Jak uzyskać pomoc, a nie po prostu pójść na siłownię

Zawartość

I jak tylko biedny nie spadnie „personalschikov” w Internecie. Jeśli czytasz specjalistycznych forach, mamy cztery zło – organy państwowe, poczta, medycznych i osobistych trenerów fitness. Tak, w naszym pięknym kraju trener może być każdy, ale to jest, że tak powiem, nie zawsze gwarantuje niską jakość usług. Czasami sami zachowują się tak, że trener osobisty staje się stratą czasu. Jak znaleźć wspólny język z zawodowym?

load...

[Powrót do spisu treści]

Ciężkie trenerów sportowych

Jest też inny sposób – można słuchać i słuchać. Ale ostre trenerów sportowych rachunek, zwykle w ramach przygotowań do konkursu, a nie stracić 5 kg w komunikacie. Metody mieć poważne trenerów sportowych odpowiednie – tu i tam można znaleźć pracę po brzegi, jedzenie na budzika o określonej „wisi” i „zmierzonych” porcje i żaden amator jak „chcieli, aby przejść do Zumba zamiast cardio. – Poszedł do Zumba zamiast cardio” Ciężkie trenerzy nie są zazwyczaj wybrane w tradycyjnym sensie. Najpierw trzeba znaleźć taki profesjonalny, a potem … już dawno by go przekonać, aby z nim pracować. Tak, dobry trener, przygotowuje oprócz bikini, wszystkie malowane przez długi czas. I wiesz co? Dalsza część artykułu nie stosuje się do tych, którzy przygotowują się do zawodów. Jeśli więc nie przygotować, przeprowadzić siebie jako sportowca, czyli pełne zaufanie do trenera, rzucając jakieś problemy i będzie inaczej więcej niż szkolenia.

[Powrót do spisu treści]

Po raz pierwszy w pierwszej klasie

Albo nie jest pierwszym, ani ostatnim, to nie ma znaczenia. Zanim jeszcze zapisać się na szkolenia osobistym, jasno określić swój cel i „dlaczego trzeba to teraz potrzebne.”

load...

Są to dwa różne punkty. Celem, na przykład, znany utrata wagi powinny być jasne i konkretne. Ją można dotrzeć bez treningu osobistego, jeśli chodzi o to. Ale „dlaczego mam teraz robić,” będzie ważniejsze dla pierwszych kilku miesięcy eksploatacji. Czy wiesz, kto jest idealnym klientem? To jest ktoś, kto ma otwarty umysł i nie mają tego samego „Dlaczego teraz”. Z takim fachowiec może opracować własną strategię.

Bezpośrednim celem, w międzyczasie, ma także prawo do życia. Na przykład, że absolutnie nie chce swing nogi i naciśnij huśtawka, i chcesz umieścić technologii bazowej. Dobrze, kompetentny trener wie, jak wprowadzić go do Ciebie tak, że twoje ciało i schudnąć rozpoczął, a nie rannych, i był, jako całość korzyści i przyjemności.

Więc jeśli „siyuminutka” masz również i określić go.

[Powrót do spisu treści]

Ideologiczne i polityczne przodu

Być może czytając fora, masz zdanie o tym, jak to jest konieczne, aby szkolić się. I być może ze względów zdrowotnych nie trzeba tego. Jesteśmy psychicznie przygotowani na to, że nie chcesz dać „fetysz” nowoczesne ćwiczenia Runet ZOZha. Tak, przysiad, wyciskanie i staje. Chcesz na własną powodów ideologicznych i politycznych? Wyjaśnij, że choć trzeba maksymalną odpowiedź metaboliczną. Znowu będzie wybrać odpowiedni Wielostawowe wymiany.

Doświadczony specjalista jest zwykle ma cały arsenał technik. W szczególności, pomimo powszechnej obsesji hantlami można „zablokować” na siłowni. Dla własnego dobra, być może, mięśnie nie są przygotowane do pracy z hantlami i wymaga cykl otwierania. Jeśli na tym etapie, przykro mi, aby rozpocząć szybko udowodnić podstawę korzyści i uszkodzić izolację, można dostać wszelkiego rodzaju efektów z długiej dyskusji w 1, 5 godzin własnych pieniędzy, na konieczność znalezienia innego eksperta.

[Powrót do spisu treści]

Chęć Number mln

Zdarza się również, że lubisz, jak jest to konieczne, aby schudnąć, a siłownia jest konieczne, ale … tak naprawdę to zrobić lub po prostu nie potrzebują lub nie są przygotowane psychicznie na fakt, że szkolenie – to wysiłki i stała. Więc jeśli nie jesteś gotowy, to lepiej iść do pracy grupowej i oszczędność czasu. Lub po prostu chodzić i przestrzegać diety. Od godziny sesji marudzenie „Nie mogę, nie chcę, nie będę, mam trudne życie, a tu jesteś z paskami te” korzyści nie będzie nikogo. Ponieważ wcześniej sam zdecydować, czy jest miejsce w swoim życiu siłowni tu i teraz.

[Powrót do spisu treści]

Malchish-Kibalchish

Ale raczej dziewczyna, która kochał ciszę. Na ideologicznej i politycznej czy jakiegokolwiek dalszego wyjaśnienia wielu „ignoruj” swoich przewlekłych chorób. I celowo. Uwierz mi, są cieńsze od tego właśnie nie stać zdrowsze – też.

Tak, jeśli milczeć o swoich problemach, a następnie będzie dużo rozmawiać na forach o tym, jak zniekształcone zła sadystyczny trener i dlaczego nowoczesna siłownia jest najlepszym sposobem, aby zrezygnować zdrowia. W skrócie, badanie lekarskie, zalecenie od lekarza prowadzącego, na piśmie, to wszystko – w rękach trenera, a nie z twoich słów.

[Powrót do spisu treści]

„Oni nie doceniają mnie!”

Typowym problemem kobiet – to nieuwaga mylić trener studiów i ignorując mówić o swoim życiu osobistym. Jeśli trzeba omówić życie osobiste z obcymi, zrób to z dala od sali. Teraz to grono szkoleń psychologicznych, specjalistów i po prostu sympatyków forach, że grzech nosić psychologicznej pomocy siłowni.

W ogóle, to jest wszystko, co masz do powiedzenia – to jest moje uczucie pod wpływem stresu, ich wrażenia siły i ewentualne pytania dotyczące tego frontu. A potem, ten ostatni może być ustawiony po zakończeniu szkolenia. W tym samym czasie, na drodze, to jest możliwe, a ich życzenia przyszłości wyrazić. W końcu, to rozwiązanie jest poprosić kogoś dorosłego, mówią więcej ćwiczenia rozciągające po klasie, zamiast jęczeć, a następnie całego internetu „Och, nie wyciągnął, co za koszmar.”

Ogólnie rzecz biorąc, powołując się na profesjonalną pomoc, usunąć już wąsa. Tak, tych, którzy „sami z wąsami”. Stopniowo, konieczne jest odejście od myślenia już, kiedy prawnik iść z wydrukami prawami do lekarza – przewodnika medycznego i autokaru – z grupą magazynów i niejasne ideologii sprzecznych.

load...