Jak uszyć spódnicę pełną siatki. Dla siebie i dla mojej córki

Nowoczesna moda demokratycznie odnosi się do każdego rodzaju ubrań, i pozwala na użycie nawet najśmielszych rodzajów tkanin. Zatem, podstawą modnej ubrań może okazać się zupełnie nieoczekiwane materiałów, takich jak oczka. Rzeczy wykonane z siatki drucianej, przyszedł do nas od średniowiecza. Prawodawcy ówczesnej modzie – francuski i angielski – używane halkę, aby uzyskać bardziej bujne szczyt. Zazwyczaj ten brokat spódnica noszone pod kilkoma artykułami dolnej siatki.

load...

W ogóle, jeśli przeanalizujemy historię rozwoju mody, po jego wystąpieniu w średniowieczu, spódnicę z siatki zawsze pozostał popularny. Tylko w okresach mody w siatce dopasowana suknia udał się w tło, ale po pewnym czasie moda wraca ponownie, a wraz z nim pilnej sprawie pełnego spódnicy. Teraz spódnica z siatki wykorzystywane do różnych celów. Może być jak dodatkowy element stroju, zaprojektowany, aby dać splendor i niezależny produkt.

Spódnica

Oczywiście, można kupić podobny strój w sklepie, ale zgodzi się Pan, zrobić puszysty spódnica siatki na własną rękę, dużo bardziej interesujące. Technika szycia zależy od celów, dla których produkt jest przeznaczony. Jeśli zamierzasz dokonać normalnego halkę, specjalne umiejętności nie trzeba.

Weź segment tiulu, który jest szerokość 2-3 cm większa długość spódnicy, a długość jest 2-4 razy większa niż objętość ud (w zależności od tego, jak wspaniały produkt masz zamiar dostać). Krotnie górną krawędź materiału i szycia, tak że pomiędzy pokładu, a górna krawędź znajduje się wystarczająca przestrzeń do gwintowania żucia. To co musisz materiał o większej szerokości. Zamiast tego można użyć taśmy dziąseł. Jeśli chcesz otrzymać pełną spódnicę, konieczne jest, aby uczynić z nich kilka sztuk i łączyć ze sobą.

We Francji, dolne spódnice zwane krynoliny (nazwa utworzona jest z dwóch części – koń włosów i grubego lnu). Podstawą krynoliny przepony składa się z dwóch klinowemu polusolntsa oraz dwie taśmy. Zazwyczaj specjalne obręcze wykorzystywane w krynoliny. Standardowe trzy. A jeśli chcesz mieć wspaniały spódnica z obręczami, trzeba opanować przynajmniej podstawowe umiejętności szycia.

load...
 1. Początkowo szyć pasa części. Ich długość jest równa obwodowi talii, szerokość 3-4 cm. Jest to konieczne, aby wycięte dwie identyczne formy wstępnej sostrochit wzdłuż odwrotnej strony, należy je do przodu.
 2. Teraz możemy przejść do głównej części spódnicy. Aby to zrobić, trzeba dodać segment w pół siatki, należy zwrócić uwagę na linię talii i zmierzyć długość produktu. Szczegóły są cięte, biorąc pod uwagę uprawnień do szwów. Neaten lepszą siatkę, a następnie uszyć szyte preform je do pasa. Jeśli spódnica ma piorun, nie zapomnij go i uszyć.
 3. Produkt na lewą stronę. Obręcze przepony są następujące: najmniejsze – w odległości jednej trzeciej długości osłony, drugi – dwie trzecie długości, a ostatnia, największa obręcz jest podłączona w dolnej części, a na obwodzie muszą być tej samej długości brzegu. Hoops zabezpieczona szeroką wstążkę, szyć na ten kawałek, a pod nią.
 4. Aby uzyskać jeszcze więcej pełną spódnicę i utworzyć gładką zaokrągloną sylwetkę, potem na każdej kondygnacji w strefie obręcz wszyty plisami szerokości jednej trzeciej długości spódnicy.

Taki artykuł z sieci, można zmienić wygląd niemal każdego stroju. Mimo wszystko, jeśli spod górnej spódnicy wszyta ciasno tkane spódnicę wystającym z siatki – wygląda tajemniczy i romantyczny. W takiej rzeczy, będziesz wyglądać bardziej elegancko, erotyczne. Zaprojektowany do tego celu może być usieciowany spódnica z pojedynczej warstwy tiulu i uczynić go dłużej niż głównego produktu.

Górna przepona

Spektakularny pełna spódnica można uzyskać, jeżeli sieć nie jest poddana dołu spódnicy i góry. Szyć takie piękno drobnych oczkach, który jest przeznaczony dla górnej kondygnacji. Warstwa środkowa jest wykonana z krepy-satyny lub atłasu, a dolna jest wykonana ze sztywnej siatki. Zagotovte ukryty również zamek długości około 15 centymetrów.

 1. Na początek, to obliczyć odpowiednią ilość tkanki oraz określenie średniej długości spódnicy. Załóżmy, że szyć całej długości fartucha 32 centymetrów. Wymagane jest dodany 1,5 cm do obróbki górnej i dolnej krawędzi. Dostajemy 35 centymetrów. Ponieważ osłona wykonana jest z dwóch płyt, całkowitego zapotrzebowania na 70 centymetrów.
 2. Górna przepona do krótsze 5 centymetrów. Dlatego konieczne jest, aby wziąć 27 cm drobnych oczkach. Przetwarzać górną krawędź dodać pół centymetrów, a dolna przepona pozostawić bez leczenia. Dlatego też, w porządku siatki wymagane – 28,5 * 2 = 57. Jeśli szerokość sztywnego 160-180 mesh, dolna przepona lepiej ścieg z jednej wstęgi materiału, jest dłuższy niż 5 cm średnio więc obliczenie jest w następujący sposób: 35 + 5 + 1,5 = 39,5.
 3. I nic nie szyte bardzo puszysty, więc dosyć przeciętna szerokość spódnica satyna 250 centymetrów. Każdy panel 125. Ale jeśli chcesz, aby bardziej bujne spódnicę, zwiększyć szerokość każdej tkaniny. Szczegóły produkty są prostokąty o określonej długości. Muszą być usieciowane do siebie wzdłuż szwów bocznych. Po lewej stronie każdego rezerwatu spódnicy 16 centymetrów do zamku. Nie zapomnij, aby traktować dolnej krawędzi środkowej części spódnicy. Może być obszyte skosy lub neaten i schowany, ściegu.
 4. Ponadto, w każdym z naszych przedmiotu na górnej krawędzi nawierzchni szerokości ściegu dwie równoległe linie w odległości 0,5 cm do 1 cm. Spódnica upada na szerokości pasa i nakładają się na siebie.
 5. W górnej części płaszcza jest konieczne przyczepność do siebie nawzajem. Szyć zamek.

Będzie wyglądać pięknie, gdy produkt końcowy nie jest elastyczna, a na taśmie. Ta spódnica jest idealna dla dorastających dziewcząt. W tym przypadku można użyć dowolnego koloru.

Spódnica dla dziecka

Jeśli chcesz, aby w pełni spódnicę dla małej dziewczynki, a następnie uszyć produkt tylko z miękkiej siatki. Aby dokonać takiego, trzeba będzie siatka halkę i lekkie organzy na szczycie. Bałamutka wykonywane organza wielkości od 20 do 150 cm. W przypadku pierwszej warstwy lotki trzeba 3 części do góry wielkość od 10 do 150 cm, a te same części z siatki do dołu. Drugiej warstwy: 6 części organzy i tej samej liczbie oczek. Ryushey także przygotować 18 części 8 150 centymetrach dla każdej przeponę, czyli łącznie 36 części.

 1. Szyć pełnej przepony wychodząc z falbanek. Szyć pas 18 oczek na krótkim boku (musi włączyć Lane 27 metrów długości). Następnie, w środku taśmy torują linii, tak że taśma zebrano w stosunku 1 do 3. W tym celu stale przy szyciu r montaż. Gotowy falbanką powinna wynosić około 9 metrów długości. Produkt jest zamykany w kole.
 2. Rozpoczęciem drugiego etapu wytwarzania. Sześć pasy siatki muszą uszyć krótkie boki i zamknąć koło. Według jednej ze stron szyć ryushu. Szew musi przejść przez jego środek. Drugi materiał z boku gwintu zbierają się w stosunku 1 do 3. Trzy pierwszej warstwy taśmy siatki szyć krótkie boki. Zamykany w koło, i na bok, gotowe do szycia drugą kondygnację. Druga strona ponownie zbierają się w stosunku 1 do 3.
 3. Podobnie wytwarza się i górna przepona, ale, marszczona z siatką, a główną część fartucha z organzy. Flirty spódnice następująco. Krotnie pół powierzchnię części na zewnątrz, kostki linii w odległości 5 cm od krawędzi, elastycznej wkładki i element blokujący w pierścieniu. Otrzymujemy w dół szczegóły dwa odcięcia, aby uszyć jedno halkę, na drugim – szczyt.

Jak widać, zrobić puszysty spódnica siatki możliwe jest niezależnie. Główną rzeczą, trochę wysiłku i cierpliwości. Jako małe dziewczynki i dorosłe kobiety coś takiego nie ingeruje w szafie.

load...