Jak uszyć torebkę dla małej damy

Zawartość:

Mała fashionistka przynajmniej krytycznie odnosić się do swojej garderoby niż ich starszych „kolegów”. To prawda, że ​​pomysł z mody i stylu ich bardzo osobliwe. Czasami to, co lubisz mamę, panienka nie chciałby założyć i nosić. Ale obcasy (jak moja mama lub starsza siostra), że byłby szczęśliwy, aby umieścić go na. Ale wtedy moja matka pokazuje can_2 i twierdzi, że te buty nie nadają się dla dziewcząt. Ok. Niemożliwe jest obcasy, a następnie, niech torbę. Torba? Tutaj dwie panie w solidarności. Oczywiście, jaką kobiety bez worka? A moja mama z dzieckiem zaczynają dotykać wszystkich rodzajów toreb w sklepach, w poszukiwaniu odpowiedniego okazu.

load...

Zatrzymać. I dlaczego w sklepie? Dlaczego nie uszyć torebkę dla dziewcząt z rękami? To akcesorium nie jest duży rozmiar, materiały potrzebne do niego nie jest tak dużo, ale czasu zajmie jeszcze mniej. Tak, moja matka (babcia, ciotka, siostra), możemy uzbroić za pomocą igły i nici i zacząć działać. Szyć małą torebkę dla swojej księżniczki.

Jak uszyć torbę denim?

Najbardziej korzystna sytuacja. Na pewno masz gdzieś w szafie są dzieci dzhinsiki, z którym dziecko dorastali, i rzucać im litości. Niech w biznesie i figlarnym SEW denim torebce. Biorąc pod uwagę, że dzieci noszą spodnie głównie kolana i dolną nogę, a na górze jest „jak nowy”, bierzemy za podstawę worka ten konkretny kawałek spodni.

Aby rozpocząć dżinsów przemyto, wysuszono i prasowania. Następnie odciąć nogi. Noga nie wypadają z nich obsługują worków lub bocznej części. Jeśli mamy uszyć torbę bez ścian bocznych, a następnie bierzemy przewagę, rozerwał szew między nogami i delikatnie odciąć nadmiar materiału cięcie w linii prostej. Wyrwać zamek błyskawiczny i miejsce blokowania otutyuzhivaem gdzie to było szyte. Shirinki następnie zagięte części (jak zamocowany jeansy) i zszywane przez skrzyżowania. Również zastrachivaem i czasy są w niewłaściwym miejscu, gdzie zapina guziki. Gut-bolesnym torbę i uczynić silną linię na dole. Traktować szew. Torba jest już prawie gotowy, pozostaje zrobić uchwyt.

Aby to zrobić, wyciąć części uchwytu nogę zrobić, zrobić mały rąbek i przeszycia wzdłuż krawędzi (długości), otutyuzhivaem. Pritachivaem uchwyt do worka, traktować lokalizację spoiny. Na wniosek gotowego worka udekorować aplikacja i uszyć zamek błyskawicznego. Ale muszę powiedzieć, że zamknięcie dla torebka dziecka jest opcjonalnym elementem. W związku z tym nie możemy zrobić „trochę krwi” i zostawić torbę bez zamka. To prawda, z rękami ze starych dżinsów może torebka nowy dzieci.

load...

Jak uszyć torebkę – zabawkę?

Szyć zabawki worek ze swoimi rękami, wybierz bardzo grubą tkaninę lub skórę (naturalne lub sztuczne) w dwóch kolorach. Nadal musimy cienkiej pianki i tkaniny podszewki. Oraz w celu worka okazało się interesujący i barwny wzór Rozważmy to razem z przyszłą kochankę. Generalnie Zaangażuj dziecko w procesie: Niech dzielenia się pomysłami, narysować szkic, lub ma możliwość dokonania drobnych szczegółów, wybrać tkaniny i niech wszyscy zbyt przyzwyczajeni do pracy z rąk.

Można na przykład zrobić torebkę w formie głowy lwa. W celu dokonania torbę, wziąć tkaninę i wyciąć z niego dwa okręgi o pożądanej średnicy – to będzie głowa lwa dobre. Z innej tkaniny koloru wyciąć koło o mniejszej średnicy – kaganiec. Następnie wielkość elementów do twarzy obwodowo wyciąć pierścień – grzywę. Na mane robi nacięcie (dobrze, jeśli korzystają z filcu lub skóry – nie powinny być używane do szycia). Dwa kolejne małe cięte plastry stać uszy i przyciski – oczy.

Robimy dodatkowych szczegółów. Na podstawie wzorca dla głowicy cięcia kółko z niczego piany i tym samym – z materiału wykładzinowego. My zbierać części: koło okładziny tkaniny, koło piany, zakres głównej tkaniny. Dotyczy uszy. Szyte przez wszystkich częściach okręgu. W centrum części gotowej umieścić koło na pysku i przyszyć wzdłuż krawędzi. Kufa będzie wypukła. Też szyć i drugą częścią worka. Następnie dodać dwie części seamy boku i z tyłu i zszywane obwodową nezastrochennym opuszczająca górną część worka.

Wyciąć i uszyć uchwyt do worka. Następnie zrobić dobrą twarz lwa: oczy, przyszyć guziki, haftować lub uszyć okrągły ciemny nos, usta i język haftować języka (opcjonalnie). To wszystko, co mamy do uszyć torbę zabawek z ich rąk. Podobnie, jego (i córki) ręce, każda mama może uszyć Bag-bunny świnia, worek, torba, psa lub kota.

Nie zapomnij o krwi trochę zainteresowania księżniczka w tak ważnym akcesorium dla niej, jako torba. Daj jej szansę szyć razem z wami. Niech trochę stylista Podeszła z torbą i matka własnymi rękami zrealizować pomysły dzieci. Nawiasem mówiąc, preferencje dla dzieci (jak wszystkich kobiet), jak również sposób (ścieżka i pąki) nosić torbę pomogą lepiej zrozumieć naturę właściciela tego akcesorium.

Torba i natura

Chcesz dowiedzieć o can_2ze małej damy trochę więcej? Następnie spojrzeć na sposób nosi torebkę. Jednak jeśli dziecko nie został jeszcze wybrany styl i naśladować matkę, to test powie więcej na temat can_2u mojej matki. Choć jabłko od jabłoni nie spada daleko.

Jeśli kobieta nosi torbę w jego opuszczonej dłoni na uchwycie – jest punktualny i umiarkowany we wszystkich rzeczach. Jeśli ramię jest poprowadzone przez ramię uchwytu i przycisnął – pani zna swoją wartość, domowe i uwielbia porządek. A jeśli jest podniesione ramię w ramię – jest energiczny, kontaktowy i pogrubione. Torba na ramię, ramię i opuścił nieaktywna – kobieta niepewny i nieśmiały. Jeśli ręka porusza się swobodnie – Wesoła pani. Są prasowane pod pachą torba jest zamknięta, ale poważny człowiek, który jest również emocjonalnie stabilny i niezależny.

„Preferencje” otoczkowe zbyt wiele mówić o kobiecej postaci. Duże torby can_2ystyczne czynnych i zdolnych kobiet. Kobiety, które koncentrują się wyglądem przez długi czas, wolą eleganckie torebki. Mała torebka bez uchwytów – to wolą zorganizowany i zastrzeżone naturę.

Jaką kobietą wzrośnie z twojej księżniczki? Czas pokaże. W międzyczasie zabrać dziecko do radości i daje jej nie tylko piękną torebkę, ale atrybut kobiecości. Niech przyzwyczaić się prawdziwą damą.

load...