Jak utrzymać romans w związku?

Romans w relacjach między kobietami i mężczyznami jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu można zrobić ten związek bardziej kolorowe. I to nie zależy od stabilności i czas trwania relacji – jeśli są razem przez rok, czy dwadzieścia pięć lat. Ale, niestety, nie każdy to rozumie; i istnieją pary, które nawet unikać tych, z ich perspektywy, ekscesy. I prędzej czy później zaczynają się problemy.

load...

A co z tobą? Można w przyszłości starać się o wyjście z tych problemów, ale byłoby znacznie lepiej, jeśli nie pozwalają na te problemy, które przychodzą do życia w ogóle. Jest o wiele bardziej ekscytujące sposoby, aby zachować romantyczne uczucie niż po prostu palenie świec i spotkań z czerwonego wina. Nie wolno nam zapominać, że jedna romantyczna kolacja trudno ożywić relacje, szczególnie jeśli twój związek wystarczająco długo. Ważne jest, aby zachować miłość i ciepło. Każdy z was powinien dokonać pewnego wysiłku, aby utrzymać ogień w sercach i móc nadal korzystać z wzajemnych uczuć. Co można zrobić w tej sprawie?

Jako dzieło pary na ich związku

 • Omówić wszystkie kwestie razem

Znajdź czas dla intymnych rozmów. Dzielić wszystko, co cię obchodzi, co się dzieje w twoim życiu, kiedy nie są okolice. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że dusza z siebie – jeśli dobrze sam, jeśli wszystkie są zarówno szczęśliwy w swoim związku, wszystko było w porządku w relacjach z innymi. Aby nikt nie ingerował rozmów, znaleźć dobre miejsce i czas dogodnym dla Ciebie. Na przykład, można usiąść w przytulnej kawiarni lub wyjść razem na spacer. Pamiętaj, że takie rozmowy powinny przyczyniać się do spójności, fuzję dusz waszych. W żadnym wypadku nie robią ich w demontażu. Jeśli chcesz zachować magię romantyczny związek, to trzeba szanować partnera. Nawet jeśli twoje poglądy na temat pewnych spraw, których trzeba pokazać mu, że jesteś zainteresowany tym, co mówi.

 • Bądź szczery

Bardzo często ważne jest, aby rozmawiać ze sobą o swoich uczuciach. Szczerość może być doskonałym sposobem na utworzenie unii między Ciebie i Twojego partnera. Na przykład, można powiedzieć: „Czuję się bezpieczny, gdy jesteś obok mnie!”. Albo to: „Czasem boję się, że ze względu na zawsze zajęty innymi sprawami tracimy szczególną bliskość, ale ja naprawdę nie chcę jej stracić!”. Tylko szczerze podzielić się swoimi przemyśleniami, obawy i uczucia. Jeśli jesteś skryty, nie będziesz już czują się związani przez niewidzialne nici. Dlatego, otwartość i uczciwość powinna być priorytetem w relacji. To oni będą rozgrzać płomień Twojej miłości do siebie. Tak, i romans w relacji między wami.

 • Doceniać swojego partnera

Głębokość stosunków między mężczyznami i kobietami, zależy od wielu czynników. Niebagatelne znaczenie odgrywa i zdolność do rozpoznawania i doceniać siebie inne pozytywne cechy. Od tego zależy nie tylko od stopnia schorzenia, ale ogólnie stopień sukcesu relacji. Dobrze znany jest fakt, że prawo bilans krytyki i pochwały jest jeden do pięciu. Więc zacznij więcej niż pochwały, jeśli naprawdę chcesz się rozgrzać swój związek!

load...
 • Weź udział w sobie w życiu

Jest również bardzo ważne. Musisz stale wykazują, że jesteś zainteresowany wszystkim, co jest tak ważne dla Twojego partnera. Musisz wiedzieć, co ze sobą zrobić i wszelkich działań z ciebie Czeka; Trzeba także mówić o swoich oczekiwaniach. Jest to dobry sposób, aby przypomnieć sobie, co chcesz, aby być razem. I będzie zachęcać do bardziej prawdopodobne, aby zaplanować czas, kiedy można skupić się na siebie.

A jednak – stała troska o siebie nawzajem. Spróbuj pokazać partnerowi, że dbają o każdy szczegół, dbając o to przynosi ci radość. W zamian otrzymasz nie mniej przyjemne opieki.

 • Stworzyć romantyczny przede wszystkim

Często staramy się „dostać” zwraca się do partnera, by stać się bardziej romantyczny, ale nie samoistnie zmienia. Ale to my sami musimy być źródłem romantycznym nastroju! Dlatego, jeśli chcesz romans, zacznij od siebie, umieścić na piękne, kobiece sukienki, w tym muzyki, która rozgrzewa duszę, ugotować smaczny i niezwykle piękny posiłek. Twój partner będzie potrzebował trochę czasu, aby przyłączyć się do ciebie, zmieniając zwykły nastrój nastrój zgodne z naszą.

 • Zapytaj o co chcesz

Powiedz swojemu partnerowi, co lubisz spędzać z nim czas w romantycznej scenerii. Nie można sobie nawet wyobrazić, ale nasi ludzie nie mają pojęcia o tych naszych pragnień! Jeśli mamy tylko będzie skomleć lub żądać od nich nie jest jasne, że (w nadziei, że będą one domyślać, że jest to nasza tęsknota za romans pożarł!), To nie przyczynia się do wyglądu swoich romantycznych ruchów duszy. Ale nasze specyficzne, ale czuły, kochający wnioski natychmiast otworzyć oczy na fakt, że Twój ulubiony mały przyjaciel pozbawionej uwagi. I był szczęśliwy, aby spróbować naprawić sytuację!

 • Powrócić do swojej gry i zabawy związku

Jeśli czujesz, że twój związek jest całkowicie stracił romans, należy zadać sobie pytanie – kiedy ostatni raz miałeś zabawę razem? To takie fajne – po prostu bawić, śmiać, mieć głupią walkę. Można grać w domino, zagrać w grę komputerową, aby wyśmiać bohaterów ulubiona komedia … Cokolwiek robisz, gdy masz tylko spełnione lub po prostu zaczęli żyć razem. Jest to bardzo często, a na dodatek, dobry śmiech z serca, jesteś długo będzie rozweselić siebie. Bezmyślność – coś bardzo sexy. Jeśli twoje myśli są skupione wokół pracach domowych lub problemy w pracy, to jest bardzo prawdopodobne, że jesteś w tej chwili myśli o romansie w związku. A śmiech jest w stanie wyrzeźbić iskrę romansu, a wkrótce będzie z powrotem w swoim związku.

 • Porozmawiaj ze swoim partnerem na jego języku miłości

Bardzo często nie wiemy, w jaki sposób utrzymać romans w związku, bo po prostu nie rozumieją się nawzajem. Wyrażamy naszą miłość do małżonka w formie, w której sami chcemy je zdobyć. Ale to nie musi pokrywać się z drogą on naprawdę chce się otrzymać. Zapytaj swojego małżonka, co można dla niego zrobić, by poczuć miłość. Jeśli wyrazić miłość do żony, tak aby zaspokoić szczególne potrzeby, staje się bardziej otwarte, aby wyrazić miłość w sposób, który odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli nie dzielić wzajemnych potrzeb, może czuć się sfrustrowany swoim związku.

Ważne niuanse

Chcemy dać Ci kilka wskazówek, w jaki sposób przywrócić romans w związku. Zrób to łatwe, trzeba tylko pamiętać, że zawsze:

 1. Postaraj się mieć śniadanie, obiad i kolacja jesteś zawsze razem. Pozwoli to zwiększyć swoje relacje.
 2. Wyłącz telewizor, gdy jesteś sam. Zwrócili uwagę na siebie, po prostu rozmawiać o niczym. To naprawdę pomaga zbliżyć!
 3. Zapal świece, włącz romantyczną muzykę. Stworzyć przyjemną i relaksującą atmosferę. I niekoniecznie kochać się w takiej sytuacji; można po prostu porozmawiać o czymś przyjemnym.
 4. Stała brak czasu nie pozwala na seks tak często, jak chcesz? Wtedy przynajmniej przytulić i pocałować siebie częściej utrzymać kontakt „skóra do skóry”.
 5. Planuję spędzić razem co najmniej jedną romantyczny wieczór w tygodniu. Odłączyć w tym czasie, wszystkie telefony, nie otwieraj drzwi nagle, który przyszedł w odwiedziny do znajomych, nie pozwól wszelkie inne „klęski żywiołowe” kolidować z romantycznym dialogu.

Wszystko w twoich rękach. Nie unikaj romans, to nie sprawi, że będziesz słaby. Wręcz przeciwnie, można zbudować silną i doskonałe relacje, które będą trwać przez dziesięciolecia.

Kochasz i romans!

load...