Jak uszyć dziurę w dżinsach? Metody reanimacji

Te spodnie kowbojskie pakowane dziś prawie co drugi (od małych do dużych). Nie tylko rozmiary i style nie można znaleźć! Wygodne, uniwersalne, trwałe! Siła ale tu dżinsy często pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o dżinsy na pięknych kobiecych nóg. Prędzej czy później, cienki denim, wytarł i właśnie zaczyna się rozpadać. I mamy Powstaje naturalne pytanie: „Jak zaszyć dziurę w dżinsach”.

load...

Zwłaszcza jeśli chodzi o dziury na wewnętrznych stronach nogawek (w miejscach, wyższy i kolanami blisko Papieża). I po prostu potknął się o coś, można całkowicie złamać nowe dżinsy. Co robić w takich przypadkach? Jak reanimować nawet coś dobrego? Tylko trzy opcje: aby zaszyć dziurę w dżinsach z pomocą plastra, naprawić lub przekręcić otwór w modnym kroju.

Położyć plaster

 1. Aby zacząć szukać odpowiedniego koloru i tekstury denim (stary lub „nieświeży” dżinsy, spódnice, kurtki, spodnie skrócone przez przycinanie).
 2. Dżinsy rozłożone tak, aby otwór był wyraźnie widoczny, i zarys konturu większego rozmiaru.
 3. Wyciąć zapasowy kawałek materiału na planowanej pętli i pochmurny z maszyną do szycia lub ręcznie.
 4. Cut plaster oddanie twarzy do złej stronie dżinsy (w dół otworu). My go naprawić, albo frytki z kołkami podlać dużych szwów.
 5. W maszynie do szycia szyć połączeniowych dżinsy (od wewnątrz).
 6. Gut-bolesnym i spodnie szyte przez skrzyżowania z dżinsy łatami (obecnie na pierwszej stronie).

Szyć otworów jeansy w mniej bliski lokalizacji (na przykład w kolanach) przy użyciu prefabrykowanych lub dekoracyjne aplikacje latok. W takiej poprawki, nie można obsługiwać krawędzie, ich „tousles” odchodzi. Ponadto, płaty dekoracyjny może być wykonana z zupełnie innego (nie drelichu) tkaniny. Na przykład, szyfonu lub bawełniane towary – dżinsy na lato; serwety, wełny lub skóry – wersja zimowa. I można dać łatek kształt prostokąta, kwadratu lub rombu. I można ozdobić szwy przędzy barwionej lub koralików, dżetów, cekinów.

Inna opcja – latki klejenie za pomocą taśm klejących: jak się okazuje, również może uszyć dziurę w dżinsach. W tym celu wybierz odpowiednią aplikacja (rozmiar większy niż otwór). Obniżył kontur i wzmocnienia sobie otwór poprzez Dublerin lub włókniny (odwrotna strona – żelaza). Następnie wyciąć klejącą latki pajęczynę ukształtowany, ale nieco mniejszy i gorącego kleju żelazo aplikacja. Aby spotęgować efekt, można równie dobrze trzymać inną symetryczną aplikacja lub umieść go na kieszeni, lub po prostu w pobliżu.

Robimy cerowania

Szyć otworów dżinsy pomocą cerowania może być, jeśli to jest, na przykład, kształt trójkątny lub wygląda „poluskvoznoy” zadrapania. Trójkątny otwór (kawałek tkaniny jednej wspólnej płaszczyźnie poprzecznej i przędzy) nanosi się na miejsce, a z żelazem i dokładnie szycia nić tonu lub kontrastu. Dla bardziej „naturalny” stawu, może zostać rozszerzona poprzez przeszyty prostokąt. Część szew – połączenie części – w całości (nieoderwany) tkanki.

load...

Wytarte miejsce cera następująco:

 • Dobrze wyprasowane shabby miejsce na dżinsy;
 • Do spodzie otworu wzmocnienie kleju lub tkaniny podkładowej (dublerin samoprzylepne krzyżowej);
 • Na przedniej stronie odciąć wszystkim nie przykleić wątek;
 • Odpowiednie Gwint TONE zastrachivaem ścieranie (tam i z powrotem), równolegle do „rowków” denim.

Zaszyć otwór w taki sposób, dżinsy są najlepiej którym cera będzie mniej zauważalne.

Zrobić stylową gniazdo

Jest to najprostsza opcja, i nadaje się do małych otworów w przedniej części nogi. W tym przypadku, otwór jest nieco zwiększona i razlohmachivaem jego krawędzi, usunięcie poprzecznych strun. Aby dodać kilka bardziej przekonujących podobnych szczeliny obok przemienionego dziury. A wynik to stylowy „podarte” dżinsy.

Przydatne wskazówki:

 • Zanim zaszyć dziurę w dżinsach, nie zapomnij, aby je umyć;
 • Przy użyciu aplikacji lub innych tkanek sprawdzenia jego wrażliwość na gorąco żelaza;
 • Niedobór umiejętności w zakresie szycia i cerowania lepiej skonsultować się z doświadczonym znajomego lub w studiu.

Daj jej szansę, pozornie beznadziejnie zepsute jeansy! Spróbuj swoich sił w roli ratownika.

load...