Jak uwieść mężczyznę

Niektórzy ludzie wierzą, że dusza człowieka znajduje odzwierciedlenie w jego oczach, a postać może zostać zidentyfikowany przez głosu i intonacji. Okazuje się, jest ważna nie tylko dla wyglądu danej osoby, ale także jako intonacji dźwięku i barwy jego głosu. Arogancki, zimno, można je przesunąć. Ciepły, przyjazny – wręcz przeciwnie, rysować. Fakt ten można aktywnie wykorzystywane podczas komunikowania się z ludźmi. Tak, kochają ich oczach, ale to głos kobiety, a także przywiązuje wielką wagę. Jeśli wiemy, jak uwodzić głos człowieka, będziemy mogli go uwieść. Nawet jeśli nasz wygląd nie dość dopasować smak człowieka. To nie przypadek, że silniejsza seks jak seks przez telefon. Najważniejsze – aby wiedzieć, co powinno być intonacja w konkretnym przypadku.

load...

Ton damska głosu i jego modulacji może dokonać człowiek topi. Ale mogą uczynić go szkoda że pani zaniemówiła. Uważamy, że ton głosu jest nam dane przez naturę, i to się nie zmienia? To nie jest do końca prawdą. Każdy z nas ma zasięg głosowy, a możemy go kontrolować. Trzeba tylko chcieć uwieść mężczyznę. Zobaczmy, w jaki sposób nasze głosy są na silniejszej płci.

Głos kobiety. Wpływ na ludzi

Większość ludzi jest zdania, że ​​wszystko brzmi bardziej seksownego niski, aksamitny głos żeński. Uwieść mężczyznę kobietę, o głos, dość łatwo. Dama z obszytych aksamitnej barwie jest postrzegana jako samowystarczalnego, pewny siebie osoby. To wydaje się być niedostępne. Jaki normalny człowiek chciałby, żeby wygrać?

Bardzo ekscytujące mężczyzna breathy głos. Oprawa słowa z lekkim westchnieniem, potrafi rozmawiać o wszystkim. Młody człowiek słuchając jej wypowiedzi, ponosi bzdury z rozkoszy. Po aspiracji jest uważany oznaką zainteresowania seksualnego u kobiety w mężczyznę.

Wielu mężczyzn są pod wrażeniem i wysokie, jasne, kobiecy głos, ponieważ jest to związane z młodości. On szczególnie przyciąga tych chłopców, którzy lubią grać rolę ojca w związku. Jednakże, jeśli kobieta jest zbyt wysoki, piskliwy głos, on odpycha wszystkich bez wyjątku ludzi.

load...

Trudno jest zdobyć mężczyznę i głośny, ostry głos, który brzmi jak metal. On sprawia wrażenie, że właściciel tego głosu tendencję do pierwszeństwo i chce dowodzić. Jak uwieść mężczyznę za mandative głosowej podwładnych? Czy on nałogowym Sissy i patrząc na kobietę potrzebne, aby utrzymać siebie.

Charm prawdziwego przedstawiciela silniejszej płci odpowiednim tonem może praktycznie każda kobieta. Nie myśl, że skoro z natury nie są podane, więc nie jest podana. Nasz głos zmienia regularne szkolenia i dbałość o intonacji. Co można zrobić, aby uwodzić mężczyzn mowę?

Jak zrobić uwodzicielski głos

W celu nasz głos magnetyczne dla mężczyzn, nie jest konieczne aby mieć doskonałą głosowych. Jak już powiedzieliśmy, można je sexy z pomocą stałego szkolenia. Po pierwsze, możemy napisać mowę na magnetofonie i słuchać, jak się wydaje. Następnie spróbuj ustalić, co chcesz zmienić w naszym głos i sposób mówienia. Głos można usłyszeć lub niepewności, zbyt często niepotrzebnych przerw? Są rozmyte, przymilny ton? Jego głos brzmi metal? Wszystko to nie nadaje się do uwodzenia mężczyzn i trzeba sobie z tym poradzić.

Chodźmy zobaczyć i usłyszeć to, co jest wiadomością prezenter. Następnie znajdujemy w gazecie lub Internecie każdy artykuł i czytać na głos, ponowne nagranie na taśmie. Porównaj swoją mowę z prezenterem mowy. Istnieją znaczące różnice? Znowu recytować artykuł na rejestratorze ponownie porównania. Powtórz to ćwiczenie tak długo, jak nasz sposób mówienia nie będzie najbardziej zbliżony do sposobu jazdy. Następnie można spróbować napisać mowę w różnych intonacji, a także z innym nastroju. Rejestrowane? A teraz słuchaj i wybrać pozycję, w której nasz głos jest miękki i przenikliwy. Następnie ćwiczymy, powtarzając kilka razy dziennie, niektóre frazy w tym samym tonie i tempie i z tymi samymi fleksji.

Teraz wyobraź sobie, że jesteśmy na bieżąco stara się uwieść mężczyznę. Bądź cieplej twój głos, aksamitne, delikatne. Aby to zrobić, należy usunąć ucisk w nim. Zwykle odbywa się po dana osoba pije trochę alkoholu. Jeśli jesteśmy zaznajomieni z tym warunkiem, pamiętam. Jeżeli nie, wykonaj następujące ćwiczenie. Położył rękę na brzuchu, jego języka i oddychać tak, że oddychać powietrze dostaje się do żołądka. Powtórz to ćwiczenie tak długo, jak pamiętam, aby dać im poczucie.

Następnie staramy się powiedzieć coś w głębokim oddechu. Nie ma potrzeby, aby mówić głośno. Dość wyraźnie i dobrze słyszalny szept, który następnie zrobić trochę głośniej. Słowa muszą jasno wyrazić, w mierzonej tempie. Szybka głupie może wbić rozmówca mylić, a to co uwodzi mężczyzn, nie musimy. Płeć męska przyciąga gładkie, z lekkim westchnieniem, kobieta mówi. Pożądane jest, aby w jej głosie również był obecny chrypka.

Trenujemy codziennie, starając się jak najbardziej seksowny ton głosu. W celu znalezienia odpowiedniego tonu, można reprezentowania siebie w godzinach porannych, i czuły kot mruczy dziesięć minut. Nie jest konieczne, co głosu płci złamania. Najważniejszą rzeczą jest to, że uczymy się rozmawiać z zmysłowy, namiętny intonacji. Potem zwabił człowiek słyszy żadnych słów, ale melodię z naszych fraz. Rozmowa z nim szczera, wyraziste, stawiając każdą duszę słowo. Fałszywe popycha i szczepy.

Oto kilka technik, które niezawodnie działające na wyobraźnię mężczyzny:

  • Mówiąc szeptem, szeptem. Takie wystąpienie jest związane w umysłach mężczyzn z błony wewnętrznej. I uwieść mężczyznę, coś mu szeptał dość łatwo;
  • Izolacja szczególnie znaczące słowa wstrzymuje. Ludzie słuchają uważnie kobiet tylko przez dwadzieścia sekund. Wstrzymuje pomóc ponownie przyciągnąć ich uwagę;
  • Ciepłe, uśmiechając się jak intonacji. Ona, co uwodzenia mężczyzn, postrzeganych jako seksualną;
  • Zainspirowany rozmowy. Empower w rozmowie wykazuje zainteresowanie kobiet przez mężczyzn;
  • Obniżone nadwozie. Poluzowanie sprawia, że ​​głos miękki, delikatny, kopertowanie.

Komunikowanie się z człowiekiem, nie rób niepotrzebnych, nieuzasadnionych interwały ciszy. Tyle one działają, nasza ulubiona, podczas przerwy w rozmowie jest stracone. Mężczyzna myśli nieodłącznym śledzić logikę. Nagła cisza kobiet przyczynia się do tego zaburzenia myślenia i chaosu. W rezultacie, wszystkie nasze wysiłki, aby uwodzić mężczyzn może nie udać. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do naszego pierwszego spotkania.

Porozmawiaj z mężczyzną na pierwszej randce

Uwodzenie mężczyzn na pierwszej randce, istnieją pewne niuanse. Tak więc, jeśli chcemy, by uwieść silnego mężczyznę, a nie zaszkodzi zajrzeć cisi, trochę bezradny. Dla podkreślenia naszej podatności pomaga spokojną, mierzoną melodię głosu. W przemówieniu do występowania niepożądanych ostrych słów i fraz. Staramy się zrobić to tak żywe, jak to możliwe, emocjonalne i świeże. A kiedy uwieść mężczyznę słaby i przychylne, w stosownych przypadkach, wręcz przeciwnie, aby podkreślić samodzielność. Głos może również ślizgać notatki mocy, w mowie – wyższość. Zbyt daleko, oczywiście, nie jest to konieczne. Tak więc nie uwodzić mężczyznę i przestraszony. Jednak, aby wykazać jego samowystarczalność jest konieczne.

Pierwsze uwiedziony mężczyzn, należy zwrócić uwagę na język ciała. Należy dopasować ton głosu i melodii głosów. Dość śmiesznie wygląda dramatycznie aktywnie i gestykuluje kobieta rozmawia Uroczo sexy. Równie oczywiste dysharmonia niesmaczne i sprzeczne z zasadami uwodzenia mężczyzn.

Przemawiając na pierwszej randce z mężczyzną marzeń, nie rozmawiają o swoich problemach i zapobiegają powstawaniu głosu żałosny i powołującej tonem. Zwykle drażni ludzi. Negatywny wpływ na ich świadomości i nadmiernego asertywności głosowej, w połączeniu z agresją. Jak uwieść mężczyznę w rozmowie? Lepsze często miękkie i intymne mówić komplementy. Oh im coś do słuchania przedstawicieli silniejszej płci nie znudzi!

W każdym razie, niech mniej powiedzieć na pierwszej randce. A jeśli coś powiedzieć, ale wymawia każde słowo intymne, delikatnie, delikatnie kiwa. Niech nasz głos budzi w człowieku chęć przytulić, ale nie pragnienie, aby zrozumieć sens tego, co zostało powiedziane. Logika działania umysłowe zatrzymano przypływie emocji. Czy tego chcemy? Twierdzą, później, po uwieść mężczyznę marzeń. A na pierwszej randce więcej niż słuchać, patrzeć wąsko, docenić. Kto wie, może to nie jest nasz książę.

Nasz czy nie jest nasze, i szkolenia głosu i mowy jest zawsze przydatne dla nas. Velvet i miękkie, to pomoże, a w jego życiu osobistym i zawodowym w tej dziedzinie. Dzięki wspaniałym głosem, nie możemy po prostu uwieść mężczyznę, ale także stworzyć dobrą karierę. Więc dajmy mu więcej uwagi, trenować, aby dostosować, modulować. I wtedy cały świat będzie w naszej kieszeni!

load...