ciebie, wybrać to, co najbardziej chcemy i robimy to razem!” Jeśli związek jest już godne życie, to znaczy trwać co najmniej rok, człowiek będzie traktował swoją odwagę i zrozumienie, być może, pewien udział humoru, a potem następuje proces kochania.

Seks, przyprawione tak niezwykły sposób, obaj partnerzy przynieść dobry nastrój i odprowadzania w łóżku, bo to jest coś, czego naprawdę nie po raz pierwszy. Całkiem możliwe, pewne działania będą towarzyszyć pewnej niezręczności, a nawet śmieszne. Ale chodzi o to właśnie to, aby przeżyć nowe doświadczenie razem. Ale nie ma nic, co przynosi, jak pragnienie, aby spróbować coś razem z kimś, kogo kochasz!

Odgrywanie ról

Jeśli ty i twoi młodzi ludzie są fanami kuchni japońskiej, to dlaczego nie użyć go dać nowość do swojej relacji seksualnej? Nie będą również musiały posiadać szereg działań przygotowawczych. Po pierwsze, twój wygląd. Zazwyczaj makijażu i piękne pościel nie, ze względu na niezawodność trzeba naprawdę być przekształcona stać się prawdziwym japońskie prostytutki – gejszy. W związku z tym zastanowić się nad wcześniej, aby kupić wszystko, czego potrzeba i zaczynają się przekształcać.

Po drugie, warto pomyśleć nad tym, co będzie twój chłopak uczta. Żywność powinna być lekka, więc kuchnia japońska może być bardzo przydatna. Sushi i rolki można dość przygotować samemu – to bardzo proste. Ale dla tych kobiet, które nie lubią angażować się w kuchni, istnieje możliwość zamówienia w japońskiej restauracji. Ale w tym przypadku należy zwrócić uwagę na porcję, bo podawania posiłków w plastikowej misce jest mało stosowne. Jeśli chodzi o tło, to lepiej, aby ograniczyć dźwięki natury, takich jak połyskujące wody i śpiew ptaków. Więc stworzyć ogród japoński otoczenie. Wspaniały dodatek byłby aromat wiśni z świecy lub specjalnymi kijami.

Zacznij wstępem do kochania jest już w trakcie jedzenia. Nie można po prostu zjeść obiad razem i napędzają się nawzajem, używając obu rąk i warg. Raz w łóżku, nie spiesz się od razu przenieść się do seksu. Weź pędzel i zanurzył go w dowolnym słodkim syropie, rysować na odwrocie swojego chłopaka kilka prostych rysunków. A potem język Slizhov obraz wynikowy. Ta sama oferta i uczynić partnera. Jeśli zarówno cieszyć proces może więc eksperymentować z wszystkich części ciała względem siebie. Aż do chwili, gdy podniecenie sięga zenitu. Po uzyskaniu absolutorium Treat młody człowiek filiżankę herbaty z jaśminem – doskonale odświeżyć i mogłoby prowadzić do kontynuacji pieszczot.

W zasadzie, z zastrzeżeniem gier RPG może być cokolwiek. Według seksuologów, większość mężczyzn w swoich fantazjach erotycznych często postrzegają wizerunek pielęgniarki, stewardes i uczennicy-nymphet. Wybierz odpowiedni strój jest dość proste, zarówno samodzielnie, jak i za pomocą sklepów, gdzie można kupić tak zwane produkty dla dorosłych. Jeśli ty i twój młody człowiek szczery i wyzwolony o seksie, to nie mogą być zakupione a nawet przedmiot lub akcesoriów, które można dodać element nowości w intymnej relacji: kajdanki, specjalne ubrania i inne rzeczy, które nie wykraczają poza akceptowalne dla Ciebie.

Dobry stary pasek

Tak, ale nie zdziw się, że nadal działa idealnie. Ale może również dodać do tej opcji uwodzenia odrobinę oryginalności, jeśli nie tylko szczere zatańczy taniec, ale także poprosić, aby to partner. On na pewno nie świętoszek i konserwatywne. Ale dobry pasek wymaga także przygotowania. Pamiętasz, jak uwieść mężczyznę bohaterkę filmu, w którym romans trwał dziewięć i pół tygodnia? Pamiętaj, aby sprawdzić ten fragment i korzystać z niego muzykę do wykonywania własnego tańca.

Nie zaniedbuj sypialnię i otoczenie. Upewnij się, że sytuacja oświetlenie stworzył seks, ale w tym samym czasie, facet musi doskonale zobaczyć swoje ciało podczas tańca. Oczywiste jest, że Polak nie może tam być. Następnie użyj krzesło jako konwencjonalny komórki pomocniczej. Dobrze, jeśli przed tą nocą pokusy Ci niektóre praktyki w plastikowy pasek odwiedzając kilka lekcji, albo widząc odpowiedni film. Twój facet naprawdę zaskoczony, kiedy widzi cię w nowej roli dla niego, zwłaszcza jeśli taniec będzie niczego jak profesjonalista.

Efekt zaskoczenia

Zaskoczyć swojego chłopaka w taki sposób, że nie są wymagane sporo wysiłku i specjalnego szkolenia. Czy to seksowna bielizna i uwodzicielski zapach ciała. Jednak można to zrobić i zrobić bez ubrania i spotkać swoją ulubioną zupełnie nagi. Światła zgasły w korytarzu tuż przed twój facet przyjdzie do domu. Jeśli to konieczne, należy wyjąć żarówkę, nie nie psuć niespodzianki, klikając przycisk. Tak szybko, jak młody człowiek zatrzasnąć drzwi frontowe, niech go do mieszkania, podejdź do niego i przejść bezpośrednio do łasicy.

Być może taka nawała mylić go na początku, ale tak szybko, jak człowiek rozumie powagę swoich zamiarów, a nawet jeszcze więcej i poczuć twoje nagie ciało, a następnie błyskawicznie reagować zgodnie z oczekiwaniami. Ale jesteś tutaj manifest oryginalność, zaskakując tym samym jej mężczyzna, jeśli nie chcą się kochać w znanym otoczeniu sypialni. Mieszkanie na pewno jest wiele innych miejsc, które są całkowicie zdolny zastąpić łóżko nudny: parapet (jeśli przeciwległe okna domu znajdują się dobre odległości, ale dla wielu par nie jest czynnikiem ograniczającym), stół kuchenny lub tej samej hali, nie muszą leżeć na podłodze ,

Odejście od zwykłego algorytmu, nie bój się wziąć inicjatywę – wielu mężczyzn miłość czasem poddać przed atakiem na kobietę, którą kochał. Jest to nie tylko nowe i ciekawe doświadczenie, ale także okazja, aby dostać się równie dobrze, jak to możliwe seksualnie wiem, jak niektórzy z płci nie są głośno wyrażać swoje pragnienia. Ale w celu wykazania ich podejmując inicjatywę, przynajmniej raz, ale zdolność każdego z nas. Eksperyment, ponieważ młodzieży – jest to doskonały czas, aby doświadczyć różnorodności możliwości i potrzeb seksualnych, nawzajem.

Oprócz opisanych powyżej sposobów, aby zaskoczyć partnera, istnieje wiele różnego rodzaju sztuczek. Można zorganizować pokaz kina domowego, decydując się pokazać dobrą erotyczny film razem lub przejrzeć czasopisma taką orientację. Spróbuj po kolei do czytania na głos do siebie po sensacyjnym „Emmanuel”, być może fragmenty książki rozpala wyobraźni tak, że będziesz chciał przeczytać ponownie natychmiast.

Niektóre dziewczyny płyną uczucia w miejscach publicznych, oferują kochać się w kabinie windy lub w łazience klubu nocnego, ćwicząc różne techniki seksu, szeptać swoje życzenia dla młodego człowieka podczas spotkania z przyjaciółmi, przez cały dzień wysyłać jednoznaczny komunikat z opisem tego, co to czeka na bliskiej osoby do domu. To, oczywiście, korzystny wpływ na intymny związek młodej pary, ponieważ nie znudzi i sprawia im szczególną pilność i przejmujący.

Nie bądź leniwy, aby zróżnicować ich życia intymnego, dać sobie nowych doznań i jej chłopak pozostanie dla niego tajemnicą, intrygi i siły ponownie i ponownie odnaleźć ciebie. Pamiętaj, że nuda, przyzwyczajenia i braku doświadczeń szkodliwych dla każdej relacji. Dlatego, aby mieć seks z ukochanym człowiekiem należy podchodzić z wyobraźnią, jeśli chcesz zatrzymać się na to ciekawe i niepowtarzalne.

load...