Jak uszyć makijaż z rąk?

Zawartość:

Kosmetyczka – jest jedna rzecz, która posiada każdy szanujący kobiety. Oczywiście, nie zawsze kosmetyczne używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem – do przechowywania kosmetyków. Często możliwe jest znalezienie czegokolwiek – intymnych produktów higienicznych, chusteczek nawilżanych, notebooki, dyski flash, klucze. Ale to drugie pytanie, a obecność kosmetyczek jest koniecznością.

load...

W sklepach można znaleźć sporo różnych modeli kosmetyczek, wszystkich kolorach i kształtach, z różnych materiałów, które zaspokoją wszystkie gusta. Jednak nie zawsze jest pęd do kosmetycznego torby do sklepu. Często kosmetyczka, wykonany własnymi rękami, czasami jest piękny i stylowy niż jego fabryki tovarki. Tak, a samica osobowość podobny produkt będzie podkreślać w najlepszy możliwy sposób. Jednak, aby to zadziałało, trzeba wiedzieć dokładnie, jak uszyć kosmetyczkę ręce.

Nie od razu przeraził – stworzyć makijaż nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czas, chęci i ręce – to wszystko trzeba zrobić. Oh yeah! Innym materiałem dla kosmetyczek – tutaj wybór jest ograniczony tylko przez swoją osobistą wyobraźnię. I pokażemy kilka pomysłów, które mogą służyć jako źródło inspiracji.

Kosmetyczka wakacje

Ten kosmetyk może być dobrym dodatkiem do stylowej sukni wieczorowej lub koktajlowej sukience. Do jego produkcji potrzebne są następujące elementy:

load...
  • Tkanina do przodu kosmetyczki. Pożądane jest, aby dać pierwszeństwo do drogiej tkaniny posiadającej gęstą strukturę – kosmetyk będzie wyglądać bardzo stylowo. Powierzchnia tkaniny – 20 x 35 cm.
  • Materiał na wyściółkę korzystnym sposobem jest tutaj jedwab lub nylon, łatwo zmywalna – z powodu wad kosmetycznych nie jest odporny. Wielkość klapką jest taki sam – 20 x 35 cm.
  • Zapięcie. Zipper jest najlepiej wykonać w postaci błyskawicy. Błyskawica można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi i tkanek. Długość zamek powinna wynosić co najmniej 20 cm. Jeśli tam jest trochę więcej, można łatwo wyciąć i hem.
  • Wątek. Nici pożądane, aby wybrać dźwięk dla tkanki kosmetycznej. W przeciwnym razie produkt będzie wyglądać zbyt niechlujny. Oczywiście, że wątek musi być silna.
  • Dekoracja kosmetyczne. Tu trzeba polegać wyłącznie od gustu – może to być perełki lub cekiny, aplikacje, cyrkonie. Może powinniśmy wybrać strój formalny?

Następny będzie trzeba Wzorzec. Zrób to sam moc nawet dziecko. Remis na dwie części tekturowych prostokątnych. Chociaż nie jest to konieczne, aby uszyć kosmetyczka jest w kształcie prostokąta – można wybrać kształt trapezu lub serca – wybierz do gustu. Dołączania kartonowych do spodzie materiału i przeciągania ołówka, kredy lub kawałek suchego mydła.

Nie jest konieczne dla tych celów, markery lub znaczniki użyciu – ślad z nich może bieżnika i przedniej stronie tkaniny. W skrajnym przypadku, jeśli nic innego nie jest w zasięgu ręki, starają się wydać trochę linię gdzieś w kącie i sprawdzić, czy nie pozostają ślady. Po tym, wyciąć fragmenty kosmetyczki. Teraz powtórz wszystkie powyższe oraz z tkaniny na podszewce. W rezultacie, trzeba mieć 4 części – dwa dla okładzin i dwóch głównych.

Wyrównać wykładzinę, a górne części, szyte zamek. Proszę pamiętać – musi to zrobić w sposób, który był wewnątrz tkaniny podszewki. Jeśli masz doświadczenie w robótek – a szczególnie w szyciu, – można natychmiast szew zszyć na maszynie do szycia. A jeśli jest – pierwszy w swoim życiu, to warto przeszkolony dłoń na początku. Chociaż w tym przypadku, jeśli nie masz maszynę do szycia, aby porzucić ideę uszyć torebkę – makijaż nadal nie warto. Można to zrobić, a jego ręce, tylko szwy muszą być bardzo mocne i dokładne. Po voshete podszewka, wyjąć gotowy makijaż. Jeśli to konieczne, można prasować i rozpocząć wykończeniowe.

Jak wspomniano powyżej – dekoracja Twojego kosmetyku zależy od gustu, pragnień i fantazji. Spróbuj stylu patchwork – aplikacja będzie bardzo elegancki i niezwykłe. A może jesteś dobry w haft? Kosmetyczka, ozdobione haftem dobra, wygląda bardzo elegancki i bogaty. I o kuleczek nie należy zapominać – rzeczy koralikami wyglądają bardzo ozdobny i odświętny.

Nie należy również zapominać o komfort. Na „pies” błyskawicy jest możliwe aby dołączyć resztki szczotka z przędzy. Jest to bardzo prosty – wycinania dużej liczby długości przędzy około 7 – 8 cm. Im więcej będziesz miał wątki, tym bardziej objętość będzie myć. Następnie, składany na pół, a na podstawie ilustracji – w odległości 0,5 cm od miejsca zagięcia. Wszystkie – szczotka jest gotowy, trzeba go naprawić.

Jak uszyć torebkę ze skóry kosmetyki

Czy masz starą skórzaną przedmiot? Być może ta torba, nadmiar lub skórzane spodnie lub spódnice, które zostały po gwałtownej młodości – nie ma znaczenia. Można spróbować uszyć makijażu ze skóry. Chociaż, dlaczego spróbować? Bierzcie i szyć! Zrób to łatwe, jeśli wiesz jak to zrobić. Do tego kosmetyczek potrzebne będą:

  • Skóra. Dla kosmetyczek będzie pasować tylko miękkiej skóry – od sztywnych i źle ubrana powinno być zaniechane.
  • Tkanina z podszewki. I w tym przypadku, najbardziej rozsądne wziąć jedwab lub nylon. Chociaż niektóre needlewoman całkowicie porzucić podszewka w skórzanej torbie kosmetycznej. Ale to jest mało prawdopodobne, taki kosmetyczny jest wygodny w użyciu.
  • Koronki. Weź gęstą i trwałą piękną skręcany przewód, który można kupić w każdym sklepie z tkaniny lub sprzętu. Jeśli skóra jest ciemny, a następnie dać pierwszeństwo jasny koronki i odwrotnie – jeśli skóra jest jasna, ciemna koronka jest bardzo piękny i imponujący kontrast.
  • Wątek. Oczywiście, w tym przypadku, nitka powinna być w tej samej skóry tonu.

Dalsze postępowanie kosmetycznych wytwarzania jest podobny do pierwszego przykładu wykonania. Przygotuj wzór kartonu. Ale tym razem, obrabiany przedmiot powinien mieć kształt kwadratu, ponieważ w tym zapięciem kosmetycznych – nie pioruna. Dlatego szycie trochę łatwiejsze – wszystko, czego potrzebujesz jest szyte podszewka i szyć części skórzane razem.

Jednak tym razem trzeba będzie ostrożnie traktować krawędzie kosmetyku – będą w zasięgu wzroku. Istnieją dwa sposoby, to leczenie – Tuck krawędzie wewnątrz i zabezpieczyć je tam, albo bardzo delikatnie neaten swój specjalny wątek dekoracyjny. Gotowe? Teraz jest czas, aby przygotować gniazdo, do którego zostaje wstawiony i koronki. Wystarczy wyciąć mały otwór, który, nawiasem mówiąc, też będzie musiał neaten. Potem, za pomocą kołków koronki wkładkę. Jest to dość proste – nie trudniejsze niż wyciągnąć gumę.

Dekorowanie podobny kosmetycznych – kwestia gustu. Mogą to być kawałki skóry, koralików, dżetów. Ale nie zapominajcie, że to jest bardzo ważne, aby nie przesadzić z wystrojem, wykraczając poza złym smaku. Po tym wszystkim, sama skóra wygląda bardzo dobrze i praktycznie nie wymaga jakichkolwiek ozdób.

Posłowie

Jak widać, problem taki jak „zrobię makijaż, bo nie wiem” nie istnieje w zasadzie. Może po prostu nigdy nie próbowałem. Nie kłamać? Sprawdź to!

load...