Jak uzyskać kształt dla wycieczek górskich

Zawartość

Witam. Moi przyjaciele i ja od czasu do czasu ćwiczyć turystyki górskiej wspinaczki. Zwykle dzieje się to w sposób „podnoszenia 6 godzin ciągłego schodzenia + 3:00”. W tym trybie, zwykle na zejście zacznie boleć i „usztywnić” nogi. Podpowiadamy, jak go uniknąć – pewne wstępne szkolenie, albo może rozstępów w czasie kampanii? W ogóle nie jestem sportowcem, po prostu staram się chodzić na co najmniej godzinę dziennie, a ten dom na elipsie kilka razy w tygodniu przez 40 minut. Dziękuję.

load...

Witamy!

W rzeczywistości, wycieczki górskie, nawet krótkotrwałe, w formacie spacer – to poważne obciążenie dla naszego organizmu. Ciało zmaga się ze zmianami w elewacji i nierównym terenie, ale co tam – nawet znać ustawienie stóp w chodzeniu zmian. Ból w przypadku, w rzeczywistości, może być spowodowana przez szereg czynników.

Przede wszystkim, to lepiej, aby wyeliminować oczywista – drętwienie i ból mogą być objawy zaburzeń układu naczyniowego, zwłaszcza, gdy wydaje się, Elewacje, dlatego lepiej jest odwiedzić phlebologist aby uniknąć problemów zdrowotnych. Czasami „przewlekły” uraz więzadła krzyżowego powoduje okresową „Numb” z powodu urazu, a także nie będzie zbędne. Ponadto, brak bólu w treningu na eliptycznego trenerem tutaj – nie figuruje.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego zejście trudniejsze niż wspinaczka

Jeśli naprawdę uproszczenie mechanizmu podnoszenia, opuszczania, otrzymujemy z powrotem do pracy priorytet „powierzchni” biodra rośnie, a przednia – na zejście. Centrum, zazwyczaj próbuje „zmiany ukierunkowania” na rozwój tylnej powierzchni korpusu, a zatem nie zawsze jest przygotowane do określonego obciążenia na pochodzenie.

load...

Na ogół, w celu określenia dokładnej przyczyny zmęczenia absentia jest bardzo trudne, jeśli nie powiedzieć niemożliwe, ale w typowym przypadku, pojawia się problem z następujących powodów:

 • Podnoszenia mięśni opony ścięgno i schodzenie nie jest wystarczające, aby stabilizować pozycję ciała, w wyniku czego jest mała, prawie niezauważalne pochylenie ciała do przodu, a przednią powierzchnią przeciążenia;
 • Się quady „nie są w stanie” pracować w trybie on wytrzymałość zasilania;
 • Podczas kampanii zmiany postawy – zmęczony, co do zasady, prasie i na środku ciała, zwłaszcza gdy na ramionach mężczyzny – plecak, nawet proste;
 • Potrzebują więcej szkoleń – wzrost wytrzymałości mogą być osiągnięte jedynie poprzez regularne szkolenia dla jego rozwoju. Szkolenie przez 40 minut może rozwiązać problem, ale jedynie z zastrzeżeniem pewnych zmian w programie;
 • Nieważne jak banalnie to brzmi, ale ból mięśni może być objawem niedożywienia – nie za nic, że w marszu racje są obecne jako złożonych i prostych węglowodanów. Czasami te problemy są rozwiązane … pół paczki herbatników ze słodką herbatą. Który, nawiasem mówiąc, jest praktykowana w trudniejszych podjazdów;
 • Mogą tworzyć dyskomfort i deficytu mobilności „na powierzchni tylnej korpusu”, to skorygowana rozciągania.

[Powrót do spisu treści]

Co i jak trenować do górskich wędrówek

Przede wszystkim, ale zmniejszają wytrzymałość ból umiejętności i wytrzymałości wytrzymałości. Szkolenie w swoim życiu, nie jest dobre, ale może być konieczne, aby dostosować ich wygląd i zachowanie:

 • Najprostszego rozwiązania – aby zastąpić sesję 1-2 na eliptycznego trenerem pospolitych sprinty pod górę. Musimy znaleźć mniej lub bardziej wysokie wzgórze, rozgrzać mile pobiegać, a potem po prostu działa też w górę, a następnie delikatnie opadać. Idąc w dół, nauczyć się przenosić ciężar ciała na środku łuku, a nie iść na palcach. Odłączyć obcasy mogą powodować nieprzyjemne doznania w nogach. Czas trwania takiego szkolenia nie powinny być duże – około 20 minut wystarcza;
 • Sesji zwykłej na eliptyczne mogą być zróżnicowane ze wytrzymałości elektrycznej polaryzacji. Na przykład, po treningu, można przełączać się między chodzenia na lekko zgiętych nogach, w poluprisede, przez 1 minutę przy pomocy paru minutach przyspieszeń. Albo spróbować coś prostego piramidy – Zgłoś ładunek każdą minutą, aż osiągnie maksimum, a następnie zmniejszyć je, a następnie dzieląc go przez 1-2 na minutę

[Powrót do spisu treści]

Elementem centralnym

Zwykle prasa nie jest uważane za oczywiste powodować dyskomfort i ból w nogach. Ale anatomicznie – to jest. Ponadto interesuje nie tyle moc prasy, to jest możliwe, na przykład, wykonanie zagięcia maksymalnej masy, a jego wytrzymałość. W kontekście, jest to okazja do przeprowadzenia fizjologicznie normalny postawę, pokonując po nierównym terenie.

Ze zmęczenia zaczynają nacisnąć, automatycznie odbiegają nieco do tyłu, tworząc małe ugięcie i wydłużenie „dźwigni”, która „push” nogi podczas chodzenia. Aby tego uniknąć, wytrzymałość potrzebne kilka prasie szkoleniowej w tygodniu.

Najprawdopodobniej takie szkolenie nie polecam, na przykład, w klubie fitness, gdzie głównym celem jest klient – estetyka i „kostek”. I będą przypominać to, co zwykle odbywa się w domu, starając się podkręcić prasy.

Podstawową zasadą treningu naciśnij wytrzymałość – jak najwięcej liczby powtórzeń na planie, tuż przed płonącym i mięśni awarii. I jak wiele metod – od 4-5 na treningu.

Ćwiczenia mogą być bardzo proste:

 • Curl z wciągania brzucha – Połóż się na podłodze z dolnej części pleców wciśnięty na podłodze z nogami luźno ułożone w zgiętej pozycji. Brzuch rysować życie, po prostu poczucie, że pępek do kręgosłupa kije. Z tej pozycji, wykonaj dolnych żeber do kości miednicy. Ręce za głowę może być przedłużony wzdłuż ciała – jak wygodne. Najważniejsze – nie odpocząć prasy, a nie do ściany brzucha do przodu.
 • „Rewers Crunch” – Z tej samej pozycji wyjściowej przynieść kości miednicy do dolnych żeber, kolan – do żołądka. Stanowisko powłoki brzuszne – zawsze schowany, inercja przez Mach stóp nie zatrudnić.

Prasa może być przeszkoleni po każdym treningu na eliptycznego trenerem lub niezależnie na osobnym dzień. Ma on na celu wyszkolić go na co dzień nie są okresy odpoczynku dla regeneracji mięśni.

[Powrót do spisu treści]

Mobilność i równowaga

Jeśli odcinek w kampanii może być dla dobrego samopoczucia i pożądania, tu w „zwykłego życia” ma opanować dwa proste rozciąganie i uczynić je po normalnym treningu:

 • Prostu pochylenie do przodu. Stań prosto i zginać tylko w stawach biodrowych z prosto, aż klatka piersiowa dotyka przedniej części ud (idealnie). Starać się trzeba trzymać plecy prosto. W skrajnym zajmowanego stanowiska, aż 90 sekund
 • Plandeka z pozycji siedzącej. Mechanika podobna, ale pozycja początkowa – siedząc na podłodze, i powinieneś zacząć lekko ugięte kolana, postępuje stopniowo.

Co do reszty, to byłoby miło, gdyby można dodać trening siłowy, nawet jeśli ciężar własnego ciała. Nawet proste ćwiczenia, takie jak przysiady, pull-upy i pompki wzmocnienia organizmu i zmniejszają ryzyko wystąpienia bólu.

load...