Jak używać depilatora: zasady i zalecenia dotyczące stosowania

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia na ciele, a nasza dzisiejsza historia jest tylko jednym z największych wynalazków ludzkości, która daje nam możliwość kilka tygodni nawet nie pamięta, że ​​mamy gdzieś jest nadmiar włosów – na urządzeniu! Jak użyciu depilatora w celu uzyskania idealnie gładką skórę?

load...

Zawartość:

Od czasów starożytnych, długie, gęste i lśniące włosy duma kobiet i dziewcząt. Co można powiedzieć o innej roślinności na kobiecego ciała – atrakcyjna, to nigdy nie było, a cała piękna połowa ludzkości w każdy możliwy sposób starał się go pozbyć. O ile łatwiej było do pań w średniowieczu – długie spódnice, szerokie peleryny mogłyby maskować niechciane włosy na nogach. Ale w dobie minispódniczki i bikini szczery nadmiar włosy całkowicie nie do przyjęcia!

Zalety i wady korzystania z depilator

Bez wątpienia, urządzenie jest uważany za jedną z najbardziej skutecznych narzędzi do usuwania włosów. Jedyną wadą można nazwać, być może, tylko obecność bólu podczas depilacji. Ale można sobie z nimi poradzić. W jaki sposób? Nieco później będziemy o tym rozmawiać.

load...

Priorytety używać depilatora

 • Jeśli wcześniej był używany do usuwania włosów zwykłej maszynki, zapewne wiesz – maszynka do golenia nie jest w stanie usunąć wszystkie włosy jako całości, tylko odcina część, która wystaje ponad skórę. Pozostała w części bańki szybko rośnie, następnego dnia jest zauważalne gołym okiem. Depilator usuwa włosy całkowicie! „Odzyskiwanie się” żarówka włosów jest w stanie zapewnić nowy proces nie wcześniej niż trzy, a nawet cztery tygodnie. Wystarczy pomyśleć – przez cały miesiąc, nie można myśleć o depilacji, nie jest to super!
 • Nie

 • Udział kosztownych procedur piękności, spokojne, relaksujące otoczenie domu będzie można wykonywać powoli depilacji na własną rękę. A to nie wymaga żadnego specjalnego szkolenia lub posiadające specjalistycznej wiedzy. Po przeczytaniu naszych zaleceń, będzie łatwo poradzić sobie z tym zadaniem.
 • Każdy inny rodzaj depilacji wymaga dodatkowego sprzętu i manipulacji, na przykład, potrzebny jest specjalny krem ​​do golenia, a zarówno przed jak i po zastosowaniu maszynki do golenia, bez brania prysznica nie może zrobić. Do woskowania należy również wiele narzędzi – specjalny słoik wosku ogrzewania i wosk paski. A urządzenie nie wymaga żadnych dodatkowych instrumentów, tylko on jest w stanie zrobić wszystko, proces usuwania włosów od początku do końca.
 • Złożoność w użyciu? Skomplikowane instrukcje użytkowania? Nic nie jest tam, gdzie chodzi o wykonywanie procedury usuwania włosów przy użyciu depilatora. Łatwy w obsłudze i łatwy do czyszczenia, przechowywania i transportu – to wszystko. Jeśli próby usunięcia depilator do włosów, z pewnością docenią zalety tej metody.

Jak korzystać z depilator

Kiedy po raz pierwszy zdecydował się na wykorzystanie depilator do usuwania włosów, spróbuj wykonać te proste, ale bardzo ważnych zasad.

Szybko obracający mechanizm depilująca dostosowany do mocno uchwycić i usunąć niechcianych włosków. Dlatego przed depilacją czekać na włosy, wcześniej usunięte i ponownie rośnie, osiągnęły długości kilku milimetrów. Co powinno być ich dokładna długość może być określona empirycznie podczas procedury – w przypadku włosów będzie bardzo krótki, urządzenie to nie tylko uchwycenie.

Prędkość obrotowa mechanizmu depilator można regulować; dla tych, którzy po raz pierwszy będzie z niego korzystać, należy ustawić minimalną prędkość. Zbyt duża prędkość może spowodować drobnych włosków, które nie zostały usunięte, ale wpadki u podstawy, a następnego dnia, „włosia” zostaną dostarczone do Ciebie.

Przed wyjęciem włosy, pożądane jest, aby wziąć gorącą kąpiel, a nawet gorący prysznic (15-20 minut wystarczy). Dlaczego to zrobić? Pory skóry na parze, są szersze, a procedura usuwania włosów będzie odbywać się znacznie łatwiejszy i mniej bolesne. Uwaga: Aby używać depilatora konwencjonalne modele jak skóra potrzebuje do wysuszenia.

Ta rada nie stosuje się do nowych sytuacji, najnowsze modele mogą być używane nawet pod wodą! Na przykład, dobrze sprawdzony producent o Brauna, który w swej linii depilatorów wydany modelu Braun Silk-épil 7 7681 nogi, Body & Face Wet & Dry, pracujące w wodzie.

Teraz nadszedł czas, aby mówić o bólu. Gdy sprzedawca w sklepie wyraźnie powiedział, że urządzenie – to „No, nie boli, obiecuję,” Nie wierzę w to. Przyjemne doznania podczas usuwania włosów – to zdecydowanie nie na temat urządzenia. Jednakże, wszystko w naszych rękach i możemy zredukować wszystkie uczucia bólu do minimum:

 • Podejmowania usuwania włosów z jednej strony do ściągania skóry powinno być, a drugi – utrzymanie urządzenia na podłodze. Efekt będzie od razu czują – rozciągnięta skóra osłabia „przechwytywanie” cebulki włosów i włosy łatwiej usunąć siebie;
 • Rzeczy usuwanie włosów z obszaru, gdzie włos jest mniej i są one cieńsze. Więc można przyzwyczaić się do ewentualnego bólu w innych obszarach skóry z dużą ilością włosów;
 • Wiele modeli producentów depilatory dostarczania specjalnych dysz, aby zmniejszyć wrażliwość skóry i zmniejszają ból. Na przykład, Philips HP6521 depilator zawiera dyszę, która jest umieszczona z przodu i usuwa się mechanizm podczas depilacji wprowadza niewielkie wibracje – co rozluźnienie skóry i umożliwia łatwiejsze usuwanie włosów. Depilator Philips HP6517 / 00 jest wyposażony w mocowania chłodzenia specjalnym – zanim jej procedurę należy umieścić w zamrażarce, a zimna podczas depilacji pomoże znacznie zredukować ból depilacji. Istnieją również wskazówki dla „specjalne” skóry wrażliwej – to o pach i okolic bikini. Te przynęty ekscytujące „pintsetikom” pocienioną ułożone w kolejności, a w tym samym czasie nie można usunąć tak dużej liczby włosów jako zwykłego mechanizmu, więc procedura jest bardziej łagodny, dysza jest wyposażona, na przykład, depilator Rowenta EP 8550;
 • Wiele różnych sposobów, aby zmniejszyć ból depilacji oferowanych przez producentów, to mówi, że takie uczucia nadal istnieje, i powinieneś być na to przygotowani. Jeśli skóra jest bardzo wrażliwa, nie należy wykonywać depilacji całą powierzchnię naraz. Rób sobie przerwy, dać skórze odpocząć, a sam – weź głęboki oddech.

Po depilacji należy zawsze stosować specjalny krem, który unosi ewentualne podrażnienia – będzie koją skórę i łagodzą go.

Wskazówki dotyczące korzystania z depilatora

 • Na początku swojej „miłości” do depilator, nie należy go używać do usuwania owłosienia z pach i okolic bikini. Nachnite nogi – bo depilatory zostały pierwotnie wymyślona specjalnie do usuwania włosów na nogach.
 • Nie

 • Skąpić na komfort! Wybór modelu „budżet” bez dodatkowych funkcji i rozszerzeń, jesteś pozbawiając się z wielu zalet w postaci zminimalizować ból podczas depilacji i gładkiej skórze przez długi czas potem. Z dobrze znanym, ugruntowane marki. Porady przyjaciele i koledzy mogą być bardzo cenne, ale nie zapomnij – wszystkie mają swoje indywidualne cechy, a fakt, że jedna dziewczyna łaskotania wydaje się być kolejnym bardzo bolesne.
 • Sprawdzić nogi przed depilacją – czy one rozszerzone naczynia włosowate i wystające ponad powierzchnię moli? W tym przypadku, części te powinny być wyłączone z procedury. Bezpieczniej jest je usunąć za pomocą golarki do włosów, oprócz niektórych modeli, które wykonują funkcje i depilator i golarka, na przykład, Philips HP 6307.
 • Użyj narzędzi, aby zminimalizować wzrost włosów, są one wystawione w postaci sprayów, żele i ampułkach kremy. W ten sposób będziesz w stanie „spowolnić” wzrost włosów i wykonać usuwanie włosów jest znacznie mniej powszechne.

Zalecamy usuwamy depilator do włosów? Oczywiście, polecamy! Oprócz wspaniałego efektu gładką, jedwabistą skórę, masz możliwość zapomnieć o konieczności usunięcia nadmiaru roślinności na ciele. Co do bólu … Pamiętam, że jako sekretarz Vera z filmu „Romans biurowy” zaleca brwi tweeze? W odpowiedzi na słowa, to jest bolesne i może być dokonana jedynie w znieczuleniu ogólnym, powiedziała, naszym zdaniem, genialny zdanie: „Dobrze, że jesteś kobietą, być cierpliwy” To jest kilka minut cierpliwości niż szczęśliwi, aby być piękne i zadbane?

Przegląd wideo marki Braun Depilator

load...