Jak Usuwanie przedłużania włosów w domu

Do tego czasu nastąpił postęp !!! Teraz nie jest to konieczne, aby nakłonić włosach różne wywary i maści na końcu rosły grube i długie. Teraz warkocz dziewczyny do jej talii są dostępne wszystkie dziewczyny mają możliwość płacenia za procedury przedłużenia włosów w salonie piękności. A niektórzy po prostu nie wymyślić sposoby budynku: taśmę i kapsułki oraz Tress! I chodzić piękno z ich włosy i cieszyć się …. Ale nie, usuwanie przedłużania włosów w domu – był głównym problemem na forach kobiecych na self-care.

load...

Nic nie można zrobić, tylko umieszczone w kobiecie: proste włosy, aby ją pilnie muszą być zwinięte, kręcone – wyprostować, krótki podjazd i Naroscheny – strzelać i szybko, w domu i bez korzystania z usług specjalistów. Chociaż robi to sam nie jest zalecane, nadal powiedzieć o głównych metod usuwania pasm przedłużających bez udziału ekspertów z salonu piękności. Po tym wszystkim, to podoba czy nie, ale w prawdziwym życiu, a nawet zdarza się, że profesjonalna pomoc oczekiwania jest nie do zniesienia: ktoś ulubiony czarodziej na wakacjach i ktoś banalnej nie ma pieniędzy na zakupy, a wszystko trzeba zrobić w domu.

Przede wszystkim należy zauważyć, że usunięcie przedłużania włosów w domu was wyzwoli, nie tylko ze splotów innych, ale z pewnością vyderet i kilka własnych. Często dziewczyny są nie tylko psychicznie przygotowany na to, że po odstawieniu leczenia są przeżywa prawdziwy horror zły stan własnej włosy. Po pierwsze, podczas spaceru przeszczep włosów, są przyzwyczajeni do gęstości włosów i ich usuwanie źle czuć nić „osierocony”. A po drugie, procedura samego budynku, a tym bardziej ulga nieuchronnie psuje natywną włosy (i w domu – nawet bardziej!).

Cóż, jak mówią, zdejmując głową, włosy nie płacz, tym bardziej, że w tym przypadku głowica jest po prostu na miejscu i zniszczonych włosów może i musi leczyć. Ale każda dziewczyna który zastrzelił Naroscheny włosy, powiedzieć co nadzwyczajna łatwość doświadczania głową po usunięciu obcego grzywę. Gorączka, zmęczenie, ból głowy – wszystko zniknęło! Więc szybko przenieść się do jak Usunięcie przedłużonych włosach sama, w domu i przy minimalnym ryzyku dla ich własnych włosów. Tak więc, w sposób!

Rodzaje zdolności i metody usuwania włosów

Metoda usuwania włosów w domu, zależy przede wszystkim od tego, jak włosy są zbudowane. Pomimo faktu, że niemal powszechnie używane „gorące” build-up, istnieje mnóstwo salonów, w których stosowane są metody alternatywne. Spójrzmy na najbardziej popularnych:

load...

Hollywood (taśma) przedłużanie włosów

Jest metodą, a era Hollywood od przedłużania włosów zaczęło. Jest to najstarsza technika, urodziła się około dziesięć lat temu i została zastosowana do aktorki filmowej stworzyć bujne, piękne włosy. Metoda budynek jest w następujący sposób: za pomocą wąskie paski kleju na bazie rodziny dziewczynki włosów przymocowanych dodatkowych zamków. Pomimo faktu, że ta fryzura wygląda o wiele bardziej naturalne niż peruki, grzebień to nie było łatwe, a poza tym proces budowlany spowodował tyle bólu.

Ten rodzaj budynku jest dość rzadkie w dzisiejszych czasach, ale tu i tam można znaleźć klientów z prośbą o takim sposobie mocowania włosy. Po przewietrzenie słynnego amerykańskiego serialu „Americas Next Top Model”, gdzie wszystkie modele początkujących zbudowany metodę włosy wstążki, metoda ta stała się bardzo popularna w naszym kraju.

Tak więc, jeśli wzrosła włosy pasami i chcesz je zdjąć w domu, pierwszą rzeczą, którą trzeba ogrzać kleju. Do tych celów można skorzystać z gorącej suszarki jet: wystarczy wysłać go na taśmie. Po delikatnie oddzielnych pasm, większość z nich dość łatwo schodzi. W celu usunięcia resztek składu mocującej, użyj płynów na bazie alkoholu – mogą łatwo zdobyć taśmę klejącą na bazie i usunąć ostatnie kosmyki Naroscheny staje się bardzo proste.

Nagromadzenie na klipsami (chiński build-up)

Technologia ta przyszła później i jest obecnie zakazane na całym świecie. Jej istota polega na tym, że do natywnego włosów przy użyciu metalowych zacisków podłączone wieżowych nici. W celu ustalenia tego piękna, użyć kleszczy, szczypiec, podobnie jak jego imienników za pomocą zwykłego drutu. Wynikiem tego eskalacji smutny: nie tylko, że przy ustalaniu włosy poddawane potworne działania mechanicznego, która narusza integralność struktury włosa, więc ramiona blokujące dosłownie „strzępi” kosmyk włosów z ich ostrymi krawędziami. Wyobraź sobie, jak włosy wyglądają w końcu?

Jeśli masz pecha i ulegli oszustwa poprzez powierzenie ich włosy skrupułów pana, to trzeba pilnie usunąć nici Naroscheny i leczenia dąży do tego, co zostało z swojej rodziny włosy. Usuń te pliki za pomocą szczypiec lub pincety paznokci – musisz po prostu do „ugryźć” metalowych pierścieni ułatwiają iw domu. Wystarczy być przygotowany na to, że wraz z fałszywą włosy i pozostawić mnóstwo własnych, ponieważ żelazo zaciski praktycznie pokroić.

Pojemność francuski (włosy na Tresses)

Francuski wynalazł eskalacji … Afrykańczyków! Po tym wszystkim, to oni są uznanych ekspertów w dziedzinie warkocze. Sposób zwiększania Francuzów oparta tylko na warkocz, który jest tkany wokół głowy i jest boleśnie przypomina naszego rodzimego „kolec”. Napowietrzne i nici po prostu szyte z procedurą warkocze budynek jest bardzo łatwy i szybki. To tylko nosić takie włosy nie jest bardzo miły: po pierwsze, jest to bardzo trudne do grzebienia, a po drugie, aby skok, a następnie próbuje rozkręcić.

Jeśli chcesz uzyskać takie włosy w domu, następnie bez dalszej zwłoki, rozkręcić warkocz wokół głowy. Warkocz usuwane łatwo, a włosy są oddzielone bez problemów. Ale jak po każdym innym budynku nie zapomnij traktować rodzimą włosy: bycie w „zaciśniętym” stanie przez długi czas, włosy nie jest wystarczająco dużo żywności, stały się nudne i bez życia. Nie chcesz stracić, a co pozostało po zakończeniu budowy?

Włoski (angielski) Pojemność

Nazwy są liczne, stanowią jedno: keratyna kapsułki stosowane do łączenia włosy i dołączyć je w wysokich temperaturach. Co to jest kapsułka? Małych kulek żywicy silikonowej zawierającego keratynę. W celu połączenia się włosy, stosowanie specjalnego gorące szczypce, które topią się kapsułkę i mocujące dawcy części. Na skrzyżowaniu tworzą mały okrągły kolec, praktycznie niewidoczne dla oczu innych.

Hot nagromadzenie zyskuje na popularności, choć warto to nie są tanie. W celu zwiększenia włosy, trzeba będzie dwa do dziesięciu tysięcy, aby strzelać – o połowę zdeponowanej kwoty. Chociaż coraz więcej można znaleźć kuszące oferty gorącej przepustowości dla bardzo okazyjnych cenach.

Jeśli pochodzą z procedurą i „Expert” salonie blisko was ze specjalnymi szczypcami i budowy Glue Gun, a następnie uruchomić z tej górskiej pana do domu bez patrząc wstecz! Czy wiesz, że buduje broń „Bosch” jest najczęściej stosowany w przemyśle, „piękno”? I tak: spróbować przed pójściem do salonu w celu zbadania różnych takich urządzeń w celu ich identyfikacji przed zabiegiem (nie leń się, spojrzeć na materiały budowlane supermarkecie).

Ale nawet jeśli włosy są zbudowane kompetentnych i sumiennych profesjonalistów sam nie jest tak łatwo zabrać je do domu. Przede wszystkim potrzebny jest specjalny płyn, który dosłownie rozpuszcza keratynowych kapsułek bez szkody dla włosów. Kup ten płyn może być albo w specjalistycznych sklepach lub zamówić w Internecie. Sieć jest pełna sklepów internetowych, gdzie można kupić narzędzia do usuwania włosów z rozszerzeniem (na przykład, aby usunąć keratynę kapsułki żelowe).

Tak więc, zastosowanie cieczy (żel) w kapsule i czekać dwadzieścia minut. Następnie hojnie płaszcz włosy tłuste waga: Zgodnie z wyborem może okazać się wielką maskę do włosów (jeśli zrealizuje), czy tylko oliwę z oliwek. Specjalna ciekły tłuszcz oraz zmiękczyć kapsułek oraz w celu zwiększenia efektu, przejdź do pary lub gorącej kąpieli. Trzeba będzie o godzinę do kapsułek zostały oderwane od swojej rodzimej włosy. Jeśli strzelać wszystko dokładnie, wtedy włosy będą cierpieć minimum (przepraszam, ale bezpieczeństwo sto procent nie zapewniają nawet wewnętrzna).

Zimno hiszpański nagromadzenie

Do tej pory jest to hiszpański zimno pojemność jest najbezpieczniejszym dla prawdziwych klientów włosy. Jej głównym urok jest to, że w domu włosy nie poddawane żadnym naprężeniom mechanicznym lub termicznym, a sama procedura jest wykonywana ręcznie zbudować. Na skrzyżowaniu z nici ramion Kopiarki kapsułkę, która składa się z wysokiej jakości kleju chirurgicznego. Wszystkie zrosty otrzymują taką samą wielkość jak małe ich wygląd nie zależy od gęstości włosów lub do żądanej długości. Jedynym kryterium – stopień profesjonalizmu pana odpowiedzialnego za włosy.

Nie jest konieczne, aby usunąć włosy z własnej, zimna Naroscheny hiszpańskiej metody. Wykwalifikowany specjalista do wykonania tej procedury łatwo, ale zrobić wszystko w domu bez większego uszkodzenia włosów jest prawie niemożliwe. Uważa się, że wklejanie się zrosty pomóc paznokci polski do usuwania i akrylowe paznokcie, ale nie zaleca się przetestować tę teorię na jego własne włosy. Zawsze istnieje możliwość awarii, a wierzcie mi, że spalona i poszarpane włosy połowę – smutny spektakl. Pomyśl o tym: ile pieniędzy zostanie przeznaczone na usuwanie włosów i jak dużo – aby je odzyskać! W końcu, skąpiec płaci dwa razy.

Początkowo dziewczęta są zniechęceni do zwiększenia włosy, ale idą i rośnie. Wtedy też prosić ich, aby nie usunąć z domu, które powstały. Ale biorą i zdjąć, ignorując oburzone krzyki i jęki jęki. „Mówiliśmy wam tak!” – słyszą w odpowiedzi na awarie, ale uparcie nadal eksperymentować z jego wyglądu, za pomocą wszelkich środków, które chcą osiągnąć ideał piękna. A co najciekawsze, dotrzeć! Ponieważ naszych dziewcząt, w przeciwieństwie do niektórych, może zatrzymać galopującego konia i wejść do chaty gorąco …. Co powiedzieć o depilacji, naroshchennyh w domu – dobrze, nie mów!

load...