Jak używać korektora lub kosmetycznych kamuflażu Secrets

Zawartość:

Na szczęście, nowoczesne produkty kosmetyczne cuda. A dekoracyjne kosmetyki w ogóle jest w stanie powrócić w ciągu kilku minut piękno i świeżość naszej twarzy, a my, oczywiście, dobry nastrój. Ale to nie wszystko wiedzą, jak korzystać z tego makijażu „na maksa”. Że nie stosuje się grubą warstwą makijażu, a tylko prawo do korzystania z określonych środków i narzędzi. Więc wiesz, na przykład, jak używać korektora? A tak w ogóle, co to za narzędzie? Spójrzmy prawdzie w oczy.

load...

Jaki jest korektor

Concealer – korektor jest narzędziem do korekcji kosmetycznych, z którymi można ukryć drobne niedoskonałości skóry. Korektor to tylko kamuflaż. Jest to rodzaj kamuflażu twarzy, który pomaga uczynić niewidzialną fakt, że chcemy ukryć. Chociaż nowoczesne producenci wytwarzają i korektory, który składa się z materiału, który może wysuszyć trochę trądzik (pimples) lub rozjaśnić plamy pigmentacyjne, takie narzędzie jest tylko jako środek kamuflażu, ale nie są w stanie całkowicie wyeliminować problemy ze skórą. Jednakże, przeciwutleniacze i witaminy, które tworzą korektory, oczywiście, korzystne dla skóry.

Korektory ogół mają kremo- lub pasty konsystencji zbliżonej do kremów (podstawa tonalna). Są one dostępne w kilku formach:

 • Płynne, korektory
 • Nawilżający konsiry,
 • Korektory, ołówki,
 • Korektory laski,
 • Korektory, wyróżnienia,
 • Korektory w ustach,
 • Kolorowe korektory.

Każdy typ korektora jest przeznaczony na określony cel i specyficznych obszarach problemowych.


Jakie są różne korektory

Zazwyczaj kobiety, którzy korzystają korektor mieć więcej niż jeden taki obiekt, ale przynajmniej dwa. Fakt, że ten sam korektor nie zawsze mogą poradzić sobie z wieloma problemami skóry. I różne wady wygodna maska ​​specjalnie do tego przeznaczonych korektorów.

load...
 • Ciecz korektor

Jest on używany do maskowania defektów skóry wokół oczu i ust. On rozjaśnia skórę i ukrywa zaczerwienienia dobrze (na powiekach blisko nosa), a także niezbędne narzędzie dla skóry wrażliwej i suchej. Jest to szczególnie dobre dla wieczorny makijaż korektor.

 • Korektor kij

Doskonałe maski małe wypustki, plam, żyłek przędziorków i zmarszczki wokół ust. Struktura ma wystarczająco lepki, więc nie trzymać odcień concealer (rozciąga skórę), a zastosowane do kropki.

 • Korektor stick

Jest zdolny do ukrycia drobnych nieprawidłowości maskować zaczerwienienie, piegi i plamy starcze. To nie jest stosowany w celu ukrycia nieprawidłowości wypukłych (trądzik, znamion), ale idealny do ukrywania małej głowy (blizny, na przykład). Jednakże, zmarszczki wokół oczu jest jedynym sposobem dokonywania bardziej widoczne.

 • Nawilżający korektor

Idealny do maskowania zmarszczek wokół oczu, która jest również wspaniałe i ukrywa cienie pod oczami. Ten korektor ma miękką teksturę kremową i nasycony, środki zwilżające. Stosowanej i zacienione to łatwe i nie zatyka małe fałdy skóry.

 • Korektor warga

Ma bardzo lekką konstrukcję i maski praktycznie wszelkie niedoskonałości delikatnej skóry na ustach. Odświeżanie, gąbki i odzyskuje ukrywanie zmarszczki na górze i na narożach w ustach.

 • Korektor, wyróżnienia

Uniwersalne środki radzenia sobie ze wszystkimi problemami twarz. Ma właściwości nie tylko maskować braki, ale także podkreślenie skóry. Jednakże, nadaje się tylko do ukrytych problemów. W przeciwnym razie lepiej jest użyć oddzielnej korektor i zakreślacz oddzielnie.

 • Kolorowe korektory

Istnieją trzy typy. Zielone zaczerwienienie skóry (wszystkie pryszcze, pajączki). Żółte siniaki maski. Brązowy ukrywa ciemne plamy. Zastosowano kolorowe korektory pod tonalnej fundamencie.


Jak wybrać i zastosować korektor

Podejście do wyboru korektora jest bardzo starannie. Jeśli używamy go maskować zaczerwienienia, blizny i drobne krosty, a następnie wybierz odpowiednie środki dokładnie do odcienia skóry. W celu ukrycia różne wypukłości (pryszcze i guzki na tłustą skórę, na przykład) podejmuje korektor że ciemniejsze skóry. Ale do maskowania kręgi pod oczami z wykorzystaniem środków lżejszym tonem.

Szczególnie skomplikowane użycie nauka korektor nie będzie wymienić. Jednak podczas stosowania takich środków zaradczych musi przestrzegać pewnych zasad.

 1. Przed nałożeniem konsilera skórę należy oczyścić i nawilżone.
 2. Korektor powinien być stosowany do specjalnego pędzla i cień ręki.
 3. Eye korektor punktowo stosowane: wewnętrzny kąt, w połowie wieku, zewnętrzną ziemię. Następnie narzędzie lekko zacienione, przechodząc od nosa do skroni i następnie maskowana się nieznacznie w proszku.
 4. Ukrywania trądzik korektor jest stosowany tylko na samym pryszcz (najlepiej użyć szczotki do tego). Następnie mały cień krawędzi osadza kropelki, ale nie pocierać wokół środka pryszcz.
 5. Nieprawidłowości depresji są wypełnione ciekłym przelicznikiem, przy zastosowaniu drobnego szczotki. Narzędzia aplikacyjne nie są tarcie i zastosowano w górnej części tonalnej fundament dla twarzy.
 6. Ponadto, ukrywanie i drobne zmarszczki. Korektor w Twojej skóry lub z efektem wyróżnienia jest stosowany do końcówki pędzla, i wydać je na zmarszczki. A następnie pozostawiono do wyschnięcia korektor.

I wreszcie, kilka porad od profesjonalnych artystów makijażu.

 • W procesie pracy z korektora nie powinno stać (SIT) w pobliżu lustra. W niewielkiej odległości jedynym środkiem cieniu i stosować go, krok w tył.
 • Cień korektor tylko na wilgotną skórę.
 • Concealer ciepłe ręce zacienione i lepiej iść do łóżka w tym samym czasie równomiernie. Dlatego też, przed nałożeniem korektor palce muszą się rozgrzać.
 • Podczas pracy z korrektorm nie powinny wykorzystywać lustro powiększające.
 • W razie potrzeby można zastosować korektor w kilku warstwach.
 • W żadnym wypadku nie można używać korektora zamaskować otwarte rany i świeże otarcia. To może wywołać stan zapalny.
 • Zanim zaczniesz, upewnij się, aby umyć ręce i pędzel.

Są to proste zasady. Wiedząc, jak prawidłowo używać korektora, to na pewno będzie w stanie ukryć przed wzrokiem ciekawskich wszystkie (lub prawie wszystkie) mankamentów skóry na twarzy. Jest to magiczne narzędzie pozwoli Ci wyglądać po prostu wspaniały, a nie gorzej niż piękna w kolorowych czasopismach lub w telewizji. W każdym razie, sińce pod oczami, drobne zmarszczki i pryszcze korektor łatwo ukryć. Ale nie należy zapominać, że jest to tylko chwilowy efekt wizualny. Dbać o niezbędny czas, nawet jeśli w swoim arsenale jest cudem korektor, i wiesz, jak z nich korzystać umiejętnie. Dbaj o siebie i pozostać piękne!

load...