Jak używać kremu do depilacji: wybierz, badania, powoduje!

Zawartość:

Dawno już minęły czasy, kiedy nadmierne roślinność na ciele kobiety wyglądały „przymknąć oko”: prawie każda nowoczesna kobieta aspiruje mieć idealnie gładką skórę, delikatny. A sposobem na to sporo: oprócz zwykłej maszynki do golenia i pincety, że kobiety, które były używane przez wiele lat w modzie obejmuje takie zaawansowane metody usuwania włosów, takie jak laserowe usuwanie włosów, foto-depilacji. To tylko jeden nie lubią brzytwy, inni boją się bólu, dobrze, podczas gdy inni po prostu nie mają wystarczających środków na wycieczkę w drogiej klinice. Więc szukać Panienka zupełnie inną opcję do depilacji i poszedł tanie i smaczne. I w ten sposób jedzenia! Krem do depilacji – jest całkowicie bezbolesny i skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia z ciała.

load...

Zalety i wady depilacji kremem

Najważniejszą zaletą kremu do depilacji nad innymi podobnymi środkami, że działa całkowicie bezbolesny. Jest to bardzo dobry sposób na kilka dni zapomnieć o takim problemem jak nadmierne roślinności na skórze. Aktywne składniki produktu rozpuszczonego jeśli włosów u nasady, w wyniku czego może być łatwo oddzielone od korzenia. Chociaż ten krem ​​jest praktycznie bezpieczne dla skóry i działa znacznie lepiej niż brzytwa, ale braki wciąż ma: wzrosła równowagi kwasowo-zasadowej (PH krem ​​wyższa od stopy naturalnej skóry prawie dwukrotnie).

Ale bądź ostrożny z użyciem tego produktu nie powinno być – wystarczy posiadać podstawową próbę indywidualnej wrażliwości. Nałożyć niewielką ilość produktu na skórę, pozostawić na kilka minut, a następnie sprawdzić jego stan. Nawet jeśli zdecydujesz najdroższe i popularny krem ​​do depilacji, nie leń się trzymać próbkę: zapamiętaj indywidualnej nietolerancji składników. Lepiej po prostu pozbyć się drogiego kremu, ale niebezpiecznej co uleczy konsekwencje reakcji alergicznych.

Nawet najbardziej skuteczny krem ​​do depilacji jest otoczony przez niektóre z plotek, z których najważniejsze to teraz rozwiać. Po pierwsze, postrzeganie wśród wielu czytelników, że włosy po takiej depilacji stają się znacznie bardziej sztywne i ciemne, fałszywe. Dorosną będą takie same, jak przed zabiegiem depilacji. Po prostu przyzwyczaiłem się do zobaczyć skóra gładka przez wiele tygodni, szczerze zastanawiam rośnie nowe włosy. Nawet mówienie o tym, że skuteczny krem ​​do depilacji stymuluje wzrost włosów. To nie jest prawda, ponieważ wszelkie Krem do depilacji dzięki jego składniki hamują wzrost włosów na ciele.

Składnik aktywny kremu do depilacji jest substancją, która niszczy keratyny „zabijania” struktury włosów. Jak tylko substancja staje się skuteczne, curl włosy, zdjąć to nie będzie trudne. Nawiasem mówiąc, ten sam składnik stosuje się w Perm. Krem do włosów po zabiegu depilacji zacznie rosnąć w odpowiednim czasie, ale ze względu na fakt, że czubki ich cienkie i miękkie, uczucie, że skóra Górny. Dlatego krem ​​jest stosowany, gdy maszynka nie powinno się używać. Na przykład, krem ​​do depilacji na twarzy o wiele bardziej delikatnie usuwa włosy bez uszkadzania skóry.

load...

Jak używać kremu do depilacji?

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje na temat korzystania z kremu usuwania włosów można znaleźć na opakowaniu – ale dla tych, którzy go jeszcze nie widzieli i opiszemy szczegółowo. Bez względu na to, które narzędzie wybrać do depilacji – spray, piany lub kremu jest klasycznym, najważniejsze – to równomierne rozprowadzenie na skórze. Użyj specjalnej szpachelki lub pacy, które są zawarte w pakiecie.

Nawet najlepszy krem ​​do depilacji stosowane tylko pięć lub dziesięć minut (dokładnie zapoznać się z instrukcją). W tym czasie, kwas tioglikolowy działa na włosach przez rozpuszczenie go pod skórą. Jak używać kremu do depilacji, skóra jest gładka, tak długo jak to możliwe? Odpowiedź: nie spiesz się! Pozostawić krem ​​działać lepiej, nie sądzę, że zacznie działać szybciej na swojej niecierpliwości. Jeśli rozprowadzany go dokładnie i równomiernie, nie martw się, że gdzieś włos jest usuwany. Pod koniec działania kremu po prostu zmyć go ciepłą wodą.

Najbardziej skuteczny krem ​​do depilacji dla eliminując konieczność powtórzenia procedury dla dziesięciu lub piętnastu dni, to wszystko zależy od funkcji skóry. Innym znaczącym dodatkiem: wzmocnienie puszkę wzrost włosów i problemy hormonalne. Jeśli zauważysz, że włosy rosną bardzo szybko, powodem tego może być krem ​​i swoje problemy zdrowotne. Jeśli tak – lepiej skonsultować się z lekarzem.

Wybór dostawcy i jego produktów

Na obecnym rynku istnieje tak wiele kremów do depilacji różnych części ciała, które nie są trudne i kłopotliwe. Aby ułatwić wybór, możemy przeprowadzić krótki przegląd najbardziej popularne do tej pory marki kremów do depilacji.

  • Krem do depilacji Veet

Krem do depilacji Veet Spray jest łatwa do zastosowania równomiernie, aby go szybko i łatwo korzystać. Wyjąć krem ​​specjalnej szpatułki. Suche czas leczenia skóry będzie od 3 do 6 minut, a wrażliwy kremu do depilacji Veet rozpylania stosuje się przez 5-10 minut. Dawkowanie krem ​​-150 ml łopatka włączone.

  • Aksamitny krem ​​do depilacji

Aksamitny krem ​​do depilacji działa dość ostrożnie, może on być stosowany w pach, okolic bikini i tym, oczywiście, na nogach. Nie stosować ten krem ​​do depilacji dla więcej niż 4-5 minut, albo ryzykujemy, oparzenia i podrażnienia. Krem do depilacji aksamit dość tanie, ale skuteczne środki. Można go znaleźć w prawie każdym sklepie.

  • Eveline krem ​​do depilacji

Depilatory krem ​​Eveline działa szybko czas leczenia zmienia się od 3 do 5 minut. Jeśli oznacza to regularnie używać, skóra będzie wyglądać młodo i dobrze utrzymane. Linia produktów ma krem ​​do depilacji bikini głębokie. Ten łagodny środek, który pielęgnuje skórę.

  • Krem do depilacji Baptiste

Wszyscy ci, którzy korzystali z kremu do depilacji Chrzciciela, trzeba pamiętać, że dość nieprzyjemny zapach, przypominający sztucznie stworzonego czekolady i gęstą konsystencję. Zastosowano dość łatwo, niektóre są stosowane bezpośrednio ręce zamiast łopatki dostarczonej wraz. Zastosuj stoi przez 5 minut, lub nawet mniej. Krem po depilacji Baptiste nawilża skórę, chroniąc ją przed wyschnięciem. Wpływ terminu śmietany krótki, a nowe włosy pojawiają się w ciągu 4 dni. Krem ten nadaje się również do usuwania włosów dla obszaru bikini.

  • Krem do depilacji Cliven

Krem do usuwania włosów Cliven wzbogacony lanolina, olej ze słodkich migdałów i glicerynę. Spójność oznacza dość łagodny i delikatny smak. Można powiedzieć, że jest to najlepszy krem ​​do depilacji, zarówno w obszarze stóp, a dla bardziej wrażliwych obszarach skóry, ponieważ dzięki jego składników, odżywia skórę i czyni ją aksamitną. Ponadto, ten krem ​​przeszedł wszystkie badania kliniczne.

  • Krem do depilacji Avon

Avon Krem do depilacji nadaje się do niemal każdego rodzaju skóry, jest bardzo ostrożny praca w dowolnym miejscu strefy depiliruemoy. Może być stosowany przez 10 minut. Ten krem ​​jest idealny dla woskowanie obszarów intymnych. Jedyny przykry moment – jego zapach (nie każdy właściciel kremu jest to niezbędne do smaku). Ale włosy po nim rośnie znacznie wolniej niż po maszynce.

  • Karmel krem ​​do depilacji

Karmel krem ​​depilacji kompozycja jest przystosowana, która zawierała masło shea, a masło kakaowe. Krem ten można bezpiecznie stosować do depilacji rąk, ponieważ jest ona przeznaczona dla delikatnej i wrażliwej skóry. Krem ma właściwości odżywcze i nawilżające, efekty antyseptyczne.

  • Byly krem ​​do depilacji

Krem posiada szybki Były formułę. W swojej strukturze zawiera Tahitian mono oleju (zestaw kwiatów tiare i oleju kokosowego), co powoduje, że skóra gładka i miękka. Byly Depil ma świeży, przyjemny zapach, który utrzymuje się przez pewien czas po zakończeniu jej eksploatacji. W zestawie znajduje się łopatka, z której krem ​​jest stosowany i usunięte.

  • Krem do depilacji Red Line

Krem do depilacji Linia czerwona dla prawie całego ciała, z wyjątkiem stać tylko obszar twarzy. Zabieg trwa 8-10 minut. Ale włosy odrastają po nim bardzo szybko, następnego dnia.

  • Krem do depilacji Sally Hansen

Krem do depilacji Sally Hansen jest wyposażony w aplikator szczotki. Oznacza aby bezpiecznie i skutecznie usunąć nadmiar włosów, idealny dla skóry wrażliwej w strefie bikini. Powodować długo. Ponadto kombinezon śmietany i obszar pod pachami.

Rozważaliśmy tylko niektóre, najczęściej wersja kremu do depilacji. Co będzie Ci odpowiadać osobiście – zdecydować. Użyj polubili śmietanę, zachwyci siebie i innych gładkość skóry, ale nie zapomnij o prawidłowym wykorzystaniem środków do depilacji – tak będzie można uniknąć wielu nieprzewidzianych kłopotów i zawsze będą piękne i zdrowe.

load...