Jak utrzymać opaleniznę przez długi czas?

Zawartość:

Każdego lata, wygrzewając się na plaży, wszystkie kobiety, oczywiście, marzenie o gładkiej i pięknej opalenizny, że będzie w stanie przez długi czas, aby zaskoczyć znajomych i przyjaciół. I sami też będą mieli doskonałą koloryt skóry. Niestety, z biegiem czasu, każdy z nich zaczyna zanikać, rozjaśnić, a od ciemności piękno w końcu nie pozostaje ślad. Dlatego kobiety są martwi: jak zachować opaleniznę na długi czas i jak uczynić go bardziej odporne? I odpowiedzi na te ważne pytania, oczywiście.

load...

Przede wszystkim należy zauważyć, że opalenizna może być inna. Oznacza to, że długość jego pobytu na skórze często zależy od tego, gdzie i jak to wpłynęło. Na przykład, zawsze wierzył, że południowe tan idzie szybciej niż nabycie kraju. I to jest w istocie, ale pod warunkiem, że chodzi o znalezienie konkretnego bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie przystosowane do takiego działania w agresywnym krajach południowych, nasza skóra natychmiast zaczyna cierpieć. I nawet jeśli były opalania wszystkich zasad – tylko rano i wieczorem, a przy użyciu wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej. W tym przypadku skóra będzie nadal odbierać bardzo mało, ale nadal opalaniu. Naturalnie, po rozpoczęciu procesu odzyskiwania, to znaczy, że jest intensywne złuszczanie „wypalonych” komórki warstwa wierzchnia zaktualizowane, a w konsekwencji, tan szybko opada.

Podstawowe zasady opalania Zapisz

Jak więc zachować opaleniznę po wakacjach w ciepłych krajach? Po pierwsze, to najlepiej, aby ją w cieniu. Jest to prawie najważniejszy odpowiedź na pytanie jak zostać dłużej „Chocolate” z powodu oparzenia słoneczne w ramach pośredniego światła słonecznego nie szkodzi skórze. Jednak czas je zdobyć, trzeba więcej. Ale warto, ponieważ skóra będzie zdrowa, a to ottenok- piękne. Po drugie, stabilność każdej Słońce nadal zależy od indywidualnych cech skóry.

Czasami okazuje się, że złoty blask zniknął, aw rzeczywistości miała miejsce zaledwie tydzień i mieć przyjaciela, z którymi spędził wakacje razem, trzymał cały miesiąc, a to nie przeszkadza, w przeciwieństwie do ciebie, problem zachowania południowej cieniu. Być może powodem jest to, że skóra jest opalona swoją dziewczynę, a wy-skórki z natury – jest to bardzo ważne. Dlatego należy przyjrzeć się bliżej podejście do kwestii, jak zachować opaleniznę na długi czas.

I powinien zacząć przygotowania skóry. W procesie przygotowawczym obejmuje dostęp do kąpieli lub saunie i innych uzdatniania wody, w której wykorzystuje się wymagany środek złuszczający. Takie procedury są dobrze parze skórze i usuwa się z powierzchni nie tylko wszystkie zanieczyszczenia, ale także rogowej cząstek. Jeśli nie jesteś wielkim fanem łaźni i saun, można wziąć na przykład kąpiel z solą morską i różnych olejów roślinnych. Po tym, każdy tan jest nie tylko określają dokładnie, ale „kij” do skóry będzie znacznie szybciej i lepiej.

load...

Kolejną tajemnicą jest, aby utrzymać dłużej tan odcień południe – jest to specjalne kosmetyki. Po opalaniu, nie zapomnij użyć krem ​​przeznaczony do pielęgnacji skóry. Ponieważ, jak widzieliśmy, nasłonecznienia automatycznie wyzwala naturalne mechanizmy regeneracji, w wyniku czego górne warstwy naskórka będzie odrywać, zabierając ze sobą i nasz opalenizny. I intensywne nawilżenie umożliwia jakościowo spowolnić ten proces. Zwłaszcza, że ​​takie produkty kosmetyczne do pielęgnacji skóry po opalaniu istnieje cała gama przydatnych i niezbędnych funkcji, które są dobrze zachowują złoty odcień. Są doskonale spokój naskórek, nawet po intensywnym promieniowaniem UV, nawilżają ją i oczywiście bronić. Przy okazji, oto jak zachować opaleniznę po morzu: nie bądź leniwy, aby wziąć urlop w jakości kosmetyków przeznaczonych przed i po opalaniu.

Ale inne środki z przeciwnego efektu, wybielanie, może tylko zaszkodzić i obniżyć swoje wysiłki do niczego, więc lepiej nie używać tymczasowo. I dotyczy to nie tylko do specjalnych masek i kremów, ale także w innych produktach kosmetycznych do pielęgnacji skóry i kosmetyków kolorowych, a nawet domowych receptur, które są w jego składników kompozycji z efektu wybielania lub peelingu. Na przykład, z salonu nie powinny być wykorzystywane do różnych produktów mlecznych skóra, cytryna, ogórek, pestki dyni. Dlatego, jeśli chcesz tan, zapomnieć długo, jak to możliwe, aby utrzymać się na chwilę o wszystkich środków wybielających, jednak mogą one być przydatne.

Strona główna zadośćuczynienie za długi tan

Jak utrzymać opaleniznę po morzu ludowych lub domu środki zaradcze? Istnieją skuteczne recepty utrzymać długi złoty odcień. Należą skórę wycierania lub płukania z kawy, kakao lub herbatę. Ten ostatni, oraz ponadto, pory i nawilża naskórek. I jeden ze sposobów zapewnienia tan na twarzy jest wycieranie następstwo ekstrakt ze skórek i rumianku: osiem łyżki trzeba wlać litr wrzącej wody, przykryć i pozostawić na dwie godziny. Takie środki mogą być stosowane codziennie podczas uzdatniania wody rano.

Ponieważ nadal zachować opaleniznę na swoim domu środków twarzy? Z maską z marchwi: trzeba zetrzeć marchewkę i wycisnąć sok i wymieszać z odrobiną oliwy z oliwek, a następnie ubiegać się o 15-20 minut i spłukać. Jedyne zastrzeżenie jest to, że ta maska ​​jest zbyt blada skóra jest przeciwwskazane – może to być żółty, nie ciemny.

Innym popularnym tajne rozmowy o tym, jak zachować opaleniznę jest użycie peeling kawowy, ale wykonane wyłącznie z świeżo napoju. Ten środek domu jest nie tylko oczyścić naskórek z zanieczyszczeń, ale również doskonałe wsparcie złoty odcień.

Tymczasowe skóra tan pomogą przedłużyć maskę i pomidor. Do jego przygotowania, wziąć dwa pomidory, rozgnieść je dodać jedną łyżkę oliwy z oliwek i cztery łyżki sera tłuszcz z domkami. Maska ta może być zastosowana do całego ciała i utrzymywać przez 15-20 minut. Po skórze w powinien się chłodne i przemyć gorącą wodą.

Dieta Sun

Jak zachować opaleniznę wykorzystując moc? Istnieją pewne zasady w tej sprawie. Konieczne jest, aby pić co najmniej pół litra wody dziennie, podczas gdy na wakacjach. Może być gazowane lub niegazowane, mineralnych lub oczyszczony normalne. Nie może pozbawić skórę naładować wystarczającej ilości tłuszczu zwierzęcego, który jest zawarty na przykład wiele odmian ryb (makrela, tuńczyk, sardynki, łosoś) i olejów roślinnych. Nawiasem mówiąc, w dodatku do tych produktów, jest również aminokwasu tyrozyny, która wspiera ciemny pigment skóry.

I trwale utrzymać przez tan witaminy A, C i E, które w tym samym czasie zachowania złotej barwy wyeliminować negatywny wpływ dawki UV bębna i przyczyniają się do szybkiego wchłaniania selenu, który jest silnym przeciwutleniaczem. Ponadto, należy zwiększyć spożycie beta-karotenu, czyli prowitaminy A, która stymuluje produkcję melaniny. Jest on jednym z najpotężniejszych naturalnych aktywatory i utrwalacze do opalania. Większość z nich jest zawarty w marchwi. Oprzeć się na tym pomarańczowym warzyw na złoty kolor skóry nie zniknie tak długo, jak to możliwe. Mistrzowie beta-karoten jest również arbuz, szpinak, brzoskwinia, melon, morele, mango.

Witamina C może być łatwo znaleźć w świeżych letnich owoców i warzyw. Nie powinno być surowe, równolegle wsparty na świeże soki. Przez wiele lat źródłem witaminy C są owoce cytrusowe, czarne porzeczki, pomidory, rukiew, papryka, truskawki.

Witamina A zawarta jest w dużych ilościach w mleku, żółtka, morele, szpinak, marchew, wątroba wołowa, tłuste ryby, masło, pomidor, ser. Jest dobrze wchłaniany tylko z tłuszczem, tak że tarty marchew lepiej jest jeść olej roślinny lub śmietanę. Również wielki zapisać tan żółte i czerwone owoce i warzywa, sałata. Witaminy A może być podawane w postaci roztworu olejowego. Chociaż w tym przypadku jego dawka i czas podawania pozwalają ustalić z lekarzem.

Witamina E występuje w olejach roślinnych, zwłaszcza słonecznika i kukurydzy. Wciąż jej dużo świeżych warzyw i migdałów.

Garbarstwo i opalania

Jak zachować opaleniznę użyciu opalania i solarium? Wsparcie uzyskane złoty odcień skóry można użyć różnych kremów. Istnieją narzędzia, które dają naturalny opalony wygląd i regenerują naskórek po opalaniu. Takie kremy powinny być wysokiej jakości i drogich marek, skóra nie iść po nich plamy i trzymał go jeszcze opaleniznę.

I wreszcie, porozmawiajmy o najbardziej skutecznych sposobów, aby zaoszczędzić złoty odcień, który jest solarium. Jedyną rzeczą, powinny korzystać przy braku różnych schorzeń. A następnie wizyta w solarium w tydzień lub nawet dwa tygodnie wystarczą do złotej barwie nie iść tak długo, jak to możliwe. Tylko w tym przypadku nie jest już inny naglące pytanie: jak zachować opaleniznę po opalaniu?.

I tutaj przychodzi z pomocą grupy różnych produktów kosmetycznych, które są prolongatory, lub po prostu zbrojarzy. Oni są po prostu przeznaczone do stosowania po ekspozycji na światło słoneczne, a po sesji w solarium.

Takie leki są doskonale zabezpieczone tan, utrzymać go jak najdłużej. Zazwyczaj jest to bogaty kompleks nawilżający, tonację i odmładza naskórek, a także zapewniając efekt odmłodzenia. Niektóre z nich zawierały również specjalne składniki, które nadają skórze piękny lśniący połysk.

Ponadto, zawsze należy pamiętać, aby wybrać krem, który będzie odpowiadał swój styl i utrzymać opaleniznę po opalaniu przez długi czas, zawsze można pomóc specjalista salon, gdzie będziesz przechodzić sesje solarium. Po tym wszystkim, profesjonalne kosmetyki będzie kluczem do uzyskania nie tylko piękne i wytrzymałe, ale również bezpieczna opalenizna.

Chcemy, aby cieszyć się złoty odcień skóry, tak długo jak to możliwe, i zawsze pozostanie piękny i pewnie!

load...