Jak utrzymać mężczyznę

Cóż, w końcu udało nam się utrzymać mężczyznę swoich marzeń, a nawet zmniejszyć go do rejestratora. Wydaje się, że wszystko okazało się świetnie. Ale wtedy, pech – jesteśmy teraz zdecydowanie nie wyobrażam sobie, jak postępować z takim drogim darem losu. Przyjaciele i koleżanki i tylko powtórzyć, że można stracić go migiem. Podobno mężczyźni – niewiarygodne osoby. Wystarczy, że nie tak – i pamiętam, jak go nazywano. Być może mają rację. Istnieje tak wiele samotnych skrupułów drapieżniki, którzy starają się wykorzystać nasz skarb! Osoby te nie są umieszczane w obecności stempla w paszporcie „skarb”, ani nawet istnienie dzieci. Nie masz czasu, aby odwrócić wzrok i już zaciągnął go do łóżka. Które staną się thoughtfull tutaj, jak zachować człowiekowi, choćby dla nich oko. Chodzenie za nim? Umieścić w klatce? – stać się częścią wnętrza. Musimy również kochającego, żywy, przedsiębiorczego, niezależnego dość męża. Jak zatem być?

load...

„No, no, co za pytanie!” – zmartwiony, ktoś – „Czy jest możliwe w każdej chwili kontrolować dorosłych niezależną osobę sam musi zrozumieć, że można robić, a czego nie można?”. Że może tak być. Tylko tu mężczyźni w sprawach stosunków seksualnych bardziej prostolinijny niż kobiet. Oni często nie rozumieją, co się naprawdę chce to czy tamto liberalnego przedstawiciela słabszej płci. A poważnie to „kolega”, „kolega”, „tylko przyjaciel”. A potem znaleźć się w łóżku to „tylko” nie rozumiem, jak to się stało. Okazuje się, że jednym z głównych zadań żony – aby chronić męża z podobnych przypadków. Aby uzyskać informacje o tym, jak go rozwiązać, możemy teraz dyskutować.

Jako niepożądany ustawy z mężem

W rzeczywistości, mówić o tym co człowieka – wędrowny ptak częściowo uzasadnione. Ale nie dlatego, że „powinno być poligamiczne i zapłodnić jak najwięcej kobiet”. Mimo to mężczyzna – nie zwierzęciem. Przez tysiące lat rozwoju jego pierwotnych instynktów uległy istotnym zmianom. Wielu przedstawicieli silniejszej płci są w stanie kontrolować swoje działania dzisiaj. Nie wszystkie z nich bez wahania będzie spieszyć, aby uspokoić pierwsza kobieta licznik, nawet jeśli jest to bardzo seksapilu i jest dostępny także.

Jednak można być głęboko przekonani, że człowiek zawsze będzie lojalny wobec rodziny i nigdy się z niego nie odejdzie. Może on buntownikiem i bez specjalnego powodu. To jest po prostu dlatego, że wszyscy zmęczeni. A może swobodnie dostać się w pułapkę, naiwnie wierząc, że jest to zwykły związek, nie mądry samica pułapka. Oh, co, co, w określaniu takich pułapek słabsza płeć doskonale rozumie. Pomyśl o tym tutaj, jak utrzymać mężczyznę wokół gdy masowe temptresses yes drapieżników.

load...

Niektórzy ludzie uważają, że w celu uzyskania wiernych i myśli nie wynikają o ucieczce, kobieta powinna zawsze starać się być tajemnicza. Cóż, to zwykle działa dobrze w pierwszej relacji. Ale staje się przestarzałe wraz z upływem czasu. Przylegają do obrazu kobieta-zagadka odpowiednim jedynie na etapie poznawania siebie. On wzbudza zainteresowanie mężczyzn, przyciąga, kusi. A gdy związek ustabilizowała się, wieczne partnerem tajemnica zaczyna go niepokoić. No, no, w rzeczywistości, jak gdyby ktoś nigdy nie wiesz, co czeka na Ciebie dzisiaj i co trik rzuci lepszą połowę? Przedwczoraj karaluchy w głowie spodvigli to pokaz tańca brzucha, wczoraj wywołał wzrost aktywności gospodarczej. Co jest dzisiaj znane. Może moja droga żona niewiele zmieni się w anioła, a może, w zaciętej pantery …

Mężczyźni też chcą po ciężkim dniu w domu czeka nie tylko kolejny romans i pyszny obiad i czyste łóżko. A więc może w końcu odpocząć i być sobą, a nie reprezentują macho – pogromca z pantery. Przedstawiciele silniejszej płci, a tak trudno zrozumieć kobiety. A jeśli nie są jeszcze do końca mnie nie długo w ogóle wpaść mózgu stupor. Ten film od człowieka shaleyut zmiennych i nieprzewidywalnych dziewczyn. A w prawdziwym życiu, wolą przewidywalność zachowań kobiet. Więc bezpieczniej i spokojniej. Dlatego też, jeśli mamy zamiar cały czas być różne, w wyniku pobożny zmęczony. I zacząć szukać bezpiecznego schronienia.

Nie, jeśli nie chcemy, aby utrzymać mężczyznę i go stracić – zachowywać się w ten sposób, oczywiście, możliwe. Można nadal używać w drugą skrajność – aby stać się drugą matką do niego. Zanurz się, przejąć rozwiązań „Kid”, służyć śniadanie w łóżku, cały czas dotykając czoła, sprawdzając temperaturę i tak dalej. A jeśli w dodatku ustąpić mężem w transporcie publicznym, by nie dać mu nieść ciężary i zakazanie pomocy w domu – wszystko jest dobre! Jednak, aby zostawić coś, że nie jest prawdopodobne, aby przejść dalej. Kto rezygnuje słodkie życie? Ale po stronie kobiety znajdzie. Bo pokręcił wieczne żona dba siły na seks nie pozostanie.

A w związku z mężczyzną (jeśli chcemy zepsuć swoje życie), trzeba pokazać niezwykłą cierpliwość i uprzejmość. Rzeczywiście, tym silniejsza płeć jest tak ciężko w tym życiu – oni cały czas muszą kwestii powszechnej proporcji! Czy to możliwe, aby załadować je torturował zachowaniu globalnej równowagi pracowników przez niektórych drobnych codziennych problemów? Dlaczego nie dbać o wszystkich pracach domowych? Self-drive, jeśli to konieczne, paznokcie, naprawa elektryczna, przyjmują dzieci z przedszkola i biegnie do spotkań szkolnych! A co, jeśli gorączka i ból straszny, a on nie obchodzi? Po końcu świata, a wynik gry ulubiona drużyna piłkarska jest ważniejsza niż nasze głowy! Jest w porządku. Bądź cierpliwy i czekać, kiedy ulubionym rozjaśniał i ostatecznie stał się opiekuńczy, taktowny, delikatny. To prawda, że ​​oczekiwania może mieć życie. Ale jesteśmy tak pacjenta!

Nie podoba mi się perspektywa życia znosić trzymając mężczyznę obok niej walkami? To nie ma znaczenia! Istnieją inne, bardziej egoistyczne opcje, aby utrzymać ludzi przy nim. Dlatego nie stać się słodki, stale potrzebuje patronatem głupie? Niech człowiek będzie Tato, to jest tak cool! O martwić, prezenty snu, wszystko prowadził za rączkę, udekorować, dekoracji! To prawda, nie fakt, że jeden dzień nie zmieni albo na bardziej niezależny pani lub „baby” młodszy. Ponieważ żona nie jest moją córką. Teteshkat normalnego człowieka prędzej czy później znudzi. Lubi wizerunku bezbronnych małych dziewczynek? Tak więc, po pewnym czasie zaczyna zwracać uwagę na damskie świeższe. Jest on niezależny i silny człowiek? Pewnego dnia chce zobaczyć szereg pewnej siebie kobiety.

Krótko mówiąc, człowiek może posiadać wiele różnych sposobów. I żaden z nich nie daje absolutnej gwarancji, ponieważ nasze aspiracje i cele zmieniły własności. A co było dzisiaj najcenniejszą rzeczą, jutro może wydawać się zupełnie niepotrzebne. Jednak to nie jest najgorsza rzecz dla związku. Powinno być tam, to nie jest konieczne i fundamentalne zmiany straszyć obu płci. Nie każdy mężczyzna z powodu jakiegoś kaprysu swej woli i przejść od tego, do którego był przyzwyczajony. Jest to, że życie z nią będzie nie do zniesienia. Bardziej znaczące zagrożenie dla stosunków są machinacje pojedynczych drapieżników. Wolni ludzie nie są wystarczające. I nie jest szczególnie obciążone pań zasady moralne mogą pomyśleć o tym, jak zachować żonaty mężczyzna obok niego przez długi czas. I wtedy na dobre.

Jak uratować człowieka przed drapieżnikami

Jak chronić człowieka przed wpływem innych kobiet – emisji dotyczą niemal wszystkich płci pięknej. Ponieważ doświadczenie pokazuje – ani bat, ani marchewka lub kombinacja obu rozwiązać to nie pomogło. I nie dlatego, że nasz ulubiony takie zawodne i niezwykle skusić. Właśnie oni postrzegają komunikację bardziej proste niż kobiet. I nie jest w stanie rozpoznać prawdę tych lub innych aktów kobiecych.

Jeśli człowiek jest jedno i atrakcyjny, słabszą płcią, starając się położyć dłonie na zwykle ucieka się do tradycyjnego zestawu technik uwodzenia. W tym przypadku, kobiety mogą, w szczególności, aby nie pokazać zamiar poznać i tak dalej krępować, otwarcie wyrażają współczucie. Ale kiedy człowiek jest zajęty, to sytuacja jest nieco inna. Nie ma już potrzeby, aby znaleźć bardziej subtelne podejście. Że łamie mój dzień i noc głowy każdy bez skrupułów osoby mające na celu zachowanie żonatym mężczyzną. Tak, i upewnić się, że nie miał zamiaru powrotu do rodziny.

Jednym z najbardziej banalnych podejść do rozwiązania tego problemu jest najpierw zapytać mężczyznę o niewielkim korzyść. Cóż, co odmawiają przedstawiciel silniejszej płci pomóc atrakcyjnej pani? Oczywiście, zrobi co pyta. Szczególnie dlatego, że nie jest to trudne, a pani nie skąpić na komplementy, rozlewając Dzięki. Nicea jest! Naturalnie, następnym razem, gdy człowiek spieszy, aby pomóc jej z wielką przyjemnością. I pomóc tej stervochki wymagane stale. W rzeczywistości nie trzeba codziennie coś naprawić, młot, przenoszenia i przenieść tam. Jednak konieczne jest, aby nauczyć człowieka do siebie, chwaląc i zachęcające. A on, byk, przyzwyczajony do czując silny, inteligentny, wyjątkowe. I nie zdają sobie sprawy, że ten, który rzekomo potrzebuje jego usług, tak w życiu prywatnym – pełen szwach. Więc zorganizował polowanie na niego.

Jeśli żona jest świadomy tego, co się dzieje, to prędzej czy później to wszystko to może się nudzić. Ale tu wyjaśnić coś już drapieżnik prostak zombie jest bardzo trudne. Łamie się, twierdząc, oskarżając jego partnerkę w nadmiernej podejrzliwości i cyniczny stosunek do ludzi. Powiedzieć, dobry człowiek potrzebuje rąk mężczyźnie i generalnie zachowuje się bardzo dobrze. A ty, to i tak w ogóle można zobaczyć tylko źle! Mężczyźni pragną chronić inna kobieta wyjaśnione po prostu – miała tylko pochwały. A druga połowa jest zawsze w coś winien.

Kiedy człowiek zaczyna aktywnie bronić swoich uczniów, to jest prawie możliwe do świętowania. Musimy po prostu poczekać, aż jego żona rozerwanie cierpliwość i wybuchnąć w domu ogromny skandal. Obrażony do rdzenia biedaka iść szukać pocieszenia. A potem – to wszystko tak wyrozumiały, sympatyczny, gotowi słuchać i żal. Och, co za uderzający kontrast z wściekły i zły żona! Zmiękczona i uspokajał, że posłusznie leży w już przygotowane do takiego przypadku łóżku. Wszystko. To się robi. Teraz niech starają się uciec od pazurów łapami! I jego rodzina … Ale do cholery ten lisy czyjąś rodzinę! Muszą znaleźć rozwiązanie problemu, jak zachować żonatym mężczyzną. To wszystko jest dobre sposoby.

Jest bardzo możliwe, że zmienił zdanie i później żałować o swoich działaniach. To tylko poprawić coś, co jest bardzo trudne. To nie jest banalna rodzinny skandal, to jest zdrada! Przebaczyć i zapomnieć, że jest niezwykle trudne. Ale dramat rodzinny można było uniknąć, prowadzić sobie żonę apostata mądrzejszy. Kłótnie i oskarżenia w tej sprawie nie działają na jej korzyść. Potencjalny konkurent na ich tle wydaje się coraz bardziej atrakcyjne. Znacznie bardziej skuteczne czasami niedbale i jakby przyjaznej spacer wzdłuż niesmacznych cech jej charakteru i wyglądu. Na przykład: „głupie, że nie wie podstawowych rzeczy”, „Ta bluzka daje jej wiek i podkreśla pełnię powinien nosić coś innego” i tak dalej.. Najważniejsze – aby siać wątpliwości w umysłach ludzi w uroczej drapieżnika. Są pewni dać sadzonki i zacząć rosnąć.

W ogóle, do męża pewnego dnia pociągnął w lewo, aby stać się jego najbliższym przyjacielem. Prawdziwi przyjaciele nie zdradzi człowieka i nie wychodzi. Oczywiście, to nie jest tak łatwo. Po tym wszystkim, trzeba wziąć swoje interesy i przynajmniej częściowo je zrozumieć. Ale czy jest to silne, niezawodne stosunki nie są warte wysiłku? A potem, to może okazać się, że jesteśmy nagle zachęcić do piłki nożnej, polityce czy zasilacz samochodowy. Od tamtej pory śmiesz! Dla dobra własnego szczęścia. W przeciwnym wypadku, kwestia jak zachować człowiek, pozostanie otwarta.

load...