Jak uszyć torbę plażową? To proste!

Plaża sezon jest tuż za rogiem. Zanim się zorientujesz, lato będzie ciągnąć ciężko jak dni kruchości Upalny i pojedzie każdy z miasta – na wodzie, na plaży, na plaży! A co się plaża bez torbę plażową? Można oczywiście zrobić i prozaiczne pakiety, ale nie jest comme il faut. Jesteśmy panie stylowe, a tym samym, na plaży trzeba wyglądać najlepiej. Dobrze, jeśli można kupić coś oryginalnego i odpowiedni, a jeśli nie? A jeśli nie, to nie ma nic, jak uszyć torbę plażową samemu. Ale to, oczywiście, jeśli mamy znajomych za pomocą igły i nici. Więc co? Zacznijmy?

load...

Wybierz tkaniny i styl

Plaża Torba powinna być nie tylko oryginalne i piękne, ale także przestronne (wyobrazić sobie, jak wiele może trzeba na plaży!). Dlatego też, dla własnych zaszywania worków najlepiej jest zatrzymać się na kształcie prostokąta z długimi uchwytami i wieloma kieszeniami.

Tkanina nadaje się też, ale zawsze gęsty: plaschevka, tkanina tapicerki, gobelin (idealny – jeans), ale można zrobić więcej na skórzanej torby uchwyty, kieszenie lub wkładek. Farbowanie tkanin powinny odpowiadać tylko jeden wymóg – chcesz. Oczywiście przy wyborze kolorów na torbę plażową nie należy zapominać, że powinno być jasne i „lato”. Więc wybrać dowolny zwykły, ale nie ponure kolory, tkaniny z geometryczne i kwiatowe wzory, ozdoby, groch i paski. Wybrać? A teraz przejść bezpośrednio do szycia.

robi wzór

Przed uszyć torbę plażową, zrobić wzór. Dla wzory najlepiej stosować papier milimetrowy – łatwiej jest obliczyć wielkość. Na papierze najpierw wytwarza zwrócić pętli głównej części. To będziemy mieli prostokąta wielkości bokach, która zależy od żądanej wielkości worka. Na przykład, jeśli chcemy worka szerokość pół metra, a wysokość czterdziestu centymetrów, a następnie wyciągnąć prostokąt na papierze o tej wielkości. Dalsze szczegóły identyfikowalne uchwyty: szerokość taśmy od sześciu do siedmiu centymetrów i długości około trzydziestu metrów.

load...

Wyciąć wszystkie szczegóły dotyczące obiegu i położyć je na złej stronie tkaniny, składany na pół. Nawiasem mówiąc, wzór głównej części kładziemy tak, że jeden z boków prostokąta przechodzi nad fałdą tkaniny. Ponadto, wszystkie czopy pattern papieru i przypięte kontury odchodząc od krawędzi papieru wzór kilku centymetrów (szew). A dopiero potem wyciąć wzór z tkanki. Jednakże, jeśli jesteś pewien swoich umiejętności, można od razu zrobić wzór na tkaninie, z pominięciem etapu z papieru kancelaryjnego.

uszyć torebkę

Teraz możemy dodać pół prostokąt tkaniny (wewnątrz) i szyte przez strony. Otrzymujemy ten worek: przeszyty stronie, u dołu – fałd tkanek, z góry – „wejście” do worka. Wewnętrzne szwy szyte są starannie ręcznie lub za pomocą maszyny do szycia i wyprostować. Następnie zszyte za pomocą uchwytu, skracając ich do żądanej długości. Krotnie pusty każdą połówkę uchwytu (na całej długości), skierowane na zewnątrz. My złożona krawędź materiału i tworzy dwa szwy – połączenie z krawędzią zagiętych krawędzi ze sobą i wykończenia – wzdłuż fałd.

Po tym, szyć uchwyt do przodu woreczka – jedno ramię każdej stronie worka. Robimy to poprzez dostosowanie brzeg worka na skraju każdym końcu uchwytu. Oznacza to, że najpierw musimy uzyskać uchwyt szyte do góry nogami. Następnie górna krawędź worka z wszytą uchwytu folią wewnętrzną i uszyć krawędzi dolnego panelu. Rezultatem jest starannie uszyte uchwyt montażowy bez przednich bocznych torach (wszystkie ukryte w hem).

Jak widać, aby uszyć torbę plażową z rękami łatwe. A jeśli starasz się o oryginalność, użyć dodatkowych elementów dekoracyjnych: frędzle, plecionki, frędzle, falbany, aplikacja, wstążki i wszystko, co uważasz. Jeśli nie podoba ci się lakoniczne formę prostokąta, a następnie uszyć torebkę w kształcie trapezu, rozszerza się do góry i sprawiają, że górna postać.

Eksperyment z zapięciem: Spróbuj szyć zamek, użyj przycisków lub rzepy. A może jesteś zadowolony wersja i nie wygina? Spróbuj zrobić modną torbę plażową ze starych dżinsów lub pokrywami gobelin poduszce. Wprowadzić dodatkowe kieszonki w torebce Brzeg – wewnętrzny lub napowietrznych. Jednym słowem, fantazjować! Spróbuj połączyć przyjemne z pożytecznym. Ciesz się proces twórczy ręcznie i obzavedites tak niezbędną w torbie na plaży latem. To jest, w rzeczywistości, przystawki!

load...